nvda - en to he_IL translation catalogue (2965 entries)

en:  %s is currently running.
he_IL:  %s פועל כרגע.

en:  %s module is loaded.
he_IL:  %s נטען

en:  fraction {fractionValue:.2f} Percent slice {pointIndex} of {pointCount}
he_IL:  שבר  {fractionValue:.2f}  חלק באחוזים {pointIndex} מתוך  {pointCount}

en:  minus
he_IL:  פחות

en:  square
he_IL:  בריבוע

en:  title: {axisTitle}
he_IL:  כותרת: {axisTitle}

en:  {segmentType} {pointIndex} of {pointCount}
he_IL:  {segmentType} {pointIndex} מתוך {pointCount}

en: %d character | %d characters
he_IL[0]: תו %d
he_IL[1]: תו %d
he_IL[2]: תווים %d
he_IL[3]: תווים %d

en: %d percent
he_IL: %d אחוזים

en: %s application
he_IL: יישום %s

en: %s column | %s columns
he_IL[0]: %s עמודות
he_IL[1]: %s עמודות
he_IL[2]: %s עמודות
he_IL[3]: %s עמודות

en: %s cursor
he_IL: סמן %s

en: %s end
he_IL: %s סוף

en: %s highlighted
he_IL: %s מודגש

en: %s item | %s items
he_IL[0]: %s פריט
he_IL[1]: %s פריט
he_IL[2]: %s פריט
he_IL[3]: %s פריטים

en: %s keyboard
he_IL: מקלדת %s

en: %s mode
he_IL: %s מצב

en: %s normalized
he_IL: בוצעה התאמת UNICODE ל %s

en: %s selected
he_IL: %s נבחר

en: %s selected instead
he_IL: נבחר %s במקום

en: %s unselected
he_IL: %s הוצא מהבחירה

en: &About add-on...
he_IL: &אודות התוסף...

en: &About...
he_IL: &אודות...

en: &Add
he_IL: &הוסף

en: &Add-on store...
he_IL: חנות תוספים...

en: &Alignment
he_IL: &יישור

en: &Annotations
he_IL: &הערות הסבר

en: &Anywhere
he_IL: בכל מקום

en: &Beep for capitals
he_IL: השמע צפצוף בעת הקראת אות רישית

en: &Beep if typing lowercase letters when caps lock is on
he_IL: &
    השמע צפצוף בעת הקלדת אותיות קטנות כשמקש Caps Lock לחוץ

en: &Bookmarks
he_IL: &ציוני דרך

en: &Braille viewer
he_IL: מציג ה&ברייל

en: &Brightness controls audio coordinates volume
he_IL: תיאור עוצמת בהירות בעזרת השמעת צלילים

en: &Buttons
he_IL: %כפתור

en: &Categories:
he_IL: &קטגוריה:

en: &Charts
he_IL: &תרשימים

en: &Check for update...
he_IL: &בדיקת עדכונים...

en: &Clickable
he_IL: &ניתן ללחיצה

en: &Close
he_IL: &סגור

en: &Colors
he_IL: &צבעים

en: &Comment
he_IL: &הערה

en: &Configuration profiles...
he_IL: &פרופילים...

en: &Continue
he_IL: &המשך

en: &Continue running
he_IL: המשך לפעול

en: &Create portable copy...
he_IL: יצירת עותק נייד...

en: &Default dictionary...
he_IL: מילון ברירת מחדל...

en: &Delayed descriptions for characters on cursor movement
he_IL: &תיאורים מושהים עבור תווים בתנועת הסמן

en: &Delete
he_IL: &מחיקה

en: &Dictionary entries
he_IL: מונחים במילון

en: &Diff algorithm:
he_IL: אלגוריתם Diff& :

en: &Displays to detect automatically:
he_IL: מציג לזיהוי אוטומטי:

en: &Donate
he_IL: תרומה&טרום

en: &Done
he_IL: &בוצע

en: &Download update
he_IL: הורדת העדכון

en: &Edit
he_IL: &ערוך

en: &Editor revisions
he_IL: &שינויי העורך

en: &Enable Highlighting
he_IL: הפעל הדגשה

en: &Enable browse mode on page load
he_IL: &אפשר מצב גלישה בטעינת דפים

en: &Errors
he_IL: &שגיאות

en: &Figures and captions
he_IL: &צורות ותיאורים

en: &Font name
he_IL: &שם הגופן

en: &Form fields
he_IL: &שדות טופס

en: &Graphics
he_IL: &תמונה

en: &Groupings
he_IL: קבוצה

en: &Guess object position information when unavailable
he_IL: &נסה לשער את  מיקום האובייקטים כשמידע זה אינו זמין

en: &HID keyboard input simulation
he_IL: הדמיית קלט מקלדת

en: &Headings
he_IL: &כותרות

en: &Help
he_IL: עזרה

en: &Help, training and support
he_IL: עזרה, הדרכה ותמיכה

en: &Hover for cell routing
he_IL: &רחף מעל בשביל ניתוב התא

en: &Inflection
he_IL: אינטונציה

en: &Input table:
he_IL: &טבלת קלט ברייל:

en: &Install NVDA on this computer
he_IL: &התקן את NVDA על מחשב זה

en: &Install NVDA...
he_IL: התקנת NVDA...

en: &Keep existing desktop shortcut
he_IL: &שמירה על קיצור הדרך הקיים כבר על שולחן העבודה

en: &Keyboard layout:
he_IL: &פריסת מקלדת:

en: &Language
he_IL: &שפה

en: &Level
he_IL: &רמה

en: &Line spacing
he_IL: &מרחק בין שורות

en: &Lists
he_IL: &רשימות

en: &Maximum number of characters on one line
he_IL: מספר &תווים מירבי בשורה

en: &Modes available in the 'Cycle sound split mode' command:
he_IL: מ&צבים הזמינים בפקודת מיתוג מצב פיצול הצלילים:

en: &Modes available in the Cycle speech mode command:
he_IL: &מצבים זמינים בפקודת הקראה מחזורית:

en: &Move to
he_IL: &עבור ל

en: &New
he_IL: &חדש

en: &No
he_IL: &לא

en: &Not now
he_IL: &לא עכשיו

en: &Number of lines per page
he_IL: מספר &שורות בעמוד

en: &Output table:
he_IL: &טבלת ברייל:

en: &Pages
he_IL: &עמודים

en: &Paragraph indentation
he_IL: הקראת כניסות &פיסקה

en: &Paragraph style:
he_IL: סגנון &פסקה:

en: &Pattern
he_IL: &תבנית

en: &Pitch
he_IL: &גובה

en: &Play audio coordinates when mouse moves
he_IL: השמע צלילים המבטאים את קואורדינטות מיקום העכבר

en: &Play sound when toggling Screen Curtain
he_IL: השמע צלילים בעת הפעלה וכיבוי של וילון המסך

en: &Play sounds when starting or exiting NVDA
he_IL: השמע צלילים בעת  כניסה ויציאה

en: &Port:
he_IL: &יציאה:

en: &Postpone update
he_IL: דחיית העדכון

en: &Preferences
he_IL: העדפות

en: &Proceed with installation (not recommended)
he_IL: המשך ההתקנה (לא מומלץ)

en: &Punctuation/symbol pronunciation...
he_IL: הקראת &פיסוק וסמלים...

en: &Python console
he_IL: מציג שורת &פייתון

en: &Rate
he_IL: מהירות

en: &Remove
he_IL: &הסר

en: &Rename
he_IL: &שינוי שם

en: &Replacement
he_IL: החלפה

en: &Revert to saved configuration
he_IL: חזור להגדרות התקינות האחרונות

en: &Review add-ons...
he_IL: תוסף שנבדק..

en: &Save configuration
he_IL: שמירת ההגדרות

en: &Save configuration when exiting NVDA
he_IL: שמור &שינויים בעת יציאה

en: &Select NVDA Modifier Keys
he_IL: &בחר מקש עבור קיצורי דרך   N V D A

en: &Send actual symbol to synthesizer
he_IL: &שליחת הסימן כפי שהוא למנוע הדיבור

en: &Settings...
he_IL: &הגדרות..

en: &Sheets
he_IL: &גליונות

en: &Show Braille Viewer on Startup
he_IL: באתחול, הצג את מציג הברייל

en: &Show Speech Viewer on Startup
he_IL: באתחול, הצג חלון טקסט מוקרא

en: &Show cursor
he_IL: &סמן

en: &Show this dialog when NVDA starts
he_IL: &הצג תיבת דו-שיח זו בעת הפעלת NVDA

en: &Simple review mode
he_IL: &
    מצב סקירה פשוט

en: &Sound split mode:
he_IL: מצב &פיצול צלילים:

en: &Speech viewer
he_IL: מציג ה&הקראה

en: &Start the new portable copy after creation
he_IL: הפעל את העותק הנייד לאחר התקנה

en: &Symbol:
he_IL: &
    סימן:

en: &Symbols
he_IL: &סימנים

en: &Synthesizer:
he_IL: &מנוע דיבור:

en: &Tables
he_IL: &טבלה

en: &Temporary dictionary...
he_IL: מילון זמני...

en: &Tools
he_IL: כלים

en: &Touch typing mode
he_IL: &מצב הקלדה במגע

en: &Trap all non-command gestures from reaching the document
he_IL: לכוד את כל מחוות שאינן פקודות בעת טעינת מסמך

en: &Triggers...
he_IL: &מפעילים...

en: &Type
he_IL: &סוג

en: &Update notifications:
he_IL: עדכוני התראות:

en: &Update now
he_IL: עד&כון כעת

en: &Update to NVDA {version}
he_IL: &עדכון ל-NVDA {version}

en: &Use CapsLock as an NVDA modifier key
he_IL: &השתמש בCaps Lock כמקש NVDA

en: &User Guide
he_IL: מדריך למשתמש

en: &Voice
he_IL: קול

en: &Voice dictionary...
he_IL: מילון קול...

en: &Yes
he_IL: &כן

en: (normal configuration)
he_IL: (תצורה רגילה)

en: 0 matches
he_IL: 0 התאמות

en: 1 suggestion
he_IL: הצעה אחת

en: 1.5 line spacing
he_IL: מרווח שורה וחצי

en: 100 percent Stacked Area
he_IL: איזור בערמה של 100 אחוז

en: 100 percent Stacked Bar
he_IL: סרגל בערמה של 100 אחוז

en: 100 percent Stacked Column
he_IL: עמודה בערמה של 100 אחוז

en: 100 percent Stacked Cone Bar
he_IL: חרוט בערמה של 100 אחוז

en: 100 percent Stacked Cone Column
he_IL: עמודה של חרוטים בערמה של 100 אחוז

en: 100 percent Stacked Cylinder Bar
he_IL: סרגל גלילים בערמה של 100 אחוז

en: 100 percent Stacked Cylinder Column
he_IL: עמודת גלילים בערמה של 100 אחוז

en: 100 percent Stacked Line
he_IL: קו בערמה של 100 אחוז

en: 100 percent Stacked Line with Markers
he_IL: קו עם מציינים בערמה של 100 אחוז

en: 100 percent Stacked Pyramid Bar
he_IL: סרגל פירמידות בערמה של 100 אחוז

en: 100 percent Stacked Pyramid Column
he_IL: עמודה של פירמידות בערמה של 100 אחוז

en: 12.5% gray
he_IL: 12.5 % % אפור

en: 25% gray
he_IL: 25 % אפור

en: 3D 100 percent Stacked Bar
he_IL: סרגל תלת מימדי בערמה של 100 אחוז

en: 3D 100 percent Stacked Column
he_IL: עמודה תלת מימדית בערמה של 100 אחוז

en: 3D Area
he_IL: איזור תלת מימדי

en: 3D Clustered Bar
he_IL: סרגל מרובה תלת מימדי

en: 3D Clustered Column
he_IL: עמודה תלת מימדית  מרובה

en: 3D Column
he_IL: עמודה תלת מימדית

en: 3D Cone Column
he_IL: חרוט תלת מימדי

en: 3D Cylinder Column
he_IL: עמודת גלילים תלת מימדים

en: 3D Line
he_IL: שורה תלת מימדית

en: 3D Pie
he_IL: עוגה תלת מימדית

en: 3D Pyramid Column
he_IL: עמודה של פירמידות תלת מימדיות

en: 3D Stacked Area
he_IL: איזור תלת מימדי בערמה

en: 3D Stacked Bar
he_IL: סרגל תלת מימדי בערמה

en: 3D Stacked Column
he_IL: עמודה תלת מימדית בערמה

en: 3D Surface
he_IL: שטח תלת מימדי

en: 3D Surface (wireframe)
he_IL: שטח תלת מימדי (עם קוי רשת)

en: 50% gray
he_IL: 50 % אפור

en: 6.25% gray
he_IL: 6.25 % אפור

en: 75% gray
he_IL: 75 % אפור

en: A dialog where you can set default dictionary by adding dictionary entries to the list
he_IL: תיבת שיח המאפשרת הוספה ושינוי הגדרות פונטיות כלליות

en: A dialog where you can set temporary dictionary by adding dictionary entries to the edit box
he_IL: תיבת שיח המאפשרת הוספה ושינוי הגדרות פונטיות dialog where you can set temporary dictionary by adding dictionary entries to the edit box זמניות

en: A dialog where you can set voice-specific dictionary by adding dictionary entries to the list
he_IL: תיבת שיח המאפשרת הוספה ושינוי הגדרות פונטיות ספציפיות

en: A free and open source screen reader for Microsoft Windows
he_IL: קורא מסך חופשי בעל קוד פתוח עבור Microsoft Windows

en: A pattern is required.
he_IL: יש למלה תבנית.

en: A portable copy already exists in the directory '{portableDirectory}'. Do you want to update it?
he_IL: גרסה ניידת קיימת בתקיה '{portableDirectory}'. האם ברצונך לעדכן אותה ?

en: A previous copy of NVDA has been found on your system. This copy will be updated.
he_IL: גרסה קודמת של NVDA נמצאה במחשבך. עותק זה יתעדכן.

en: A profile cannot have an empty name.
he_IL: שם הפרופיל אינו יכול להיות ריקשם הפרופיל לא יכול להיות ריק.

en: A version of this add-on is already installed. Would you like to update {summary} version {curVersion} to version {newVersion}?
he_IL: התוסף כבר מותקן על מחשב זה. האם ברצונךלעדכן  {summary} גירסה{curVersion} לגירסה {newVersion}?

en: About NVDA
he_IL: אודות NVDA

en: Action unavailable in NVDA Windows Store version
he_IL: לא ניתן להתקין הרחבות של NVDA בגירסת Windows Store

en: Action unavailable in a temporary version of NVDA
he_IL: הפעולה אינה זמינה בגרסה זמנית של NVDA

en: Action unavailable in secure context
he_IL: הפעולה לא זמינה בהקשר מאובטח

en: Action unavailable while Windows is locked
he_IL: הפעולה אינה זמינה כאשר Windows נעול

en: Action unavailable while a dialog requires a response
he_IL: הפעולה לא זמינה בזמן שדו-שיח דורש תגובה

en: Action unavailable while the braille mode is set to speech output
he_IL: פעולה אינה זמינה כאשר ברייל מוגדר על פלט דיבור

en: Action unavailable. Braille is tethered to focus
he_IL: הפעולה לא זמינה. ברייל מחובר לפוקוס

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Activates or deactivates the {profile} configuration profile
he_IL: מפעיל או משבית את ה {profile} תצורת פרופיל

en: Activates the Add-on Store to browse and manage add-on packages for NVDA
he_IL: הפעלת חנות התוספים לעיון וניהול של חבילות תוספים עבור NVDA

en: Activates the NVDA Python Console, primarily useful for development
he_IL: פתיחת מסך הפקודות של פייתון. לשימוש המפתחים

en: Activates the current object in the document
he_IL: מפעיל את האובייקט הנוכחי במסמך

en: Activates the text at the cursor if possible
he_IL: מפעיל את הטקסט בסמן במידת האפשר

en: Add Dictionary Entry
he_IL: הוסף מונח למילון

en: Add Symbol
he_IL: הוסף הגדרת סימן

en: Add-on Installation
he_IL: התקנת תוספים

en: Add-on Store
he_IL: חנות התוספים

en: Add-ons cannot be installed in the Windows Store version of NVDA
he_IL: לא ניתן להתקין הרחבות בגירסת Windows Store של NVDA

en: Add-ons were detected in your user settings directory. Copying these to the system profile could be a security risk. Do you still wish to copy your settings?
he_IL: תוספים קיימים בתיקיית ההגדרות האישיות שלך. העתקת תוספים אלה לפרופיל המערכת עלולה לסכן את המחשב. האם ברצונך להמשיך בהעתקת ההגדרות שלך בכל זאת ?

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Afrikaans grade 1
he_IL: פרסית שיטת ברייל 1

en: Afrikaans grade 2
he_IL: אפריקנית שיטת ברייל 2

en: Akkadian (Borger) grade 1
he_IL: אכדית (בורגר) דרגה 1

en: Akkadian (US) grade 1
he_IL: אכדית (ארה"ב) דרגה 1

en: All add-ons are now disabled. They will be re-enabled on the next restart unless you choose to disable them again.
he_IL: פעולת כל התוספים בוטלה.  הם ישובו לפעול בעת הפעלה מחדש אלא אם אתה מחליט אחרת.

en: All dots
he_IL: כל הנקודות

en: Allow NV Access to gather NVDA usage statistics
he_IL: אפשר לפרויקט NVDA לאסוף מידע אנונימי

en: Allow skim &reading in Say All
he_IL: אפשר הקראה רציפה והקראת הכל

en: Alpha numeric input
he_IL: קלט תווים ומספרים

en: Already in a content recognition result
he_IL: כבר קיים בתוצאת זיהוי תוכן

en: Already set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of column headers
he_IL: שורה  {rowNumber} ועמודה {columnNumber} כבר נקבעו כהתחלת כותרות העמודות

en: Already set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of row headers
he_IL: שורה  {rowNumber} ועמודה {columnNumber} כבר נקבעו כהתחלת כותרות השורות

en: Already set {address} as start of column headers
he_IL: {address}   כבר נקבע כהתחלת כותרות העמודות

en: Already set {address} as start of row headers
he_IL: {address}  כבר נקבע ככותרת השורות

en: Always
he_IL: תמיד

en: Always &show a warning when loading Screen Curtain
he_IL: תמיד הצג אזהרה בעת טעינת וילון מסך

en: Always duck
he_IL: הנמך תמיד

en: Always fill display
he_IL: מלא תמיד את התצוגה

en: Always include short character &description when announcing candidates
he_IL: הקראת תמיד &תיאור קצר של התו בעת פירוט המידע

en: Annotations
he_IL: הערות

en: Announce &selected candidate
he_IL: הקראת מידע על המועמד שנבחר

en: Announces the current selection in edit controls and documents. Pressing twice spells this information. Pressing three times spells it using character descriptions. Pressing four times shows it in a browsable message.
he_IL: משמיע את הטקסט הנבחר בשדות עריכה ובמסמכים. לחיצה כפולה מאייתת את המידע הזה. לחיצה שלוש פעמים מאייתת עם דוגמה עבור כל אות. לחיצה ארבע פעמים מציגה את הטקסט בחלונית הניתנת לעיון.

en: Answer to:
he_IL: ענה אל:

en: Appointment {subject}, {time}
he_IL: פגישה {subject}, {time}

en: Arabic 8 dot computer braille
he_IL: ערבית ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Arabic grade 1
he_IL: ערבית שיטת ברייל 1

en: Arabic grade 2
he_IL: ערבית שיטת ברייל 1

en: Are you sure you want to install this add-on?
    Only install add-ons from trusted sources.
    Addon: {summary} {version}
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להתקיןאת התוסף הנ"ל ? מומלץ להתקין רק תוספים ממקורות ידועים .התוסף :{summary} {version}

en: Are you sure you want to remove all the entries in this dictionary?
he_IL: האם אתה בטוח כי ברצונך להסיר את כל הערכים במילון זה?

en: Are you sure you want to reset all gestures to their factory defaults?
    
    			All of your user defined gestures, whether previously set or defined during this session, will be lost.
    			This cannot be undone.
he_IL: האם אתם בטוחים שברצונכם לשחזר הגדרות יצרן עבור כל מחוות המגע?
    			
    			כל המחוות המשתמש שהוגדרו, גם אם הוגדרו מוקדם יותר בתהליך זה, יאבדו.
    			פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: Area
he_IL: איזור

en: Arti&cles
he_IL: &מאמרים

en: Assamese grade 1
he_IL: ויאטנמית שיטת ברייל 1

en: At least one NVDA modifier key must be set. Caps lock will remain as an NVDA modifier key.
he_IL: חובה להגדיר לפחות מקש ראשי אחד של NVDA. Caps lock יישאר כמקש ראשי של NVDA.

en: At least one key must be used as the NVDA key.
he_IL: לפחות מקש אחד חייב לשמש כמקש NVDA.

en: At least one sound split mode has to be checked.
he_IL: יש לסמן לפחות מצב פיצול צלילים אחד.

en: At least two speech modes have to be checked.
he_IL: יש לבדוק לפחות שני מצבי דיבור.

en: Attachments
he_IL: מצורפים קבצים

en: Attempt to cancel speech for expired focus events:
he_IL: נסיון לבטל את הדיבור עבור מעברי פוקוס שאינם בתוקף:

en: Audio
he_IL: שמע

en: Audio d&ucking mode:
he_IL: מצב ה&נמכה של קול:

en: Audio ducking not supported
he_IL: הנמכת השמע אינה נתמכת

en: Audio indication of focus and browse modes
he_IL: השמעת צלילים בעת מעבר ממצב פוקוס למצב גלישה

en: Audio output &device:
he_IL: התקן ה&פלט הקולי:

en: Automatic
he_IL: אוטומטי

en: Automatic &Say All on page load
he_IL: הקראת כל התוכן בתום &טעינת דף חדש

en: Automatic (prefer Diff Match Patch)
he_IL: אוטומטי (העדף Diff Match Patch)

en: Automatic (prefer UIA)
he_IL: אוטומטי (prefer UIA)

en: Automatic (prefer selective)
he_IL: אוטומטי (בחירה מועדפת)

en: Automatic dialect switching (when supported)
he_IL: החלפה אוטומטית של ניב השפה, (אם מנוע הדיבור תומך באפשרות זו)

en: Automatic focus mode for caret movement
he_IL: עקוב אחר סמן המקלדת  תוך כדי הזזה

en: Automatic focus mode for focus changes
he_IL: עקוב אחר הסמן בעת שינויי פוקוס

en: Automatic language and dialect switching on
he_IL: החלפת שפה ומבטא באופן אוטומטי פעילה

en: Automatic language switching (when supported)
he_IL: החלפה אוטומטית של השפה, (אם מנוע הדיבור תומך באפשרות זו)

en: Automatic language switching off
he_IL: החלפת שפות אוטומטית כבויה

en: Automatic language switching on
he_IL: החלפת שפות אוטומטית פעילה

en: Automatic refresh of recognition result failed
he_IL: רענון אוטומטי של תוצאת הזיהוי נכשל

en: Automatically check for &updates to NVDA
he_IL: בדיקה &אוטומטית של עדכוני NVDA

en: Automatically report all available &candidates
he_IL: דיווח אוטומטי על כל המועמדים הזמינים

en: Automatically set system &focus to focusable elements
he_IL: סמן המערכת מתמקד באופן אוטומטי על אלמנטים ניתנים להתמקדות

en: Automatically set system focus to focusable elements off
he_IL: סמן המערכת אינו מתמקד באופן אוטומטי אחרי פריטם ניתנים להתמקדות

en: Automatically set system focus to focusable elements on
he_IL: סמן המערכת מתמקד באופן אוטומטי אחרי פריטם ניתנים להתמקדות

en: Avoid splitting &words when possible
he_IL: הימנע מפיצול מילים ככל האפשר

en: BCC:
he_IL: עותק מוסתר:

en: Bar of Pie
he_IL: סרגל עוגה

en: Baseline
he_IL: גבול תחתון

en: Bashkir grade 1
he_IL: קשמירית שיטת ברייל 1

en: Baum/HumanWare/APH/Orbit braille displays
he_IL: צגי ברייל של Baum/HumanWare/APH/Orbit

en: Beep
he_IL: צפצוף

en: Beep and speak progress bar updates
he_IL: דיבור והשמעת צפצופים עבור עדכונים לגבי פס ההתקדמות

en: Beep for progress bar updates
he_IL: השמע צפצופים עבור עדכונים לגבי פס ההתקדמות

en: Begins interaction with math content
he_IL: תחילת פיענוח תוכן מתימטי

en: Belarusian computer braille
he_IL: ברייל ממוחשב בלרוסי

en: Belarusian literary braille
he_IL: ברייל ממוחשב רוסית

en: Belarusian literary braille (detailed)
he_IL: בלרוסית ברייל ספרותי (מפורט)

en: Bengali grade 1
he_IL: בנגאלית שיטת ברייל 1

en: Bitmap placeholder
he_IL: סימניית תמונה

en: Blink cursor
he_IL: סמן מהבהב

en: Block &quotes
he_IL: גוש &ציטוט

en: Bluetooth
he_IL: בלוטוס

en: Bluetooth Serial: {port} ({deviceName})
he_IL: בלוטוס תורי : {port} ({deviceName})

en: Bold off
he_IL: הדגשה לא פעילה

en: Bold on
he_IL: הדגשה פעילה

en: Both Colors and Styles
he_IL: צבעים וסגנונות

en: Bottom
he_IL: תחתית

en: Braille
he_IL: ברייל

en: Braille &display:
he_IL: &צג ברייל:

en: Braille Display Error
he_IL: שגיאת צג ברייל

en: Braille Unicode normalization default ({default})
he_IL: תאימות UNICODE בברייל default ({default})

en: Braille Unicode normalization {state}
he_IL: תאימות Unicode  בבריל {state}

en: Braille cursor %s
he_IL: סמן ברייל %s

en: Braille cursor is turned off
he_IL: סמן הברייל אינו פעיל

en: Braille cursor off
he_IL: סמן ברייל לא פעיל

en: Braille cursor on
he_IL: סמן ברייל פעיל

en: Braille display
he_IL: צג ברייל

en: Braille focus context presentation: %s
he_IL: ברייל צמוד ל: %s

en: Braille inp&ut
he_IL: קלט ברייל

en: Braille input disabled
he_IL: קלט ברייל הושבת

en: Braille input enabled
he_IL: מצב קלט ברייל מאופשר

en: Braille mode {brailleMode}
he_IL: מצב ברייל {brailleMode}

en: Braille mode:
he_IL: מצב ברייל:

en: Braille move system caret when routing review cursor %s
he_IL: ברייל הזזת סמן המערכת בעת הצמדת סמן הסקירה %s

en: Braille move system caret when routing review cursor default (%s)
he_IL: ברייל הזזת סמן המערכת בעת הצמדת סמן הסקירה ברירת מחדל (%s)

en: Braille show messages %s
he_IL: מצב תצוגת ברייל %s

en: Braille show selection %s
he_IL: מצב הבחירה בבריל %s

en: Braille show selection default (%s)
he_IL: ברייל הצגת בחירה ברירת מחדל (%s)

en: Braille tethered %s
he_IL: ברייל צמוד ל: %s

en: Braille viewer disabled
he_IL: מציג הברייל מושבט

en: Braille viewer enabled
he_IL: מציג הברייל פעיל

en: Browse Mode
he_IL: מצב גלישה

en: Browse mode
he_IL: מצב דפדוף

en: Browse...
he_IL: עיון...

en: Bubble
he_IL: בלון

en: Bubble with 3D effects
he_IL: בלון בעל אפקטים תלת מימדיים

en: Bulgarian 8 dot computer braille
he_IL: בולגרית  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Bulgarian grade 1
he_IL: הונגרית שיטת ברייל 1

en: Burmese grade 1
he_IL: ויאטנמית שיטת ברייל 1

en: Burmese grade 2
he_IL: פורטוגזית שיטת ברייל 2

en: C&hange...
he_IL: שינוי...

en: C&ontributors
he_IL: &תורמים

en: CC:
he_IL: עותק:

en: COM Registration Fixing Tool
he_IL: הרשמה לכלי תיקון של COM

en: Can't change the active profile while an NVDA dialog is open
he_IL: לא ניתן לשנות את הפרופיל הפעיל כאשר חלון ה NVDA פתוח

en: Can't find the documentation window.
he_IL: אין אפשרות למצוא את חלון התיעוד.

en: Can't select text, press twice to copy
he_IL: לא ניתן לסמן את הטקסט. לחיצה פעמיים תגרום להעתקה

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Candidate
he_IL: מועמד

en: Cannot find row {rowNumber} column {columnNumber}  in column headers
he_IL: לא ניתן לאתר שורה  {rowNumber} ועמודה {columnNumber} בתוך כותרות העמודות

en: Cannot find row {rowNumber} column {columnNumber}  in row headers
he_IL: לא ניתן לאתר שורה  {rowNumber} ועמודה {columnNumber} בתוך כותרות השורות

en: Cannot find {address}    in column headers
he_IL: לא ניתן לאתר את  {address} בתוך כותרות העמודות

en: Cannot find {address}    in row headers
he_IL: לא ניתן לאתר את  {address}  בכותרות השורות

en: Cannot install NVDA add-on from {path}.
    You must be running NVDA to be able to install add-ons.
he_IL: לא ניתן להתקין תוספים מתוך {path} /n יש להריץ את NVDA על מנת להתקין את התוספים.

en: Capital pitch change percentage
he_IL: שינוי גובה הדיבור באחוזים בעת הקראת רישיות

en: Caret movement timeout (in ms)
he_IL: משך הזמן במילי שניות המהווה זמן מקסימאלי להזזת הסמן

en: Case &sensitive
he_IL: התחשב באותיות &גדולות

en: Catalan grade 1
he_IL: קטלאנית שיטת ברייל 1

en: Category {categoryAxisData}:
he_IL: קטגוריה  {categoryAxisData}:

en: Cell &borders:
he_IL: גבולות&
     תא:

en: Cell c&oordinates
he_IL: הקראת &קואורדינטות של שורות ועמודות בטבלאות

en: Center Title placeholder
he_IL: תיבת כותרת ממורכזת

en: Central Kurdish grade 1
he_IL: קורדית שיטת ברייל 1

en: Change selected symbol
he_IL: שינוי סמן נבחר

en: Change tracking off
he_IL: מעקב אחר שינויים מכובה

en: Change tracking on
he_IL: מעקב אחר שינויים פעיל

en: Changes were made to add-ons. You must restart NVDA for these changes to take effect. Would you like to restart now?
he_IL: פעולת התוספים שונתה. עליך להריץ את NVDA כדי שהשינויים יחולו?

en: Character: {}
    Replacement: {}
he_IL: החלפת תו

en: Chart Elements
he_IL: רכיבי בגראף

en: Chart area
he_IL: איזור גיליון

en: Chart area, height: {chartAreaHeight}, width: {chartAreaWidth}, top: {chartAreaTop}, left: {chartAreaLeft}
he_IL: איזור גיליון,  גובה:  {chartAreaHeight}, , רוחב:  {chartAreaWidth},  גבול עליון:  {chartAreaTop},  גבול שמאלי:   {chartAreaLeft}

en: Chart placeholder
he_IL: סימניית תרשים

en: Chart title: {chartTitle}
he_IL: כותרת גיליון: {chartTitle}

en: Chart title: {chartTitle}, type: {chartType}
he_IL: כותרת תרשים: {chartTitle}, סוג: {chartType}

en: Checking for Update
he_IL: בדיקת עדכון

en: Checking for update
he_IL: בדיקת עדכון

en: Chichewa (Malawi) literary braille
he_IL: צ'יצ'ווה (מלאווי) ברייל ספרותי

en: Chinese (China, Mandarin) Current Braille System
he_IL: סינית (סין, מנדרינית) שיטת ברייל נוכחית

en: Chinese (China, Mandarin) Current Braille System (no tones)
he_IL: סינית (סין, מנדרינית) שיטת ברייל נוכחית (ללא צלילים)

en: Chinese (China, Mandarin) Double-phonic Braille System
he_IL: סינית (סין, מנדרינית) שיטת ברייל דאבל פונית

en: Chinese (Hong Kong, Cantonese)
he_IL: סינית (הונג קונג, קנטון)

en: Chinese (Taiwan, Mandarin)
he_IL: סינית (טאיוון, מנדרין)

en: Chinese common braille (simplified Chinese characters)
he_IL: ברייל סיני נפוץ (אותיות סיניות מופשטות)

en: Clear the output pane
he_IL: נקה את שימשת התוצאות

en: Clicks the left mouse button once at the current mouse position
he_IL: לחיצת הכפתור השמאלי של העכבר פעם אחת במקום שסמן העכבר מצביע עליו

en: Clicks the right mouse button at the current touch position. This is generally used to activate a context menu.
he_IL: לחיצת הכפתור הימני של העכבר פעם אחת במקום שסמן העכבר מצביע עליו. בדרך כלל משמש לפתיחת תפריט ההקשר.

en: Clicks the right mouse button once at the current mouse position
he_IL: לחיצת הכפתור הימני של העכבר פעם אחת במקום שסמן העכבר מצביע עליו

en: Clustered Bar
he_IL: סרגל מרובה

en: Clustered Column
he_IL: עמודה מרובה

en: Clustered Cone Bar
he_IL: חרוט מרובה

en: Clustered Cone Column
he_IL: חרוט מרובה

en: Clustered Cylinder Bar
he_IL: סרגל גלילים מרובים

en: Clustered Pyramid Bar
he_IL: סרגל פירמידות מרובות

en: Clustered Pyramid Column
he_IL: עמודה של פירמידות מרובות

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Command line option: {langDesc}
he_IL: אפשרות שורת פקודה: {langDesc}

en: Command not supported in this type of document. The tables have their first column cells automatically set as row headers.
he_IL: הפקודה אינה נתמכת במסמך מסוג זה. תאי העמודות הראשונים של הטבלאות מוגדרים אוטומטית ככותרות עמודות.

en: Command not supported in this type of document. The tables have their first row cells automatically set as column headers.
he_IL: הפקודה אינה נתמכת במסמך מסוג זה. תאי השורה הראשונים של הטבלאות מוגדרים אוטומטית ככותרות עמודות.

en: Commands &Quick Reference
he_IL: פקודות וצירופי מקשים

en: Commands Quick Reference
he_IL: קיצור פקודות

en: Comment
he_IL: הערה

en: Comment thread: {comment}  by {author}
he_IL: שרשור הערות: {comment}  על ידי {author}

en: Comment thread: {comment}  by {author} with {numReplies} reply | Comment thread: {comment}  by {author} with {numReplies} replies
he_IL[0]: שרשור תגובה: {comment} ע"י {author} עם {numReplies} תשובות
he_IL[1]: שרשור תגובה: {comment} ע"י {author} עם {numReplies} תשובות
he_IL[2]: שרשור תגובה: {comment} ע"י {author} עם {numReplies} תשובות
he_IL[3]: שרשור תגובה: {comment} ע"י {author} עם {numReplies} תשובות

en: Comment: {comment} by {author}
he_IL: הערה: {comment} על ידי {author}

en: Comment: {comment} by {author} on {date}
he_IL: הערה: {comment} על ידי {author} בתאריך {date}

en: Comments
he_IL: הערות

en: Composition
he_IL: תבנית

en: Configuration
he_IL: הגדרות

en: Configuration File Error
he_IL: שגיאה בקובץ ההגדרות

en: Configuration Profiles
he_IL: פרופילי תצורה

en: Configuration applied
he_IL: ההגדרות עתה בתוקף

en: Configuration profile triggers disabled
he_IL: תצורת הפרופיל מושבתת

en: Configuration profile triggers enabled
he_IL: תצורת הפרופיל מופעלת

en: Configuration profiles
he_IL: פרופיליי תצורה

en: Configuration restored to factory defaults
he_IL: שחזור הגדרות המקור

en: Configuration saved
he_IL: ההגדרות נשמרו

en: Configure how much information NVDA will present about controls. These options apply to focus reporting and NVDA object navigation, but not when reading text content e.g. web content with browse mode.
he_IL: הגדר כמה מידע NVDA יציג לגבי פקדים. אפשרויות אלו חלות לגבי מיקוד דיווח וניווט פריט ב NVDA, אבל לא בהקראת תוכן וטקסט כדוגמת תוכן אתר אינטרנט במצב חיפוש.

en: Configure visual aids.
he_IL: התאמת עזרים חזותיים.

en: Confirm Deletion
he_IL: אישור מחיקה

en: Connecting
he_IL: מתחבר

en: Content is not visible
he_IL: התוכן אינו גלוי

en: Copied to clipboard: {text}
he_IL: הטקסט {text} הועתק ללוח הגזירים

en: Copied: {text}
he_IL: הטקסט {text} הועתק ללוח הגזירים

en: Copies content of the status bar  of current application to the clipboard.
he_IL: מעתיק תוכן של מצב הסרגל של יישום נוכחי למקלדת.

en: Coptic 8 dot computer braille
he_IL: קרואטית ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Copy &portable configuration to current user account
he_IL: העתקת הגדרות העותק הנייד לתיקיית המשתמש הנוכחי

en: Copy current &user configuration
he_IL: העתקת הגדרות המשתמש הנוכחיות

en: Copying Settings
he_IL: העתקת הגדרות

en: Copyright (C) {years} NVDA Contributors
he_IL: כל הזכויות שמורות (C) {years} למתנדבי פרוייקט NVDA

en: Corners
he_IL: פינות

en: Could not disable screen curtain
he_IL: לא ניתן להפסיק את הפעלת וילון המסך

en: Could not enable screen curtain
he_IL: לא מתאפשרת הפעלת וילון מסך

en: Could not enable screen curtain when performing content recognition
he_IL: לא ניתן להפעיל ווילון מסך כשמצב זיהוי תוכן מופעל

en: Could not gracefully terminate the following vision enhancement providers:
    {providerNames}
he_IL: לא היה ניתן לסיים בצורה חלקה את משפרי התצוגה הבאים:
    {providerNames}

en: Could not gracefully terminate the {providerName} vision enhancement provider
he_IL: לא היה ניתן לסיים בצורה חלקה את משפר התצוגה של {providerName}

en: Could not load the %s synthesizer.
he_IL: לא ניתן להפעיל את מנוע הדיבור %s.

en: Could not load the following vision enhancement providers:
    {providerNames}
he_IL: לא היה ניתן לטעון את משפרי התצוגה הבאים:
    {providerNames}

en: Could not load the {display} display.
he_IL: לא ניתן לטעון את תצוגת ה{display}  .

en: Could not load the {providerName} vision enhancement provider
he_IL: לא היה ניתן לטעון את משפר התצוגה של {providerName}

en: Could not save configuration - probably read only file system
he_IL: אין אפשרות לשמור את ההגדרות. ייתכן כי תיקיית הקבצים נמצאת במצב לקריאה  בלבד

en: Create &desktop icon and shortcut key (control+alt+n)
he_IL: יצירת קיצור דרך על שולחן העבודה שיופעל בצירוף  (control+alt+n)

en: Create &portable copy
he_IL: יצירת עותק נייד

en: Create Portable NVDA
he_IL: יצירת גרסה ניידת של NVDA

en: Create a &new folder for the portable copy
he_IL: צור תקיה חדשה לגרסה ניידת

en: Creating Portable Copy
he_IL: יצירת העותק הנייד בביצוע

en: Croatian 8 dot computer braille
he_IL: קרואטית ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Croatian grade 1
he_IL: לטווית שיטת ברייל 1

en: Cuneiform (transliterated) grade 1
he_IL: כתב יתדות (תעתיק) דרגה 1

en: Current application (%s)
he_IL: היישום שבפוקוס הוא (%s)

en: Cursor blink rate (ms)
he_IL: מהירות הבהוב הסמן (במילישניות)

en: Cursor shape for &focus:
he_IL: &צורת הסמן לפוקוס:

en: Cursor shape for &review:
he_IL: &צורת הסמן לסקירה:

en: Cycle through the braille Unicode normalization states
he_IL: דפפדוף בין מצבי תאימות UNICODE בברייל

en: Cycle through the braille cursor shapes
he_IL: מעבר בין הצורות השונות של סמן הברייל

en: Cycle through the braille move system caret when routing review cursor states
he_IL: החלפת סמן מערכת הזזת הברייל בעת ניתוב מצבי סמן סקירה

en: Cycle through the braille show messages modes
he_IL: החלפה של מצבי תצוגת הברייל

en: Cycle through the braille show selection states
he_IL: החלפה בין מצבי הבחירה בברייל

en: Cycle through the possible modes to report table row and column headers
he_IL: מיתוג בין המצבים השונים להקראת כותרות של שורות ועמודות בטבלאות

en: Cycle through the speech Unicode normalization states
he_IL: מדפדף בין מצבי התאימות של UNICODE  בדיבור

en: Cycles between available touch modes
he_IL: מעבר בין מצבי המחוות השונים

en: Cycles between speech modes.
he_IL: החלפה בין מצבי דיבור.

en: Cycles through audio ducking modes which determine when NVDA lowers the volume of other sounds
he_IL: מעבר בין אפשרויות ההנמכה האוטומטית המוצעות על ידי NVDA

en: Cycles through line indentation settings
he_IL: החלפת רמת הדיווח על כניסת שורה

en: Cycles through paragraph navigation styles
he_IL: מיתוג בין סגנונות ניווט בפסקה

en: Cycles through sound split modes
he_IL: מיתוג בין מצבי פיצול הצליל

en: Cycles through speech symbol levels which determine what symbols are spoken
he_IL: מעבר בין אפשרויות הקראת הסימנים השונות

en: Cycles through the available languages for Windows OCR
he_IL: מעבר בין השפות השונות של OCR של Windows

en: Cycles through the cell border reporting settings
he_IL: החלפת רמת הדיווח על שולי התא

en: Cycles through the possible choices for automatic language switching: off, language only and language and dialect.
he_IL: עובר בין מצבי דיבור להחלפת שפה אוטומטית: כבוי, שפה בלבד ושפה ודיאלקט.

en: Czech 8 dot computer braille
he_IL: צכית ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Czech grade 1
he_IL: צ'כית שיטת ברייל 1

en: Danish 6 dot grade 1
he_IL: דנית שיטת ברייל 1 6 נקודות

en: Danish 6 dot grade 1 (1993)
he_IL: דנית 6 נקודות דרגה 1 (1993)

en: Danish 6 dot grade 2
he_IL: דנית שיטת ברייל 2 6 נקודות

en: Danish 6 dot grade 2 (1993)
he_IL: דנית 6 נקודות דרגה 2 (1993)

en: Danish 8 dot computer braille
he_IL: דנית 8 נקודות ברייל ממחשב

en: Danish 8 dot computer braille (1993)
he_IL: דנית 8 נקודות ברייל ממוחשב (1993)

en: Danish 8 dot grade 1
he_IL: דנית שיטת ברייל 1 8 נקודות

en: Danish 8 dot grade 1 (1993)
he_IL: דנית 8 נקודות דרגה 1 (1993)

en: Danish 8 dot grade 2
he_IL: דנית  שיטת ברייל 2 8 נקודות

en: Danish 8 dot grade 2 (1993)
he_IL: דנית 8 נקודות דרגה 2 (1993)

en: Data Label
he_IL: תווית נתון

en: Data Table
he_IL: טבלת נתונים

en: Data validation prompt: {0}
he_IL: הנחיית תיקוף מידע: {0}

en: Date placeholder
he_IL: תיבת תאריך

en: Date:
he_IL: תאריך:

en: Debug logging
he_IL: תעוד DEBUG

en: Decreases the currently active setting in the synth settings ring
he_IL: הקטנת הערך של ההגדרה בטווח המיועד לכך

en: Decreases the currently active setting in the synth settings ring in a larger step
he_IL: מנמיך את ההגדרה הפעילה כעת בטבעת הגדרות מנוע הדיבור

en: Default (Yes)
he_IL: ברירת מחדל (Yes)

en: Default ({})
he_IL: ברירת מחדל ({})

en: Default dictionary
he_IL: מילון ברירת מחדל

en: Desktop
he_IL: שולחן עבודה

en: Destination of: {name}
he_IL: היעד של: {name}

en: Dictionary Entry Error
he_IL: שגיאה במונח במילון

en: Diff Match Patch
he_IL: אלגוריתם Diff&

en: Diffing
he_IL: מתבדלים

en: Directory Exists
he_IL: התקיה קיימת

en: Disabled
he_IL: השבת

en: Dismiss the recognition result
he_IL: דחה את תוצאת הזיהוי

en: Display
he_IL: הצג

en: Display Unit Label
he_IL: תיאור יחידת תצוגה

en: Display nonprinting characters
he_IL: הצג תווי הפעלה

en: Displays one of the recent messages
he_IL: הצגת אחת ההודעות האחרונות

en: Displays the destination URL of the link at the position of caret or focus in a window, instead of just speaking it. May be preferred by braille users.
he_IL: מציג את כתובת האינטרנט במקום להשמיע אותה בלבד. עשוי להיות שימושי למשתמשי ברייל.

en: Distribution:
he_IL: הפצה:

en: Document Formatting
he_IL: עיצוב מסמך

en: Document Navigation
he_IL: ניווט במסמך

en: Document formatting
he_IL: עיצוב מסמך

en: Document information
he_IL: מידע על המסמך

en: Document review
he_IL: סקירת המסמכים

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Dot 8
he_IL: נקודה 8

en: Dot firm&ness
he_IL: תקיפות נ&קודה

en: Dots 7 and 8
he_IL: נקודות 7-8

en: Double line spacing
he_IL: מרווח של שתי שורות

en: Doughnut
he_IL: סופגנייה

en: Down Bars
he_IL: סרגלים תחתונים

en: Downloading
he_IL: מוריד

en: Downloading Update
he_IL: העדכון בהורדה

en: Drop Lines
he_IL: קווים משולבים

en: Duck when outputting speech and sounds
he_IL: הנמכה בעת השמעת דיבור וצלילים

en: Dutch 6 dot
he_IL: ברייל הולנדי 6 נקודות

en: Dutch 8 dot
he_IL: ברייל הולנדי 8 נקודות

en: E&mphasis
he_IL: &מודגש

en: E&xit
he_IL: יציאה

en: E&xpand to computer braille for the word at the cursor
he_IL: הצג את המילה שבפוקוס במבנה ברייל מורחב

en: EcoBraille displays
he_IL: &צגי ברייל של  EcoBraille

en: Edge of table
he_IL: גבול טבלה

en: Edit Dictionary Entry
he_IL: ערוך מונח במילון

en: Editable Text
he_IL: ניתן לעריכה

en: Editing note for cell {address}
he_IL: עריכת ההערה הקשורה לתא {address}

en: Editing profile {profile}
he_IL: עורך פרופיל {profile}

en: Elapsed time not available
he_IL: הזמן שחלף אינו זמין

en: Elements
he_IL: אלמנטים

en: Elements List
he_IL: רשימת אלמנטים

en: Empty slide
he_IL: שקופית ריקה

en: Emulate key press: {emulateGesture}
he_IL: הדמיה של לחיצה על מקש:{emulateGesture}

en: Emulated system keyboard keys
he_IL: הדמיית לחיצה על המקלדת

en: Emulates pressing %s on the system keyboard
he_IL: הדמיית לחיצה על %s על מקלדת המערכת

en: Enable
he_IL: מופעל

en: Enable loading custom code from Developer Scratchpad directory
he_IL: אפשר האלעת קוד ממחברת המפתחים

en: Enable mouse &tracking
he_IL: עקוב אחרי סמן העכבר

en: Enable touch interaction support
he_IL: אפעל תמיכה במחוות מגע

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Enabled logging categories
he_IL: הפעל קטגוריות תיעוד

en: Enabling Screen Curtain will make the screen of your computer completely black. Ensure you will be able to navigate without any use of your screen before continuing. 
    
    Do you wish to continue?
he_IL: הפעלת וילון מסך תחשיך לחלוטין את מסך המחשב. ודא שאתה מסוגל לנווט בתוכנה ללא שימוש במסך לפני שאתה ממשיך
    
    האם ברצונך להמשיך?

en: Endnotes
he_IL: הערות סיום

en: English (U.K.) 8 dot computer braille
he_IL: אנגלית (בריטניה)  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: English (U.K.) grade 1
he_IL: אנגלית (בריטנייה) שיטת ברייל 1

en: English (U.K.) grade 2
he_IL: אנגלית (בריטנייה) שיטת ברייל 2

en: English (U.S.) 6 dot computer braille
he_IL: אנגלית (ארצות הברית)  ברייל ממוחשב 6 נקודות

en: English (U.S.) 8 dot computer braille
he_IL: אנגלית (ארצות הברית)  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: English (U.S.) grade 1
he_IL: אנגלית (ארצות הברית) שיטת ברייל 1

en: English (U.S.) grade 2
he_IL: אנגלית (ארצות הברית) שיטת ברייל 2

en: English North American Braille Computer Code
he_IL: ברייל צפון אמריקה

en: Enter gesture to emulate:
he_IL: בצע מחוות מגע שברצונך לדמות:

en: Enter input gesture:
he_IL: בצע מחוות קלט:

en: Erases the last entered braille cell or character
he_IL: מוחק את תא הברייל האחרון שהוזן

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error Bars
he_IL: סרגלי שגיאות

en: Error Copying
he_IL: שגיאה בעת העתקה

en: Error activating profile.
he_IL: שגיאה בעת הפעלת פרופיל.

en: Error checking for update.
he_IL: שגיאה בעת בדיקת עדכון.

en: Error copying NVDA user settings
he_IL: שגיאה בעת העתקת הגדרות משתמש של NVDA

en: Error creating profile - probably read only file system.
he_IL: שגיאה בעת יצירת הפרופיל. ייתכן כי תיקיית הקבצים נמצאת במצב לקריאה בלבד.

en: Error deleting profile.
he_IL: שגיאה בעת מחיקת הפרופיל.

en: Error downloading update.
he_IL: שגיאה בעת הורדת העדכון.

en: Error in appModule %s
he_IL: שגיאה ב-appModule %s

en: Error renaming profile.
he_IL: שגיאה בעת שינוי שם הפרופיל.

en: Error saving configuration profile triggers - probably read only file system.
he_IL: שגיאה בעת שמירת נתוני הפרופיל. ייתכן כי תיקיית הקבצים נמצאת במצב לקריאה בלבד.

en: Error saving log: %s
he_IL: שגיאה בעת שמירת הלוג %s

en: Error saving user defined gestures - probably read only file system.
he_IL: שגיאה בעת שמירת הגדרות המחווה. ייתכן כי תיקיית הקבצים נמצאת במצב לקריאה בלבד.

en: Error: {errorText}
he_IL: שגיאה: {errorText}

en: Esperanto grade 1
he_IL: אספרנט שיטת ברייל 1

en: Estonian grade 0
he_IL: אסטונית שיטת ברייל 0

en: Ethiopic grade 1
he_IL: אמהרית שיטת ברייל 1

en: Even pages footer
he_IL: כותרת תחתונה לדפים זוגיים

en: Even pages header
he_IL: כותרת לדפים זוגיים

en: Execute a previously downloaded NVDA update
he_IL: בצע עדכון NVDA שהורד בעבר

en: Exit
he_IL: יציאה

en: Exit NVDA
he_IL: יציאה מNVDA

en: Exit math interaction
he_IL: יציאה ממצב פיענוח מתימטי

en: Expanded symbol ({})
he_IL: סמון מורחב

en: Exploded 3D Pie
he_IL: חלק עוגה תלת מימדית

en: Exploded Doughnut
he_IL: חלק סופגניה

en: Exploded Pie
he_IL: חלק עוגה

en: Explore NVDA user configuration directory
he_IL: סיור בתיקיית הגדרות המשתמש של NVDA

en: Exponential
he_IL: אקספוננציאלית

en: Failed to compile text paragraph regular expression: %s
he_IL: נכשל בעת חיבור ביטוי רגיל לניווט בין פסקות: %s

en: Failed to create portable copy: {error}.
he_IL: שגיאה ביצירת העותק הנייד: {error}.

en: Failed to install add-on from %s
he_IL: התקנת התוסף מתוך %s נכשלה

en: Failed to open add-on package file at %s - missing file or invalid file format
he_IL: פתיחת חבילת התוסף %s נכשלה.  ייתכן כי הקובץ חסר או פגום

en: Feature unavailable.
he_IL: התכונה אינה זמינה.

en: File in Use
he_IL: קובץ בשימוש

en: Filipino grade 2
he_IL: פיליפנית דרגה 2

en: Fill display for context changes
he_IL: מלא את התצוגה עבור שינויי ההקשר

en: Filled Radar
he_IL: מקם ממולא

en: Filter b&y:
he_IL: סינון לפי:

en: Find
he_IL: חפש

en: Finnish 6 dot
he_IL: פינלנדית שיטת ברייל 1 6 נקודות

en: Finnish 8 dot computer braille
he_IL: פינלנדית  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: First page footer
he_IL: כותרת תחתונה לדף הראשון

en: First page header
he_IL: כותרת עליונה לדף הראשון

en: Floor
he_IL: רצפה

en: Fo&rmulas
he_IL: קיימת נוסחה

en: Focus context presentation:
he_IL: פוקוס לתוכן המצת:

en: Focus mode
he_IL: מצב פוקוס

en: Follow &mouse cursor
he_IL: עקוב אחר סמן העכבר

en: Follow System &Caret
he_IL: עקוב אחר סמן המערכת

en: Follow system &focus
he_IL: עקוב אחר הפוקוס

en: Font
he_IL: גופן

en: Font &size
he_IL: &גודל הגופן

en: Font attrib&utes
he_IL: הקראת& מאפייני גופן

en: Footer placeholder
he_IL: סימניית כותרת תחתונה

en: Footnotes
he_IL: הערות שוליים

en: Formatting
he_IL: עיצוב

en: Forward to:
he_IL: העבר אל:

en: Fra&mes
he_IL: &מסגרות

en: Freedom Scientific Focus/PAC Mate series
he_IL: סדרת Focus/Pac Mate של Freedom Scientific

en: French (unified) 6 dot computer braille
he_IL: צרפתית (מאוחד)  ברייל ממוחשב 6 נקודות

en: French (unified) 8 dot computer braille
he_IL: צרפתית (מאוחד)  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: French (unified) grade 2
he_IL: צרפתית (מאוחד) שיטת ברייל 2

en: From:
he_IL: מאת:

en: Full shaped mode
he_IL: מצב מעוצב מלא

en: General
he_IL: הגדרות כלליות

en: Georgian literary braille
he_IL: גיאורגית ברייל ספרותי

en: German 6 dot computer braille
he_IL: גרמנית 6 נקודות ברייל ממוחשב

en: German 8 dot computer braille
he_IL: גרמנית  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: German grade 0
he_IL: גרמנית שיטת ברייל 0

en: German grade 0 (detailed)
he_IL: &גודל הגופן

en: German grade 1
he_IL: גרמנית שיטת ברייל 1

en: German grade 1 (detailed)
he_IL: גרמנית שיטת ברייל 1 (detailed)

en: German grade 2
he_IL: גרמנית שיטת ברייל 2

en: German grade 2 (detailed)
he_IL: גרמנית דרגה 2 (מפורט)

en: Global
he_IL: בין לאומי

en: Greek (Greece)
he_IL: יוונית (יוון) שיטת ברייל  1

en: Greek international braille
he_IL: בראייל ביוונית

en: Gridlines are visible
he_IL: קווי הגבול נראים

en: Gujarati grade 1
he_IL: גוג'ראטה שיטת ברייל 1

en: H&eaders
he_IL: &כותרות

en: HID keyboard input simulation is unavailable.
he_IL: קלט מקלדת HID לא זמין.

en: HID keyboard simulation disabled
he_IL: סימולציית מקלדת מושבתת

en: HID keyboard simulation enabled
he_IL: HID סימולציית מקלדת מופעלת

en: Half shaped mode
he_IL: מצב מעוצב חלקית

en: Handle keys from other &applications
he_IL: טפל במקשי קיצור  עבור יישומים אחרים

en: Handled by application
he_IL: מטופל על ידי היישום

en: Handout Master view
he_IL: תצוגה ראשית בסימון יד

en: Handy Tech braille displays
he_IL: צגי ברייל של Handy Tech

en: Has appointment
he_IL: יש פגישה

en: Has conditional formatting
he_IL: בעל עיצוב מסמך מותנה

en: Has data validation
he_IL: קיים תיקוף מידע

en: Header placeholder
he_IL: סימניית כותרת עליונה

en: Hebrew (Biblical) grade 1
he_IL: עברית מקראית דרגה 1

en: Hebrew computer braille
he_IL: עברית ברייל ממוחשב

en: Hi Lo Lines
he_IL: קווים מעלה מטה

en: Hide nonprinting characters
he_IL: הסתר תווי הפעלה

en: High-Low-Close
he_IL: קרוב לערכי מעלה מטה

en: Highlight browse &mode cursor
he_IL: הדגש במצב דפדפן

en: Highlight navigator &object
he_IL: הדגש ניווט בעצמים

en: Highlight system fo&cus
he_IL: הדגש מיקוד מערכת

en: Highlighted (mar&ked) text
he_IL: טקסט מודגש (mar&ked)

en: Hindi grade 1
he_IL: הודית שיטת ברייל 1

en: Hungarian 8 dot computer braille
he_IL: הונגרית  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Hungarian grade 1
he_IL: הונגרית שיטת ברייל 1

en: Hungarian grade 2
he_IL: הונגרית שיטת ברייל 2

en: I &agree
he_IL: &מסכים

en: I understand that changing these settings may cause NVDA to function incorrectly.
he_IL: אני מבין ששינוי הגדרות אלה עשויות לגרום לNVDA לעבוד בצורה פגומה.

en: I&nput gestures...
he_IL: מחוות &קלט...

en: I&nterrupt speech while scrolling
he_IL: &הפסקת דיבור בזמן גלילה

en: IME closed
he_IL: IME סגור

en: IME opened
he_IL: IME  פתוח

en: IP address
he_IL: כתובת I P

en: Icelandic 8 dot computer braille
he_IL: איסלנדית  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: If pressed once, reports the current time. If pressed twice, reports the current date
he_IL: לחיצה פעם אחת, הקראת השעה. לחיצה פעמיים, הקראת התאריך

en: If pressed once, the text from the previously set start marker up to and including the current position of the review cursor is selected. If pressed twice, the text is copied to the clipboard
he_IL: לחיצה פעם אחת תגרום לסימון הטקסט שבין מיקום סמן הסריקה הקודם למיקומו הנוכחי. לחיצה פעמיים תגרום להעתקת הטקסט לזיכרון הזמני

en: Ignore &blank lines for line indentation reporting
he_IL: התעלם משורות ריקות לדיווח על הזחת שורה

en: Ignore blank lines for line indentation reporting off
he_IL: הושבת הדילוג על שורות ריקות במצב הזחה

en: Ignore blank lines for line indentation reporting on
he_IL: הופעל הדילוג על שורות ריקות במצב הזחה

en: Ignore mouse input from other &applications
he_IL: טפל במקשי קיצור  עבור יישומים אחרים

en: In order to improve NVDA in the future, NV Access wishes to collect usage data from running copies of NVDA.
    
    Data includes Operating System version, NVDA version, language, country of origin, plus certain NVDA configuration such as current synthesizer, braille display and braille table. No spoken or braille content will be ever sent to NV Access. Please refer to the User Guide for a current list of all data collected.
    
    Do you wish to allow NV Access to periodically collect this data in order to improve NVDA?
he_IL: על מנת לשפר את NVDA בעתיד, NV Access מעוניינת באיסוף נתוני שימוש מעותקים פועלים של NVDA. הנתונים כוללים גרסת מערכת הפעלה, גרסת NVDA, שפה, ארץ מוצא, בתוספת הגדרות NVDA מסוימות כגון מנוע דיבור נוכחי, צג ברייל וטבלת ברייל. שום תוכן שמוקרא או שמוצג בברייל לא יישלח לעולם אל NV Access. ניתן לעיין במדריך למשתמש לקבלת רשימה עדכנית של כל הנתונים שנאספו. האם ברצונך לאפשר ל-NV Access לאסוף מידע זה מעת לעת כדי לשפר את NVDA?

en: Include Unicode Consortium data (including emoji) when processing characters and symbols
he_IL: כלול נתוני קונסורציום של Unicode (כולל אמוג'י) בעת עיבוד תווים וסמלים

en: Include l&ayout tables
he_IL: הקראת מידע על מבנה הטבלאות

en: Incompatible Add-ons
he_IL: תוספים שאינם תואמיםהתקנת תוספים

en: Incompatible add-ons
he_IL: תוספים שאינם תואמיםהפעלת התוסף

en: Incompatible reason
he_IL: סיבת חוסר התאימות

en: Increases the currently active setting in the synth settings ring
he_IL: הגדלת הערך של ההגדרה בטווח המיועד לכך

en: Increases the currently active setting in the synth settings ring in a larger step
he_IL: מגביר את ההגדרה הפעילה כעת בטבעת הגדרות מנוע הדיבור

en: Input
he_IL: קלט

en: Input Composition
he_IL: תבנית הקלט

en: Input Gestures
he_IL: מחוות קלט

en: Input Message is {message}
he_IL: ההודעה מתייחסת אל {message}

en: Input Message is {title}: {message}
he_IL: ההודעה מתייחסת אל  {title}: {message}

en: Inputs braille dots via the braille keyboard
he_IL: קלט נקודות ברייל באמצעות מקלדת הברייל

en: Install NVDA
he_IL: התקנת NVDA

en: Install pending &update
he_IL: התקנת העדכון הממתין

en: Install pending update
he_IL: התקנת העדכון הממתין

en: Installation of {summary} {version} has been blocked. The minimum NVDA version required for this add-on is {minimumNVDAVersion}, your current NVDA version is {NVDAVersion}
he_IL: התקנת of {summary} {version} נחסמה . הגירסה המינימאלית הנדרשת להפעלת התוסף הנוכחי היא {minimumNVDAVersion}, הגירסה המותקנת היא {NVDAVersion}

en: Installing Add-on
he_IL: התקנת התוסף בביצוע

en: Installing NVDA
he_IL: התקנת NVDA בביצוע

en: Insufficient Privileges
he_IL: אין זכויות מספיקות

en: International Phonetic Alphabet
he_IL: אלפבית פונטי בינלאומי

en: Invalid configuration
he_IL: תצורה בלתי חוקית

en: Irish grade 1
he_IL: אירית שיטת ברייל 1

en: Irish grade 2
he_IL: אירית שיטת ברייל 2

en: Israeli grade 1
he_IL: עברית שיטת ברייל 1

en: Italian 6 dot computer braille
he_IL: איטלקית  ברייל ממוחשב 6 נקודות

en: Italian 8 dot computer braille
he_IL: איטלקית  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Italic off
he_IL: כתב נטוי לא פעיל

en: Italic on
he_IL: כתב נטוי פעיל

en: Japanese (Kantenji) literary braille
he_IL: ברייל ממוחשב  יפנית

en: Justified
he_IL: יישור דו-צדי

en: Kannada grade 1
he_IL: קנאדה שיטת ברייל 1

en: Kashmiri grade 1
he_IL: קשמירית שיטת ברייל 1

en: Kazakh grade 1
he_IL: קנאדה שיטת ברייל 1

en: Key words:
he_IL: מילות מפתח:

en: Keyboard
he_IL: מקלדת

en: Khmer grade 1
he_IL: קשמירית שיטת ברייל 1

en: Kinyarwanda literary braille
he_IL: קיניארואנדה ברייל ספרותי

en: Korean grade 1
he_IL: קוראנית שיטת ברייל 1

en: Korean grade 1 (2006)
he_IL: קוראנית שיטת ברייל 1 (2006)

en: Korean grade 2
he_IL: קוראנית שיטת ברייל 2

en: Korean grade 2 (2006)
he_IL: קוראנית  שיטת ברייל 2 (2006)

en: L&icense
he_IL: הסכם רישיון

en: L&ogging level:
he_IL: רמת &דיווח:

en: Lan&dmarks
he_IL: ציוני &דרך

en: Lan&dmarks and regions
he_IL: ציוני &דרך ואזורים

en: Landscape
he_IL: אופקיescape

en: Language Configuration Change
he_IL: שינוי בהגדרות שפה

en: Lao Grade 1
he_IL: לאו דרגה 1

en: Latvian grade 1
he_IL: לטווית שיטת ברייל 1

en: Left
he_IL: גבול שמאלי

en: Left aligned
he_IL: מיושר לשמאל

en: Left click
he_IL: קליק שמאל

en: Left mouse button lock
he_IL: נעילת כפתור שמאל

en: Left mouse button unlock
he_IL: שחרור כפתור שמאלי

en: Legacy
he_IL: מורשת

en: Legend entry for series {seriesName} {seriesIndex} of {seriesCount}
he_IL: פריט במקראה עבור סדרה {seriesName} {seriesIndex} מתוך {seriesCount}

en: Legend entry {legendEntryIndex} of {legendEntryCount}
he_IL: רישום מקרא {legendEntryIndex} מתוך {legendEntryCount}

en: Legend key for Series {seriesName} {seriesIndex} of {seriesCount}
he_IL: מפתח מקראה עבור סדרה  {seriesName} {seriesIndex} מתוך {seriesCount}

en: Level
he_IL: רמה

en: License Agreement
he_IL: הסכם רשיון

en: Lin&ks
he_IL: &קישורים

en: Line
he_IL: קו

en: Line &indentation reporting:
he_IL: הקראת &כניסות :

en: Line &numbers
he_IL: הקראת &מספרי שורות

en: Line with Markers
he_IL: קו עם מציינים

en: Linear
he_IL: לינארי

en: Link has no apparent destination
he_IL: לקישור אין יעד מקור

en: Lists various types of elements in this document
he_IL: מציג את רשימת סוגי הרכיבים השונים במסמך זה

en: Lists various types of elements in this spreadsheet
he_IL: רשימת הרכיבים השונים במסמך זה

en: Lithuanian 6 dot
he_IL: לטינית 6 נקודות

en: Lithuanian 8 dot
he_IL: לטינית 8 נקודות

en: Load Chromium virtual buffer when document busy.
he_IL: טען מאגר וירטואלי של Chromium כאשר המסמך עמוס.

en: Loading NVDA. Please wait...
he_IL: טוען את NVDA. אנא המתן.

en: Loading document...
he_IL: טוען מסמך...

en: Lock screen not secure while using NVDA
he_IL: מסך נעול אינו מאובטח בזמן שימוש בNVDA

en: Locks or unlocks the left mouse button
he_IL: נעילה ושחרור הכפתור השמאלי של העכבר

en: Locks or unlocks the right mouse button
he_IL: נעילה ושחרור הכפתור הימני של העכבר

en: Log
he_IL: קובץ הלוג

en: Log fragment copied to clipboard
he_IL: פיסקת התיעוד הועתקה ללוח הגזירים

en: Log fragment start position marked, press again to copy to clipboard
he_IL: נקודת ההתחלה של סימון הלוג נקבעה לחץ שוב להעתקה ללוח הגזירים

en: Log is unavailable
he_IL: קובץ הלוג לא זמין

en: Logarithmic
he_IL: לוגריתמי

en: Logs information about the current navigator object which is useful to developers and activates the log viewer so the information can be examined.
he_IL: רישום מידע על האובייקט שבפוקוס, כך שהמפתחים יוכלו להסיק מסקנות אודות התנהגות אובייקט זה.

en: Luganda literary braille
he_IL: לוגנדית ברייל ספרותי

en: Major Gridlines
he_IL: קווי רשת עיקריים

en: Make screen black (immediate effect)
he_IL: החשך מסך (באופן מיידי)

en: Malay grade 2
he_IL: מלזית שיטת ברייל 2

en: Malayalam grade 1
he_IL: מלזית שיטת ברייל 1

en: Manipuri grade 1
he_IL: מאניפורית שיטת ברייל 1

en: Manual Activation
he_IL: הפעלה ידנית

en: Manual activate
he_IL: הפעלה ידנית

en: Manual activation
he_IL: הפעלה ידנית

en: Manual deactivate
he_IL: ביטול ההפעלה הידנית

en: Marathi grade 1
he_IL: מראתית שיטת ברייל 1

en: Mark the current end of the log as the start of the fragment to be copied to clipboard by pressing again.
he_IL: קבע את סוף הלוג הנוכחי כתחילת המקום העתקה ללוח הגזירים על ידי לחיצה חוזרת.

en: Marks the current position of the review cursor as the start of text to be selected or copied
he_IL: קובע את מיקום סמן הסריקה כתחילה של הטקסט לסימון

en: Master Thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות

en: Math interaction not supported.
he_IL: הפיענוח המתימטי אינו נתמך.

en: Media Clip placeholder
he_IL: סימניית קליפ של מדיה

en: Message &timeout (sec)
he_IL: משך זמן &ההצגה (שניות)

en: Microsoft Sound Mapper
he_IL: מיפוי הקול של מיקרוסופט

en: Microsoft UI Automation
he_IL: UI Automation של Microsoft

en: Minor Gridlines
he_IL: קווי רשת משניים

en: Miscellaneous
he_IL: שונות

en: Modes available in the 'Cycle sound split mode' command
he_IL: מצבים הזמינים בפקודת מיתוג מצב פיצול הצלילים

en: Modes available in the Cycle speech mode command
he_IL: מצבים הזמינים בפקודת מיתוג מצבי הדיבור

en: Mongolian grade 1
he_IL: מונוגלית שיטת ברייל 1

en: Mongolian grade 2
he_IL: מונגולית שיטת ברייל 2

en: Most commands for controlling NVDA require you to hold down the NVDA key while pressing other keys.
    By default, the Insert and numpad Insert keys may both be used as the NVDA key.
    You can also configure NVDA to use the CapsLock as the NVDA key.
    Press NVDA+n at any time to activate the NVDA menu.
    From this menu, you can configure NVDA, get help, and access other NVDA functions.
he_IL: רוב הפקודות לשליטה בNVDA מצריכות שתחזיק את מקש NVDA ובו זמנית תלחץ על מקש נוסף.
    כברירת מחדל מקש Insert  וגם מקש numpad Insert משמשים במקביל כלחצני NVDA .
    ביכולתך לשנות את ההגדרות של NVDA כך שלחצן the CapsLock ישמש לחצן NVDA .
    בכל שלב תוכל ללחוץ על לחצן NVDA+n בכדי להפעיל את התפריט של NVDA .
    מתוך תפריט זה תוכל להגדיר את תוכנת NVDA, או לקבל עזרה.

en: Mouse
he_IL: עכבר

en: Mouse text unit resolution %s
he_IL: גודל הטקסט של העכבר %s

en: Mouse tracking off
he_IL: ביטול עקיבה אחרי העכבר

en: Mouse tracking on
he_IL: עקיבה אחרי העכבר

en: Move focus
he_IL: העבר את הפוקוס

en: Move navigator object to mouse
he_IL: העברת הסמן לאובייקט שהעכבר מצביע עליו

en: Move system caret when ro&uting review cursor
he_IL: הזזת סמן המערכת בעת ה&צמדת סמן הסקירה

en: Move the review cursor to the position marked as the start of text to be selected or copied
he_IL: קובע את מיקום סמן הסריקה כתחילה של הטקסט לסימון

en: Move to focus
he_IL: מעבר לאובייקט שבפוקוס

en: Move to the next result
he_IL: עבור לתוצאה הבאה

en: Move to the previous result
he_IL: עבור לתוצאההקודמת

en: Moved above %s
he_IL: מעבר מעל %s

en: Moved above blank paragraph
he_IL: מעבר מעל פיסקה ריקה

en: Moved below %s
he_IL: מעבר מתחת ל %s

en: Moved below blank paragraph
he_IL: מעבר מתחת לפיסקה ריקה

en: Movement by page not supported
he_IL: הזזה על פי עמוד אינה נתמכת

en: Moves past the end  of the container element, such as a list or table
he_IL: מעבר מאחורי אובייקט מכיל, כגון רשימה או טבלה

en: Moves the braille display to the current focus
he_IL: העברת צג הברייל לפוקוס הנוכחי

en: Moves the braille display to the next line
he_IL: העבר את צג הברייל לשורה הבאה

en: Moves the braille display to the previous line
he_IL: העבר את צג הברייל לשורה הקודמת

en: Moves the focus out of the current embedded object and into the document that contains it
he_IL: מעביר את הפוקוס מהאובייקט הנוכחי למסמך שמכיל את אותו האבייקט"

en: Moves the mouse pointer to the current navigator object
he_IL: העברת פוקוס העכבר לאובייקט הנוכחי

en: Moves the navigator object and focus to the first row
he_IL: העברת אובייקט הניווט והמיקוד אל השורה הראשונה

en: Moves the navigator object and focus to the last row
he_IL: העברת אובייקט הניווט והמיקוד אל השורה האחרונה

en: Moves the navigator object and focus to the next row
he_IL: העברת סמן הניווט והפוקוס לשורה הבאה

en: Moves the navigator object and focus to the previous row
he_IL: העברת סמן הניווט והפוקוס לשורה הקודמת

en: Moves the navigator object to the first column
he_IL: העברת אובייקט הניווט אל העמודה הראשונה

en: Moves the navigator object to the first object inside it
he_IL: העברת הפוקוס לאובייקט הראשון בתוך האובייקט המכיל אותו

en: Moves the navigator object to the last column
he_IL: העברת אובייקט הניווט עאל העמודה האחרונה

en: Moves the navigator object to the next column
he_IL: העברת סמן הניווט לעמודה הבאה

en: Moves the navigator object to the next object
he_IL: העברת הפוקוס לאובייקט הבא

en: Moves the navigator object to the object containing it
he_IL: העברת הפוקוס לאובייקט המכיל אותו

en: Moves the navigator object to the previous column
he_IL: העברת סמן הניווט לעמודה הקודמת

en: Moves the navigator object to the previous object
he_IL: העברת הפוקוס לאובייקט הקודם

en: Moves the review cursor to the bottom line of the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסריקה לשורה התחתונה ביותר והקראת השורה

en: Moves the review cursor to the first character of the line where it is situated in the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסריקה לתחילת השורה הנוכחית והקראת השורה

en: Moves the review cursor to the last character of the line where it is situated in the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסריקה לתו האחרון בשורה והקראתו

en: Moves the review cursor to the next character of the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסריקה לתו הבא והקראתו

en: Moves the review cursor to the next line of the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסריקה לשורה הבאה והקראת השורה

en: Moves the review cursor to the next page of the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסקירה אל העמוד הבא באובייקט הניווט הנוכחי והקראתו

en: Moves the review cursor to the next word of the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסריקה למילה הבאה והקראת המילה

en: Moves the review cursor to the previous character of the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסריקה לתו הקודם והקראתו

en: Moves the review cursor to the previous line of the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסריקה לשורה הקודמת והקראת השורה

en: Moves the review cursor to the previous page of the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסקירה אל העמוד הקודם באובייקט הניווט הנוכחי והקראתו

en: Moves the review cursor to the previous word of the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסריקה למילה הקודמת והקראת המילה

en: Moves the review cursor to the top line of the current navigator object and speaks it
he_IL: העברת סמן הסריקה לשורה העליונה ביותר והקראת השורה

en: Moves to the next available setting in the synth settings ring
he_IL: מעבר לערך ההגדרה הבא בטווח המיועד לכך

en: Moves to the next object in a flattened view of the object navigation hierarchy
he_IL: מעבר לאובייקט הבא בפריסה שטוחה של התצוגה ההיררכית

en: Moves to the previous available setting in the synth settings ring
he_IL: מעבר לערך ההגדרה הקודם בטווח המיועד לכך

en: Moves to the previous object in a flattened view of the object navigation hierarchy
he_IL: מעבר לאובייקט הקודם בפריסה שטוחה של התצוגה ההיררכית

en: Moves to the start of the container element, such as a list or table
he_IL: מעבר לתוכן של אובייקט מכיל, כגון רשימה או טבלה

en: Moving Average
he_IL: ממוצע נע

en: Multi line break
he_IL: מעבר של שורות מרובות

en: N&otes
he_IL: &הערות

en: NV Access &shop
he_IL: &חנות אתר NV Access

en: NV Access &web site
he_IL: &אתר NV Acsses

en: NVDA  Usage Data Collection
he_IL: איסוף נתוני שימוש בNVDA

en: NVDA &Language (requires restart):
he_IL: שינוי ה&
    שפה דורש הפעלה מחדש של התוכנה כדי לעבוד באופן מלא:

en: NVDA Braille Viewer
he_IL: מציג הברייל של NVDA

en: NVDA Development
he_IL: למפתחי NVDA

en: NVDA Log Viewer
he_IL: מציג הלוגים של NVDA

en: NVDA Message
he_IL: הודעת nvda

en: NVDA Python Console
he_IL: פקודות הפייתון של NVDA

en: NVDA Settings
he_IL: הגדרות NVDA

en: NVDA Speech Viewer
he_IL: מציג הדיבור של NVDA

en: NVDA Update
he_IL: עדכון NVDA זמין

en: NVDA add-on package
he_IL: ערכת התוספים של NVDA

en: NVDA in both channels and applications on the left
he_IL: NVDA בשני הערוצים ויישומים משמאל

en: NVDA in both channels and applications on the right
he_IL: NVDA בשני הערוצים ויישומים מימין

en: NVDA is unable to determine if Windows is locked. While this instance of NVDA is running, your desktop will not be secure when Windows is locked. Restarting Windows may address this. If this error is ongoing then disabling the Windows lock screen is recommended.
he_IL: NVDA אינה מסוגלת לקבוע האם Windows נעול. בזמן שעותק זה של NVDA פועל, שולחן העבודה לא יהיה מאובטח כאשר Windows נעול. הפעלה מחדש של Windows עשויה לפתור זאת. אם שגיאה זו חוזרת על עצמה, מומלץ להשבית את מסך הנעילה של Windows.

en: NVDA is unable to remove or overwrite a file.
he_IL: NVDA  נכשל בעת מחיקה או כתיבה של קובץ.

en: NVDA must be restarted for the new language to take effect.
he_IL: יש צורך להפעיל מחדש את NVDA בכדי לשנות את השפה.

en: NVDA on the left and applications in both channels
he_IL: NVDA משמאל ויישומים בשני הערוצים

en: NVDA on the left and applications on the right
he_IL: NVDA משמאל ויישומים מימין

en: NVDA on the right and applications in both channels
he_IL: NVDA מימין ויישומים בשני הערוצים

en: NVDA on the right and applications on the left
he_IL: NVDA מימין ויישומים משמאל

en: NVDA settings
he_IL: NVDA הגדרות

en: NVDA started
he_IL: NVDA מוכן

en: NVDA version {version} is available.
he_IL: גרסה {version} של NVDA זמינה.

en: NVDA web site
he_IL: אתר האינטרנט של NVDA

en: NVDA's interface language is now forced from the command line. On the next restart, the language  saved in NVDA's configuration will be used instead.
he_IL: שפת הממשק של NVDA נכפתה כעת מתוך שורת הפקודה. בהפעלה הבאה מחדש, השפה שנשמרה בתצורה של NVDA תשמש במקום זאת.

en: Native app selection mode disabled
he_IL: מצב בחירה טבעי כבוי באפליקציה

en: Native app selection mode enabled
he_IL: מצב בחירה טבעי מופעל באפליקציה

en: Native input
he_IL: קלט מקורי

en: Native selection mode cannot be turned off in this browse mode document
he_IL: לא ניתן לבטל מצב בחירה טבעי במסמך זה

en: Native selection mode unsupported in this browse mode document
he_IL: מצב בחירה טבעי אינו נתמך במסמך זה

en: Native selection mode unsupported in this document
he_IL: מצב בחירה טבעי אינו נתמך במסמך זה

en: Nattiq nBraille
he_IL: ברייל של NattiQ

en: Navigating by sentence not supported in this document
he_IL: ניווט במשפטים לא נתמך במסמך זה

en: Nepali grade 1
he_IL: נפאלית שיטת ברייל 1

en: Never
he_IL: אף פעם

en: New Profile
he_IL: פרופיל חדש

en: New name:
he_IL: שם חדש:

en: Newsgroup:
he_IL: קבוצת חדשות:

en: No
he_IL: לא

en: No Series defined.
he_IL: אין סדרה מוגדרת.

en: No action
he_IL: אין פעולה אפשרית

en: No additional details
he_IL: אין פרטים נוספים

en: No braille
he_IL: ללא ברייל

en: No caret
he_IL: סמן המקלדת לא מזוהה

en: No comment thread on this cell
he_IL: אין שִׁרְשׁוּר הערות על תא זה

en: No comments
he_IL: אין הערות

en: No containing object
he_IL: אין אובייקט מכיל

en: No ducking
he_IL: ללא הנמכה

en: No emoji
he_IL: ללא סימלונים

en: No focus
he_IL: אין אובייקט בפוקוס

en: No formatting information
he_IL: אין מידע על העיצוב

en: No help available here.
he_IL: אין כאן עזרה זמינה.

en: No location information
he_IL: אין מידע על המיקום

en: No long description
he_IL: ללא תיאור ארוך

en: No message yet
he_IL: אין הודעות זמינות

en: No navigator object
he_IL: אין אובייקט בטווח הניווט

en: No new log entry to copy
he_IL: אין טקסט להעתקה

en: No next
he_IL: אין אובייקט נוסף

en: No next different style text
he_IL: אין מלל הבא עם סגנון שונה

en: No next paragraph
he_IL: אין פסקה הבאה

en: No next review mode
he_IL: אין מצב סקירה נוסף

en: No next same style text
he_IL: אין מלל הבא באותו הסגנון

en: No note on this cell
he_IL: אין הערה על תא זה

en: No notes
he_IL: אין הערות

en: No objects inside
he_IL: אין אובייקט במקום זה

en: No previous
he_IL: אין אובייקט קודם

en: No previous different style text
he_IL: אין מלל קודם עם סגנון שונה

en: No previous paragraph
he_IL: אין פסקה קודמת

en: No previous review mode
he_IL: אין מצב סקירה קודם

en: No previous same style text
he_IL: אין מלל קודם באותו הסגנון

en: No progress bar updates
he_IL: אין עדכונים לגבי פס ההתקדמות

en: No selection
he_IL: לא נבחר דבר

en: No settings
he_IL: אין הגדרות

en: No shortcut key
he_IL: אין מקש קיצור

en: No speech
he_IL: דיבור לא פעיל

en: No start marker set
he_IL: אין סימון התחלה

en: No status line found
he_IL: לא נמצאה שורת מצב

en: No symbol replacement
he_IL: ללא החלפת סימון

en: No system battery
he_IL: אין סוללה

en: No text to copy
he_IL: אין טקסט להעתקה

en: No title
he_IL: אין כותרת

en: No track playing
he_IL: אין קטע המתנגן כרגע

en: No update available.
he_IL: אין עדכון זמין.

en: No user guide found.
he_IL: לא נמצא מדריך למשתמש.

en: No&tes and comments
he_IL: ה&ערות ותגובות

en: NonVisual Desktop Access
he_IL: גישה למחשב ללא שימוש בראייה

en: Normal view
he_IL: תצוגה רגילה

en: Northern Kurdish grade 0
he_IL: קורדית צפונית

en: Norwegian 8 dot computer braille
he_IL: נורבגית  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Norwegian grade 0
he_IL: נורבגית שיטת ברייל 0

en: Norwegian grade 1
he_IL: נורבגית שיטת ברייל 1

en: Norwegian grade 2
he_IL: נורבגית שיטת ברייל 2

en: Norwegian grade 3
he_IL: נורבגית שיטת ברייל 3

en: Not a link.
he_IL: הפריט אינו קישור.

en: Not in a container
he_IL: לא בתוך אובייקט מכיל

en: Not in a table cell
he_IL: לא בתוך תא טבלה

en: Not in table
he_IL: לא בתוך טבלה

en: Not math
he_IL: אינו סימן מתימטי

en: Not on a note
he_IL: אין הערה במקום זה

en: Not supported in this document
he_IL: לא נתמך במסמך זה

en: Not supported in this document.
he_IL: לא נתמך במסמך זה.

en: Note
he_IL: הערה

en: Notes Master view
he_IL: תצוגה ראשית של הערות

en: Notes page
he_IL: דף הערות

en: Nothing
he_IL: אין נתון

en: Notify
he_IL: עדכן

en: Notify for &pending update on startup
he_IL: להודיע על עדכון בהמתנה בעת אתחול

en: Number format: {0}
he_IL: מספר מערך: {0}

en: OK
he_IL: אישור

en: Object Presentation
he_IL: תצוגת אובייקטים

en: Object edges positioned {left:.1f} per cent from left edge of screen, {top:.1f} per cent from top edge of screen, width is {width:.1f} per cent of screen, height is {height:.1f} per cent of screen
he_IL: גבולות האובייקט ממוקמים כדילהלן :  {left:.1f}  באחוזים מהקצה השמאלי של המסך,  {top:.1f}  מהקצה העליון של המסך,  ברוחב {width:.1f}  באחוזים מרוחב המסך,  ובגובה {height:.1f}  באחוזים מגובה המסך

en: Object has no location
he_IL: מיקום אובייקט לא מזוהה

en: Object navigation
he_IL: ניווט לפי אובייקטים

en: Object placeholder
he_IL: סימניית אובייקט

en: Object review
he_IL: סריקה על האובייקטים

en: Off
he_IL: ללא כניסה

en: Off bottom slide edge by {distance:.3g} point | Off bottom slide edge by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מחוץ לקצה התחתון של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[1]: מחוץ לקצה התחתון של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[2]: מחוץ לקצה התחתון של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[3]: מחוץ לקצה התחתון של השקף ב {distance:.3g} נקודות

en: Off left slide edge by {distance:.3g} point | Off left slide edge by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מחוץ לקצה השמאלי של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[1]: מחוץ לקצה השמאלי של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[2]: מחוץ לקצה השמאלי של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[3]: מחוץ לקצה השמאלי של השקף ב {distance:.3g} נקודות

en: Off right slide edge by {distance:.3g} point | Off right slide edge by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מחוץ לקצה הימני של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[1]: מחוץ לקצה העליון של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[2]: מחוץ לקצה העליון של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[3]: מחוץ לקצה הימני של השקף ב {distance:.3g} נקודות

en: Off top slide edge by {distance:.3g} point | Off top slide edge by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מחוץ לקצה העליון של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[1]: מחוץ לקצה העליון של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[2]: מחוץ לקצה העליון של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[3]: מחוץ לקצה העליון של השקף ב {distance:.3g} נקודות

en: Only when scrolling back
he_IL: רק בעת גלילה לאחור

en: Only when tethered automatically
he_IL: רק כאשר מוצמד באופן אוטומטי

en: Open developer scratchpad directory
he_IL: פתח מחברת כתיבה למפתחים

en: Open-High-Low-Close
he_IL: פתוח קרוב לערכי מעלה מטה

en: Opens NVDA configuration directory for the current user.
he_IL: פותח את תקיית ההגדרות של המשתמשך הנוכחי.

en: Opens the WX GUI inspection tool. Used to get more information about the state of GUI components.
he_IL: פותח את כלי הWX GUI inspection, משמש כדי לקבל מידע על המצב של רכיבי הGUI.

en: Opens the note editing dialog
he_IL: פותח את חלון עריכת ההערות

en: Optelec ALVA 6 series/protocol converter
he_IL: סדרת Optelec ALVA 6 \ ממיר פרוטוקול

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Options:
he_IL: אפשרויות:

en: Org Chart placeholder
he_IL: סימניית תרשים ארגוני

en: Organisation:
he_IL: ארגון:

en: Oriya grade 1
he_IL: אוריה שיטת ברייל 1

en: Out of table
he_IL: מחוץ לטבלה

en: Outline view
he_IL: תצוגה כללית

en: Output pane cleared
he_IL: חלונית הפלט נוקתה

en: Package
he_IL: חבילה

en: Page {pageNumber}
he_IL: Page {pageNumber}עמוד {pageNumber}

en: Pages and spacing
he_IL: עמודים ומרווחים

en: Papenmeier BRAILLEX newer models
he_IL: דגמים חדישים של Papenmeier BRAILLEX

en: Papenmeier BRAILLEX older models
he_IL: דגמים ישנים של Papenmeier BRAILLEX

en: Pass next key through
he_IL: העבר את ההקשה הבאה לתכנית שבפוקוס

en: Pattern
he_IL: תבנית

en: Performs the default action on the current navigator object (example: presses it if it is a button).
he_IL: ביצוע פעולת ברירת מחדל על האובייקט שבפוקוס. לדוגמה, אם מדובר בכפתור, הפעולה תהיה - לחיצה.

en: Periodically &refresh recognized content
he_IL: רענון תוכן מזוהה מדי פעם

en: Persian 8 dot computer braille
he_IL: פרסית  8 נקודות ברייל ממחשב

en: Persian grade 1
he_IL: פרסית שיטת ברייל 1

en: Picture placeholder
he_IL: תיבת תמונה

en: Pie
he_IL: עוגה

en: Pie of Pie
he_IL: עוגה בתוך עוגה

en: Pivot Chart Drop Zone
he_IL: איזור הציר של הגיליון

en: Pivot Chart Field Button
he_IL: כפתור שדה הציר של הגיליון

en: Play a sound for logged e&rrors:
he_IL: השמע צלילים בעת הפעלה וכיבוי של וילון המסך:

en: Play a sound when &auto-suggestions appear
he_IL: &השמע צליל כאשר יוצגו הצעות אוטומטיות

en: Play sound for &spelling errors while typing
he_IL: השמעת צליל במקרה של שגיאה בעת הקלדה

en: Please Donate
he_IL: אנא תרום לנו

en: Please disable screen curtain before using Windows OCR.
he_IL: אנא בטל את וילון המסך לפני הפעלת הOCR.

en: Please press OK to start the installed copy.
he_IL: נא ללחוץ על מקש כלשהו כדי להפעיל את העותק המותקן.

en: Please specify a directory in which to create the portable copy.
he_IL: נא לבחור את התיקייה שאליה תותקן הגרסה הניידת.

en: Please specify the absolute path where the portable copy should be created. It may include system variables (%temp%, %homepath%, etc.).
he_IL: נא לציין את הנתיב שבו יש ליצור את העותק הנייד. הוא יכול לכלול משתני מערכת (%temp%, %homepath%, וכדומה.).

en: Please wait
he_IL: נא להמתין

en: Please wait while NVDA is being installed
he_IL: נא להמתין בעת התקנת NVDA

en: Please wait while NVDA tries to fix your system's COM registrations.
he_IL: נא להמתין בעת שNVDA מבצע העתקת ההגדרות לפרופיל המערכת.

en: Please wait while a portable copy of NVDA is created.
he_IL: אנא המתן בעת יצירת העותק הנייד של NVDA.

en: Please wait while settings are copied to the system configuration.
he_IL: נא להמתין בעת העתקת ההגדרות לפרופיל המערכת.

en: Please wait while the add-on is being installed.
he_IL: נא להמתין בעת התקנת התוסף.

en: Please wait while your previous installation of NVDA is being updated.
he_IL: נא להמתין בעת שהגרסה הישנה מתעדכנת ...

en: Plot area
he_IL: איזור ציור

en: Plot area, inside height: {plotAreaInsideHeight:.0f}, inside width: {plotAreaInsideWidth:.0f}, inside top: {plotAreaInsideTop:.0f}, inside left: {plotAreaInsideLeft:.0f}
he_IL: איזור ציור, גובה פנימי: {plotAreaInsideHeight:.0f}, רוחב פנימי: {plotAreaInsideWidth:.0f}, מרחק מלמעלה: {plotAreaInsideTop:.0f}, מרחק משמאל: {plotAreaInsideLeft:.0f}

en: Plugged in
he_IL: חובר

en: Plugins reloaded
he_IL: תוספים נטענו מחדש

en: Polish 8 dot computer braille
he_IL: פולנית  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Polish literary braille
he_IL: ברייל פולנית

en: Polynomial
he_IL: פולינום

en: Portable Copy Exists
he_IL: גרסה ניידת כבר קיימת

en: Portable copy creation cancelled.
he_IL: יצירת גרסה ניידת בוטלה.

en: Portable directory:
he_IL: תיקיית גרסה ניידת:

en: Portrait
he_IL: אנכי

en: Portuguese 8 dot computer braille
he_IL: פורטוגזית  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Portuguese grade 1
he_IL: פורטוגזית שיטת ברייל 1

en: Portuguese grade 2
he_IL: פורטוגזית שיטת ברייל 2

en: Positioned at {x}, {y}
he_IL: במקום  {x}, {y}

en: Power
he_IL: בחזקה

en: Presents, in browse mode, formatting info for the current review cursor position.
he_IL: מציג, במצב עיון,  את העיצוב עבור הסמן הנוכחי.

en: Presents, in browse mode, formatting info for the text under the caret.
he_IL: מדווח, במצב עיון, על העיצובתחתהסמן.

en: Preserve
he_IL: שימור

en: Press twice to copy or reset the start marker
he_IL: לחיצה פעמיים מבטלת את סימון ההתחלה

en: Pressed once sets the keyboard focus to the navigator object, pressed twice sets the system caret to the position of the review cursor
he_IL: לחיצה פעם אחת מעבירה את סמן המקלדת לאובייקט שבניווט. לחיצה פעמיים מעבירה את סמן המערכת לסמן הסריקה

en: Pressing once reverts the current configuration to the most recently saved state. Pressing three times resets to factory defaults.
he_IL: לחיצה פעם אחת, מחזיר להגדרות הקודמות. שלוש לחיצות , מחזיר להגדרות מקור.

en: Primary Category Axis
he_IL: קטגוריית צירים ראשית

en: Primary Series Axis
he_IL: ציר סדרות ראשי

en: Primary Value Axis
he_IL: ציר ערכים ראשי

en: Primary footer
he_IL: כותרת תחתונה ראשית

en: Primary header
he_IL: כותרת ראשית

en: Print Preview
he_IL: הדפסה מקדימה

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Profile Triggers
he_IL: מפעילי פרופיל

en: Profile name:
he_IL: שם הפרופיל:

en: Progress &bar output:
he_IL: פלט הקראת פסי ההתקדמות:

en: Punctuation/symbol &level:
he_IL: &רמת הקראת סימני פיסוק וסמלים:

en: Punjabi grade 1
he_IL: פנג'אבית שיטת ברייל 1

en: Python Console
he_IL: קונסולת Python

en: Quits NVDA!
he_IL: יציאה מNVDA!

en: RGB red {rgb.red}, green {rgb.green}, blue {rgb.blue}
he_IL: צבעי יסוד אדום  {rgb.red}, ירוק {rgb.green}, כחול {rgb.blue}

en: Radar
he_IL: מקם

en: Radar Axis Labels
he_IL: תוויות ציר של מקם

en: Radar with Data Markers
he_IL: מקם בעל מצייני נתונים

en: Rate boos&t
he_IL: קצב האצה

en: Re&move
he_IL: &הסר

en: Re-&download update
he_IL: הורדה מחדש של העדכון

en: Read by &paragraph
he_IL: קריאה לפי פיסקה

en: Reads all controls in the active window
he_IL: הקראת כל הפקדים בחלון הנוכחי

en: Reads from the review cursor up to the end of the current text, moving the review cursor as it goes
he_IL: הקראה ממקום סמן הסריקה עד לסוף הטקסט, תוך כדי הזזת סמן הסריקה עם ההתקדמות

en: Reads from the system caret up to the end of the text, moving the caret as it goes
he_IL: הקראה ממקום סמן המערכת עד לסוף הטקסט, תוך כדי הזזת סמן הסריקה

en: Reads the column vertically from the current cell downwards to the last cell in the column.
he_IL: קורא את העמודה אנכית מהתא הנוכחי עד לתא האחרון בעמודה.

en: Reads the current application status bar and moves navigator object into it.
he_IL: מקריא את מצב סרגל היישום הנוכחי ועובר לנווט פריט לתוכו.

en: Reads the current application status bar.
he_IL: קורא את שורת המצב של היישום הפעיל.

en: Reads the current application status bar. If pressed twice, spells the information. If pressed three times, copies the status bar to the clipboard
he_IL: הקראת שורת המצב הנוכחית והעברת הפוקוס אליה. לחיצה פעמיים גורמת לאיות, לחיצה שלוש פעמים מעתיקה את התוכן ללוח הגזירים

en: Reads the current column vertically from top to bottom without moving the system caret.
he_IL: קורא את העמודה הנוכחית אנכית מלמעלה למטה בלי להזיז את סמן המערכת להכנסת כיתוב נוסף.

en: Reads the current row horizontally from left to right without moving the system caret.
he_IL: קורא את השורה הנוכחית משמאל לימין בלי להזיז את סמן המערכת להכנסת כיתוב נוסף.

en: Reads the row horizontally from the current cell rightwards to the last cell in the row.
he_IL: קורא את השורה אופקית מהתא הנוכחי לימין עד לתא האחרון בשורה.

en: Recognition &language:
he_IL: זיהוי &שפה:

en: Recognition failed
he_IL: זיהוי נכשל

en: Recognizes the content of the current navigator object with Windows OCR
he_IL: מזהה את התוכן של אובייקט הנווט הנוכחי עם OCR

en: Recognizing
he_IL: זיהוי

en: Refresh	F5
he_IL: רענן	F5

en: Refreshed
he_IL: בוצע ריענון

en: Refreshes the document content
he_IL: מרענן את תוכן המסמך

en: Regi&stration for UI Automation events and property changes:
he_IL: רישו&ם של אירועי UI Automation ושינויי מאפיינים:

en: Regular &expression
he_IL: ביטוי  רגולטורי

en: Regular Expression error in the pattern field: "{error}".
he_IL: טעות בביטוי Regular Expression בשדה התבנית: "{error}".

en: Regular Expression error in the replacement field: "{error}".
he_IL: טעות בביטוי Regular Expression בשדה ההחלפה: "{error}".

en: Regular expression for text paragraph navigation
he_IL: ביטוי רגיל לניווט בין פסקות מלל

en: Reload plugins
he_IL: טעינה מחדש של תוספים

en: Reloads app modules and global plugins without restarting NVDA, which can be Useful for developers
he_IL: טעינת תוכנות עזר ותוספים מחדש מבלי להפעיל את NVDA מחדש. הדבר יכול להועיל למפתחים

en: Remaining time not available
he_IL: הזמן שנותר אינו זמין

en: Remind me &later
he_IL: תזכיר לי מאוחר יותר

en: Remove all
he_IL: הסר הכל

en: Removed row {rowNumber} column {columnNumber}  from column headers
he_IL: הסר שורה  {rowNumber} ועמודה {columnNumber} מכותרות העמודות

en: Removed row {rowNumber} column {columnNumber}  from row headers
he_IL: הסר שורה  {rowNumber} ועמודה {columnNumber} מכותרות השורות

en: Removed {address}    from column headers
he_IL: {address}     הוסר מכותרות העמודות

en: Removed {address}    from row headers
he_IL: {address}     הוסר מכותרות השורות

en: Rename Profile
he_IL: שינוי שם הפרופיל

en: Replacement
he_IL: החלפה

en: Report &notifications
he_IL: דווח & על התראות

en: Report &object when mouse enters it
he_IL: דווח על אובייקט כאשר העכבר נכנס אליו

en: Report &tooltips
he_IL: הקראת &תיאור כלי

en: Report '&Normalized' when navigating by character
he_IL: בצע התאמה בעת ניווט תווים

en: Report 'has details' for structured annotations
he_IL: דיווח 'בעל היערה' עבור היערות מובנות

en: Report aria-description always
he_IL: תמיד לדווח על aria-description

en: Report backg&round progress bars
he_IL: הקראת& פסי ההתקדמות המופיעים ברקע

en: Report cell borders {mode}
he_IL: דיווח על גבולות של תאים {mode}

en: Report changes to the &composition string
he_IL: הקראת שינויים במסך התבנית

en: Report changes to the &reading string
he_IL: הקראת &שינויים  בעת הקראת המסך

en: Report dynamic &content changes
he_IL: הקראת שינויי תוכן &דינמי

en: Report formatting chan&ges after the cursor (can cause a lag)
he_IL: הקראת שינויי&
     עיצוב לאחר תנועת הסמן (תכונה זו עלולה לגרום להאטה)

en: Report line indentation {mode}
he_IL: דיווח על כניסת שורה {mode}

en: Report live regions:
he_IL: דיווח על אזורים חיים:

en: Report mouse &shape changes
he_IL: הקראת תנועות עכבר

en: Report object &descriptions
he_IL: הקראת &תיאור האובייקטים

en: Report object &position information
he_IL: הקראת מיקום האובייקטים

en: Report object shortcut &keys
he_IL: הקראת קיצורי &מקשים עבור האובייקטים

en: Report summary of any annotation details at the system caret.
he_IL: דווח על סיכום של כל פרטי ההערות בcaret של המערכת.

en: Report table headers {mode}
he_IL: דיווח על כותרות בטבלאות {mode}

en: Report the destination URL of the link at the position of caret or focus. If pressed twice, shows the URL in a window for easier review.
he_IL: מציג את כתובת האינטרנט במקום הסמן או הפוקוס. לחיצה כפולה תציג את הכתובת בצורה נוחה לעיון.

en: Report transparent color values
he_IL: מדווח ערכים של צבע שקוף

en: Reports battery status and time remaining if AC is not plugged in
he_IL: מידע אודות מצב הסוללה ומשך הזמן הנותר לפעילות, במקרה שאין חיבור לחשמל

en: Reports formatting info for the current review cursor position.
he_IL: מדווח על העיצוב עבור הסמן הנוכחי.

en: Reports formatting info for the current review cursor position. If pressed twice, presents the information in browse mode
he_IL: מספק מידע על העיצוב . לחיצה כפולה מציגה את המידע במצב עיון

en: Reports formatting info for the text under the caret.
he_IL: מדווח על עיצוב במקום הסמן הנוכחי.

en: Reports formatting info for the text under the caret. If pressed twice, presents the information in browse mode
he_IL: מספק מידע אודות מיקום הסריקה בתוך המסמך. לחיצה פעמיים מכניסה את המידע גם לטקסט של מצב הגלישה

en: Reports formatting info for the text under this braille cell
he_IL: מדווח על עיצוב הדוחות עבור הטקסט שמתחת לתא ברייל זה

en: Reports information about the location of the current navigator object.
he_IL: מידע על מיקום אובייקט הניווט הנוכחי.

en: Reports information about the location of the currently focused object.
he_IL: הקראת מידע  על מיקום האובייקט שבפוקוס.

en: Reports information about the location of the text at the caret, or location of the currently focused object if there is no caret.
he_IL: דיווח מידע אודות מיקום המלל תחת הסמן, או מיקום האובייקט בניווט במידה ואין מלל תחת הסמן.

en: Reports information about the location of the text at the review cursor, or location of the navigator object if there is no text under review cursor.
he_IL: דיווח מידע אודות מיקום המלל תחת סמן הסקירה, או מיקום האובייקט בניווט במידה ואין מלל תחת סמן הסקירה.

en: Reports information about the location of the text or object at the position of system caret. Pressing twice may provide further detail.
he_IL: דיווח מידע אודות מיקום המלל או האובייקט הנמצא במיקום סמן המערכת. לחיצה כפולה תספק פרטים נוספים.

en: Reports information about the location of the text or object at the review cursor. Pressing twice may provide further detail.
he_IL: הקראת מידע על המיקום של הטקסט או האובייקט שבניווט. לחיצה כפולה, מידע נוסף.

en: Reports the character of the current navigator object where the review cursor is situated. Pressing twice reports a description or example of that character. Pressing three times reports the numeric value of the character in decimal and hexadecimal
he_IL: הקראת התו הנוכחי. לחיצה פעמיים,  כינוי התו בלועזית

en: Reports the current line under the application cursor. Pressing this key twice will spell the current line. Pressing three times will spell the line using character descriptions.
he_IL: מציג את השורה הנוכחית תחת סמן היישום. לחיצה על מקש זה פעמיים תאיית את השורה הנוכחית. לחיצה שלוש פעמים תאיית את השורה באמצעות תיאורי תווים.

en: Reports the current navigator object. Pressing twice spells this information, and pressing three times Copies name and value of this object to the clipboard
he_IL: הקראת אובייקט הניווט הנוכחי. לחיצה כפולה, איות מידע זה. לחיצה שלוש פעמים, הכנסת שם האובייקט והמידע ללוח הגזירים

en: Reports the elapsed time of the currently playing track, if any
he_IL: דיווח על זמן הנגינה הנותר, במידה וקיים

en: Reports the length of the currently playing track, if any
he_IL: דיווח על זמן הנגינה הנותר, אם קיים

en: Reports the line of the current navigator object where the review cursor is situated. If this key is pressed twice, the current line will be spelled. Pressing three times will spell the line using character descriptions.
he_IL: הקראת השורה הנוכחית שעליה ממוקם סמן הסריקה. לחיצה כפולה, איות השורה.

en: Reports the name of the current NVDA configuration profile
he_IL: דיווח על פרופיל הנוכחי

en: Reports the new object or content under your finger if different to where your finger was last
he_IL: הקראת תוכן האובייקט החדש שמתחת לאצבע, אם השתנה

en: Reports the note on the current cell
he_IL: הקראת ההערה הקשורה לתא הנוכחי

en: Reports the note or comment thread on the current cell
he_IL: הקראת ההערה או שרשור התגובה הקשור לתא זה

en: Reports the object and content directly under your finger
he_IL: הקראת תוכן האובייקט שמתחת לאצבע כעת

en: Reports the object with focus. If pressed twice, spells the information. Pressing three times spells it using character descriptions.
he_IL: מתאר את האובייקט שבפוקוס. לחיצה כפולה מאייתת את המידע הזה. לחיצה שלוש פעמים מאייתת עם דוגמה עבור כל אות.

en: Reports the remaining time of the currently playing track, if any
he_IL: דיווח על זמן הנגינה הנותר, אם בכלל

en: Reports the shortcut key of the currently focused object
he_IL: דיווח על מקש הקיצור של האובייקט הנמצא כעת במיקוד

en: Reports the symbol where the review cursor is positioned. Pressed twice, shows the symbol and the text used to speak it in browse mode
he_IL: מדווח על הסימן שבו נמצא סמן הסקירה,
     לחיצה פעמיים מראה את הסמל והטקסט המשמש להקראה במצב עיון

en: Reports the text of the comment where the system caret is located.
he_IL: מדווח על הטקסט של ההערה היכן שסמן המערכת נמצא.

en: Reports the text on the Windows clipboard. Pressing twice spells this information. Pressing three times spells it using character descriptions.
he_IL: משמיע את התוכן של לוח הגזירים. לחיצה כפולה מאייתת את המידע הזה. לחיצה שלוש פעמים מאייתת עם דוגמה עבור כל אות.

en: Reports the title of the current application or foreground window. If pressed twice, spells the title. If pressed three times, copies the title to the clipboard
he_IL: הקראת כותרת היישום או החלון הפעיל. לחיצה פעמיים, איות המילים בכותרת

en: Reset all settings to default state
he_IL: החזר את ההגדרות למצב ברירת המחדל

en: Reset all settings to saved state
he_IL: החזר את המערכת להגדרות האחרונות שנשמרו

en: Reset configuration to &factory defaults
he_IL: אפס את התצורה לברירות המחדל של היצרן

en: Reset gestures
he_IL: אתחל את מחוות הקלט

en: Reset to factory &defaults
he_IL: החזר את המערכת להגדרות היצרן

en: Restart
he_IL: הפעלה מחדש

en: Restart &later
he_IL: הפעלה מחדש מאוחר יותר

en: Restart &now
he_IL: הפעלה מחדש עכשיוהפעלה מחדש

en: Restart NVDA
he_IL: הפעלת NVDA מחדש

en: Restart with add-ons disabled
he_IL: הפעלה מחדש ללא תוספים

en: Restart with debug logging enabled
he_IL: הפעלה מחדש במצב כתיבת לוגים של בדיקה

en: Restarts NVDA!
he_IL: הפעלת NVDA מחדש!

en: Restore defaults
he_IL: שחזר ברירת מחדל

en: Result
he_IL: תוֹצָאָה

en: Review Cursor
he_IL: סמן &סקירה

en: Right
he_IL: גבול ימני

en: Right aligned
he_IL: מיושר לימין

en: Right click
he_IL: קליק ימין

en: Right mouse button locked
he_IL: נעילת כפתור ימין של העכבר

en: Right mouse button unlocked
he_IL: ביטול נעילת כפתור ימין של העכבר

en: Romanian
he_IL: רומנית

en: Romanian 6 dot
he_IL: רומנית 6 נקודות

en: Routes the cursor to or activates the object under this braille cell
he_IL: העברת הסמן למקום שתא הברייל עומד עליו או הפעלת האובייקט המסומן באותו מקום

en: Rows
he_IL: שורות

en: Rows and columns
he_IL: שורות ועמודות

en: Run COM Registration Fixing tool...
he_IL: הפעל כלי תיקון רישום COM...

en: Russian computer braille
he_IL: ברייל ממוחשב רוסית

en: Russian contracted braille
he_IL: ברייל  רוסית הפוך

en: Russian literary braille
he_IL: ברייל ממוחשב רוסית

en: Russian literary braille (detailed)
he_IL: ברייל רוסית (מפורט("")

en: Sanskrit grade 1
he_IL: סנסקרית שיטת ברייל 1

en: Save &as...	Ctrl+S
he_IL: שמירה בשם...	Ctrl+S

en: Save As
he_IL: שמירה בשם

en: Saves the current NVDA configuration
he_IL: שמירת ההגדרות הנוכחיות של NVDA

en: Say &cap before capitals
he_IL: אמור &Cap לאחר אות לועזית גדולה

en: Say all
he_IL: הקרא את הכל

en: Scatter
he_IL: פיזור

en: Scatter with Lines
he_IL: פיזור עם קווים

en: Scatter with Lines and No Data Markers
he_IL: פיזור עם קווים וללא מצייני נתונים

en: Scatter with Smoothed Lines
he_IL: פיזור עם קווים מרוככים

en: Scatter with Smoothed Lines and No Data Markers
he_IL: פיזור עם קווים מרוככים וללא מצייני נתונים

en: Screen Curtain
he_IL: וילון מסך

en: Screen curtain disabled
he_IL: וילון מסך מושבת

en: Screen curtain enabled
he_IL: הפעלת וילון מסך פעיל

en: Screen curtain not available
he_IL: וילון מסך לא זמין

en: Screen review
he_IL: סקירת המסך

en: Scroll down at the mouse position
he_IL: גלול למטה ממקום העכבר

en: Scroll left at the mouse position
he_IL: גלול שמאל ממקום העכבר

en: Scroll right at the mouse position
he_IL: גלול ימינה ממקום העכבר

en: Scroll up at the mouse position
he_IL: גלול למעלה ממיקום העכבר

en: Scrolls the braille display back
he_IL: גולל את סרגל הברייל אחורה

en: Scrolls the braille display forward
he_IL: גולל את סרגל הברייל קדימה

en: Secondary Category Axis
he_IL: קטגורית צירים  משנית

en: Secondary Series Axis
he_IL: ציר סדרות משני

en: Secondary Value Axis
he_IL: ציר ערכים משני

en: Secure Desktop
he_IL: שולחן עבודה מאובטח

en: Seika Braille Displays
he_IL: צגי ברייל של Seika

en: Select Braille Display
he_IL: בחר צג  ברייל

en: Select NVDA Modifier Keys
he_IL: בחירת מקשי צירוף ראשיים של NVDA

en: Select Synthesizer
he_IL: בחר מנוע דיבור

en: Select portable directory
he_IL: בחר תקיה לגרסה ניידת

en: Select until the end of the current result
he_IL: בחירה עד לסוף התוצאה הנוכחית

en: Select until the start of the current result
he_IL: בחירה עד לתחילת התוצאה הנוכחית

en: Selective
he_IL: סלקטיבי

en: Sepedi grade 1
he_IL: שוודית שיטת ברייל 1

en: Sepedi grade 2
he_IL: ספרדית שיטת ברייל2

en: Serbian Cyrillic grade 1
he_IL: סרבית קירילית דרגה 1

en: Serbian grade 1
he_IL: סרבית שיטת ברייל 1

en: Serial: {portName}
he_IL: יציאה טורית: : {portName}

en: Series Lines
he_IL: קווי סדרה

en: Series color: {colorName}
he_IL: צבע הסדרה הוא  {colorName}

en: Sesotho grade 1
he_IL: שוודית שיטת ברייל 1

en: Sesotho grade 2
he_IL: וולשית שיטת ברייל 2

en: Set column header. Pressing once will set this cell as the first column header for any cell lower and to the right of it within this table. Pressing twice will forget the current column header for this cell.
he_IL: הגדר כותרת עמודה. לחיצה אחת תגדיר תא זה ככותרת העמודה הראשונה עבור כל תא נמוך יותר ומימין לו בטבלה זו. לחיצה כפולה תשכח את כותרת העמודה הנוכחית עבור תא זה.

en: Set row header. Pressing once will set this cell as the first row header for any cell lower and to the right of it within this table. Pressing twice will forget the current row header for this cell.
he_IL: הגדר את כותרת השורה. לחיצה אחת תגדיר תא זה ככותרת השורה הראשונה עבור כל תא נמוך יותר ומימין לו בטבלה זו. לחיצה כפולה תשכח את כותרת השורה הנוכחית עבור תא זה.

en: Set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of column headers
he_IL: קבע שורה  {rowNumber} ועמודה {columnNumber} כהתחלת כותרות העמודות

en: Set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of row headers
he_IL: קבע שורה  {rowNumber} ועמודה {columnNumber} כהתחלת כותרות השורות

en: Set the first value of the current setting in the synth settings ring
he_IL: הגדרת הערך הראשון עבור ההגדרה הנוכחית בטבעת הגדרות מנוע הדיבור

en: Set the last value of the current setting in the synth settings ring
he_IL: הגדרת הערך האחרון עבור ההגדרה הנוכחית בטבעת הגדרות מנוע הדיבור

en: Set {address} as start of column headers
he_IL: קבע את  {address}  כההתחלת כותרות העמודות

en: Set {address} as start of row headers
he_IL: קבע את  {address}  כהתחלת כותרות השורות

en: Sets the current cell as start of column header. Pressing once will set this cell as the first column header for any cell lower and to the right of it within this region. Pressing twice will forget the current column header for this cell.
he_IL: מגדיר את התא הנוכחי כתחילת כותרת העמודה. לחיצה אחת תגדיר תא זה ככותרת העמודה הראשונה עבור כל תא נמוך יותר ומימין לו באזור זה. לחיצה כפולה תשכח את כותרת העמודה הנוכחית עבור תא זה.

en: Sets the current cell as start of row headers. Pressing once will set this cell as the first row header for any cell lower and to the right of it within this region. Pressing twice will forget the current row header for this cell.
he_IL: מגדיר את התא הנוכחי כתחילת כותרות שורות. לחיצה אחת תגדיר את התא הזה ככותרת השורה הראשונה עבור כל תא נמוך יותר ומימין לו בתוך אזור זה. לחיצה כפולה תשכח את כותרת השורה הנוכחית עבור תא זה.

en: Sets the navigator object to the current focus, and the review cursor to the position of the caret inside it, if possible.
he_IL: מכוון את סמן הניווט לאוביקט שבפוקוס, ואת את סמן העיון למקום הנוכחי של ההכנסה של הטקסט, אם הדבר אפשר.

en: Sets the navigator object to the current object under the mouse pointer and speaks it
he_IL: העברת הסמן לאובייקט שהעכבר מצביע עליו והקראת האובייקט

en: Setswana grade 1
he_IL: סצוואנה דרגה 1

en: Setswana grade 2
he_IL: סצוואנה דרגה 2

en: Setting HID keyboard simulation not supported
he_IL: הגדרת סימולציה של מקלדת HID אינה נתמכת

en: Shape
he_IL: צורה

en: Sheet {0}, {1}
he_IL: גיליון {0}, {1}

en: Sho&w exit options when exiting NVDA
he_IL: הצגת חלון ה&אפשרויות בעת יציאה מ NVDA

en: Show indefinitely
he_IL: הצגה ללא הגבלת זמן

en: Show messages
he_IL: הצג הודעות

en: Show se&lection
he_IL: הצגת הב&חירה

en: Shows NVDA's audio settings
he_IL: מציג את הגדרות הקול של NVDA

en: Shows NVDA's braille settings
he_IL: מציג את הגדרות הברייל של NVDA

en: Shows NVDA's browse mode settings
he_IL: מציג את הגדרות הגלישה של NVDA

en: Shows NVDA's document formatting settings
he_IL: מציג את הגדרות תבנית המסמכים של NVDA

en: Shows NVDA's general settings
he_IL: מציג את ממשק ההגדרות הכללי של NVDA

en: Shows NVDA's input composition settings
he_IL: מציג את תיבת הדו שיח של  מבנה הקלט ל NVDA

en: Shows NVDA's keyboard settings
he_IL: מציג את הגדרות פריסת המקלדת של NVDA

en: Shows NVDA's mouse settings
he_IL: מציג את הגדרות העכבר של NVDA

en: Shows NVDA's object presentation settings
he_IL: מציג את הגדרות  הצגת תוכן האובייקטים של NVDA

en: Shows NVDA's review cursor settings
he_IL: מציג את הגדרות המצביע של NVDA

en: Shows NVDA's speech settings
he_IL: מציג את תיבת הדו שיח של הגדרות הדיבור של NVDA

en: Shows options related to selected text or text at the cursor
he_IL: מציג אפשרויות הקשורות לטקסט הנבחר או לאפשרויות הסמן

en: Shows the NVDA Configuration Profiles dialog
he_IL: פתיחת ממשק הפרופילים של NVDA

en: Shows the NVDA braille display selection dialog
he_IL: מציג את תיבת הדו שיח של הגדרות הברייל של NVDA

en: Shows the NVDA default dictionary dialog
he_IL: מציג את תיבת הדו שיח של הגדרות המילון הכללי של NVDA

en: Shows the NVDA input gestures dialog
he_IL: מציג את תיבת הדו שיח של הגדרות המחוות של NVDA

en: Shows the NVDA menu
he_IL: פתיחת תפריט NVDA

en: Shows the NVDA symbol pronunciation dialog
he_IL: מציג את תיבת הדו שיח של היגוי הסמלים של NVDA

en: Shows the NVDA synthesizer selection dialog
he_IL: מציג את תיבת הדו-שיח של מנוע הדיבור של NVDA

en: Shows the NVDA temporary dictionary dialog
he_IL: מציג את תיבת הדו שיח של הגדרות המילון הזמני של NVDA

en: Shows the NVDA voice-specific dictionary dialog
he_IL: מציג את תיבת הדו שיח של הגדרות מילון הקול הנוכחי של NVDA

en: Shows the long description at this position if one is found.
he_IL: הצג את ה&תיאור הארוך במקום זה, אם יש כזה.

en: Simple review mode off
he_IL: מצב סריקה פשוטה לא פעיל

en: Simple review mode on
he_IL: מצב סריקה פשוטה פעיל

en: Single letter navigation off
he_IL: ניווט לפי תו בודד - לא פעיל

en: Single letter navigation on
he_IL: ניווט לפי תו בודד פעיל

en: Single line break
he_IL: מעבר שורה בודד

en: Single line spacing
he_IL: מרווח של שורה אחת

en: Sleep mode off
he_IL: מצב שינה לא פעיל

en: Sleep mode on
he_IL: מצב שינה פעיל

en: Slice color: {colorName}
he_IL: צבע הסדרה הוא  {colorName}

en: Slide Master view
he_IL: תצוגת שקופית ראשית

en: Slide Number placeholder
he_IL: סימניית מספר שקופית

en: Slide Show - complete
he_IL: הצגת השקופית הושלמה

en: Slide Sorter view
he_IL: תצוגת מיון שקופיות

en: Slide show - {slideName}
he_IL: הצגת השקופית  {slideName}

en: Slide show notes - {slideName}
he_IL: הצגת ההערות בשקופית  {slideName}

en: Slide view
he_IL: תצוגת שקופית

en: Slide {slideNumber}
he_IL: שקופית מספר {slideNumber}

en: Slovak grade 1
he_IL: סלובקית שיטת ברייל 1

en: Slovenian 8 dot computer braille
he_IL: סלובנית 8 נקודות ברייל ממחשב

en: Slovenian grade 1
he_IL: סלובנית שיטת ברייל 1

en: Some operations on add-ons failed. See the log file for more details.
    {}
he_IL: חלק מהפעולות על התוספים נכשלו. תוכל להסתכל על קובץ הלוג לפרטים נוספים.{}

en: Sound split cannot be used. Please enable WASAPI in the Advanced category in NVDA Settings to use it.
he_IL: לא ניתן להשתמש בפיצול הצלילים. נא להפעיל WASAPI בקטגוריית ההגדרות המתקדמות של הגדרות NVDA לשימוש באפשרות זו.

[ctx: SoundSplit]
en: NVDA in both channels and applications in both channels
he_IL: NVDA בשני הערוצים ויישומים בשני הערוצים

[ctx: SoundSplit]
en: Sound split disabled
he_IL: פיצול צלילים מבוטל

en: Southern Vietnamese grade 1
he_IL: דרום וייטנאמית דרגה 1

en: Spanish 8 dot computer braille
he_IL: ספרדית  ברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Spanish for Greek text
he_IL: ספרדית עבור טקסט יווני

en: Spanish grade 1
he_IL: ספרדית שיטת ברייל 1

en: Spanish grade 2
he_IL: ספרדית שיטת ברייל2

en: Speak
he_IL: הקראה

en: Speak &passwords in all enhanced terminals (may improve performance)
he_IL: הקראת &סיסמאות בכל הטרמינלים המשופרים (עשוי לשפר ביצועים)

en: Speak and beep
he_IL: הקראה וצפצוף

en: Speak c&ommand keys
he_IL: הקראת מקשי פ&קודה

en: Speak new text in Windows Terminal via:
he_IL: הקראת מלל חדש בטרמינל של Windows באמצעות:

en: Speak progress bar updates
he_IL: הקראת עדכונים לגבי פס ההתקדמות

en: Speak typed &characters
he_IL: הקראת &תווים בעת הקלדה

en: Speak typed &words
he_IL: הקראת &מילים בעת הקלדה

en: Speaks the filename of the active application along with the name of the currently loaded appModule
he_IL: הקראת שם היישום שבפוקוס ושם ההרחבה הפעילה כרגע

en: Speaks the word of the current navigator object where the review cursor is situated. Pressing twice spells the word. Pressing three times spells the word using character descriptions
he_IL: הקראת המילה הנוכחית

en: Speech
he_IL: דיבור

en: Speech &dictionaries
he_IL: מילוני דיבור

en: Speech &interrupt for typed characters
he_IL: הפסקת ההקראה בעת הקלדת& תווים

en: Speech Unicode normalization default ({default})
he_IL: ברירת המחדל של תאימות UNICODE בדיבור({default})

en: Speech Unicode normalization {state}
he_IL: תאימות UNICODE בדיבור{state}

en: Speech i&nterrupt for Enter key
he_IL: הפסקת ההקראה ב&עת הקשה על Enter

en: Speech mode {mode}
he_IL: מצב דיבור {mode}

en: Spelling e&rrors
he_IL: &שגיאת איות

en: Spells the current application status bar.
he_IL: מאיית את שורת המצב של היישום הנוכחי.

en: St&art NVDA after I sign in
he_IL: הפעלת NVDA 
    אחר הכניסה לחלונות

en: St&yle
he_IL: &סגנון

en: Stacked Area
he_IL: איזור של ערמה

en: Stacked Bar
he_IL: סרגל בערמה

en: Stacked Column
he_IL: עמודה בערמה

en: Stacked Cone Bar
he_IL: חרוט בערמה

en: Stacked Cone Column
he_IL: עמודה של חרוטים בערמה

en: Stacked Cylinder Bar
he_IL: סרגל גלילים בערמה

en: Stacked Line
he_IL: קו בערמה

en: Stacked Line with Markers
he_IL: קו עם מציינים בערמה

en: Stacked Pyramid Bar
he_IL: סרגל פירמידות בערמה

en: Stacked Pyramid Column
he_IL: עמודה של פירמידות בערמה

en: Standard HID Braille Display
he_IL: צג ברייל HID רגיל

en: Start marked
he_IL: סימון התחלה

en: Strikethrough off
he_IL: קו חוצה מושבת

en: Strikethrough on
he_IL: קו חוצה מופעל

en: Styles
he_IL: סגנונות

en: Su&perscripts and subscripts
he_IL: כתב עילי וכתב תחתי

en: Subject:
he_IL: נושא:

en: Subscript
he_IL: כתב תחתי

en: Subtitle placeholder
he_IL: תיבת כותרת משנה

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Successfully copied NVDA user settings
he_IL: הגדרות המשתמש של NVDA הועתקו בהצלחה

en: Successfully created a portable copy of NVDA at {dir}
he_IL: עותק נייד של NVDA נוצר בהצלחה ב-{dir}

en: Successfully installed NVDA.
he_IL: התקנת NVDA  הסתיימה בהצלחה

en: Successfully updated your installation of NVDA.
he_IL: התקנת העדכון של NVDA  הסתיימה בהצלחה

en: Suggestions
he_IL: הצעות

en: SuperBraille
he_IL: סופר ברייל

en: Superscript
he_IL: כתב עילי

en: Surface (Top View wireframe)
he_IL: שטח (תצוגה מלמעלה עם קוי רשת)

en: Surface (Top View)
he_IL: שטח (תצוגה מלמעלה)

en: Swahili (Kenya) Grade 2
he_IL: סוואהילי (קניה) דרגה 2

en: Swahili (Kenya) grade 1
he_IL: סוואהילי (קניה) דרגה 1

en: Swahili (Kenya) grade 1.2
he_IL: סוואהילי (קניה) דרגה 1.2

en: Swahili (Kenya) grade 1.3
he_IL: סוואהילי (קניה) דרגה 1.3

en: Swahili (Kenya) grade 1.4
he_IL: סוואהילי (קניה) דרגה 1.4

en: Swahili (Kenya) grade 1.5
he_IL: סוואהילי (קניה) דרגה 1.5

en: Swedish 8 dot computer braille
he_IL: שוודיתברייל ממוחשב 8 נקודות

en: Swedish contracted braille
he_IL: ברייל שוודי הפוך

en: Swedish partially contracted braille
he_IL: שוודית ברייל מקוצר חלקי

en: Swedish uncontracted braille
he_IL: ברייל שוודי לא הפוך

en: Switches to the next review mode (e.g. object, document or screen) and positions the review position at the point of the navigator object
he_IL: מעבר למצב הסריקה הבא

en: Switches to the previous review mode (e.g. object, document or screen) and positions the review position at the point of the navigator object
he_IL: מעבר למצב הסריקה הקודם

en: Symbol
he_IL: סימן

en: Symbol "%s" is already present.
he_IL: הסימן "%s" כבר מוגדר.

en: Symbol Pronunciation (%s)
he_IL: היגוי סימן (%s)

en: Symbol level %s
he_IL: רמת הקראת סימנים %s

en: Synthesizer
he_IL: מנוע דיבור

en: Synthesizer Error
he_IL: שגיאת מנוע דיבור

en: Syriac grade 1
he_IL: סורית דרגה 1

en: System caret
he_IL: סמן המערכת

en: System focus
he_IL: סמן מערכת

en: System status
he_IL: מצב מערכת

en: Table description
he_IL: תיאור טבלה

en: Table information
he_IL: מידע על טבלאות

en: Table placeholder
he_IL: סימניית טבלה

en: Tamil grade 1
he_IL: טמילית שיטת ברייל 1

en: Taskbar
he_IL: שורת משימות

en: Tatar grade 1
he_IL: לטווית שיטת ברייל 1

en: Telugu grade 1
he_IL: טלגו שיטת ברייל 1

en: Temporarily d&isable all triggers
he_IL: &ביטול  זמני של כל המפעילים

en: Temporary Screen curtain, enabled until next restart
he_IL: וילון מסך זמני, מופעל עד להפעלה הבאאה

en: Temporary dictionary
he_IL: מילון זמני

en: Terminal programs
he_IL: תוכנת מסוף

en: Tether B&raille:
he_IL: &קשרי ברייל:

en: Text &unit resolution:
he_IL: יחידת המידע להקראה:

en: Text frame
he_IL: מסגרת טקסט

en: Text placeholder
he_IL: תיבת טקסט

en: Text review
he_IL: סקירה

en: Thai 6 dot
he_IL: תאילנדית 6 נקודות

en: Thai 8 dot computer braille
he_IL: תאילנדית 8 נקודות ברייל ממוחשב

en: That profile already exists. Please choose a different name.
he_IL: קיים פרופיל בשם זה. נא לבחור בשם אחר.

en: The COM Registration Fixing tool has finished. It is highly recommended that you restart your computer now, to make sure the changes take full effect.
he_IL: כלי תיקון רישום חיבור התקשורת סיים. מומלץ ביותר לאתחל את המחשב כעת, על מנת לוודא שהשינויים ישפיעו באופן מלא.

en: The clipboard contains a large amount of text. It is %s character long | The clipboard contains a large amount of text. It is %s characters long
he_IL[0]: לוח הגזירים מכיל כמות גדולה של טקסט. הוא מכיל %s תווים
he_IL[1]: לוח הגזירים מכיל כמות גדולה של טקסט. הוא מכיל %s תווים
he_IL[2]: לוח הגזירים מכיל כמות גדולה של טקסט. הוא מכיל %s תווים
he_IL[3]: לוח הגזירים מכיל כמות גדולה של טקסט. הוא מכיל %s תווים

en: The following add-on failed to be installed: {}. | The following add-ons failed to be installed: {}.
he_IL[0]: התקנת התוסף הבא נכשלה:{}.
he_IL[1]: התקנת התוסף הבא נכשלה:{}.
he_IL[2]: התקנת התוסף הבא נכשלה:{}.
he_IL[3]: התקנת התוספים הבאים נכשלה:{}.

en: The following add-on failed to uninstall: {}. | The following add-ons failed to uninstall: {}.
he_IL[0]: הסרת התוסף הבא נכשלה:{}.
he_IL[1]: הסרת התוסף הבא נכשלה:{}.
he_IL[2]: הסרת התוסף הבא נכשלה:{}.
he_IL[3]: הסרת התוספים הבאים נכשלה:{}.

en: The following add-on failed to update: {}. | The following add-ons failed to update: {}.
he_IL[0]: עדכון התוסף הבא נכשל:{}.
he_IL[1]: עדכון התוסף הבא נכשל:{}.
he_IL[2]: עדכון התוספים הבאים נכשל:{}.
he_IL[3]: עדכון התוספים הבאים נכשל:{}.

en: The following add-ons are incompatible with NVDA version {}. These add-ons can not be enabled. Please contact the add-on author for further assistance.
he_IL: התוספים להלן אינם מתאימים לגירסת NVDA זו. לא ניתן להפעיל תוספים אלה , אנא פנה ליצרן התוספים לקבלת עדכון.

en: The following command line parameters are unknown to NVDA: {params}
he_IL: פקודות השורה הבאות אינן מזוהות בNVDA : {params}

en: The following options control the types of document formatting reported by NVDA.
he_IL: בעזרת האפשרויות להלן תוכל לשלוט בעיצוב המסמך.

en: The following settings are for advanced users. Changing them may cause NVDA to function incorrectly. Please only change these if you know what you are doing or have been specifically instructed by NVDA developers.
he_IL: ההגדרות שלפניך מיועדות למשתמש המתקדם בלבד. שינוי שלהם עלול לגרום לתוכנה לעבוד בצורה פגומה. אנא תהיה בטוח שאתה משנה הגדרות אלה רק אם אתה יודע מה אתה עושה או שקיבלת הוראות מפורשות ממפתחי NVDA.

en: The installation is unable to remove or overwrite a file. Another copy of NVDA may be running on another logged-on user account. Please make sure all installed copies of NVDA are shut down and try the installation again.
he_IL: תהליך ההתקנה נכשל במחיקה או בכתיבה של קובץ.  ייתכן כי NVDA  כבר בריצה תחת שם משתמש אחר.  נא וודא כי כל העותקים המותקנים סגורים ונסה שוב להתקין את התוכנה.

en: The installation of NVDA failed. Please check the Log Viewer for more information.
he_IL: התקנת NVDA נכשלה. נא בדוק את קובץ הלוג למידע נוסף.

en: The installation path for NVDA has changed. it will now  be installed in {path}
he_IL: נתיב ההתקנה של NVDA  השתנה. התוכנה תותקן בתיקיית  {path}

en: The next key that is pressed will not be handled at all by NVDA, it will be passed directly through to Windows.
he_IL: המקש הבא שיילחץ לא יטופל על ידי NVDA  אלא על ידי מערכת ההפעלה.

en: The profile {} will be permanently deleted. This action cannot be undone.
he_IL: הפרופיל {} יימחק לצמיתות. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The settings panel you tried to open is unavailable on this system.
he_IL: פאנל ההגדרות שניסית לפתוח אינו זמין במערכת הפעלה זו.

en: The specified directory '{portableDirectory}' is not empty. Proceeding will delete and replace existing files in the directory. Do you want to overwrite the contents of this folder?
he_IL: בתקיה שהוגדרה '{portableDirectory}' יש קבצים . אם תמשיך הקבצים ימחקו לטובת הגרסה הניידת. האם ברצונך להמשיך?

en: There is %d series in this chart | There are %d series in this chart
he_IL[0]: ישנה %d סדרה בתרשים זה
he_IL[1]: ישנה %d סדרה בתרשים זה
he_IL[2]: ישנה %d סדרה בתרשים זה
he_IL[3]: ישנן %d סדרות בתרשים זה

en: There is no text on the clipboard
he_IL: אין טקסט בזיכרון הזמני

en: This change requires administrator privileges.
he_IL: שינוי זה דורש זכויות מנהל על התחנה.

en: This feature ({title}) is unavailable while on secure screens such as the sign-on screen or UAC prompt.
he_IL: תכונה זו  ({title}) אינה זמינה במסכים בטוחים כמו מסך הרשמה או בקרת חשבון משתמש מהירה.

en: This feature is unavailable while on secure screens such as the sign-on screen or UAC prompt.
he_IL: תכונה זו אינה זמינה במהלך שימוש במסכים בטוחים כמו מסך הרשמה או בקרת חשבון משתמש מהירה.

en: This trigger is already associated with another profile. If you continue, it will be removed from that profile and associated with this one.
    Are you sure you want to continue?
he_IL: מפעיל זה כבר הוקצה לפרופיל אחר.  אם תמשיך בפעולה, הוא יוסר מהפרופיל ההוא ויוקצה לחדש.  
     האם להמשיך?

en: Thumbnails
he_IL: ש

en: Time to &keep audio device awake after speech (seconds)
he_IL: זמן להשארת התקן הש&מע ער לאחר דיבור (שניות)

en: Title Master view
he_IL: תצוגת כותרת ראשית

en: Title placeholder
he_IL: תיבת כותרת

en: To create a portable copy of NVDA, please select the path and other options and then press Continue
he_IL: על מנת ליצור גרסה ניידת, יש לבחור את הנתיב ואת האפשרויות המתאימות וללחוץ על כפתור המשך

en: To edit this profile, you will need to manually activate it. Once you have finished editing, you will need to manually deactivate it to resume normal usage.
    Do you wish to manually activate it now?
he_IL: על מנת לערוך את הפרופיל, תצטרך להפעיל אותו ידנית. בתום העריכה, הפעל את הפרופיל ידנית?

en: To install NVDA to your hard drive, please press the Continue button.
he_IL: נא ללחוץ על כפתור ההמשך כדי להתקין את NVDA  על הדיסק הקשיח.

en: To use Albatross with NVDA: change number of status cells in Albatross internal menu at most
he_IL: לשימוש ב-Albatross עם NVDA: יש לשנות את מספר תאי המצב בתפריט הפנימי של Albatross

en: To:
he_IL: אל:

en: Toggle HID keyboard simulation
he_IL: החלף לHID סימולציית מקלדת

en: Toggle braille input
he_IL: מתרגם כל קלט ברייל

en: Toggle tethering of braille between the focus and the review position
he_IL: מיתוג בין הצמדת הברייל לפוקוס ולסקירה

en: Toggle the braille cursor on and off
he_IL: מיתוג הצגת סמן הברייל

en: Toggle the way context information is presented in braille
he_IL: החלף את פרטי ההקשר המוצגים בבריל

en: Toggles HID keyboard simulation
he_IL: מחליף סימולציה של מקלדת HID

en: Toggles between beeps, speech, beeps and speech, and off, for reporting progress bar updates
he_IL: מיתוג בין צפצוף, דיבור, צפצוף ודיבור, או כבוי,  עבור עדכונים לגבי פסי ההתקדמות

en: Toggles between browse mode and focus mode. When in focus mode, keys will pass straight through to the application, allowing you to interact directly with a control. When in browse mode, you can navigate the document with the cursor, quick navigation keys, etc.
he_IL: מיתוג בין מצב גלישה למצב פוקוס. במצב פוקוס, ההקשות יועברו ישירות ליישום, דבר המאפשר לתקשר איתו.  במצב גלישה, ניתן לעבור מדבר לדבר על ידי החיצים ו/או מקשי המעבר לאובייקטים השונים.

en: Toggles between reporting the speaker notes or the actual slide content. This does not change what is visible on-screen, but only what the user can read with NVDA
he_IL: מיתוג בין הקראת הערות הדובר לבין התוכן האמיתי של השקופית.  שינוי האפשרות אינו משפיע עלתצוגת המסך אלא רק על מה שNVDA  משמיע

en: Toggles braille mode
he_IL: מיתוג מצב הברייל

en: Toggles disabling of all configuration profile triggers. Disabling remains in effect until NVDA is restarted
he_IL: משבית את כל תצורות הפרופיל . ההשבתה תוותר בתוקף עד להפעלה מחדש של NVDA

en: Toggles how much text will be spoken when the mouse moves
he_IL: קובע כמה טקסט יושמע כשהעכבר זז

en: Toggles native selection mode on and off
he_IL: מפעיל או משבית את מצב בחירה טבעי

en: Toggles on and off automatic movement of the system focus due to browse mode commands
he_IL: מיתוג הזזת סמן המערכת עקב ביצוע פקודות ניווט

en: Toggles on and off delayed descriptions for characters on cursor movement
he_IL: הפעלה וכיבוי של תיאורי תווים לאחר השהייה בעת תזוזת סמן

en: Toggles on and off if the screen layout is preserved while rendering the document content
he_IL: מיתוג בין שני המצבים, אם תוכן פריסת המסך נשמר בעת הצגת פריסת המסמך

en: Toggles on and off reporting if clickable
he_IL: מיתוג הקראת אובייקטים הניתנים ללחיצה

en: Toggles on and off the ignoring of blank lines for line indentation reporting
he_IL: משבית ומפעיל הקראה של שורות ריקות עבור מצב הקראת הזחה

en: Toggles on and off the inclusion of layout tables in browse mode
he_IL: מיתוג הקראת מידע על טבלאות

en: Toggles on and off the movement of the navigator object due to focus changes
he_IL: מיתוג הקראת השפעת שינוי בפוקוס על מיקום הניווט

en: Toggles on and off the movement of the review cursor due to the caret moving.
he_IL: מיתוג הקראת השפעת סמן המקלדת על סמן הסריקה.

en: Toggles on and off the reporting of CLDR characters, such as emojis
he_IL: מיתוג הקראת מידע על שינויי סגנון

en: Toggles on and off the reporting of articles
he_IL: מיתוג דיווח על מאמרים

en: Toggles on and off the reporting of block quotes
he_IL: מיתוג הקראת ציטוטים

en: Toggles on and off the reporting of colors
he_IL: מיתוג הקראת הצבעים

en: Toggles on and off the reporting of comments
he_IL: מיתוג הקראת הערות

en: Toggles on and off the reporting of dynamic content changes, such as new text in dos console windows
he_IL: מיתוג הקראת שינויי תוכן דינמיים

en: Toggles on and off the reporting of emphasis
he_IL: מיתוג הקראת הסימון מודגש

en: Toggles on and off the reporting of figures and captions
he_IL: מיתוג בין הפעלה/כיבוי של דיווח על צורות ותיאורים

en: Toggles on and off the reporting of font attributes
he_IL: מיתוג הקראת מאפייני הגופן

en: Toggles on and off the reporting of font changes
he_IL: מיתוג הקראת שם הגופן

en: Toggles on and off the reporting of font size changes
he_IL: מיתוג הקראת גודל הגופן

en: Toggles on and off the reporting of frames
he_IL: מיתוג הקראת מידע על מסגרות

en: Toggles on and off the reporting of graphics
he_IL: מתוג הקראת גרפיקהמיתוג הקראת מעבר בין קבוצות

en: Toggles on and off the reporting of groupings
he_IL: מיתוג הקראת מעבר בין קבוצות

en: Toggles on and off the reporting of headings
he_IL: מיתוג הקראת כותרות

en: Toggles on and off the reporting of highlighted text
he_IL: מיתוג דיווח על טקסט מסומן

en: Toggles on and off the reporting of landmarks
he_IL: מיתוג הקראת ציוני דרך

en: Toggles on and off the reporting of line numbers
he_IL: מיתוג הקראת מספרי שורות

en: Toggles on and off the reporting of line spacing
he_IL: מיתוג הקראת המרווח בין השורות

en: Toggles on and off the reporting of links
he_IL: מיתוג הקראת מידע על קישורים

en: Toggles on and off the reporting of lists
he_IL: מיתוג הקראת רשימות

en: Toggles on and off the reporting of pages
he_IL: מיתוג הקראת מעבר בין עמודים

en: Toggles on and off the reporting of paragraph indentation
he_IL: מיתוג הקראת מידע על כניסת פסקה

en: Toggles on and off the reporting of revisions
he_IL: מיתוג הקראת שינויים במסמך

en: Toggles on and off the reporting of spelling errors
he_IL: מיתוג הקראת שגיאות האיות

en: Toggles on and off the reporting of style changes
he_IL: מיתוג הקראת מידע על שינויי סגנון

en: Toggles on and off the reporting of superscripts and subscripts
he_IL: מיתוג הקראת כתב עילי

en: Toggles on and off the reporting of table cell coordinates
he_IL: מיתוג הקראת מידע על קואורדינטות בטבלאות

en: Toggles on and off the reporting of tables
he_IL: מיתוג הקראת מידע על טבלאות

en: Toggles on and off the reporting of text alignment
he_IL: מיתוג הקראת מידע על היישור

en: Toggles on and off the speaking of typed characters
he_IL: מיתוג הקראת התווים בעת הקלדה

en: Toggles on and off the speaking of typed keys, that are not specifically characters
he_IL: מיתוג הקראת מקשי פקודה

en: Toggles on and off the speaking of typed words
he_IL: מיתוג הקראת מילים בעת הקלדה

en: Toggles simple review mode on and off
he_IL: מיתוג בין מצבי הסריקה הפשוטה

en: Toggles single letter navigation on and off. When on, single letter keys in browse mode jump to various kinds of elements on the page. When off, these keys are passed to the application
he_IL: הלחיצות מועברות ליישוםמיתוג ניווט לפי תו בודד במצב "פעיל", לחיצה על תו מעבירה את הפוקוס לרכיב הקרוב המסומל בתו זה. במצב "לא פעיל", התו מועבר ליישום

en: Toggles sleep mode on and off for the active application.
he_IL: מיתוג מצב השינה עבור היישום שבפוקוס.

en: Toggles the NVDA Braille viewer, a floating window that allows you to view braille output, and the text equivalent for each braille character
he_IL: מיתוג מציג הברייל של NVDA, חלון צף המאפשר הצגת פלט ברייל, ואת המקבילה במלל עבור כל תו בברייל

en: Toggles the NVDA Speech viewer, a floating window that allows you to view all the text that NVDA is currently speaking
he_IL: מיתוג הצגת משפטי הדיבור האחרונים

en: Toggles the reporting of information as the mouse moves
he_IL: מיתוג בין מצבי ההקראה של תנועות העכבר

en: Toggles the state of the screen curtain, enable to make the screen black or disable to show the contents of the screen. Pressed once, screen curtain is enabled until you restart NVDA. Pressed twice, screen curtain is enabled until you disable it
he_IL: מתג מצב וילון מסך, הפעל כדי להחשיך את המסך או הפסק כדי להציג את התוכן על המסך. לחיצה אחת, וילון המסך יפעל על להפעלה מחדש. לחיצה כפולה, וילון המסך יפעל עד שיופסק 
    
    
    
    
    על ידי החשכת המסך או על ידי הצגת תוכנו. בלחיצה אחת וילון המסך פעיל עד להפעלה מחדש של NVDA. בלחיצה שלוש פעמים ההפעלה מקובעת עד לביטול הוילון על ידי המשתמש

en: Toggles the support of touch interaction
he_IL: מיתוג התמיכה בתגובה למגע

en: Top
he_IL: גבול עליון

en: Total time not available
he_IL: הזמן הכולל אינו זמין

en: Touch Interaction
he_IL: אינטראקציה במגע

en: Touch interaction disabled
he_IL: תגובה למגע מושבתת

en: Touch interaction enabled
he_IL: תגובה למגע מופעלת

en: Touch interaction not supported
he_IL: תגובה במגע לא נתמכת

en: Touch screen
he_IL: מסך מגע

en: Translates any braille input
he_IL: מתרגם כל קלט ברייל

en: Translates any braille input and presses the enter key
he_IL: מתרגם קלט ברייל ושולח לחצן אנטר

en: Tries to read documentation for the selected autocompletion item.
he_IL: מנסה לקרוא תיעוד עבור פריט ההשלמה האוטומטית שנבחר.

en: Triggers
he_IL: מפעילים

en: Trust voice's language when processing characters and symbols
he_IL: הסתמך על מנוע הדיבור בעת הקראת תווים וסמלים

en: Tshivenda grade 1
he_IL: צ'יוונדה דרגה 1

en: Tshivenda grade 2
he_IL: צ'יוונדה דרגה 2

en: Turkish grade 1
he_IL: תורכית שיטת ברייל 1

en: Turkish grade 2
he_IL: טורקית דרגה 2

en: Turns input help on or off. When on, any input such as pressing a key on the keyboard will tell you what script is associated with that input, if any.
he_IL: מיתוג עזרה. במצב פעיל, כל לחיצה עלתו תכריז על  תוכנת העזר הקשורה ליישום שבפוקוס.

en: Type
he_IL: סוג

en: Type exit() to exit the console
he_IL: הקש exit () כדי לצאת

en: Type help(object) to get help about object.
he_IL: הקש help ואת שם האובייקט בסוגריים כדי לקבל עזרה בשימוש האובייקט.

en: Type the text you wish to find
he_IL: הקלד את הטקסט שברצונך לחפש

en: Type:
he_IL: סוג:

en: UIA notifications
he_IL: הודעות UIA

en: UIA when available
he_IL: UIA כאשר זמין

[ctx: UIAHandler.FillType]
en: color
he_IL: צבע

[ctx: UIAHandler.FillType]
en: gradient
he_IL: גראדיינט

[ctx: UIAHandler.FillType]
en: none
he_IL: ללא

[ctx: UIAHandler.FillType]
en: pattern
he_IL: תבנית

[ctx: UIAHandler.FillType]
en: picture
he_IL: תמונה

en: Ugaritic grade 1
he_IL: אוגריתית דרגה 1

en: Ukrainian computer braille
he_IL: ברייל אוקראיני למחשב

en: Ukrainian grade 1
he_IL: אוקראיניתשיטת ברייל 1

en: Ukrainian literary braille (detailed)
he_IL: אוקראינית ברייל ספרותי (מפורט)

en: Unable to configure user interface for Vision Enhancement Provider, it can not be enabled.
he_IL: לא ניתן היה להגדיר ממשק משתמש בשביל משפר התצוגה הנבחר, לא ניתן להפעיל אותו.

en: Unable to copy
he_IL: לא ניתן להעתיק

en: Unable to copy a file. Perhaps it is currently being used by another process or you have run out of disc space on the drive you are copying to.
he_IL: כתיבת קובץ נכשלה. ייתכן כי הקובץ בשימוש או שחסר מקום בדיסק היעד.

en: Unable to copy status bar content to clipboard
he_IL: לא ניתן להעתיק את תוכן סרגל המצב

en: Unable to display browseable message
he_IL: לא מתאפשרת הצגת ההודעה

en: Unable to mark log position
he_IL: לא ניתן לסמן המיקום בלוג

en: Unable to postpone update.
he_IL: לא ניתן לדחות את העדכון.

en: Underline off
he_IL: קו תחתי לא פעיל

en: Underline on
he_IL: קו תחתי פעיל

en: Unicode braille
he_IL: ברייל יוניקוד

en: Unicode normali&zation
he_IL: תאימות UNICODE

en: Unified English Braille Code grade 1
he_IL: אנגלית מאוחד שיטת ברייל 1

en: Unified English Braille Code grade 2
he_IL: אנגלית מאוחד שיטת ברייל 2

en: Uninstall NVDA
he_IL: הסרת ההתקנה של NVDA

en: Unknown braille display
he_IL: צג ברייל לא ידוע

en: Unknown color
he_IL: צבע לא ידוע

en: Unknown command line parameters
he_IL: המשתנים בשורת הפקודה אינם מוכרים

en: Unknown power status
he_IL: מצב חשמל לא ידוע

en: Unlabeled
he_IL: ללא תוית

en: Unplugged
he_IL: נותק

en: Unsupported input
he_IL: קלט לא נתמך

en: Untitled chart
he_IL: גיליון ללא כותרת

en: Up Bars
he_IL: סרגלים עליונים

en: Update to NVDA version {version} has been downloaded and is ready to be applied.
he_IL: בוצעה הורדת עדכון לגרסת NVDA {version} והוא מוכןע כעת להתקנה.

en: Update to NVDA version {version} is ready to be applied.
he_IL: עדכון לגרסת NVDA {version} מוכן להתקנה.

en: Updating NVDA
he_IL: עדכון NVDA

en: Urdu grade 1
he_IL: אורדו דרגה 1

en: Urdu grade 2
he_IL: אורדו דרגה 2

en: Use &screen layout (when supported)
he_IL: השתמש בפריסת המסך (כשניתן)

en: Use &spelling functionality if supported
he_IL: השתמש ב&איות אם מנוע הדיבור תומך באפשרות זו

en: Use NVDA during sign-in
he_IL: השתמש בNVDA בזמן הכניסה למערכת

en: Use NVDA during sign-in (requires administrator privileges)
he_IL: הפעלת NVDA  בעת הכניסה לחלון הכניסה של חלונות.( אפשרות זו דורשת הרשאות של מנהל על המחשב )

en: Use UI Automation to access Microsoft &Excel spreadsheet controls when available
he_IL: שימוש ב-UI Automation לגישה אל פקדי גיליונות של Microsoft &Excel כאשר זמין

en: Use WASAPI for audio output (requires restart)
he_IL: שימוש ב-WASAPI עבור פלט שמע (דורש הפעלה מחדש)

en: Use currently saved settings during sign-in and on secure screens (requires administrator privileges)
he_IL: השתמש בהגדרות הנוכחיות עבור מסך הפתיחה ועלייה במצב בטוח. ( אפשרות זו דורשת הרשאות מנהל על התחנה)

en: Use en&hanced event processing (requires restart)
he_IL: השתמש בעיבוד אירועים משופר (דורש הפעלה מחדש)

en: Use enhanced t&yped character support in legacy Windows Console when available
he_IL: שימוש בתמיכת תווים מו&קלדים משופרת בקונסולה של Windows מדור קודם כאשר זמינה

en: Use screen layout off
he_IL: שימוש בפריסת מסך - לא פעיל

en: Use screen layout on
he_IL: שימוש בפריסת מסך - פעיל

en: Use this profile for:
he_IL: השתמש בפרופיל זה עבור:

en: Use timeout
he_IL: משך זמן &ההצגה (שניות)

en: User Guide
he_IL: מדריך למשתמש

en: User default
he_IL: ברירת מחדל

en: Uzbek grade 1
he_IL: אוזבקית שיטת ברייל 1

en: V&ariant
he_IL: משתנה

en: V&olume
he_IL: עוצמה

en: Version
he_IL: גרסה

en: Vertical Object placeholder
he_IL: תיבת אובייקט אנכי

en: Vertical Text placeholder
he_IL: תיבת טקסט אנכי

en: Vertical Title placeholder
he_IL: תיבת כותרת אנכית

en: Vietnamese grade 0
he_IL: וייטנאמית דרגה 0

en: Vietnamese grade 1
he_IL: ויאטנמית שיטת ברייל 1

en: Vietnamese grade 2
he_IL: וייטנאמית דרגה 2

en: View &log
he_IL: הצג &לוג

en: Virtual Buffers
he_IL: חוצצים וירטואליים

en: Virtually toggles the NVDA and shift keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: מיתוג ווירטואלי של מקשי NVDA ו-shift להדמיית קיצור מקלדת באמצעות קלט ברייל

en: Virtually toggles the NVDA key to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: בוצע מיתוג וירטואלי של כפתור ה-NVDA כדי לחקות את קיצור הדרך במקלדת עם קלט ברייל

en: Virtually toggles the alt and shift keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: מבצע מיתוג וירטואלי של מקשי alt וshift כדי לחקות את קיצור הדרך במקלדת עם קלט ברייל

en: Virtually toggles the alt key to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: בוצע מיתוג וירטואלי של כפתור ה-ALT כדי לחקות את קיצור הדרך במקלדת עם קלט ברייל

en: Virtually toggles the control and alt keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: מיתוג ווירטואלי של מקשי control ו-alt להדמיית קיצור מקלדת באמצעות קלט ברייל

en: Virtually toggles the control and shift keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: מיתוג ווירטואלי של מקשי control ו-shift להדמיית קיצור מקלדת באמצעות קלט ברייל

en: Virtually toggles the control key to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: בוצע מיתוג וירטואלי של כפתור ה-CTRL כדי לחקות את קיצור הדרך במקלדת עם קלט ברייל

en: Virtually toggles the control, alt, and shift keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: מיתוג ווירטואלי של מקשי control, alt ו-shift להדמיית קיצור מקלדת באמצעות קלט ברייל

en: Virtually toggles the left windows and shift keys to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: מיתוג ווירטואלי של מקש Windows השמאלי ו-shift להדמיית קיצור מקלדת באמצעות קלט ברייל

en: Virtually toggles the left windows key to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: בוצע מיתוג וירטואלי של כפתור ה-WINDOW השמאלי כדי לחקות את קיצור הדרך במקלדת עם קלט ברייל

en: Virtually toggles the shift key to emulate a keyboard shortcut with braille input
he_IL: בוצע מיתוג וירטואלי של כפתור ה-SHIFT כדי לחקות את קיצור הדרך במקלדת עם קלט ברייל

en: Vision
he_IL: ראיה

en: Vision Enhancement Provider Error
he_IL: תקלה במשפר התצוגה

en: Visual Highlight
he_IL: הדגשה חזותית

en: Voice
he_IL: הגדרות קול

en: Voice dictionary (%s)
he_IL: מילון קול (%s)

en: Volume of NVDA sounds
he_IL: עוצמת הקול של צלילי NVDA

en: Volume of NVDA sounds follows voice volume
he_IL: עוצמת צלילי NVDA מתואמת עם עוצמת השמע של ההקראה

en: Volume-High-Low-Close
he_IL: עוצמה קרוב לערכי מעלה מטה

en: Volume-Open-High-Low-Close
he_IL: עוצמה פתוח קרוב לערכי מעלה מטה

en: Waiting for Outlook...
he_IL: ממתין לOutlook...

en: Waiting for Powerpoint...
he_IL: ממתין לתוכנת  Power Point...

en: Walls
he_IL: מחיצות

en: Warning
he_IL: הזהרה

en: Warning!
he_IL: אזהרה!

en: Warning: couldn't set volumes for sound split: one of audio sessions is either mono, or has more than 2 audio channels.
he_IL: אזהרה: לא ניתן להגדיר עוצמה עבור פיצול הצלילים: ייתכן ואח ד ממקטעי השמע הינו מונו או בעל יותר משני ערוצי שמע.

en: We need your help in order to continue to improve NVDA.
    This project relies primarily on donations and grants. By donating, you are helping to fund full time development.
    If even $10 is donated for every download, we will be able to cover all of the ongoing costs of the project.
    All donations are received by NV Access, the non-profit organisation which develops NVDA.
    Thank you for your support.
he_IL: עזרתכם נחוצה לנו להמשך הפיתוח של תוכנת NVDA /n פרוייקט זה מתקיים בעקר תודות לתרומות.  תרומתך תעזור לנו להמשיך לקיים פיתוח מלא. /n  אם כל הורדה תזכה אותנו ב10 דולר בלבד, נוכל לכסות את כל ההוצאות העתידיות.  /n כל התרומות מגיעות לN V Access  שהוא הגוף הפועל ללא כוונות רווח לפיתוח תוכנת NVDA /n תודה בעד עזרתכך.

en: We&lcome dialog...
he_IL: מסך הפתיחה...

en: Welcome to NVDA
he_IL: ברוכים הבאים לNVDA

en: Welcome to NVDA!
he_IL: ברוכים הבאים לNVDA!

en: Welsh grade 1
he_IL: וולשית שיטת ברייל 1

en: Welsh grade 2
he_IL: וולשית שיטת ברייל 2

en: What would you like to &do?
he_IL: איזו פעולה ברצונך לעשות ?

en: What's &new
he_IL: מה חדש

en: What's new
he_IL: מה חדש

en: Whole &word
he_IL: מילה &שלמה

en: Windows C&onsole support:
he_IL: תמיכת Windows &Console :

en: Windows OCR
he_IL: OCR של חלונות

en: Windows OCR not available
he_IL: Windows 10 OCR לא זמין

en: Windows OneCore voices
he_IL: Windows OneCore קולות

en: Write the current configuration to nvda.ini
he_IL: כתיבת ההגדרות הנוכחיות לקובץ nvda.ini

en: X Error Bars
he_IL: סרגלי שגיאות X

en: Xhosa grade 1
he_IL: Xhosa דרגה 1

en: Xhosa grade 2
he_IL: Xhosa דרגה 2

en: Y Error Bars
he_IL: סרגלי שגיאות Y

en: Yakut grade 1
he_IL: סנסקרית שיטת ברייל 1

en: Yes
he_IL: כן

en: Yiddish grade 1
he_IL: יידיש דרגה 1

en: You are about to install version {newVersion} of {summary}, which appears to be already installed. Would you still like to update?
he_IL: אתה עומד להתקין גירסה  {newVersion}  של  {summary}, למרות שהוא מותקן על מחשב זה.. האם עדיין תרצה להמשיך בעדכון ??

en: You are about to run the COM Registration Fixing tool. This tool will try to fix common system problems that stop NVDA from being able to access content in many programs including Firefox and Internet Explorer. This tool must make changes to the System registry and therefore requires administrative access. Are you sure you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד להפעיל את הכלי 'תיקון רישום COM'. כלי זה ינסה לתקן בעיות מערכת נפוצות שמונעות מ- NVDA מלהיות מסוגלות לגשת לתוכן בתוכניות רבות, כולל Firefox ו- Internet Explorer. כלי זה חייב לבצע שינויים ברישום המערכת ולכן דורש גישה ניהולית. האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: You are attempting to install an earlier version of NVDA than the version currently installed. If you really wish to revert to an earlier version, you should first cancel this installation and completely uninstall NVDA before installing the earlier version.
he_IL: אתה מנסה להתקין גרסת NVDA  ישנה יותר מהגרסה המותקנת כבר. אם ברצונך לשנמך את הגרסה, עליך להסיר לגמרי את הגרסה הקיימת ולהתקין את הגרסה הישנה יותר.

en: You did not choose Talk as one of your speech mode options. Please note that this may result in no speech output at all. Are you sure you want to continue?
he_IL: לא בחרת בדיבור כאחת מאפשרויות מצב הדיבור שלך. שים לב שזה עלול לגרום ללא פלט דיבור כלל. האם אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך?

en: You must choose a name for this profile.
he_IL: עליך לתת שם לפרופיל זה.

en: Your configuration file contains errors. Your configuration has been reset to factory defaults.
    More details about the errors can be found in the log file.
he_IL: ניתן לקבל פרטים נוספים אודות השגיאה בקובץ הLOG.

en: Your gesture map file contains errors.
    More details about the errors can be found in the log file.
he_IL: שגיאות בקובץ המחוות 
     ניתן למצוא פירוט בקובץ הלוג
    N.

en: Zulu grade 1
he_IL: זולו דרגה 1

en: Zulu grade 2
he_IL: זולו דרגה 2

[ctx: action]
en: Back
he_IL: חזור

[ctx: action]
en: Beginning
he_IL: התחלה

[ctx: action]
en: Document
he_IL: מסמך

[ctx: action]
en: End
he_IL: סוף

[ctx: action]
en: Help
he_IL: עזרה

[ctx: action]
en: Home
he_IL: בית

[ctx: action]
en: Information
he_IL: מידע על התוסף

[ctx: action]
en: Movie
he_IL: סרט

[ctx: action]
en: Next
he_IL: הַבָּא

[ctx: action]
en: Sound
he_IL: צליל

[ctx: addonStore]
en: &About add-on...
he_IL: &אודות התוסף...

[ctx: addonStore]
en: &Close
he_IL: סגור

[ctx: addonStore]
en: &Disable
he_IL: בי&טול

[ctx: addonStore]
en: &Disable selected add-ons
he_IL: השבת את התוספים הנבחרים

[ctx: addonStore]
en: &Don't show this message again
he_IL: אל תציג את ההודעה הזו שוב

[ctx: addonStore]
en: &Enable
he_IL: הפע&לה

[ctx: addonStore]
en: &Enable (override incompatibility)
he_IL: הפע&לה (תוך התעלמות מאי-תאימות)

[ctx: addonStore]
en: &Enable selected add-ons
he_IL: הפעל תוספים נבחרים

[ctx: addonStore]
en: &Help
he_IL: ע&זרה

[ctx: addonStore]
en: &Install
he_IL: הת&קנה

[ctx: addonStore]
en: &Install (override incompatibility)
he_IL: הת&קנה (תוך התעלמות מאי-תאימות)

[ctx: addonStore]
en: &Install selected add-ons
he_IL: התקן תוספים נבחרים

[ctx: addonStore]
en: &License
he_IL: &רישיון

[ctx: addonStore]
en: &No
he_IL: לא

[ctx: addonStore]
en: &OK
he_IL: בסדר

[ctx: addonStore]
en: &Other Details:
he_IL: &פרטים אחרים:

[ctx: addonStore]
en: &Remove
he_IL: ה&סרה

[ctx: addonStore]
en: &Remove selected add-ons
he_IL: הסר תוספים נבחרים

[ctx: addonStore]
en: &Search:
he_IL: &חיפוש:

[ctx: addonStore]
en: &Update
he_IL: עד&כון

[ctx: addonStore]
en: &Update (override incompatibility)
he_IL: עדכון (עקוף אי -תאימות)

[ctx: addonStore]
en: &Update all
he_IL: עדכן הכל

[ctx: addonStore]
en: &Update selected add-ons
he_IL: עדכן תוספים נבחרים

[ctx: addonStore]
en: &Yes
he_IL: כן

[ctx: addonStore]
en: A&ctions
he_IL: &פעולות

[ctx: addonStore]
en: Add-on Information
he_IL: מידע על התוסף

[ctx: addonStore]
en: Add-on Installation
he_IL: התקנת תוסף

[ctx: addonStore]
en: Add-on Store
he_IL: חנות התוספים

[ctx: addonStore]
en: Add-on Store Warning
he_IL: אזהרת חנות תוספים

[ctx: addonStore]
en: Add-on data update failure
he_IL: שגיאה בעדכון נתוני התוסף

[ctx: addonStore]
en: Add-on download failure
he_IL: שגיאה בהורדת התוסף

[ctx: addonStore]
en: Add-on download not safe: checksum failed for {name}
he_IL: הורדת התוסף אינה בטוחה: בדיקת checksum נכשלה עבור {name}

[ctx: addonStore]
en: Add-on installation
he_IL: התקנת התוסף

[ctx: addonStore]
en: Add-on installation failure
he_IL: כישלון בהתקנת התוסף

[ctx: addonStore]
en: Add-on not supported %s
he_IL: התוסף אינו נתמך %s

[ctx: addonStore]
en: Add-on updates available
he_IL: עדכוני תוספים זמינים

[ctx: addonStore]
en: Add-ons are created by the NVDA community and are not vetted by NV Access. NV Access cannot be held responsible for add-on behavior. The functionality of add-ons is unrestricted and can include accessing your personal data or even the entire system.
he_IL: תוספים נוצרו על ידי קהילת NVDA ואינן נבדקות על ידי NV Access. NV Access לא יכולה לשאת באחריות להתנהגות התוספים. הפונקציונליות של התוספות אינה מוגבלת ויכולה לכלול גישה לנתונים האישיים שלך או אפילו למערכת כולה.

[ctx: addonStore]
en: All
he_IL: הכל

[ctx: addonStore]
en: An updated version of NVDA is required. NVDA version {nvdaVersion} or later.
he_IL: נדרשת גרסה עדכנית יותר של NVDA. גרסת NVDA {nvdaVersion} ומעלה.

[ctx: addonStore]
en: An updated version of this add-on is required. This add-on was last tested with NVDA {lastTestedNVDAVersion}. NVDA requires this add-on to be tested with NVDA {nvdaVersion} or higher. You can enable this add-on at your own risk.
he_IL: דרושה גרסה עדכנית של תוסף זה. תוסף זה נבד לאחרונה עם גרסה{lastTestedNVDAVersion}. מומלץ לבדוק תוסף זה לכול הפחות עם גרסה {nvdaVersion} או מאוחרת יותר. אתה יכול להפעיל תוסף זה אם אתה לקוח בחשבון את הסיכונים

[ctx: addonStore]
en: Are you sure you wish to remove the {addon} add-on from NVDA? This cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את התוסף {addon}  מתוכנת NVDA ? מהלך זה לא ניתן לביטול.

[ctx: addonStore]
en: Author
he_IL: מחבר

[ctx: addonStore]
en: Author:
he_IL: מחבר:

[ctx: addonStore]
en: Author: {author}
he_IL: כותב: {author}

[ctx: addonStore]
en: Available
he_IL: זמין

[ctx: addonStore]
en: Available &add-ons
he_IL: תוספים &זמינים

[ctx: addonStore]
en: Available add-ons
he_IL: תוספים זמינים

[ctx: addonStore]
en: Available version
he_IL: הגרסה הזמינה

[ctx: addonStore]
en: Available version:
he_IL: גרסה זמינה:

[ctx: addonStore]
en: Beta
he_IL: בטא

[ctx: addonStore]
en: Cha&nnel:
he_IL: &ערוץ:

[ctx: addonStore]
en: Channel
he_IL: ערוץ

[ctx: addonStore]
en: Channel:
he_IL: ערוץ:

[ctx: addonStore]
en: Choose Add-on Package File
he_IL: בחירת קובץ חבילת תוסף

[ctx: addonStore]
en: Community re&views
he_IL: ביקורות ה&קהילה

[ctx: addonStore]
en: Could not disable the add-on: {addon}.
he_IL: לא ניתן לבטל את התוסף: {addon}.

[ctx: addonStore]
en: Could not enable the add-on: {addon}.
he_IL: אין אפשרות להפעיל את התוסף: {addon}.

[ctx: addonStore]
en: Description:
he_IL: תיאור:

[ctx: addonStore]
en: Dev
he_IL: פיתוח

[ctx: addonStore]
en: Disabled
he_IL: מבוטל

[ctx: addonStore]
en: Disabled (incompatible)
he_IL: מבוטל (אינו תואם)

[ctx: addonStore]
en: Disabled (incompatible), pending restart
he_IL: מבוטל (אינו תואם), ממתין להפעלה מחדש

[ctx: addonStore]
en: Disabled, pending restart
he_IL: מבוטל, ממתין להפעלה מחדש

[ctx: addonStore]
en: Download URL:
he_IL: כתובת הורדה:

[ctx: addonStore]
en: Download failed
he_IL: ההורדה נכשלה

[ctx: addonStore]
en: Download of {} add-on in progress, cancel downloading? | Download of {} add-ons in progress, cancel downloading?
he_IL[0]: מתבצעת ההורדה של התוסף {}, האם לבטל את ההורדה?
he_IL[1]: מתבצעת ההורדה של התוסף {}, האם לבטל את ההורדה?
he_IL[2]: מתבצעת ההורדה של התוסף {}, האם לבטל את ההורדה?
he_IL[3]: מתבצעת ההורדה של התוספים {}, האם לבטל את ההורדה?

[ctx: addonStore]
en: Downloaded, pending install
he_IL: הורד, ממתין להתקנה

[ctx: addonStore]
en: Downloading
he_IL: מוריד

[ctx: addonStore]
en: Ena&bled/disabled:
he_IL: מופעל/מנוטרל:

[ctx: addonStore]
en: Enable add-on
he_IL: הפעלת התוסף

[ctx: addonStore]
en: Enabled
he_IL: מופעל

[ctx: addonStore]
en: Enabled (incompatible)
he_IL: מופעל (אינו תואם)

[ctx: addonStore]
en: Enabled (incompatible), pending restart
he_IL: מופעל (אינו תואם), ממתין להפעלה מחדש

[ctx: addonStore]
en: Enabled, pending restart
he_IL: מופעל, ממתין להפעלה מחדש

[ctx: addonStore]
en: External
he_IL: חיצוני

[ctx: addonStore]
en: Failed to install add-on from %s
he_IL: התקנת התוסף מ-%s נכשלה

[ctx: addonStore]
en: Failed to open add-on package file at {filePath} - missing file or invalid file format
he_IL: שגיאה בפתיחת קובץ חבילת התוסף ב-{filePath} - קובץ חסר או שסוג הקובץ לא חוקי

[ctx: addonStore]
en: Ho&mepage
he_IL: ד&ף הבית

[ctx: addonStore]
en: Homepage:
he_IL: דף הבית:

[ctx: addonStore]
en: Homepage: {url}
he_IL: דף הבית: {url}

[ctx: addonStore]
en: I understand that incompatible add-ons will be disabled and can be manually re-enabled at my own risk after installation.
he_IL: אני מבין שתוספים שאינם תואמים יושבטו ותתאפשר הפעלתם באופן ידני לאחר ההתקנה.

[ctx: addonStore]
en: ID:
he_IL: מזהה:

[ctx: addonStore]
en: Include &incompatible add-ons
he_IL: כלול תוספים לא תואמים

[ctx: addonStore]
en: Incompatible
he_IL: לא תואם

[ctx: addonStore]
en: Incompatible Reason:
he_IL: סיבת חוסר התאימות:

[ctx: addonStore]
en: Install add-on
he_IL: התקנת התוסף

[ctx: addonStore]
en: Install failed
he_IL: ההתקנה נכשלה

[ctx: addonStore]
en: Install from e&xternal source
he_IL: התקנה ממקור &חיצוני

[ctx: addonStore]
en: Installed &add-ons
he_IL: תוספים מות&קנים

[ctx: addonStore]
en: Installed add-ons
he_IL: תוספים מותקנים

[ctx: addonStore]
en: Installed incompatible &add-ons
he_IL: תוספים מותקנים שאינם תואמים

[ctx: addonStore]
en: Installed incompatible add-ons
he_IL: הותקנו תוספים לא תואמים

[ctx: addonStore]
en: Installed version
he_IL: הגרסה המותקנת

[ctx: addonStore]
en: Installed version:
he_IL: גרסה מותקנת:

[ctx: addonStore]
en: Installed, pending restart
he_IL: מותקן, ממתין להפעלה מחדש

[ctx: addonStore]
en: Installing
he_IL: מתקין

[ctx: addonStore]
en: Installing {} add-on, please wait. | Installing {} add-ons, please wait.
he_IL[0]: מתבצעת ההתקנה של התוסף {}, בבקשה המתן.
he_IL[1]: מתבצעת ההתקנה של התוסף {}, בבקשה המתן.
he_IL[2]: מתבצעת ההתקנה של התוסף {}, בבקשה המתן.
he_IL[3]: מתבצעת ההתקנה של התוספים {}, בבקשה המתן.

[ctx: addonStore]
en: Last NVDA version tested: {}
he_IL: גירסת NVDA האחרונה שנבדקה: {}

[ctx: addonStore]
en: Last tested NVDA version:
he_IL: גרסת NVDA שנבדקה לאחרונה:

[ctx: addonStore]
en: License URL:
he_IL: כתובת הסכם הרישיון:

[ctx: addonStore]
en: License:
he_IL: רישיון:

[ctx: addonStore]
en: Loading add-ons...
he_IL: טוען תוספים...

[ctx: addonStore]
en: Migrate to add-on store
he_IL: מעבר אל חנות התוספים

[ctx: addonStore]
en: Minimum NVDA version:
he_IL: גרסת NVDA מזערית:

[ctx: addonStore]
en: Minimum required NVDA version: {}
he_IL: גירסת NVDA המינמאלית הנדרשת: {}

[ctx: addonStore]
en: NVDA Add-on Package (*.{ext})
he_IL: חבילת תוסף של NVDA (*.{ext})

[ctx: addonStore]
en: Name
he_IL: שם

[ctx: addonStore]
en: No actions available for the selected add-ons
he_IL: אין פעולות זמינות לתוספים הנבחרים

[ctx: addonStore]
en: No add-on selected.
he_IL: אין תוסף נבחר.

[ctx: addonStore]
en: Note: NVDA was started with add-ons disabled
he_IL: הערה: NVDA הופעלה עם תוספים מבוטלים

[ctx: addonStore]
en: Open Add-on &Store
he_IL: פתח את חנות התוספים

[ctx: addonStore]
en: Pending removal
he_IL: ממתין להסרה

[ctx: addonStore]
en: Publisher
he_IL: מפרסם

[ctx: addonStore]
en: Publisher:
he_IL: מפרסם:

[ctx: addonStore]
en: Publisher: {publisher}
he_IL: מפרסם: {publisher}

[ctx: addonStore]
en: Re&place
he_IL: ה&חלפה

[ctx: addonStore]
en: Remember this choice for subsequent add-ons
he_IL: זכור את הבחירה הזו עבור התוספים הבאים

[ctx: addonStore]
en: Remove add-on
he_IL: הסרת התוסף

[ctx: addonStore]
en: Reviews URL:
he_IL: כתובות ביקורות:

[ctx: addonStore]
en: S&tatus:
he_IL: מ&צב:

[ctx: addonStore]
en: Source &Code
he_IL: &קוד מקור

[ctx: addonStore]
en: Source URL:
he_IL: כתובת מקור:

[ctx: addonStore]
en: Stable
he_IL: יציב

[ctx: addonStore]
en: Status
he_IL: מצב

[ctx: addonStore]
en: Unable to download add-on: {name}
he_IL: אין אפשרות להוריד את התוסף: {name}

[ctx: addonStore]
en: Unable to fetch latest add-on data for compatible add-ons.
he_IL: אין אפשרות לאסוף נתוני תוסף עדכניים עבור תוספים תואמים.

[ctx: addonStore]
en: Unable to fetch latest add-on data for incompatible add-ons.
he_IL: אין אפשרות לאסוף נתוני תוסף עדכניים עבור תוספים לא תואמים.

[ctx: addonStore]
en: Unable to save add-on as a file: {name}
he_IL: אין אפשרות לשמור תוסף כקובץ: {name}

[ctx: addonStore]
en: Unknown status
he_IL: מצב לא ידוע

[ctx: addonStore]
en: Updatable &add-ons
he_IL: עדכון &כל התוספים

[ctx: addonStore]
en: Updatable Add-ons
he_IL: תוספים ניתנים לעדכון

[ctx: addonStore]
en: Updatable add-ons
he_IL: תוספים ניתנים לעדכון

[ctx: addonStore]
en: Update Available
he_IL: קיים עדכון זמין

[ctx: addonStore]
en: Update Available (incompatible)
he_IL: עדכון זמין (לא תואם)

[ctx: addonStore]
en: Updates are available for some of your installed add-ons.
he_IL: קיימים עדכונים עבור חלק מהתוספים המותקנים שלך.

[ctx: addonStore]
en: Updating add-ons...
he_IL: מעדכן את התוספים...

[ctx: addonStore]
en: Warning: add-on installation may result in downgrade: {name}. The installed add-on version cannot be compared with the add-on store version. Installed version: {oldVersion}. Available version: {version}.
    Proceed with installation anyway?
he_IL: אזהרה: התקנת התוסף עלולה להוביל לחזרה אל גרסה קודמת: {name}. אין אפשרות להשוות בין גרסת התוסף המותקנת לזו הנמצאת בחנות התוספים. הגרסה המותקנת: {oldVersion}. הגרסה הזמינה: {version}.
    להמשיך עם ההתקנה בכל זאת?

[ctx: addonStore]
en: Warning: add-on is incompatible: {name} {version}. Check for an updated version of this add-on if possible. This add-on was last tested with NVDA {lastTestedNVDAVersion}. NVDA requires this add-on to be tested with NVDA {nvdaVersion} or higher. Enabling may cause unstable behavior in NVDA.
    Proceed with enabling anyway?
he_IL: אזהרה: התוסף אינו תואם: {name} {version}. בדוק אם קיימת גרסה מעודכנת של תוסף זה במידת האפשר . תוסף זה נבדק לאחרונה עם NVDA   {lastTestedNVDAVersion}. NVDA דורש שתוסף זה ייבדק עם NVDA {nvdaVersion} או מאוחר יותר יותר. הפעלה עלולה לגרום להתנהגות לא יציבה ב-NVDA.
    האם להמשיך בהפעלה בכל זאת ?

[ctx: addonStore]
en: Warning: add-on is incompatible: {name} {version}. Check for an updated version of this add-on if possible. This add-on was last tested with NVDA {lastTestedNVDAVersion}. NVDA requires this add-on to be tested with NVDA {nvdaVersion} or higher. Installation may cause unstable behavior in NVDA.
    Proceed with installation anyway?
he_IL: אזהרה: התוסף אינו תואם: {name} {version}. בדוק אם קיימת גרסה מעודכנת של תוסף זה במידת האפשר . תוסף זה נבדק לאחרונה עם NVDA   {lastTestedNVDAVersion}. NVDA דורש שתוסף זה ייבדק עם NVDA {nvdaVersion} או מאוחר יותר. התקנה עלולה לגרום להתנהגות לא יציבה ב-NVDA.
    האם להמשיך בהתקנה בכל זאת ?

[ctx: addonStore]
en: Your NVDA configuration contains add-ons that are incompatible with this version of NVDA. These add-ons will be disabled after installation. After installation, you will be able to manually re-enable these add-ons at your own risk. If you rely on these add-ons, please review the list to decide whether to continue with the installation.
he_IL: תצורת ה-NVDA שלך כוללת תוספים אשר אינם תואמים לגרסה זו של NVDA. תוספים אלו יבוטלו לאחר ההתקנה. לאחר ההתקנה, תתאפשר הפעלת תוספים אלו באופן ידני תוך כדי לקיחת סיכון מתאים. במידה וישנו צורך בתוספים אלו, נא לסקור את הרשימה ולהחליט האם להמשיך בהתקנה.

[ctx: addonStore]
en: {num} add-on selected. | {num} add-ons selected.
he_IL[0]: {num} תוסף נבחר.
he_IL[1]: {num} תוסף נבחר.
he_IL[2]: {num} תוסף נבחר.
he_IL[3]: {num} תוספים נבחרים.

[ctx: addonStore]
en: {summary} ({name})
    Version: {version}
    Description: {description}
he_IL: {summary} ({name})
    גרסה: {version}
    תיאור: {description}

[ctx: advanced.playErrorSound]
en: Only in NVDA test versions
he_IL: רק בגרסאות ניסיוניות של NVDA

[ctx: advanced.playErrorSound]
en: Yes
he_IL: כן

[ctx: advanced.uiaWithChromium]
en: Default (Only when necessary)
he_IL: ברירת מחדל (רק כאשר הכרחי)

[ctx: advanced.uiaWithChromium]
en: No
he_IL: לא

[ctx: advanced.uiaWithChromium]
en: Only when necessary
he_IL: רק כאשר הכרחי

[ctx: advanced.uiaWithChromium]
en: Use UIA with Microsoft Edge and other 
    &Chromium based browsers when available:
he_IL: השתמש ב UIA עם Microsoft Edge ודפדפנים אחרים 
    מבוססי Chromium& כשזמינים:

[ctx: advanced.uiaWithChromium]
en: Yes
he_IL: כן

[ctx: advanced.uiaWithMSWord]
en: Always
he_IL: תמיד

[ctx: advanced.uiaWithMSWord]
en: Default (Where suitable)
he_IL: ברירת מחדל (במקומות המתאימים)

[ctx: advanced.uiaWithMSWord]
en: Only when necessary
he_IL: רק כאשר יש צורך

[ctx: advanced.uiaWithMSWord]
en: Use UI Automation to access Microsoft &Word document controls
he_IL: שימוש ב-UI Automation לגישה אל פקדי מסמכים של Microsoft &Word

[ctx: advanced.uiaWithMSWord]
en: Where suitable
he_IL: במקומות המתאימים

en: alert
he_IL: התראה

en: align center
he_IL: מרכוז

en: align centered across selection
he_IL: מרכוז תאים נבחרים

en: align distributed
he_IL: ישור מדורג

en: align fill
he_IL: יישור בלוק

en: align general
he_IL: יישור כללי

en: align justify
he_IL: יישור דו-צדי

en: align left
he_IL: ישור לשמאל

en: align right
he_IL: ישור לימין

en: alignment
he_IL: יישור

en: alphanumeric
he_IL: תווים ומספרים

en: animation
he_IL: אנימציה

en: any dots
he_IL: כל הנקודותכל הנקודות

en: app
he_IL: יישום

en: application
he_IL: יישום

en: applications
he_IL: יישומים

[ctx: aria]
en: banner
he_IL: באנר

[ctx: aria]
en: complementary
he_IL: מידע משלים

[ctx: aria]
en: content info
he_IL: מידע תוכן

[ctx: aria]
en: form
he_IL: טופס

[ctx: aria]
en: main
he_IL: ראשי

[ctx: aria]
en: navigation
he_IL: ניווט

[ctx: aria]
en: search
he_IL: חיפוש

en: art
he_IL: מאמר

en: article
he_IL: מאמר

en: at {x}, {y}
he_IL: במקום  {x}, {y}

en: attachment
he_IL: קובץ מצורף

en: audio
he_IL: אודיו

en: automatic
he_IL: אוטומטי

en: automatic color
he_IL: צבע אוטומטי

en: automatically
he_IL: אוטומטי

en: back
he_IL: אחורה

en: background color
he_IL: צבע רקע

en: background pattern {pattern}
he_IL: תבנית רקע  {pattern}

en: baseline
he_IL: קו תחתי ממושך

en: behind bottom of {otherShape} by {distance:.3g} point | behind bottom of {otherShape} by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה התחתון של{otherShape}
he_IL[1]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה התחתון של{otherShape}
he_IL[2]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה התחתון של{otherShape}
he_IL[3]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה התחתון של{otherShape}

en: behind left of {otherShape} by {distance:.3g} point | behind left of {otherShape} by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של{otherShape}
he_IL[1]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של{otherShape}
he_IL[2]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של{otherShape}
he_IL[3]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של{otherShape}

en: behind right of {otherShape} by {distance:.3g} point | behind right of {otherShape} by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה הימני של{otherShape}
he_IL[1]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה הימני של{otherShape}
he_IL[2]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה הימני של{otherShape}
he_IL[3]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה הימני של{otherShape}

en: behind top of {otherShape} by {distance:.3g} point | behind top of {otherShape} by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של{otherShape}
he_IL[1]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של{otherShape}
he_IL[2]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של{otherShape}
he_IL[3]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של{otherShape}

en: behind {otherShape}
he_IL: מאחורי {otherShape}

en: bkmk
he_IL: סמן

en: blank
he_IL: ריק

en: block quote
he_IL: ציטוט

en: bold
he_IL: מודגש

en: bookmark
he_IL: סימניה

en: border
he_IL: גבול

en: bottom edge
he_IL: גבול תחתון

en: box
he_IL: תיבה

en: bqt
he_IL: ציטוט

en: braille keyboard
he_IL: מקלדת ברייל

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: bnnr
he_IL: באנר

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: cinf
he_IL: תוכן

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: cmpl
he_IL: משלים

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: form
he_IL: טופס

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: main
he_IL: ראשי

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: navi
he_IL: נווט

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: srch
he_IL: חפש

en: browser stop
he_IL: עצור את הדפדפן

en: bsyind
he_IL: בסינד

en: btn
he_IL: כ

en: busy
he_IL: עסוק

en: busy indicator
he_IL: מציין ביצוע פעולה

en: button
he_IL: כפתור

en: calendar
he_IL: לוח שנה

en: canvas
he_IL: קווי רשת

en: cap
he_IL: תיאור

en: cap %s
he_IL: %s גדולה

en: caption
he_IL: כותרת

en: caret
he_IL: סמן

en: caret moves review cursor off
he_IL: תנועת סמן המקלדת לא תגרום לשינוי סמן הסריקה

en: caret moves review cursor on
he_IL: תנועת סמן המקלדת תגרום לשינוי סמן הסריקה

en: case
he_IL: גודל התו

en: category {categories} | categories {categories}
he_IL[0]: קטגוריה {categories}
he_IL[1]: קטגוריה {categories}
he_IL[2]: קטגוריות {categories}
he_IL[3]: קטגוריות {categories}

en: cbo
he_IL: ק

en: cell
he_IL: תא

en: cell deletion
he_IL: מחיקת תא

en: cell insertion
he_IL: הכנסת תא

en: cell merge
he_IL: מיזוג תא

en: centered
he_IL: ממורכז

en: character
he_IL: תו

en: chart
he_IL: תרשים

[ctx: chart]
en: column
he_IL: עמודה

en: chart element
he_IL: רכיב תרשים

en: check box
he_IL: תיבת סימון

en: check menu item
he_IL: פריט תפריט מסומן

en: checkable
he_IL: ניתן לסימון

en: checked
he_IL: מסומן

en: chk
he_IL: תס

en: clickable
he_IL: ניתן ללחיצה

en: clk
he_IL: לחץ

en: clock
he_IL: שעון

en: cmnt
he_IL: הערה

en: collapsed
he_IL: מכווץ

en: color chooser
he_IL: בורר הצבעים

[ctx: color hue]
en: aqua
he_IL: מים

[ctx: color hue]
en: aqua-blue
he_IL: כחול מים

[ctx: color hue]
en: black
he_IL: שחור

[ctx: color hue]
en: blue
he_IL: כחול

[ctx: color hue]
en: blue-purple
he_IL: כחול ארגמן

[ctx: color hue]
en: brown
he_IL: חום

[ctx: color hue]
en: brown-yellow
he_IL: חום צהוב

[ctx: color hue]
en: dark grey
he_IL: אפור כהה

[ctx: color hue]
en: green
he_IL: ירוק

[ctx: color hue]
en: green-aqua
he_IL: ירוק מים

[ctx: color hue]
en: grey
he_IL: אפור

[ctx: color hue]
en: light grey
he_IL: אפור בהיר

[ctx: color hue]
en: orange
he_IL: כתום

[ctx: color hue]
en: orange-yellow
he_IL: כתום צהוב

[ctx: color hue]
en: pink
he_IL: ורודasta

[ctx: color hue]
en: pink-red
he_IL: ורוד אדום

[ctx: color hue]
en: purple
he_IL: ארגמןa

[ctx: color hue]
en: purple-pink
he_IL: ארגמן ורוד

[ctx: color hue]
en: red
he_IL: אדום

[ctx: color hue]
en: red-brown
he_IL: אדום חום

[ctx: color hue]
en: red-orange
he_IL: אדום כתום

[ctx: color hue]
en: very dark grey
he_IL: אפור כהה מאד

[ctx: color hue]
en: very light grey
he_IL: אפור בהיר מאד

[ctx: color hue]
en: white
he_IL: לבן

[ctx: color hue]
en: yellow
he_IL: צהוב

[ctx: color hue]
en: yellow-green
he_IL: צהוב ירוק

[ctx: color variation]
en: bright {color}
he_IL: בהיר {color}

[ctx: color variation]
en: dark pale {color}
he_IL: חיוור כהה {color}

[ctx: color variation]
en: dark {color}
he_IL: כהה {color}

[ctx: color variation]
en: dark {color} grey
he_IL: {color} אפור כהה

[ctx: color variation]
en: light pale {color}
he_IL: חיוור בהיר {color}

[ctx: color variation]
en: pale {color}
he_IL: חיוור {color}

[ctx: color variation]
en: transparent {colorDescription}
he_IL: {colorDescription} שקוף

[ctx: color variation]
en: very dark pale {color}
he_IL: חיוור כהה מאוד {color}

[ctx: color variation]
en: very dark {color}
he_IL: כהה מאוד {color}

[ctx: color variation]
en: very dark {color} grey
he_IL: {color} אפור כהה מאוד

[ctx: color variation]
en: {color} grey
he_IL: {color} אפור

[ctx: color variation]
en: {color} white
he_IL: {color} לבן

en: column
he_IL: עמודה

en: column %s
he_IL: עמודה %s

en: column break
he_IL: סימון עצירה לעמודה

en: column header
he_IL: כותרת עמודה

en: column {0} of {1}
he_IL: עמודה {0} מתוך {1}

en: column {columnNumber}
he_IL: עמודה {columnNumber}

en: combo box
he_IL: תיבה משולבת

en: comment
he_IL: הערה

en: comment: {text} by {author} on {date}
he_IL: הערה: {text} מאת {author} בתאריך {date}

en: conflict
he_IL: התנגשות

en: continuous
he_IL: רציף

en: continuous section break
he_IL: מעבר בתוך מקטע רציף

[ctx: controlType]
en: tab
he_IL: לשונית

en: covers  {otherShape}
he_IL: מכסה {otherShape}

en: covers bottom of {otherShape} by {distance:.3g} point | covers bottom of {otherShape} by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה התחתון של{otherShape}
he_IL[1]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה הימני של{otherShape}
he_IL[2]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה הימני של{otherShape}
he_IL[3]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה התחתון של{otherShape}

en: covers left of {otherShape} by {distance:.3g} point | covers left of {otherShape} by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של{otherShape}
he_IL[1]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של{otherShape}
he_IL[2]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של{otherShape}
he_IL[3]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של{otherShape}

en: covers right of {otherShape} by {distance:.3g} point | covers right of {otherShape} by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מכסה מימין ל{otherShape} ב{distance:.3g} נקודות
he_IL[1]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של{otherShape}
he_IL[2]: מכוסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של{otherShape}
he_IL[3]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה הימני של{otherShape}

en: covers top of {otherShape} by {distance:.3g} point | covers top of {otherShape} by {distance:.3g} points
he_IL[0]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של{otherShape}
he_IL[1]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של{otherShape}
he_IL[2]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של{otherShape}
he_IL[3]: מכסה ב{distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של{otherShape}

en: cropped
he_IL: נאסף

en: current
he_IL: נוכחי

en: current date
he_IL: תאריך נוכחי

en: current location
he_IL: מיקום נוכחי

en: current page
he_IL: עמוד נוכחי

en: current step
he_IL: שלב נוכחי

en: current time
he_IL: זמן נוכחי

en: cursor
he_IL: סמן

en: cursor positioned {horizontalDistance} from left edge of page, {verticalDistance} from top edge of page
he_IL: הסמן ממוקם {horizontalDistance} מהקצה השמאלי של הדף, {verticalDistance} מהקצה העליון של הדף

en: custom application 1
he_IL: תוכנה מותאמת אישית 1

en: custom application 2
he_IL: תוכנה מותאמת אישית 2

en: c{columnNumber}
he_IL: ע{columnNumber}

en: c{columnNumber}-{columnSpan}
he_IL: ע{columnNumber}-{columnSpan}

en: dash dot
he_IL: מקף נקודה

en: dash dot dot
he_IL: מקף נקודה נקודה

en: dashed
he_IL: מקווקו

en: data grid
he_IL: גיליון נתונים

en: data item
he_IL: פריט מידע

en: data point
he_IL: נקודת נתונים

en: date edit
he_IL: תאריך

en: debug warning
he_IL: אזהרה למתכנתים

en: decreased by {decrementValue} from point {previousIndex},
he_IL: קטן בשעור {decrementValue} מהנקודה {previousIndex},

en: default style
he_IL: סגנון ברירת מחדל

en: definition
he_IL: הגדרה

en: defunct
he_IL: שגוי

en: del
he_IL: מחק

en: delayed character descriptions off
he_IL: תיאורי תווים לאחר השהייה כבויים

en: delayed character descriptions on
he_IL: תיאורי תווים לאחר השהייה פעילים

en: deleted
he_IL: נמחק

en: deletion
he_IL: מחיקה

en: deletion: {text}
he_IL: מחיקה: {text}

en: desktop
he_IL: מחשב נייח

en: desktop icon
he_IL: סמל שולחן עבודה

en: desktop pane
he_IL: חלונית שולחן עבודה

en: details
he_IL: פרטים

en: diagonal crosshatch
he_IL: קוקוו אלכסוני

en: diagonal stripe
he_IL: רצועה אלכסונית

en: diagram
he_IL: דיאגרמה

en: dial
he_IL: חיוג

en: dialog
he_IL: דו-שיח

en: directory pane
he_IL: חלון תיקייה

en: disabled
he_IL: בטל

en: display field
he_IL: הצג שדה

en: display scroll
he_IL: גלילת סרגל הברייל

en: display speech output
he_IL: הצגת פלט דיבור

en: dlg
he_IL: תש

en: doc
he_IL: מסמך

en: document
he_IL: מסמך

en: done dragging
he_IL: סיים גרירה

en: dot
he_IL: נקודה

en: dotted
he_IL: מנוקד

en: double
he_IL: מרווח של שתי שורות

en: double strikethrough
he_IL: קו תחתי כפול שקוף

en: double {action}
he_IL: פעמיים {action}

en: down arrow
he_IL: חץ מטה

en: down-right diagonal line
he_IL: קו  אלכסוני למטה וימינה

en: draggable
he_IL: ניתן לגרירה

en: dragging
he_IL: גורר

en: drbtn
he_IL: לחצן נפתח

en: drft cmnt
he_IL: הערה

en: drop down button
he_IL: כפתור הרחבה

en: drop down button grid
he_IL: כפתור גרירה מטה

en: drop list
he_IL: תיבה נפתחת

en: drop target
he_IL: יעד הגרירה

en: edit
he_IL: עריכה

en: edit bar
he_IL: שורת עריכה

en: editable
he_IL: ניתן לעריכה

en: editing
he_IL: עריכה

en: edt
he_IL: תע

en: email
he_IL: דואר אלקטרוני

en: embedded
he_IL: אובייקט מוטמע

en: embedded object
he_IL: אובייקט מוטמע

en: emphasised
he_IL: מודגש

en: end note
he_IL: הערת סיום

en: enote
he_IL: תחילת הערה

[ctx: espeakVarient]
en: none
he_IL: ללא

en: even pages section break
he_IL: מעבר עמוד זוגי

[ctx: excel-UIA]
en: Cell Appearance
he_IL: נראות תא

[ctx: excel-UIA]
en: Cell height: {0.y:.1f} pt
he_IL: גובה תא: {0.y:.1f} pt

[ctx: excel-UIA]
en: Cell width: {0.x:.1f} pt
he_IL: רוחב תא: {0.x:.1f} pt

[ctx: excel-UIA]
en: Fill color: {0.name}
he_IL: צבע מילוי: {0.name}

[ctx: excel-UIA]
en: Fill type: {0}
he_IL: סוג מילוי: {0}

[ctx: excel-UIA]
en: Outline color: top={0.name}, bottom={1.name}, left={2.name}, right={3.name}
he_IL: צבע קו גבול: עליון={0.name}, תחתון={1.name}, שמאלי={2.name}, ימני={3.name}

[ctx: excel-UIA]
en: Outline thickness: top={0}, bottom={1}, left={2}, right={3}
he_IL: עובי קו חיצוני: עליון={0}, תחתון={1}, שמאלי={2}, ימני={3}

[ctx: excel-UIA]
en: Rotation: {0} degree | Rotation: {0} degrees
he_IL[0]: סובב: {0} מעלות
he_IL[1]: סובב: {0} מעלות
he_IL[2]: סובב: {0} מעלות
he_IL[3]: סובב: {0} מעלות

[ctx: excel-UIA]
en: Shows a browseable message Listing information about a cell's appearance such as outline and fill colors, rotation and size
he_IL: מראה הודעה שניתנת לחיפוש שמפרטת מידע על נראות התא כמו קו גבול וצבע מילוי, סיבוב וגודל

[ctx: excel-UIA]
en: {firstAddress} through {lastAddress}
he_IL: {firstAddress} ועד {lastAddress}

[ctx: excel-UIA]
en: {firstAddress} {firstValue} through {lastAddress} {lastValue}
he_IL: {firstAddress} {firstValue} עד {lastAddress} {lastValue}

en: expanded
he_IL: מורחב

en: favorites
he_IL: מועדפים

en: fig
he_IL: צר

en: figure
he_IL: צורה

en: file chooser
he_IL: בורר קבצים

en: filler
he_IL: מילוי

en: find a text string from the current cursor position
he_IL: חפש קטע טקסט ממיקום הסמן הנוכחי

en: find the next occurrence of the previously entered text string from the current cursor's position
he_IL: חפש את המופע הבא של הטקסט ממיקום הסמן

en: find the previous occurrence of the previously entered text string from the current cursor's position
he_IL: חפש את המופע הקודם של הטקסט ממיקום הסמן

en: first line indent
he_IL: כניסה בשורה הראשונה

en: flagged
he_IL: דגל

en: fnote
he_IL: סוף הערה

en: focus moves navigator object off
he_IL: שינוי בפוקוס לא תגרום לשינוי מיקום הניווט

en: focus moves navigator object on
he_IL: שינוי בפוקוס תגרום לשינוי מיקום הניווט

en: focusable
he_IL: מסוגל לקבל פוקוס

en: focused
he_IL: בפוקוס

en: follow cursors
he_IL: מעקב אחר סמנים

en: font chooser
he_IL: בורר הגופנים

en: font name
he_IL: שם הגופן

en: font size
he_IL: גודל הגופן

[ctx: font size]
en: %s pt
he_IL: pt %s

[ctx: font size]
en: large
he_IL: גדול

[ctx: font size]
en: larger
he_IL: גדול יותר

[ctx: font size]
en: medium
he_IL: בינוני

[ctx: font size]
en: small
he_IL: קטן

[ctx: font size]
en: smaller
he_IL: קטן יותר

en: foot note
he_IL: הערת שוליים

en: footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: foreground color
he_IL: צבע רקע קדמי

en: form
he_IL: טופס

en: forward
he_IL: קדימה

en: forwarded
he_IL: הועבר

en: frame
he_IL: מסגרת

en: frml
he_IL: נוסחא

en: gesture map File Error
he_IL: שגיאה בקובץ מיפוי המחוות

en: glass pane
he_IL: חלונית שקופה

en: gra
he_IL: תמ

en: grammar error
he_IL: שגיאת דקדוק

en: grammar: {text}
he_IL: דקדוק: {text}

en: graphic
he_IL: תמונה

en: grip
he_IL: רשת

en: grouping
he_IL: קבוצה

en: grp
he_IL: קבוצות

en: h%s
he_IL: כותרת %s

en: hair
he_IL: שיער

en: half alphanumeric
he_IL: אלפא-נומרי חלקי

en: half checked
he_IL: מסומן למחצה

en: half katakana
he_IL: קטקנה חלקי

en: half katakana roman
he_IL: קטקנה לטיני חלקי

en: half pressed
he_IL: לחוץ למחצה

en: hanging indent
he_IL: כניסה תלויה

en: has %s
he_IL: מכיל %s

en: has attachment
he_IL: כולל קובץ מצורף

en: has auto complete
he_IL: מכיל השלמה אוטומטית

en: has comment
he_IL: יש הערה

en: has details
he_IL: יש פרטים

en: has draft comment
he_IL: מכיל טיוטת הערה

en: has formula
he_IL: יש נוסחה

en: has long description
he_IL: מכיל תיאור ארוך

en: has note
he_IL: יש הערה במקום זה

en: has resolved comment
he_IL: מכיל הערה שטופלה

en: header
he_IL: כותרת

en: header item
he_IL: פריט כותרת

en: heading
he_IL: כותרת

en: heading 1
he_IL: כותרת 1

en: heading 2
he_IL: כותרת 2

en: heading 3
he_IL: כותרת 3

en: heading 4
he_IL: כותרת 4

en: heading 5
he_IL: כותרת 5

en: heading 6
he_IL: כותרת 6

en: heading level %d
he_IL: אין כותרת נוספת ברמה %d

en: help balloon
he_IL: בלון עזרה

en: hidden
he_IL: מוסתר

en: high importance
he_IL: חשיבות גבוהה

en: highlight
he_IL: מודגש

en: highlighted
he_IL: מודגש

en: highlighted in {color}
he_IL: מודגש ב{color}

en: hiragana
he_IL: היראגאנה

en: hiragana roman
he_IL: היראגאנה לטיני

en: hlght
he_IL: גובה

en: hlp
he_IL: עזרה

en: home page
he_IL: דף הבית

en: horizontal borders except outside
he_IL: גבול אופקי חוץ מבחוץ

en: horizontal stripe
he_IL: רצועה אופקית

en: hot key field
he_IL: מקש חם

en: icon
he_IL: סמל

en: iconified
he_IL: ממוזער

en: image map
he_IL: מפת תמונה

en: increased by {incrementValue} from point {previousIndex},
he_IL: גדל ב-{incrementValue} מנקודה {previousIndex},

en: indent
he_IL: כניסה

en: indicator
he_IL: מציין

en: info
he_IL: מידע

en: input help off
he_IL: מצב עזרה כבוי

en: input help on
he_IL: מצב עזרה פעיל

en: input window
he_IL: חלון קלט

en: input/output
he_IL: קלט/פלט

[ctx: inputGestures]
en: &Filter by:
he_IL: &סינון לפי:

en: ins
he_IL: הוסף

en: inserted
he_IL: הוכנס

en: insertion
he_IL: הכנסה

en: insertion: {text}
he_IL: הכנסה: {text}

en: invalid
he_IL: מידע לא תקין

en: invalid entry
he_IL: מידע לא תקין

en: invisible
he_IL: בלתי נראה

en: invoke
he_IL: שימוש מיוחד

en: italic
he_IL: נטוי

en: item
he_IL: פריט

en: katakana
he_IL: קטקנה

en: katakana roman
he_IL: קטקנה לטיני

[ctx: keyLabel]
en: tab
he_IL: טאב

en: keyboard, all layouts
he_IL: כל פריסות המקלדת

en: label
he_IL: תווית

en: landmark
he_IL: ציון דרך

[ctx: languageName]
en: Aragonese
he_IL: אראגונית

[ctx: languageName]
en: Burmese
he_IL: ברמיזית

[ctx: languageName]
en: Central Kurdish
he_IL: כורדית

[ctx: languageName]
en: Northern Kurdish
he_IL: קורדית צפונית

[ctx: languageName]
en: Somali
he_IL: סומלית

en: laptop
he_IL: מחשב נייד

en: layered pane
he_IL: חלונית פריסה

en: layout tables off
he_IL: ללא הקראת מידע על טבלאות

en: layout tables on
he_IL: הקראת מידע על טבלאות

en: ldesc
he_IL: תיאור ארוך

en: left
he_IL: שמאלה

en: left alt
he_IL: alt שמאל

en: left arrow
he_IL: חץ שמאלה

en: left control
he_IL: control שמאלי

en: left edge
he_IL: קצה שמאלי

en: left indent
he_IL: כניסה שמאלה

en: left shift
he_IL: shift שמאל

en: left windows
he_IL: windows שמאל

en: level %s
he_IL: רמה %s

en: line
he_IL: קו

en: line %s
he_IL: שורה %s

[ctx: line indentation setting]
en: Both Speech and Tones
he_IL: דיבור וצלילים

[ctx: line indentation setting]
en: Off
he_IL: כבוי

[ctx: line indentation setting]
en: Speech
he_IL: הקראה

[ctx: line indentation setting]
en: Tones
he_IL: צלילים

en: line scroll
he_IL: גלילת שורה

en: line spacing %s
he_IL: מרווח בין שורות %sה

[ctx: line spacing value]
en: %.1f line | %.1f lines
he_IL[0]: %.1f שורה
he_IL[1]: %.1f שורות
he_IL[2]: %.1f שורות
he_IL[3]: %.1f שורות

[ctx: line spacing value]
en: 1.5 lines
he_IL: מרווח של שורה וחצי

[ctx: line spacing value]
en: at least %.1f pt
he_IL: לפחות %.1f נקודות

[ctx: line spacing value]
en: double
he_IL: מרווח של שתי שורות

[ctx: line spacing value]
en: exactly {space:.1f} pt
he_IL: בדיוק {space:.1f}  נקודות

[ctx: line spacing value]
en: single
he_IL: מרווח של שורה אחת

en: linear gradient
he_IL: גראדיינט לינארי

en: link
he_IL: קישור

en: linked
he_IL: מקושר

en: list
he_IL: רשימה

en: list item
he_IL: פריט ברשימה

en: lmk
he_IL: קשר

en: lnk
he_IL: קישור

en: low importance
he_IL: חשיבות נמוכה

en: lst
he_IL: רש

en: lv %s
he_IL: רט %s

en: manual
he_IL: ידני

en: marked
he_IL: מסומן

en: math
he_IL: מתימטי

en: media player
he_IL: נגן מדייה

en: medium
he_IL: בינוני

en: medium dash dot
he_IL: מקף בינוני נקודה

en: medium dash dot dot
he_IL: מקף בינוני נקודה נקודה

en: medium dashed
he_IL: מקווקו בינוני

en: meeting request
he_IL: דרישה לקביעת פגישה

en: menu
he_IL: תפריט

en: menu bar
he_IL: שורת תפריטים

en: menu button
he_IL: כפתור תפריט

en: menu item
he_IL: פריט תפריט

en: mln
he_IL: תפ

en: mnu
he_IL: תפ

en: mnubar
he_IL: ש תפ

en: mnubtn
he_IL: כפתור תפריט

en: mnuitem
he_IL: פריט תפריט

en: modal
he_IL: חובה

en: moved from
he_IL: הועתק מ

en: moved to
he_IL: הועתק אל

en: moves to the first table column
he_IL: מעבר לעמודה הראשונה בטבלה

en: moves to the first table row
he_IL: מעבר לשורת הטבלה הראשונה

en: moves to the last table column
he_IL: מעבר לעמודת הטבלה האחורנה

en: moves to the last table row
he_IL: מעבר לשורת הטבלה האחרונה

en: moves to the next annotation
he_IL: מעבר להערת ההסבר הבאה

en: moves to the next article
he_IL: מעבר למאמר הבא

en: moves to the next block quote
he_IL: מעבר לציטוט הבא

en: moves to the next button
he_IL: מעבר לכפתור הבא

en: moves to the next check box
he_IL: מעבר לתיבת הסימון הבאה

en: moves to the next combo box
he_IL: מעבר לתיבה המשולבת הבאה

en: moves to the next different style text
he_IL: מעבר אל המלל הבא עם סגנון שונה

en: moves to the next edit field
he_IL: מעבר לשדה העריכה הבא

en: moves to the next embedded object
he_IL: מעבר לאובייקט המוטמע הבא

en: moves to the next error
he_IL: מעבר לשגיאה הבאה

en: moves to the next figure
he_IL: מעבר אל הצורה הבאה

en: moves to the next form field
he_IL: מעבר לשדה הטופס הבא

en: moves to the next frame
he_IL: מעבר למסגרת הבאה

en: moves to the next graphic
he_IL: מעבר לתמונה הבאה

en: moves to the next grouping
he_IL: מעבר לקבוצה הבאה

en: moves to the next heading
he_IL: מעבר לכותרת הבאה

en: moves to the next heading at level 1
he_IL: מעבר לכותרת הבאה ברמה 1

en: moves to the next heading at level 2
he_IL: מעבר לכותרת הבאה ברמה 2

en: moves to the next heading at level 3
he_IL: מעבר לכותרת הבאה ברמה 3

en: moves to the next heading at level 4
he_IL: מעבר לכותרת הבאה ברמה 4

en: moves to the next heading at level 5
he_IL: מעבר לכותרת הבאה ברמה 5

en: moves to the next heading at level 6
he_IL: מעבר לכותרת הבאה ברמה 6

en: moves to the next landmark
he_IL: מעבר לציון הדרך הבא

en: moves to the next link
he_IL: מעבר לקישור הבא

en: moves to the next list
he_IL: מעבר לרשימה הבאה

en: moves to the next list item
he_IL: מעבר לפריט הבא ברשימה

en: moves to the next math formula
he_IL: מעבר אל נוסחת המתמטיקה הבאה

en: moves to the next menu item
he_IL: מעבר אל פריט התפריט הבא

en: moves to the next progress bar
he_IL: מעבר אל סרגל ההתקדמות הבא

en: moves to the next radio button
he_IL: מעבר לכפתור הבחירה הבא

en: moves to the next same style text
he_IL: מעבר את המלל הבא באותו הסגנון

en: moves to the next separator
he_IL: מעבר למפריד הבא

en: moves to the next tab
he_IL: מעבר ללשונית הבאה

en: moves to the next table
he_IL: מעבר לטבלה הבאה

en: moves to the next table column
he_IL: מעבר לעמודת הטבלה הבאה

en: moves to the next table row
he_IL: מעבר לשורת הטבלה הבאה

en: moves to the next text paragraph
he_IL: מעבר אל פסקת המלל הבאה

en: moves to the next toggle button
he_IL: מעבר אל כפתור המיתוג הבא

en: moves to the next unvisited link
he_IL: מעבר לקישור הבא שלא הופעל

en: moves to the next vertically aligned paragraph
he_IL: מעבר אל הפסקה האנכית הבאה

en: moves to the next visited link
he_IL: מעבר לקישור הבא שהופעל

en: moves to the previous annotation
he_IL: מעבר להערת ההסבר הקודמת

en: moves to the previous article
he_IL: מעבר למאמר הקודם

en: moves to the previous block quote
he_IL: מעבר לציטוט הקודם

en: moves to the previous button
he_IL: מעבר לכפתור הקודם

en: moves to the previous check box
he_IL: מעבר  לתיבת הסימון הקודמת

en: moves to the previous combo box
he_IL: מעבר לתיבה המשולבת הקודמת

en: moves to the previous different style text
he_IL: מעבר אל המלל הקודם עם סגנון שונה

en: moves to the previous edit field
he_IL: מעבר לשדה העריכה הקודם

en: moves to the previous embedded object
he_IL: מעבר לאובייקט המוטמע הקודם

en: moves to the previous error
he_IL: מעבר לשגיאה הקודמת

en: moves to the previous figure
he_IL: מעבר אל הצורה הקודמת

en: moves to the previous form field
he_IL: מעבר לשדה הטופס הקודם

en: moves to the previous frame
he_IL: מעבר למסגרת הקודמת

en: moves to the previous graphic
he_IL: מעבר לתמונה הקודמת

en: moves to the previous grouping
he_IL: מעבר לקבוצה הקודמת

en: moves to the previous heading
he_IL: מעבר לכותרת הקודמת

en: moves to the previous heading at level 1
he_IL: מעבר לכותרת הקודמת ברמה 1

en: moves to the previous heading at level 2
he_IL: מעבר לכותרת הקודמת ברמה 2

en: moves to the previous heading at level 3
he_IL: מעבר לכותרת הקודמת ברמה 3

en: moves to the previous heading at level 4
he_IL: מעבר לכותרת הקודמת ברמה 4

en: moves to the previous heading at level 5
he_IL: מעבר לכותרת הקודמת ברמה 5

en: moves to the previous heading at level 6
he_IL: מעבר לכותרת הקודמת ברמה 6

en: moves to the previous landmark
he_IL: מעבר לציון הדרך הקודם

en: moves to the previous link
he_IL: מעבר לקישור הקודם

en: moves to the previous list
he_IL: מעבר לרשימה הקודמת

en: moves to the previous list item
he_IL: מעבר לפריט הקודם ברשימה

en: moves to the previous math formula
he_IL: מעבר אל נוסחת המתמטיקה הקודמת

en: moves to the previous menu item
he_IL: מעבר אל פריט התפריט הקודם

en: moves to the previous progress bar
he_IL: מעבר אל סרגל ההתקדמות הקודם

en: moves to the previous radio button
he_IL: מעבר לכפתור הבחירה הקודם

en: moves to the previous same style text
he_IL: מעבר אל המלל הקודם באותו הסגנון

en: moves to the previous separator
he_IL: מעבר למפריד הקודם

en: moves to the previous tab
he_IL: מעבר ללשונית הקודמת

en: moves to the previous table
he_IL: מעבר לטבלה הקודמת

en: moves to the previous table column
he_IL: מעבר לעמודת הטבלה הקודמת

en: moves to the previous table row
he_IL: מעבר לשורת הטבלה הקודמת

en: moves to the previous text paragraph
he_IL: מעבר אל פסקת המלל הקודמת

en: moves to the previous toggle button
he_IL: מעבר אל כפתור המיתוג הקודם

en: moves to the previous unvisited link
he_IL: מעבר לקישור הקודם שלא הופעל

en: moves to the previous vertically aligned paragraph
he_IL: מעבר אל הפסקה האנכית הקודמת

en: moves to the previous visited link
he_IL: מעבר לקישור הקודם שהופעל

en: multi line
he_IL: מרובת שורות

en: mute
he_IL: השתק

en: new column section break
he_IL: מעבר לעמודה חדשה

en: new page section break
he_IL: מעבר לעמוד חדש

en: next track
he_IL: הרצועה הבאה

en: no bold
he_IL: לא מודגש

en: no border lines
he_IL: ללא קו תחתון

en: no change from point {previousIndex},
he_IL: אין שינויים מהנקודה {previousIndex},

en: no first line indent
he_IL: ללא כניסה בשורה הראשונה

en: no hanging indent
he_IL: ללא כניסה תלויה

en: no highlight
he_IL: ללא הדגשה

en: no indent
he_IL: אין כניסה

en: no italic
he_IL: לא נטוי

en: no left indent
he_IL: ללא כניסה שמאלה

en: no more text after a block of links
he_IL: אין טקסט נוסף אחרי רצף של קישורים

en: no more text before a block of links
he_IL: אין טקסט קודם לפני רצף של קישורים

en: no next annotation
he_IL: אין הערת הסבר נוספת

en: no next article
he_IL: אין מאמר נוסף

en: no next block quote
he_IL: אין ציטוט נוסף

en: no next button
he_IL: אין כפתור נוסף

en: no next check box
he_IL: אין תיבת סימון נוספת

en: no next combo box
he_IL: אין תיבה משולבת נוספת

en: no next edit field
he_IL: אין שדה עריכה נוסף

en: no next embedded object
he_IL: אין אובייקט מוטמע נוסף

en: no next error
he_IL: אין שגיאה נוספת

en: no next figure
he_IL: אין צורה הבאה

en: no next form field
he_IL: אין שדה טופס נוסף

en: no next frame
he_IL: אין מסגרת נוספת

en: no next graphic
he_IL: אין תמונה נוספת

en: no next grouping
he_IL: אין קבוצה נוספת

en: no next heading
he_IL: אין כותרת נוספת

en: no next heading at level 1
he_IL: אין כותרת נוספת ברמה 1

en: no next heading at level 2
he_IL: אין כותרת נוספת ברמה 2

en: no next heading at level 3
he_IL: אין כותרת נוספת ברמה 3

en: no next heading at level 4
he_IL: אין כותרת נוספת ברמה 4

en: no next heading at level 5
he_IL: אין כותרת נוספת ברמה 5

en: no next heading at level 6
he_IL: אין כותרת נוספת ברמה 6

en: no next landmark
he_IL: אין ציון דרך נוסף

en: no next link
he_IL: אין קישור נוסף

en: no next list
he_IL: אין רשימה נוספת

en: no next list item
he_IL: אין פריט נוסף ברשימה

en: no next math formula
he_IL: אין נוסחת מתמטיקה הבאה

en: no next menu item
he_IL: אין פריט תפריט הבא

en: no next progress bar
he_IL: אין סרגל התקדמות הבא

en: no next radio button
he_IL: אין כפתור בחירה נוסף

en: no next separator
he_IL: אין מפריד נוסף

en: no next tab
he_IL: אין לשונית נוספת

en: no next table
he_IL: אין טבלה נוספת

en: no next text paragraph
he_IL: אין פסקת מלל הבאה

en: no next toggle button
he_IL: אין כפתור מיתוג הבא

en: no next unvisited link
he_IL: אין קישור נוסף שלא הופעל

en: no next vertically aligned paragraph
he_IL: אין פסקה אנכית הבאה

en: no next visited link
he_IL: אין קישור שהופעל נוסף

en: no previous annotation
he_IL: אין הערת הסבר קודמת

en: no previous article
he_IL: אין מאמר קודם

en: no previous block quote
he_IL: אין ציטוט קודם

en: no previous button
he_IL: אין כפתור קודם

en: no previous check box
he_IL: אין תיבת סימון קודמת

en: no previous combo box
he_IL: אין תיבה משולבת קודמת

en: no previous edit field
he_IL: אין שדה עריכה קודם

en: no previous embedded object
he_IL: אין אובייקט מוטמע קודם

en: no previous error
he_IL: אין שגיאה קודמת

en: no previous figure
he_IL: אין צורה קודמת

en: no previous form field
he_IL: אין שדה טופס קודם

en: no previous frame
he_IL: אין מסגרת קודמת

en: no previous graphic
he_IL: אין תמונה קודמת

en: no previous grouping
he_IL: אין קבוצה קודמת

en: no previous heading
he_IL: אין כותרת קודמת

en: no previous heading at level 1
he_IL: אין כותרת קודמת ברמה 1

en: no previous heading at level 2
he_IL: אין כותרת קודמת ברמה 2

en: no previous heading at level 3
he_IL: אין כותרת קודמת ברמה 3

en: no previous heading at level 4
he_IL: אין כותרת קודמת ברמה 4

en: no previous heading at level 5
he_IL: אין כותרת קודמת ברמה 5

en: no previous heading at level 6
he_IL: אין כותרת קודמת ברמה 6

en: no previous landmark
he_IL: אין ציון דרך קודם

en: no previous link
he_IL: אין קישור קודם

en: no previous list
he_IL: אין רשימה קודמת

en: no previous list item
he_IL: אין פריט קודם ברשימה

en: no previous math formula
he_IL: אין נוסחת מתמטיקה קודמת

en: no previous menu item
he_IL: אין פריט תפריט קודם

en: no previous progress bar
he_IL: אין סרגל התקדמות קודם

en: no previous radio button
he_IL: אין כפתור בחירה קודם

en: no previous separator
he_IL: אין מפריד קודם

en: no previous tab
he_IL: אין לשונית קודמת

en: no previous table
he_IL: אין טבלה קודמת

en: no previous text paragraph
he_IL: אין פסקת מלל קודמת

en: no previous toggle button
he_IL: אין כפתור מיתוג קודם

en: no previous unvisited link
he_IL: אין קישור קודם שלא הופעל

en: no previous vertically aligned paragraph
he_IL: אין פסקה אנכית קודמת

en: no previous visited link
he_IL: אין קישור קודם שהופעל

en: no revised %s
he_IL: לא נערך %s

en: no right indent
he_IL: ללא כניסה ימינה

en: no status bar information
he_IL: אין מידע בסרגלהמצב

en: no strikethrough
he_IL: לא שקוף

en: none
he_IL: ללא

en: normal configuration
he_IL: תצורה רגילה

en: normal configuration profile active
he_IL: הפעלת פרופיל NVDA רגיל

en: not %s
he_IL: לא %s

en: not checked
he_IL: לא מסומן

en: not deleted
he_IL: לא נמחק

en: not emphasised
he_IL: לא מודגש

en: not hidden
he_IL: גלוי

en: not highlighted
he_IL: לא מודגש

en: not inserted
he_IL: לא הוכנס

en: not marked
he_IL: לא מסומן

en: not pressed
he_IL: לא לחוץ

en: not selected
he_IL: לא נבחר

en: not strong
he_IL: לא חזק

en: not underlined
he_IL: ללא קו תחתי

en: note
he_IL: הערה

en: nsel
he_IL: לא מסומן

en: numLock numpad 0
he_IL: 0 בכרית המספרים

en: numLock numpad 1
he_IL: 1 בכרית המספרים

en: numLock numpad 2
he_IL: 2 בכרית המספרים

en: numLock numpad 3
he_IL: 3 בכרית המספרים

en: numLock numpad 4
he_IL: 4 בכרית המספרים

en: numLock numpad 5
he_IL: 5 בכרית המספרים

en: numLock numpad 6
he_IL: 6 בכרית המספרים

en: numLock numpad 7
he_IL: 7 בכרית המספרים

en: numLock numpad 8
he_IL: 8 בכרית המספרים

en: numLock numpad 9
he_IL: 9 בכרית המספרים

en: numpad 1
he_IL: אחד בכרית המספרים

en: numpad 2
he_IL: שתיים בכרית המספרים

en: numpad 3
he_IL: שלוש בכרית המספרים

en: numpad 4
he_IL: ארבע בכרית המספרים

en: numpad 5
he_IL: חמש בכרית המספרים

en: numpad 6
he_IL: שש בכרית המספרים

en: numpad 7
he_IL: שבע בכרית המספרים

en: numpad 8
he_IL: שמונה בכרית המספרים

en: numpad 9
he_IL: תשע בכרית המספרים

en: numpad decimal
he_IL: נקודה בכרית המספרים

en: numpad delete
he_IL: numped delete

en: numpad divide
he_IL: קו נטוי בכרית המספרים

en: numpad enter
he_IL: numped enter

en: numpad insert
he_IL: אפס בכרית המספרים

en: numpad minus
he_IL: מקף בכרית המספרים

en: numpad multiply
he_IL: כוכבית בכרית המספרים

en: numpad plus
he_IL: פלוס בכרית המספרים

en: object has no location
he_IL: מיקום אובייקט לא מזוהה

en: object mode
he_IL: הצגה לפי אובייקטים

en: obscured
he_IL: דהוי

en: odd pages section break
he_IL: מעבר עמוד לא זוגי

en: off
he_IL: לא פעיל

en: off screen
he_IL: מחוץ למסך

en: on
he_IL: פעיל

en: opens dialog
he_IL: פתיחת דו-שיח

en: opens grid
he_IL: פתיחת רשת

en: opens list
he_IL: פתיחת רשימה

en: opens tree
he_IL: פתיחת עץ

en: option pane
he_IL: חלונית אפשרויות

en: other item
he_IL: פריט אחר

en: out of %s
he_IL: מתוך %s

en: out of bookmark
he_IL: מחוץ לסימניה

en: out of comment
he_IL: מחוץ להערה

en: out of grammar error
he_IL: מחוץ לשגיאת איות

en: out of popular highlight
he_IL: יציאה מהדגשה פופולארית

en: out of spelling error
he_IL: מחוץ לשגיאת איות

en: out of table
he_IL: מחוץ לטבלה

en: overflowing
he_IL: עובר את הגבול

en: page
he_IL: עמוד

en: page %s
he_IL: עמוד %s

en: pane
he_IL: כרטיסיה

en: panel
he_IL: לוח

en: paragraph
he_IL: פיסקה

en: paragraph number
he_IL: מספר פסקה

en: paragraph property
he_IL: מאפייני פיסקה

en: password edit
he_IL: תיבת עריכה סיסמה

en: pinned
he_IL: מוצמד

en: play pause
he_IL: הפעל השהה

en: pnl
he_IL: צג

[ctx: poedit]
en: Could not find {description} window.
he_IL: לא ניתן למצוא את החלון {description}.

[ctx: poedit]
en: No {description}
he_IL: לא {description}

[ctx: poedit]
en: Reports a translation warning, if any. If pressed twice, presents the warning in browse mode
he_IL: מדווח על אזהרת תרגום, אם קיימת. לחיצה כפולה תציג את האזהרה במצב עיון

[ctx: poedit]
en: Reports any comment in the comments window. If pressed twice, presents the comment in browse mode
he_IL: מדווח על כל הערה בחלון ההערות. לחיצה כפולה תציג את ההערה במצב עיון

[ctx: poedit]
en: Reports any notes for translators. If pressed twice, presents the notes in browse mode
he_IL: מדווח על כל הערות עבור מתרגמים. לחיצה כפולה תציג את ההערות במצב עיון

[ctx: poedit]
en: Reports the old source text, if any. If pressed twice, presents the text in browse mode
he_IL: מדווח על טקסט המקור הישן, אם קיים. לחיצה כפולה תציג את הטקסט במצב עיון

[ctx: poedit]
en: comment
he_IL: תגובה

[ctx: poedit]
en: notes for translators
he_IL: הערות עבור מתרגמים

[ctx: poedit]
en: old source text
he_IL: טקסט מקור ישן

[ctx: poedit]
en: translation warning
he_IL: אזהרת תרגום

en: pressed
he_IL: לחוץ

en: previous track
he_IL: הרצועה הקודמת

en: prgbar
he_IL: סרגל התקדמות

en: progress bar
he_IL: פס התקדמות

en: property
he_IL: מאפיין

en: property page
he_IL: מאפיינים

en: protected
he_IL: מוגן

en: pwdedt
he_IL: עריכת סיסמא

en: quadruple {action}
he_IL: ארבע פעמים {action}

en: radio button
he_IL: כפתור בחירה

en: radio menu item
he_IL: פריט תפריט בחירה

en: rbtn
he_IL: כב

en: read only
he_IL: קריאה בלבד

en: received: %s
he_IL: התקבל %s

en: reconcile
he_IL: השלמה

en: rectangular gradient
he_IL: גראדיינט מלבני

en: redundant object
he_IL: אובייקט החוזר על עצמו

en: refresh
he_IL: רענן

en: region
he_IL: איזור

[ctx: repeat]
en: off
he_IL: חזרה לא פעיל

[ctx: repeat]
en: on
he_IL: חזרה פעיל

en: replace
he_IL: החלפה

en: replied
he_IL: ניתנה תשובה

en: replied all
he_IL: ניתנה תשובה לכולם

en: report CLDR characters off
he_IL: דיווח על CLDR כבוי

en: report CLDR characters on
he_IL: דיווח על CLDR פעיל

en: report alignment off
he_IL: ללא הקראת מידע על היישור

en: report alignment on
he_IL: הקראת מידע על היישור

en: report articles off
he_IL: דיווח על מאמרים כבוי

en: report articles on
he_IL: דיווח על מאמרים פעיל

en: report block quotes off
he_IL: ללא הקראת ציטוטים

en: report block quotes on
he_IL: הקראת ציטוטים

en: report colors off
he_IL: ללא הקראת צבעים

en: report colors on
he_IL: הקראת צבעים

en: report comments off
he_IL: ללא הקראת הערות

en: report comments on
he_IL: הקראת הערות

en: report dynamic content changes off
he_IL: ללא הקראת שינויי תוכן דינמיים

en: report dynamic content changes on
he_IL: הקראת שינויי תוכן דינמיים

en: report emphasis off
he_IL: ללא הקראת סימון הדגשה

en: report emphasis on
he_IL: הקראת סימון הדגשה

en: report figures and captions off
he_IL: דיווח על צורות ותיאורים כבוי

en: report figures and captions on
he_IL: דיווח על צורות ותיאורים פעיל

en: report font attributes off
he_IL: ללא הקראת מאפייני הגופן

en: report font attributes on
he_IL: הקראת מאפייני הגופן

en: report font name off
he_IL: ללא הקראת שם הגופן

en: report font name on
he_IL: הקראת שם הגופן

en: report font size off
he_IL: ללא הקראת גודל הגופן

en: report font size on
he_IL: הקראת גודל הגופן

en: report frames off
he_IL: ללא הקראת מידע על מסגרות

en: report frames on
he_IL: הקראת מידע על מסגרות

en: report graphics off
he_IL: ללא הקראת גרפיקה

en: report graphics on
he_IL: הקראת גרפיקה פעילה

en: report groupings off
he_IL: ללא הקראת מעבר בין עמודים

en: report groupings on
he_IL: הקראת מעבר בין עמודים

en: report headings off
he_IL: ללא הקראת כותרות

en: report headings on
he_IL: הקראת כותרות

en: report highlighted off
he_IL: ללא הקראת הדגשים

en: report highlighted on
he_IL: דיווח על הדגשים פעיל

en: report if clickable off
he_IL: ללא הקראת אובייקטים הניתנים ללחיצה

en: report if clickable on
he_IL: הקראת אובייקטים הניתנים ללחיצה

en: report landmarks and regions off
he_IL: ללא הקראת ציוני דרך ואיזורים

en: report landmarks and regions on
he_IL: הקראת ציוני דרך ואיזורים

en: report line numbers off
he_IL: ללא הקראת מספרי שורות

en: report line numbers on
he_IL: הקראת מספרי שורות

en: report line spacing off
he_IL: ללא הקראת המרווח בין השורות

en: report line spacing on
he_IL: הקראת המרווח בין השורות

en: report links off
he_IL: ללא הקראת מידע על קישורים

en: report links on
he_IL: הקראת מידע על קישורים

en: report lists off
he_IL: ללא הקראת רשימות

en: report lists on
he_IL: הקראת רשימות

en: report pages off
he_IL: ללא הקראת מעבר בין עמודים

en: report pages on
he_IL: הקראת מעבר בין עמודים

en: report paragraph indentation off
he_IL: ללא הקראת מידע על כניסת פסקה

en: report paragraph indentation on
he_IL: הקראת מידע על כניסת פסקה

en: report revisions off
he_IL: ללא הקראת שינויים במסמך

en: report revisions on
he_IL: הקראת שינויים במסמך

en: report spelling errors off
he_IL: ללא הקראת שגיאות איות

en: report spelling errors on
he_IL: הקראת שגיאות איות

en: report style off
he_IL: ללא הקראת מידע על הסגנון

en: report style on
he_IL: הקראת מידע על הסגנון

en: report superscripts and subscripts off
he_IL: ללא הקראת כתב עילי ותחתי

en: report superscripts and subscripts on
he_IL: מיתוג דיווח על כתב עילי ותחתי

en: report table cell coordinates off
he_IL: ללא הקראת מידע על קואורדינטות בטבלאות

en: report table cell coordinates on
he_IL: הקראת מידע על קואורדינטות בטבלאות

en: report tables off
he_IL: ללא הקראת מידע על טבלאות

en: report tables on
he_IL: הקראת מידע על טבלאות

en: req
he_IL: אדום

en: required
he_IL: נדרש

en: reverse diagonal stripe
he_IL: קו אלכסוני

en: revised %s
he_IL: נערך %s

en: rgn
he_IL: איזור

en: rich edit
he_IL: טקסט עשיר

en: right
he_IL: ימינה

en: right alt
he_IL: alt ימין

en: right arrow
he_IL: חץ ימינה

en: right control
he_IL: control ימין

en: right edge
he_IL: קצה ימיני

en: right indent
he_IL: כניסה ימינה

en: right shift
he_IL: shift ימין

en: right windows
he_IL: windows ימין

en: ro
he_IL: עמודה

en: root pane
he_IL: חלונית ראשית

en: row
he_IL: שורה

en: row %s
he_IL: שורה %s

en: row header
he_IL: כותרת שורה

en: rslvd cmnt
he_IL: הער טפל

en: ruler
he_IL: סרגל

en: r{rowNumber}
he_IL: ש{rowNumber}

en: r{rowNumber}-{rowSpan}
he_IL: ש{rowNumber}-{rowSpan}

[ctx: script category]
en: Tools
he_IL: כלים

en: scrlbar
he_IL: סרגל חיפוש

en: scroll bar
he_IL: פס גלילה

en: scroll pane
he_IL: חלונית גלילה

en: search page
he_IL: דף חיפוש

en: sect
he_IL: מקטע

en: section
he_IL: מקטע

en: section %s
he_IL: מקטע %s

en: section property
he_IL: מאפיין מחלקה

en: sel
he_IL: נבחר

en: selectable
he_IL: ניתן לבחירה

en: selected
he_IL: נבחר

en: selected %s
he_IL: נבחר %s

en: selection removed
he_IL: הבחירה הוסרה

en: sent: %s
he_IL: נשלח %s

en: separator
he_IL: מפריד

en: series {number} {name}
he_IL: סדרה  {number} {name}

en: shape
he_IL: צורה

[ctx: shape]
en: 'No' symbol
he_IL: סמל לא

[ctx: shape]
en: 'Or' flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה או

[ctx: shape]
en: 10-point star
he_IL: כוכב עם 10 נקודות

[ctx: shape]
en: 12-point star
he_IL: כוכב עם 12 נקודות

[ctx: shape]
en: 16-point star
he_IL: כוכב עם 16 נקודות

[ctx: shape]
en: 24-point star
he_IL: כוכב עם 24 נקודות

[ctx: shape]
en: 32-point star
he_IL: כוכב עם 32 נקודות

[ctx: shape]
en: 4-point star
he_IL: כוכב עם 4 נקודות

[ctx: shape]
en: 5-point star
he_IL: כוכב עם 5 נקודות

[ctx: shape]
en: 6-point star
he_IL: כוכב עם 6 נקודות

[ctx: shape]
en: 7-point star
he_IL: כוכב עם 7 נקודות

[ctx: shape]
en: 8-point star
he_IL: כוכב עם 8 נקודות

[ctx: shape]
en: Alternate process flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה חלופי

[ctx: shape]
en: Arc
he_IL: קשת

[ctx: shape]
en: Arrows pointing left right up and down
he_IL: חצים מצביעים ימינה שמאלה ומטה

[ctx: shape]
en: Balloon
he_IL: בלון עזרה

[ctx: shape]
en: Bent Up Arrow
he_IL: חץ מכופף כלפי מעלה

[ctx: shape]
en: Bent arrow
he_IL: חץ מכופף

[ctx: shape]
en: Bevel
he_IL: שִׁפּוּעַ

[ctx: shape]
en: Block arc
he_IL: קשת חסומה

[ctx: shape]
en: Callout with Arrows pointing left right up and down
he_IL: הסבר עם חצי הצבעה שמאלה ימינה ומטה

[ctx: shape]
en: Callout with Double-ended horizontal Arrow
he_IL: הסבר עם חץ אופקי לסיום כפול

[ctx: shape]
en: Callout with Down Arrow
he_IL: הסבר עם חץ מטה

[ctx: shape]
en: Callout with Left Arrow
he_IL: הסבר עם חץ שמאלה

[ctx: shape]
en: Callout with Right Arrow
he_IL: הסבר עם חץ ימינה

[ctx: shape]
en: Callout with UpArrow
he_IL: הסבר עם חץ למעלה

[ctx: shape]
en: Callout with accent bar and callout line segments forming a U-shape
he_IL: הסבר עם סרגל מודגש וקטעי שורת הסבר הסברים בצורת U

[ctx: shape]
en: Callout with angled callout line and accent bar
he_IL: הסבר עם קו הסבר זוויתי וסרגל כלים

[ctx: shape]
en: Callout with angled line
he_IL: הסבר עם קו זוויתי

[ctx: shape]
en: Callout with arrows that point up and down
he_IL: הסבר עם חצים המצביעים למעלה ולמטה

[ctx: shape]
en: Callout with border and horizontal accent bar
he_IL: הסבר עם גבול וסרגל כלים אופקי

[ctx: shape]
en: Callout with border, accent bar, and callout line segments forming a U-shape
he_IL: הסבר עם גבול, סרגל מודגש, וכן מקטעי קו הסבר ליצירת צורת U

[ctx: shape]
en: Callout with border, angled callout line, and accent bar
he_IL: הסבר עם גבול, קו הסבר זוויתי, וסרגל מודגש

[ctx: shape]
en: Callout with border, diagonal straight line and accent bar
he_IL: הסבר עם הגבול, קו ישר אלכסוני וסרגל מודגש

[ctx: shape]
en: Callout with callout line segments forming a U-shape
he_IL: הסבר עם פלחי קו ההסבר ויוצרים צורת U

[ctx: shape]
en: Callout with diagonal callout line and accent bar
he_IL: הסבר עם קו הסבר אלכסוני וסרגל כלים

[ctx: shape]
en: Callout with diagonal straight line
he_IL: הסבר עם קו ישר אלכסוני

[ctx: shape]
en: Callout with horizontal accent bar
he_IL: הסבר עם סרגל מבטא אופקי

[ctx: shape]
en: Callout with horizontal line
he_IL: הסבר עם קו אופקי

[ctx: shape]
en: Callout with no border and angled callout line
he_IL: הסבר ללא גבול וקו הסבר זוויתי

[ctx: shape]
en: Callout with no border and callout line segments forming a U-shape
he_IL: הסבר ללא גבול וקטעי שורת הסברים בצורת U

[ctx: shape]
en: Callout with no border and diagonal callout line
he_IL: הסבר ללא גבול וללא קו הסבר אלכסוני

[ctx: shape]
en: Can
he_IL: פחית

[ctx: shape]
en: Card flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה כרטיס

[ctx: shape]
en: Chart Plus symbol
he_IL: סמל תרשים פלוס

[ctx: shape]
en: Chart Star Symbol
he_IL: סמל תרשים כוכב

[ctx: shape]
en: Chart X Symbol
he_IL: סמל תרשים X

[ctx: shape]
en: Chevron
he_IL: שברון

[ctx: shape]
en: Circle with line through center
he_IL: מעגל עם קו דרך מרכז

[ctx: shape]
en: Circular Arrow
he_IL: חץ מעוגל

[ctx: shape]
en: Cloud callout
he_IL: ענן הסבר

[ctx: shape]
en: Cloud shape
he_IL: &צורת הסמן

[ctx: shape]
en: Collate flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה איסוף

[ctx: shape]
en: Connector flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה מחבר

[ctx: shape]
en: Corner
he_IL: פינות

[ctx: shape]
en: Counter-clockwise Circular arrow
he_IL: חץ עגול נגד כיוון השעון

[ctx: shape]
en: Cross
he_IL: קו חוצה

[ctx: shape]
en: Cube
he_IL: קוביה

[ctx: shape]
en: Curved Down Arrow
he_IL: חץ למטה מעוקל

[ctx: shape]
en: Curved Left Arrow
he_IL: חץ שמאלה מעוקל

[ctx: shape]
en: Curved Right Arrow
he_IL: חץ ימני מעוקל

[ctx: shape]
en: Curved Up Arrow
he_IL: חץ מעוקל למעלה

[ctx: shape]
en: Curved Up Ribbon banner
he_IL: חץ מעוקל למעלה

[ctx: shape]
en: Curved arrow
he_IL: חץ מעוקל

[ctx: shape]
en: Data flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה של נתונים

[ctx: shape]
en: Decagon
he_IL: דקאגון

[ctx: shape]
en: Decision flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימת ההחלטות

[ctx: shape]
en: Delay flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה השהיה

[ctx: shape]
en: Diagonal stripe
he_IL: פס אלכסוני

[ctx: shape]
en: Diamond
he_IL: יהלום

[ctx: shape]
en: Direct access storage flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה גישה ישירה לנתונים

[ctx: shape]
en: Display flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה הצג

[ctx: shape]
en: Document flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה מסמכים

[ctx: shape]
en: Dodecagon
he_IL: דודקגון

[ctx: shape]
en: Donut
he_IL: צורת טבעת

[ctx: shape]
en: Double brace
he_IL: גל כפול

[ctx: shape]
en: Double bracket
he_IL: סוגר כפול

[ctx: shape]
en: Double wave
he_IL: גל כפול

[ctx: shape]
en: Double-ended Arrow pointing up and down
he_IL: חץ המצביע מעלה ומטה

[ctx: shape]
en: Double-ended Circular arrow
he_IL: חץ עגול כפול

[ctx: shape]
en: Double-ended horizontal Arrow
he_IL: חץ אופקי כפול

[ctx: shape]
en: Down Arrow
he_IL: חץ מטה

[ctx: shape]
en: Explosion
he_IL: פיצוץ

[ctx: shape]
en: Extract flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה חלץ

[ctx: shape]
en: Folded corner
he_IL: פינה מקופלת

[ctx: shape]
en: Four small squares that define a rectangular shape
he_IL: ארבעה ריבועים קטנים המגדירים צורה מלבנית

[ctx: shape]
en: Funnel
he_IL: מַשׁפֵּך

[ctx: shape]
en: Gear with nine teeth
he_IL: גלגל שיניים עם תשע שיניים

[ctx: shape]
en: Gear with six teeth
he_IL: גלגל שיניים עם שש שיניים

[ctx: shape]
en: Half of rectangular picture frame
he_IL: מחצית מסגרת תמונה מלבנית

[ctx: shape]
en: Heart
he_IL: לב

[ctx: shape]
en: Heptagon
he_IL: מצולע בעל שבע צלעות

[ctx: shape]
en: Hexagon
he_IL: מְשׁוּשֶׁה

[ctx: shape]
en: Horizontal scroll
he_IL: גלילה אופקית

[ctx: shape]
en: Incomplete Pie with wedge missing
he_IL: פאי שלם עם טריז חסר

[ctx: shape]
en: Internal storage flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה פנימי

[ctx: shape]
en: Isosceles triangle
he_IL: משולש שווה שוקיים

[ctx: shape]
en: Left Arrow
he_IL: חץ שמאלה

[ctx: shape]
en: Left and up Arrows
he_IL: חיצים שמאלה ולמעלה

[ctx: shape]
en: Left brace
he_IL: סוגר מסולסל שמאלי

[ctx: shape]
en: Left bracket
he_IL: סוגר שמאלי

[ctx: shape]
en: Left right and up Arrows
he_IL: חיצים שמאלה ימינה ולמעלה

[ctx: shape]
en: Lightning bolt
he_IL: ברק

[ctx: shape]
en: Line Callout
he_IL: קו הסבר

[ctx: shape]
en: Line inverse
he_IL: קו הפוך

[ctx: shape]
en: Magnetic disk flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה מגנטית

[ctx: shape]
en: Manual input flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה ידנית

[ctx: shape]
en: Manual operation flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה ידנית

[ctx: shape]
en: Math Addition symbol
he_IL: סמל הוספה מתמטי

[ctx: shape]
en: Math Division symbol
he_IL: סמל חלוקה מתמטי

[ctx: shape]
en: Math Equivalence symbol
he_IL: סמל שוויון מתמטי

[ctx: shape]
en: Math Multiplication symbol
he_IL: סמל כפל מתמטי

[ctx: shape]
en: Math Non-equivalence symbol
he_IL: סמל אי-שיוון מתמטי

[ctx: shape]
en: Math Subtraction symbol
he_IL: סמל חיסור מתמטי

[ctx: shape]
en: Merge flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה מיזוג

[ctx: shape]
en: Moon
he_IL: ירח

[ctx: shape]
en: Multi-document flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה מרובה מסמכים

[ctx: shape]
en: Notched RightArrow
he_IL: חץ ימני מחורץ

[ctx: shape]
en: Octagon
he_IL: מְתוּמָן

[ctx: shape]
en: Off-page connector flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה מחבר מחוץ לדף

[ctx: shape]
en: Offline storage flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה לא מקוון

[ctx: shape]
en: Oval
he_IL: עגלגל

[ctx: shape]
en: Oval-shaped callout
he_IL: הסבר בצורת אליפסה

[ctx: shape]
en: Parallelogram
he_IL: מַקבִּילִית

[ctx: shape]
en: Pentagon
he_IL: מְחוּמָשׁ

[ctx: shape]
en: Plaque
he_IL: כרטיסיה

[ctx: shape]
en: Plaque Tabs
he_IL: כרטיסיות

[ctx: shape]
en: Predefined process flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה תהליך מוגדר מראש

[ctx: shape]
en: Preparation flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה הכנה

[ctx: shape]
en: Process flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימת תהליך

[ctx: shape]
en: Punched tape flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה סרט מנוקב

[ctx: shape]
en: Quarter Pie Wedge
he_IL: רבע פאי

[ctx: shape]
en: Rectangle
he_IL: מַלבֵּן

[ctx: shape]
en: Rectangle with one rounded corner
he_IL: מלבן עם פינה מעוגלת אחת

[ctx: shape]
en: Rectangle with one snipped corner
he_IL: מלבן עם פינה אחת מקוטעת

[ctx: shape]
en: Rectangle with one snipped corner and one rounded corner
he_IL: מלבן עם פינה אחת מקוטעת ופינה אחת מעוגלת

[ctx: shape]
en: Rectangle with two rounded corners diagonally-opposed
he_IL: מלבן עם שתי פינות מעוגלות הופכיות באלכסון

[ctx: shape]
en: Rectangle with two snipped corners diagonally-opposed
he_IL: מלבן עם שתי פינות מקוטעות באלכסון

[ctx: shape]
en: Rectangle with two snipped corners that share a side
he_IL: מלבן עם שתי פינות קטועות שמשותפות בצד

[ctx: shape]
en: Rectangle with two-rounded corners that share a side
he_IL: מלבן עם פינות מעוגלות שמשותפות בצד

[ctx: shape]
en: Rectangular callout
he_IL: הסברים מלבניים

[ctx: shape]
en: Rectangular picture frame
he_IL: מסגרת תמונה מלבנית

[ctx: shape]
en: Return
he_IL: לַחֲזוֹר

[ctx: shape]
en: Ribbon banner
he_IL: סרט כרזה

[ctx: shape]
en: Ribbon with left and right arrows
he_IL: רצועת הכלים עם החצים שמאלה וימינה

[ctx: shape]
en: Right Arrow
he_IL: חץ ימינה

[ctx: shape]
en: Right Arrow with Stripes
he_IL: חץ ימני עם פסים

[ctx: shape]
en: Right brace
he_IL: סוגר ימיני

[ctx: shape]
en: Right bracket
he_IL: סוגר ימין

[ctx: shape]
en: Right triangle
he_IL: משולש ישר זווית

[ctx: shape]
en: Rounded rectangle
he_IL: מלבן מעוגל

[ctx: shape]
en: Rounded rectangle-shaped callout
he_IL: הסבר מלבן בצורה מעוגלת

[ctx: shape]
en: Sequential access storage flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה של אחסון גישה עוקבת

[ctx: shape]
en: Smiley face
he_IL: פרצוף מחייך

[ctx: shape]
en: Sort flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה מיון

[ctx: shape]
en: Stored data flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה אחסון נתונים

[ctx: shape]
en: Summing junction flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה צומת מסכם

[ctx: shape]
en: Sun
he_IL: שמש

[ctx: shape]
en: Terminator flowchart symbol
he_IL: סמל תרשים זרימה Terminator

[ctx: shape]
en: Trapezoid
he_IL: טרפז

[ctx: shape]
en: Trapezoid with asymmetrical non-parallel sides
he_IL: טרפז עם צדדים אסימטריים לא מקבילים

[ctx: shape]
en: U-shaped Arrow
he_IL: חץ בצורת U

[ctx: shape]
en: Up Arrow
he_IL: חץ מעלה

[ctx: shape]
en: Vertical scroll
he_IL: גלילה אנכית

[ctx: shape]
en: Water droplet
he_IL: טיפת מים

[ctx: shape]
en: Wave
he_IL: גַל

[ctx: shape]
en: four snipped corners
he_IL: ארבע פינות חתוכות

[ctx: shuffle]
en: off
he_IL: ניגון אקראי לא פעיל

[ctx: shuffle]
en: on
he_IL: ניגון אקראי פעיל

en: single {action}
he_IL: פעם אחת {action}

en: skips backward past a block of links
he_IL: דילוג לאחור מעל רצף של קישורים

en: skips forward past a block of links
he_IL: דילוג קדימה מעל רצף של קישורים

en: slanted dash dot
he_IL: מקף מלוכסן נקודה

en: slice
he_IL: פרוסה

en: slider
he_IL: פס עוצמה

en: solid
he_IL: מוצק

en: sorted
he_IL: ממויין

en: sorted asc
he_IL: בסדר עולה

en: sorted ascending
he_IL: בסדר עולה

en: sorted desc
he_IL: בסדר יורד

en: sorted descending
he_IL: בסדר יורד

en: sound
he_IL: צליל

en: space
he_IL: רווח

en: space with any dots
he_IL: רווח ונקודה כל שהיא

en: space with dot
he_IL: רווח עם נקודה

en: speak command keys off
he_IL: ללא הקראת מקשי פקודה

en: speak command keys on
he_IL: הקראת מקשי פקודה

en: speak typed characters off
he_IL: ללא הקראת תווים בעת הקלדה

en: speak typed characters on
he_IL: הקראת תווים בעת הקלדה

en: speak typed words off
he_IL: ללא הקראת מילים בעת הקלדה

en: speak typed words on
he_IL: הקראת מילים בעת הקלדה

en: speech viewer disabled
he_IL: אל תציג את משפטי הדיבור האחרונים

en: speech viewer enabled
he_IL: הצג את משפטי הדיבור האחרונים

[ctx: speechModes]
en: beeps
he_IL: צפצופים

[ctx: speechModes]
en: off
he_IL: כבוי

[ctx: speechModes]
en: on-demand
he_IL: לפי פקודה

[ctx: speechModes]
en: talk
he_IL: דיבור

[ctx: speechSymbols]
en: &Filter by:
he_IL: &סינון לפי:

en: spelling and grammar: {text}
he_IL: שגיאת איות: {text}

en: spelling error
he_IL: שגיאת איות

en: spelling: {text}
he_IL: שגיאת איות: {text}

en: spin button
he_IL: כפתור מסתובב

en: splbtn
he_IL: כפתור חלוקה

en: split button
he_IL: כפתור מפוצל

en: split pane
he_IL: חלונית מפוצלת

en: spnbtn
he_IL: כפתור סיבוב

en: status bar
he_IL: שורת מצב

en: stbar
he_IL: שורת מצב

en: stop
he_IL: עצור

en: strikethrough
he_IL: שקוף

en: strong
he_IL: חזק

en: style
he_IL: סגנון

en: style %s
he_IL: סגנון %s

en: style definition
he_IL: הגדרת סגנון

en: subMenu
he_IL: תפריט משנה

en: subject: %s
he_IL: נושא: %s

en: submnu
he_IL: תפ משני

en: subscript
he_IL: כתב תחתי

en: suggestion
he_IL: הצעה

en: superscript
he_IL: כתב עילי

en: switch
he_IL: מתג

en: swtch
he_IL: החלפ

[ctx: symbolLevel]
en: all
he_IL: הכל Alt

[ctx: symbolLevel]
en: character
he_IL: תו

[ctx: symbolLevel]
en: most
he_IL: הרוב

[ctx: symbolLevel]
en: none
he_IL: ללא

[ctx: symbolLevel]
en: some
he_IL: חלקי

[ctx: symbolPreserve]
en: always
he_IL: תמיד

[ctx: symbolPreserve]
en: never
he_IL: לעולם לא

[ctx: symbolPreserve]
en: only below symbol's level
he_IL: רק מתחת לרמת התו

[ctx: synth setting]
en: Inflection
he_IL: אינטונציה

[ctx: synth setting]
en: Language
he_IL: שפה

[ctx: synth setting]
en: Pitch
he_IL: &גובה

[ctx: synth setting]
en: Rate
he_IL: מהירות

[ctx: synth setting]
en: Rate boost
he_IL: קצב האצה

[ctx: synth setting]
en: Variant
he_IL: משתנה

[ctx: synth setting]
en: Voice
he_IL: הגדרות קול

[ctx: synth setting]
en: Volume
he_IL: עוצמה

en: tab control
he_IL: לשוניות

en: tabctl
he_IL: פקד הכרטיסיות

en: table
he_IL: טבלה

en: table body
he_IL: גוף טבלה

en: table footer
he_IL: תחתית טבלה

en: table header
he_IL: כותרת טבלה

en: table property
he_IL: מאפיין טבלה

en: table with {columnCountText} and {rowCountText}
he_IL: טבלה עם {columnCountText} ו {rowCountText}

en: tbl
he_IL: טבלה

en: tear off menu
he_IL: תפריט מפוצל

en: term
he_IL: מסוף

en: terminal
he_IL: מסוף

en: text
he_IL: טקסט

en: text "%s" not found
he_IL: הטקסט "%s" לא נמצא

en: text frame
he_IL: מסגרת טקסט

en: text mode
he_IL: מצב טקסט

en: tgbtn
he_IL: כפתור

en: thick
he_IL: עבה

en: thick diagonal crosshatch
he_IL: קוקוו אלכסוני עבה

en: thin
he_IL: דק

en: thin diagonal crosshatch
he_IL: קוקוו אלכסוני דק

en: thin diagonal stripe
he_IL: רצועה אלכסונית דקה

en: thin horizontal crosshatch
he_IL: קוקוו אופקי דק

en: thin horizontal stripe
he_IL: רצועה אופקית דקה

en: thin reverse diagonal stripe
he_IL: רצועה אלכסונית הפוכה ודקה

en: thin vertical stripe
he_IL: רצועה אנכית דקה

en: through row {row} column {column}
he_IL: דרך שורות {row} עמודות {column}

en: through {endCol}
he_IL: עד {endCol}

en: through {endRow}
he_IL: עד {endRow}

en: thumb control
he_IL: חוצץ

[ctx: time format]
en: {D} day {H}:{M}:{S}
he_IL: {D} יום {H}:{M}:{S}

[ctx: time format]
en: {D} days {H}:{M}:{S}
he_IL: {D} ימים {H}:{M}:{S}

en: title bar
he_IL: כותרת

en: tlbar
he_IL: סרגל כלים

en: tltip
he_IL: בלון עזרה

en: to focus
he_IL: אין אובייקט בפוקוס

en: to review
he_IL: סקירה

en: toggle button
he_IL: כפתור מיתוג

en: tool bar
he_IL: סרגל כלים

en: tool tip
he_IL: תיאור כלי

en: top edge
he_IL: גבול עליון

[ctx: touch action]
en: flick down
he_IL: החלקה למטה

[ctx: touch action]
en: flick left
he_IL: החלקה שמאלה

[ctx: touch action]
en: flick right
he_IL: החלקה ימינה

[ctx: touch action]
en: flick up
he_IL: החלקה למעלה

[ctx: touch action]
en: hold
he_IL: החזקה

[ctx: touch action]
en: hover
he_IL: החלקה מהירה

[ctx: touch action]
en: hover down
he_IL: החלקה מהירה מטה

[ctx: touch action]
en: hover up
he_IL: החלקה מהירה מעלה

[ctx: touch action]
en: tap
he_IL: הקשה

[ctx: touch action]
en: tap and hold
he_IL: הקשה והחזקה

en: track change: {text}
he_IL: שינוי מסלול: {text}

en: tree view
he_IL: עץ

en: tree view button
he_IL: כפתור תצוגת עץ

en: tree view item
he_IL: פריט בעץ

en: triggered
he_IL: מפעיל

en: tripple {action}
he_IL: שלוש פעמים {action}

en: tv
he_IL: עץ

en: tvbtn
he_IL: כפתור תצוגת עץ

en: tvitem
he_IL: עץ פריטים

en: unavailable
he_IL: לא זמין

en: underline
he_IL: קו תחתי

en: underlined
he_IL: בקו תחתי

en: unknown
he_IL: לא ידוע

en: unknown %s
he_IL: %s לא ידוע

en: unknown input method
he_IL: שיטת קלט לא ידועה

en: unknown language
he_IL: שפה לא ידועה

en: unlocked
he_IL: לא חסום

en: unread
he_IL: לא נקרא

en: up arrow
he_IL: חץ מעלה

en: up-right diagonal line
he_IL: קו אלכסוני מלמעה ימינה

en: value {valueAxisData}
he_IL: ערך  {valueAxisData}

en: vertical align bottom
he_IL: יישור אנכי תחתון

en: vertical align distributed
he_IL: ישור אנכי מדורג

en: vertical align justified
he_IL: יישור אנכי דו-צדי

en: vertical align middle
he_IL: יישור אנכי באמצע

en: vertical align top
he_IL: יישור אנכי עליון

en: vertical borders except outside
he_IL: גבולות אנכיים חוץ מבחוץ

en: vertical stripe
he_IL: רצועה אנכית

en: video
he_IL: וידאו

en: view port
he_IL: הצג חיבור

en: visited
he_IL: נצפה בעבר

en: vlnk
he_IL: ק נצפה

en: volume down
he_IL: הנמך עוצמה

en: volume up
he_IL: הגבר עוצמה

en: white space
he_IL: אזור לבן

en: window
he_IL: חלון

en: with %s column | with %s columns
he_IL[0]: עם %s עמודות
he_IL[1]: עם %s עמודות
he_IL[2]: עם %s עמודות
he_IL[3]: עם %s עמודות

en: with %s item | with %s items
he_IL[0]: עם %s פריטים
he_IL[1]: עם %s פריטים
he_IL[2]: עם %s פריטים
he_IL[3]: עם %s פריטים

en: with %s row | with %s rows
he_IL[0]: עם %s שורה
he_IL[1]: עם %s שורות
he_IL[2]: עם %s שורות
he_IL[3]: עם %s שורות

en: with {rowCountTranslation} and {colCountTranslation}
he_IL: עם {rowCountTranslation} ו {colCountTranslation}

en: wnd
he_IL: חלון

en: word
he_IL: מילה

en: {author} is editing
he_IL: {author} עורך

en: {backgroundColor} background
he_IL: {backgroundColor} על  רקע

en: {bookPercentage}%, location {curLocation} of {maxLocation}
he_IL: {bookPercentage}%, מיקום נוכחי  {curLocation} מתך  {maxLocation}

en: {category} ({nbResults} result) | {category} ({nbResults} results)
he_IL[0]: {category} ({nbResults} תוצאה)
he_IL[1]: {category} ({nbResults} תוצאה)
he_IL[2]: {category} ({nbResults} תוצאה)
he_IL[3]: {category} ({nbResults} תוצאות)

en: {color1} to {color2}
he_IL: {color1} עד {color2}

en: {color} (default color)
he_IL: {color} (צבע ברירת מחדל)

en: {color} on {backgroundColor}
he_IL: {color} על רקע  {backgroundColor}

en: {columnCount} column | {columnCount} columns
he_IL[0]: {columnCount} עמודות
he_IL[1]: {columnCount} עמודות
he_IL[2]: {columnCount} עמודות
he_IL[3]: {columnCount} עמודות

en: {date} (all day)
he_IL: (כל היום) {date}

en: {desc} left and right edges
he_IL: {desc} גבולות מימין ומשמאל

en: {desc} surrounding border
he_IL: {desc} הגבול שמסביב

en: {desc} top and bottom edges
he_IL: {desc} גבולות עליונים ותחתונים

en: {desc} up-right and down-right diagonal lines
he_IL: {desc} קו אלכסוני מלמעה ימינה ומלמטה ימינה

en: {distance:.3g} point from bottom slide edge | {distance:.3g} points from bottom slide edge
he_IL[0]: {distance:.3g} נקודות מהקצה התחתון של השקף
he_IL[1]: {distance:.3g} נקודות מהקצה התחתון של השקף
he_IL[2]: {distance:.3g} נקודות מהקצה התחתון של השקף
he_IL[3]: {distance:.3g} נקודות מהקצה התחתון של השקף

en: {distance:.3g} point from left slide edge | {distance:.3g} points from left slide edge
he_IL[0]: {distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של השקף
he_IL[1]: {distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של השקף
he_IL[2]: {distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של השקף
he_IL[3]: {distance:.3g} נקודות מהקצה השמאלי של השקף

en: {distance:.3g} point from right slide edge | {distance:.3g} points from right slide edge
he_IL[0]: {distance:.3g} נקודות מהקצה הימני של השקף
he_IL[1]: מחוץ לקצה העליון של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[2]: מחוץ לקצה העליון של השקף ב {distance:.3g} נקודות
he_IL[3]: {distance:.3g} נקודות מהקצה הימני של השקף

en: {distance:.3g} point from top slide edge | {distance:.3g} points from top slide edge
he_IL[0]: {distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של השקף
he_IL[1]: {distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של השקף
he_IL[2]: {distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של השקף
he_IL[3]: {distance:.3g} נקודות מהקצה העליון של השקף

en: {distance} from left edge of page
he_IL: {distance} מהגבול השמאלי של העמוד

en: {distance} from top edge of page
he_IL: {distance} מהגבול העליון של העמוד

en: {elapsedTime} elapsed
he_IL: {elapsedTime} חלפו

en: {firstAddress}  {firstContent} through {lastAddress}  {lastContent}
he_IL: {firstAddress}  {firstContent} ועד {lastAddress}  {lastContent}

en: {firstAddress} through {lastAddress}
he_IL: {firstAddress} ועד {lastAddress}

en: {firstAddress} {firstValue} through {lastAddress} {lastValue}
he_IL: {firstAddress} {firstValue} ועד {lastAddress} {lastValue}

en: {hourText} and {minuteText} remaining
he_IL: נותרו {minuteText} ו {hourText}

en: {hours:d} hour | {hours:d} hours
he_IL[0]: {hours:d} שעות
he_IL[1]: {hours:d} hours
he_IL[2]: {hours:d} hours
he_IL[3]: {hours:d} hours

en: {longName} ({name})
    Version: {version} ({version_detailed})
    URL: {url}
    {copyright}
    
    {name} is covered by the GNU General Public License (Version 2). You are free to share or change this software in any way you like as long as it is accompanied by the license and you make all source code available to anyone who wants it. This applies to both original and modified copies of this software, plus any derivative works.
    For further details, you can view the license from the Help menu.
    It can also be viewed online at: https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html
    
    {name} is developed by NV Access, a non-profit organisation committed to helping and promoting free and open source solutions for blind and vision impaired people.
    If you find NVDA useful and want it to continue to improve, please consider donating to NV Access. You can do this by selecting Donate from the NVDA menu.
he_IL: {longName} ({name})
    גרסה: {version} ({version_detailed})
    כתובת אינטרנט: {url}
    {copyright}
    
    {name} מכוסה על ידי הרישיון הציבורי הכללי של GNU (גרסה 2). ניתן לשתף באופן חופשי או לשנות את התוכנה בכל דרך שהיא כל עוד היא מלווה ברישיון וכל קוד המקור זמין לכל המעוניין. הדבר חל הן על עותקים מקוריים והן על עותקים מתוקנים של תוכנה זו, בתוספת כל יצירות נגזרות. לפרטים נוספים, ניתן לצפות ברישיון מתפריט העזרה. ניתן לצפות בו גם באינטרנט בכתובת: https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html {name} מפותחת על ידי NV Access, ארגון ללא מטרות רווח המחויב לעזור ולקדם בחינם פתרונות קוד פתוח לאנשים עם עיוורון ולקויות ראייה. במידה ו-NVDA נמצאה שימושית עבורך והינך מעוניין בשיפורה, ניתן לשקול לתרום ל-NV Access. ניתן לעשות זאת על ידי בחירת אפשרות התרומה מתפריט NVDA.

en: {message}
    
    Category: "{category}"
    Option: "{option}"
he_IL: {message}
    
    קטגוריה: "{category}"
    אפשרות: "{option}"

en: {minutes:d} minute | {minutes:d} minutes
he_IL[0]: דקה {minutes:d}
he_IL[1]: {minutes:d} minutes
he_IL[2]: {minutes:d} minutes
he_IL[3]: {minutes:d} minutes

en: {modifier} released
he_IL: {modifier} התנתק

en: {numFingers} finger {action} | {numFingers} finger {action}
he_IL[0]: {numFingers} אצבע {action}
he_IL[1]: {numFingers} אצבע {action}
he_IL[2]: {numFingers} אצבע {action}
he_IL[3]: {numFingers} אצבע {action}

en: {number} of {total}
he_IL: {number} מתוך {total}

en: {offset:.3g} centimeter | {offset:.3g} centimeters
he_IL[0]: {offset:.3g} ס"מ
he_IL[1]: {offset:.3g} ס"מ
he_IL[2]: {offset:.3g} ס"מ
he_IL[3]: {offset:.3g} ס"מ

en: {offset:.3g} character | {offset:.3g} characters
he_IL[0]: {offset:.3g} תו
he_IL[1]: {offset:.3g} תו
he_IL[2]: {offset:.3g} תו
he_IL[3]: {offset:.3g} תווים

en: {offset:.3g} inch | {offset:.3g} inches
he_IL[0]: {offset:.3g} אינץ'
he_IL[1]: {offset:.3g} אינץ'
he_IL[2]: {offset:.3g} אינץ'
he_IL[3]: {offset:.3g} אינצ'ים

en: {offset:.3g} millimeter | {offset:.3g} millimeters
he_IL[0]: {offset:.3g} מ"מ
he_IL[1]: {offset:.3g} מ"מ
he_IL[2]: {offset:.3g} מ"מ
he_IL[3]: {offset:.3g} מ"מ

en: {offset:.3g} pt
he_IL: {offset:.3g} נקודות

en: {profileName} configuration profile active
he_IL: הפרופיל {profileName}  פעיל

en: {profile} profile activated
he_IL: הפרופיל {profile} מופעל

en: {profile} profile deactivated
he_IL: הפרופיל {profile} מושבט

en: {remainingTimeFormatted} remaining
he_IL: {remainingTimeFormatted} נותרו

en: {revisionType} {description}: {text} by {author} on {date}
he_IL: {revisionType} {description}: {text} מאת {author} בתאריך {date}

en: {rowCount} row | {rowCount} rows
he_IL[0]: {rowCount} שורה
he_IL[1]: {rowCount} שורות
he_IL[2]: {rowCount} שורות
he_IL[3]: {rowCount} שורות

en: {seriesName} series {seriesIndex} of {seriesCount}
he_IL: סדרה   {seriesName} {seriesIndex} מתוך {seriesCount}

en: {seriesName} trendline type: {trendlineType}, name: {trendlineName}
he_IL: {seriesName} סוג מגמה: {trendlineType}, שם: {trendlineName}

en: {seriesName} trendline type: {trendlineType}, name: {trendlineName}, label: {trendlineLabel}
he_IL: {seriesName}סוג מגמה: {trendlineType}, שם: {trendlineName}, label: {trendlineLabel}

en: {size:g} point font
he_IL: גודל הגופן {size:g}  נקודות

en: {startTime} to {endTime}
he_IL: החל ב{startTime} ועד  {endTime}

en: {start} through {end}
he_IL: {start} עד {end}

en: {styleName} style, outline level {outlineLevel}
he_IL: סגנון {styleName}  רמת פריסה  {outlineLevel}

en: {symbol} as in {description}
he_IL: {symbol} כמו  ב{description}

en: {textAttribute} off
he_IL: {textAttribute} כבוי

en: {textAttribute} on
he_IL: {textAttribute} מופעל

en: {totalTime} total
he_IL: {totalTime} סך הכל

en: {val:.2f} centimetre | {val:.2f} centimetres
he_IL[0]: {val:.2f} ס"מ
he_IL[1]: {val:.2f} ס"מ
he_IL[2]: {val:.2f} ס"מ
he_IL[3]: {val:.2f} ס"מ

en: {val:.2f} cm
he_IL: {val:.2f} סנטימטר

en: {val:.2f} in
he_IL: {val:.2f} אינץ'

en: {val:.2f} inch | {val:.2f} inches
he_IL[0]: {val:.2f} אינץ'
he_IL[1]: {val:.2f} אינץ'
he_IL[2]: {val:.2f} אינץ'
he_IL[3]: {val:.2f} אינץ'

en: {val:g} pt space before paragraph
he_IL: {val:g} נק רווחים לפני פסקה

en: {valueAxisTitle} {valueAxisData}
he_IL: {valueAxisTitle}{valueAxisData}

en: {} suggestions
he_IL: }{ הצעות
