nvda - en to lt_LT translation catalogue (1989 entries)

en:  %s is currently running.
lt_LT:  Šiuo metu veikianti programa – „%s“.

en:  %s module is loaded.
lt_LT:  Paleistas modulis – „%s“.

en:  fraction {fractionValue:.2f} Percent slice {pointIndex} of {pointCount}
lt_LT:  dalis {fractionValue:.2f}%, išpjova Nr. {pointIndex} iš {pointCount}

en:  minus
lt_LT:  minusas (skaitmenų sritis)

en:  square
lt_LT:  kvadratu

en:  title: {axisTitle}
lt_LT:  Pavadinimas: {axisTitle}

en:  {segmentType} {pointIndex} of {pointCount}
lt_LT:  {segmentType} Nr. {pointIndex} iš {pointCount}

en: %d percent
lt_LT: %d proc.

en: %s application
lt_LT: Programa „%s“

en: %s cursor
lt_LT: žymeklis: %s

en: %s end
lt_LT: %s pab

en: %s highlighted
lt_LT: „%s“ pažymėta dešinine lygiuote

en: %s keyboard
lt_LT: %s klaviatūra

en: %s mode
lt_LT: veiksena – %s

en: %s selected
lt_LT: pažymėta „%s“

en: %s selected instead
lt_LT: dabar pažymėta „%s“

en: %s unselected
lt_LT: panaikintas „%s“ žymėjimas

en: &About add-on...
lt_LT: &Apie papildinį…

en: &Add
lt_LT: &Pridėti

en: &Alignment
lt_LT: &Lygiuotė

en: &Annotations
lt_LT: &Anotacijos

en: &Anywhere
lt_LT: &Bet kur

en: &Beep for capitals
lt_LT: Prieš didžiąsias raides &pyptelėti

en: &Beep if typing lowercase letters when caps lock is on
lt_LT: &Pyptelėti, jei įvedama mažoji raidė esant įjungtoms didžiosioms raidėms

en: &Brightness controls audio coordinates volume
lt_LT: Koordinačių indikavimo garsumas &priklausomas nuo skaisčio

en: &Buttons
lt_LT: &Mygtukai

en: &Categories:
lt_LT: &Kategorijos:

en: &Charts
lt_LT: &Diagramos

en: &Check for update...
lt_LT: &Tikrinti, ar yra naujinimų…

en: &Clickable
lt_LT: &Galimi spustelėti elementai

en: &Close
lt_LT: &Užverti

en: &Colors
lt_LT: &Spalvos

en: &Comment
lt_LT: &Komentaras

en: &Configuration profiles...
lt_LT: &Konfigūracijos profiliai…

en: &Continue
lt_LT: &Tęsti

en: &Continue running
lt_LT: &Tęsti programos darbą

en: &Default dictionary...
lt_LT: &Numatytasis žodynas…

en: &Delete
lt_LT: &Šalinti

en: &Dictionary entries
lt_LT: &Žodyno įrašai

en: &Donate
lt_LT: &Aukoti

en: &Done
lt_LT: &Atlikta

en: &Download update
lt_LT: &Parsiųsti naujinimą

en: &Edit
lt_LT: &Taisyti

en: &Editor revisions
lt_LT: Re&daktoriaus pataisymai

en: &Enable Highlighting
lt_LT: &Įjungti paryškinimą

en: &Enable browse mode on page load
lt_LT: Į&jungti naršymo veikseną, kai užkraunamas puslapis

en: &Errors
lt_LT: &Klaidos

en: &Font name
lt_LT: &Šrifto pavadinimas

en: &Form fields
lt_LT: &Formų laukai

en: &Graphics
lt_LT: &Paveikslai

en: &Groupings
lt_LT: &Grupės

en: &Guess object position information when unavailable
lt_LT: &Nuspėti objektų poziciją, jei ši informacija neprieinama

en: &HID keyboard input simulation
lt_LT: „&HID“ klavietūros įvesties simuliacija

en: &Headings
lt_LT: A&ntraštės

en: &Help
lt_LT: &Žinynas

en: &Inflection
lt_LT: &Intonacija

en: &Input table:
lt_LT: Į&vesties lentelė:

en: &Install NVDA on this computer
lt_LT: Į&diegti „NVDA“ šiame kompiuteryje

en: &Install NVDA...
lt_LT: Į&diegti „NVDA“…

en: &Keep existing desktop shortcut
lt_LT: &Palikti esamąjį šaukinį darbalaukyje

en: &Keyboard layout:
lt_LT: &Klavišų išdėstymas:

en: &Language
lt_LT: &Kalba

en: &Level
lt_LT: &Minimalus tarimo lygis

en: &Line spacing
lt_LT: &Tarpai tarp eilučių

en: &Lists
lt_LT: &Sąrašai

en: &Maximum number of characters on one line
lt_LT: &Didžiausias leistinas simbolių kiekis eilutėje

en: &Move to
lt_LT: &Šokti į

en: &New
lt_LT: &Naujas

en: &No
lt_LT: &Ne

en: &Not now
lt_LT: &Ne dabar

en: &Number of lines per page
lt_LT: &Eilučių kiekis puslapyje

en: &Output table:
lt_LT: &Išvesties lentelė:

en: &Pages
lt_LT: &Puslapiai

en: &Paragraph indentation
lt_LT: &Pastraipų įtrauka

en: &Pattern
lt_LT: &Šablonas

en: &Pitch
lt_LT: &Aukštis

en: &Play audio coordinates when mouse moves
lt_LT: Judinant pelę, &garsu indikuoti žymeklio koordinates

en: &Play sound when toggling Screen Curtain
lt_LT: &Groti garsą, kai perjungiama ekrano uždanga

en: &Play sounds when starting or exiting NVDA
lt_LT: &Groti garsus pradedant ir baigiant programos „NVDA“ darbą

en: &Port:
lt_LT: &Prievadas:

en: &Postpone update
lt_LT: &Pavėlinti naujinimą

en: &Preferences
lt_LT: &Parametrai

en: &Proceed with installation (not recommended)
lt_LT: &Tęsti diegimą (nerekomenduojama)

en: &Punctuation/symbol pronunciation...
lt_LT: &Skyrybos ženklų ir simbolių tarimas…

en: &Rate
lt_LT: G&reitis

en: &Remove
lt_LT: &Šalinti

en: &Rename
lt_LT: &Pervardinti

en: &Replacement
lt_LT: Pa&kaitalas

en: &Revert to saved configuration
lt_LT: &Atkurti įrašytuosius parametrus

en: &Review add-ons...
lt_LT: &Peržiūrėti papildinius…

en: &Save configuration
lt_LT: Į&rašyti parametrus

en: &Save configuration when exiting NVDA
lt_LT: Į&rašyti parametrus baigiant programos „NVDA“ darbą

en: &Select NVDA Modifier Keys
lt_LT: &Pasirinkite „NVDA“ klavišus

en: &Send actual symbol to synthesizer
lt_LT: &Siųsti patį simbolį sintezatoriui

en: &Settings...
lt_LT: &Parametrai…

en: &Sheets
lt_LT: &Lapai

en: &Show Braille Viewer on Startup
lt_LT: &Rodyti Brailio stebyklę paleidus programą

en: &Show Speech Viewer on Startup
lt_LT: &Rodyti šnekos stebyklę paleidus programą

en: &Show cursor
lt_LT: &Rodyti žymeklį

en: &Show this dialog when NVDA starts
lt_LT: &Rodyti šį langą, paleidus „NVDA“ programą

en: &Simple review mode
lt_LT: &Supaprastintoji peržiūros veiksena

en: &Start the new portable copy after creation
lt_LT: &Paleisti naujai sukurtą perkeliamąją programos kopiją po jos sukūrimo

en: &Symbol:
lt_LT: &Simbolis:

en: &Symbols
lt_LT: &Simboliai

en: &Synthesizer:
lt_LT: &Sintezatorius:

en: &Tables
lt_LT: &Lentelės

en: &Temporary dictionary...
lt_LT: &Laikinasis žodynas…

en: &Touch typing mode
lt_LT: &Jutiklinio rašymo rėžimas

en: &Trap all non-command gestures from reaching the document
lt_LT: &Neperduoti programoms neįprastų komandinių gestų

en: &Triggers...
lt_LT: Aktyvinimo &sąlygos…

en: &Type
lt_LT: &Tipas

en: &Use CapsLock as an NVDA modifier key
lt_LT: &Naudoti Didžiųjų raidžių klavišą kaip „NVDA“ klavišą

en: &User Guide
lt_LT: &Naudotojo vadovas

en: &Voice
lt_LT: &Balsas

en: &Voice dictionary...
lt_LT: &Balso žodynas…

en: &Yes
lt_LT: &Taip

en: (normal configuration)
lt_LT: (įprastinė konfigūracija)

en: 1.5 line spacing
lt_LT: Pusantros eilutės intervalas

en: 100 percent Stacked Area
lt_LT: 100% sudėtinė plokštuminė diagrama

en: 100 percent Stacked Bar
lt_LT: 100% sudėtinė juostinė diagrama

en: 100 percent Stacked Column
lt_LT: 100% sudėtinė stulpelinė diagrama

en: 100 percent Stacked Cone Bar
lt_LT: 100% sudėtinė kūginė juostinė diagrama

en: 100 percent Stacked Cone Column
lt_LT: 100% sudėtinė kūginė stulpelinė diagrama

en: 100 percent Stacked Cylinder Bar
lt_LT: 100% sudėtinė cilindrinė juostinė diagrama

en: 100 percent Stacked Cylinder Column
lt_LT: 100% sudėtinė cilindrinė stulpelinė diagrama

en: 100 percent Stacked Line
lt_LT: 100% sudėtinė linijinė diagrama

en: 100 percent Stacked Line with Markers
lt_LT: 100% sudėtinė linijinė diagrama su žymekliais

en: 100 percent Stacked Pyramid Bar
lt_LT: 100% sudėtinė piramidinė juostinė diagrama

en: 100 percent Stacked Pyramid Column
lt_LT: 100% sudėtinė piramidinė stulpelinė diagrama

en: 12.5% gray
lt_LT: taškinis 12,5%

en: 25% gray
lt_LT: taškinis 25%

en: 3D 100 percent Stacked Bar
lt_LT: Trimatė 100% sudėtinė juostinė diagrama

en: 3D 100 percent Stacked Column
lt_LT: Trimatė 100% sudėtinė stulpelinė diagrama

en: 3D Area
lt_LT: Trimatė plokštuminė diagrama

en: 3D Clustered Bar
lt_LT: Trimatė jungtinė juostinė diagrama

en: 3D Clustered Column
lt_LT: Trimatė jungtinė stulpelinė diagrama

en: 3D Column
lt_LT: Trimatė stulpelinė diagrama

en: 3D Cone Column
lt_LT: Trimatė kūginė stulpelinė diagrama

en: 3D Cylinder Column
lt_LT: Trimatė cilindrinė stulpelinė diagrama

en: 3D Line
lt_LT: Trimatė linijinė diagrama

en: 3D Pie
lt_LT: Trimatė skritulinė diagrama

en: 3D Pyramid Column
lt_LT: Trimatė piramidinė stulpelinė diagrama

en: 3D Stacked Area
lt_LT: Trimatė sudėtinė plokštuminė diagrama

en: 3D Stacked Bar
lt_LT: Trimatė sudėtinė juostinė diagrama

en: 3D Stacked Column
lt_LT: Trimatė sudėtinė stulpelinė diagrama

en: 3D Surface
lt_LT: Trimatė paviršinė diagrama

en: 3D Surface (wireframe)
lt_LT: Trimatė paviršinė rėmelio diagrama

en: 50% gray
lt_LT: taškinis 50%

en: 6.25% gray
lt_LT: taškinis 6,25%

en: 75% gray
lt_LT: taškinis 75%

en: A dialog where you can set default dictionary by adding dictionary entries to the list
lt_LT: Peržiūrėti ir keisti numatytojo žodyno įrašus

en: A dialog where you can set temporary dictionary by adding dictionary entries to the edit box
lt_LT: Peržiūrėti ir keisti laikinojo žodyno įrašus

en: A dialog where you can set voice-specific dictionary by adding dictionary entries to the list
lt_LT: Peržiūrėti ir keisti esamajam balsui taikomo žodyno įrašus

en: A free and open source screen reader for Microsoft Windows
lt_LT: Laisvoji, atvirojo kodo ekrano skaitytuvė „Microsoft Windows“ platformai

en: A pattern is required.
lt_LT: Šabloną įvesti privaloma.

en: A previous copy of NVDA has been found on your system. This copy will be updated.
lt_LT: Kompiuteryje aptikta ankstesnė „NVDA“ programos kopija. Ji bus atnaujinta.

en: A profile cannot have an empty name.
lt_LT: Profilis negali būti su tuščiu pavadinimu.

en: A version of this add-on is already installed. Would you like to update {summary} version {curVersion} to version {newVersion}?
lt_LT: Šio papildinio versija jau yra įdiegta. Ar norite atnaujinti {summary} iš {curVersion} į {newVersion} versiją?

en: About NVDA
lt_LT: Apie „NVDA“ programą

en: Activate
lt_LT: Aktyvinti

en: Activates or deactivates the {profile} configuration profile
lt_LT: Suaktyvina arba išaktyvina „{profile}“ konfiguracijos profilį

en: Activates the NVDA Python Console, primarily useful for development
lt_LT: Aktyvina „NVDA“ „Python“ pultą. Tai naudinga daugiausia programuotojams

en: Activates the current object in the document
lt_LT: Aktyvina esamąjį objektą dokumente

en: Activates the text at the cursor if possible
lt_LT: Jei įmanoma, suaktyvina tekstą, esantį prie žymeklio

en: Add Dictionary Entry
lt_LT: Žodyno įrašo pridėjimas

en: Add Symbol
lt_LT: Simbolio pridėjimas

en: Add-on Installation
lt_LT: Papildinio diegimas

en: Add-ons cannot be installed in the Windows Store version of NVDA
lt_LT: Papildiniai negali būti įdiegti į programos „NVDA“ versiją, gautą iš „Windows Store“

en: Add-ons were detected in your user settings directory. Copying these to the system profile could be a security risk. Do you still wish to copy your settings?
lt_LT: Naudotojo parametrų aplanke aptikta papildinių. Jų kopijavimas į sistemos profilį gali kelti saugumo grėsmių. Ar tikrai norite nukopijuoti parametrus?

en: Advanced
lt_LT: Išplėstiniai

en: Afrikaans grade 1
lt_LT: Afrikiečių 1-ojo laipsnio

en: Afrikaans grade 2
lt_LT: Persų 1-ojo lygio

en: All add-ons are now disabled. They will be re-enabled on the next restart unless you choose to disable them again.
lt_LT: Visi programos papildiniai šiuo metu išjungti. Kitą kartą paleidus programą, jie bus įjungti, nebent pasirinksite juos vėl išjungti.

en: All dots
lt_LT: visi taškai

en: Allow skim &reading in Say All
lt_LT: Skaitant viską, leisti &greitąjį skaitymą

en: Alpha numeric input
lt_LT: Raidinė ir skaitinė įvestis

en: Already in a content recognition result
lt_LT: Jau esate atpažinto turinio rezultato lange

en: Already set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of column headers
lt_LT: Eilutės {rowNumber} langelis {columnNumber} jau yra nustatytas kaip stulpelių antraščių pradžia

en: Already set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of row headers
lt_LT: Eilutės {rowNumber} langelis {columnNumber} jau yra nustatytas kaip eilučių antraščių pradžia

en: Already set {address} as start of column headers
lt_LT: Langelis {address} jau yra nustatytas kaip stulpelių antraščių pradžia

en: Already set {address} as start of row headers
lt_LT: Langelis {address} jau yra nustatytas kaip eilučių antraščių pradžia

en: Always &show a warning when loading Screen Curtain
lt_LT: Visada &rodyti perspėjimą, kai paleidžiama ekrano uždanga

en: Always duck
lt_LT: tildyti visada

en: Always fill display
lt_LT: Visaada pildyti eilutę

en: Always include short character &description when announcing candidates
lt_LT: Vardijant galimus simbolius, visada perskaityti ir jų trumpąjį &aprašymą

en: Announce &selected candidate
lt_LT: Anonsuoti &pasirinktąjį simbolį

en: Answer to:
lt_LT: Kam atsakyti:

en: Appointment {subject}, {time}
lt_LT: Susitikimas {subject}, {time}

en: Arabic grade 1
lt_LT: Arabų 1-ojo laipsnio

en: Arabic grade 2
lt_LT: Arabų 2-ojo laipsnio

en: Are you sure you want to install this add-on?
    Only install add-ons from trusted sources.
    Addon: {summary} {version}
lt_LT: Ar tikrai norite įdiegti šį papildinį?
    Diekite tik iš patikimų šaltinių gautus papildinius.
    Papildinys – {summary} {version}

en: Are you sure you want to reset all gestures to their factory defaults?
    
    			All of your user defined gestures, whether previously set or defined during this session, will be lost.
    			This cannot be undone.
lt_LT: Ar tikrai norite atkurti visus gestus į jų numatytuosius gamyklinius parametrus?
    
    			Visi vartotojo nustatyti gestai, nesvarbu, ar nustatyti anksčiau ar tik šios sesijos metu, bus prarasti.
    			Šis veiksmas yra negražinamas.

en: Area
lt_LT: Plokštuminė diagrama

en: Arti&cles
lt_LT: Stra&ipsniai

en: Assamese grade 1
lt_LT: Asamių 1-ojo laipsnio

en: At least one key must be used as the NVDA key.
lt_LT: Bent vienas klavišas turi būti naudojamas kaip klavišas „NVDA“.

en: Attachments
lt_LT: Priedai

en: Attempt to cancel speech for expired focus events:
lt_LT: Bandyti nutraukti kalbą pasibaigusiems židinio įvykiams:

en: Audio d&ucking mode:
lt_LT: Garso &tildymo rėžimas:

en: Audio ducking not supported
lt_LT: Garso tildymas negalimas

en: Audio indication of focus and browse modes
lt_LT: Garsu indikuoti fokusavimo ir naršymo veiksenas

en: Automatic
lt_LT: Automatinis

en: Automatic &Say All on page load
lt_LT: Įkėlus puslapį, automatiškai &skaityti viską

en: Automatic dialect switching (when supported)
lt_LT: Automatiškai keisti dialektą (kai tai palaikoma)

en: Automatic focus mode for caret movement
lt_LT: Automatinė fokusavimo veiksena, perkėlus teksto žymeklį

en: Automatic focus mode for focus changes
lt_LT: Automatinė fokusavimo veiksena, pasikeitus židiniui

en: Automatic language switching (when supported)
lt_LT: Automatiškai keisti kalbą (kai tai palaikoma)

en: Automatically check for &updates to NVDA
lt_LT: Automatiškai tikrinti, ar yra „NVDA“ programos &naujinimų

en: Automatically report all available &candidates
lt_LT: Automatiškai vardinti visus &galimus sukomponuoti simbolius

en: Automatically set system &focus to focusable elements
lt_LT: Automatiškai nustatyti sistemos ž&idinį fokusuojamiems elementams

en: Automatically set system focus to focusable elements off
lt_LT: Automatiškai nustatyti sistemos židinį fokusuojamiems elementams išjungta

en: Automatically set system focus to focusable elements on
lt_LT: Automatiškai nustatyti sistemos židinį fokusuojamiems elementams įjungta

en: Avoid splitting &words when possible
lt_LT: Jeigu įmanoma, &nekelti žodžių

en: BCC:
lt_LT: Slapta kopija:

en: Bar of Pie
lt_LT: Skritulinė diagrama su dalies juostine diagrama

en: Baseline
lt_LT: Bazinė linija

en: Bashkir grade 1
lt_LT: Baškirų 1-ojo laipsnio

en: Baum/HumanWare/APH/Orbit braille displays
lt_LT: „Baum“/„HumanWare“/„APH“/„Orbit“ Brailio eilutės

en: Beep
lt_LT: pypsint

en: Beep and speak progress bar updates
lt_LT: Eigos juostos įgarsinamos pypsint ir balsu

en: Beep for progress bar updates
lt_LT: Eigos juostos įgarsinamos pypsint

en: Begins interaction with math content
lt_LT: Pradeda veiksmus su matematiniu turiniu

en: Bengali grade 1
lt_LT: Bengalų 1-ojo laipsnio

en: Bitmap placeholder
lt_LT: Vieta rastriniam paveikslui

en: Blink cursor
lt_LT: Mirksintis žymeklis

en: Block &quotes
lt_LT: &Citatos

en: Bluetooth Serial: {port} ({deviceName})
lt_LT: „Bluetooth“ serija – {port} ({deviceName})

en: Bold off
lt_LT: Pusjuodis išjungtas

en: Bold on
lt_LT: Pusjuodis įjungtas

en: Both Colors and Styles
lt_LT: Spalvos ir stiliai

en: Bottom
lt_LT: Apačia

en: Braille
lt_LT: Brailio eilutė

en: Braille &display:
lt_LT: Brailio &eilutė:

en: Braille Display Error
lt_LT: Brailio eilutės klaida

en: Braille cursor %s
lt_LT: Įjungtas Brailio žymeklis – %s.

en: Braille cursor is turned off
lt_LT: Brailio žymeklis yra išjungtas.

en: Braille cursor off
lt_LT: Brailio žymeklis išjungtas.

en: Braille cursor on
lt_LT: Brailio žymeklis įjungtas.

en: Braille inp&ut
lt_LT: Brailio įve&stis

en: Braille input disabled
lt_LT: Brailio įvestis išjungta

en: Braille input enabled
lt_LT: Brailio įvestis įjungta

en: Braille tethered %s
lt_LT: Brailio eilutė susieta su %s

en: Browse Mode
lt_LT: Naršymo veiksena

en: Browse mode
lt_LT: Naršymo veiksena

en: Browse...
lt_LT: Naršyti…

en: Bubble
lt_LT: Rutulinė diagrama

en: Bubble with 3D effects
lt_LT: Rutulinė diagrama su trimačiu efektu

en: Bulgarian 8 dot computer braille
lt_LT: Bulgarų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: C&hange...
lt_LT: K&eisti...

en: C&ontributors
lt_LT: Programos &bendraautoriai

en: CC:
lt_LT: Kopija:

en: COM Registration Fixing Tool
lt_LT: „COM Registration“ taisymo įrankis

en: Can't change the active profile while an NVDA dialog is open
lt_LT: Negalima pakeisti aktyvaus profilio, kol yra atvertas „NVDA“ dialogo langas

en: Can't select text, press twice to copy
lt_LT: Teksto pažymėti negalima. Nuspauskite dukart, kad jis būtų nukopijuotas.

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Candidate
lt_LT: Galimi simboliai

en: Cannot find row {rowNumber} column {columnNumber}  in column headers
lt_LT: Stulpelių antraščių aibėje nepavyko rasti eilutės {rowNumber} langelio {columnNumber}

en: Cannot find row {rowNumber} column {columnNumber}  in row headers
lt_LT: Eilučių antraščių aibėje nepavyko rasti eilutės {rowNumber} langelio {columnNumber}

en: Cannot find {address}    in column headers
lt_LT: Stulpelių antraščių aibėje nepavyko rasti langelio {address}

en: Cannot find {address}    in row headers
lt_LT: Eilučių antraščių aibėje nepavyko rasti langelio {address}

en: Cannot install NVDA add-on from {path}.
    You must be running NVDA to be able to install add-ons.
lt_LT: Nepavyko įdiegti „NVDA“ programos papildinio iš failo „{path}“.
    Kad galėtumėte diegti papildinius, turite būti paleidę „NVDA“.

en: Capital pitch change percentage
lt_LT: Balso aukščio pokytis, tariant didžiąsias raides

en: Caret movement timeout (in ms)
lt_LT: Simbolio judėjimo pertrauka (milisek.)

en: Case &sensitive
lt_LT: &Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Category {categoryAxisData}:
lt_LT: Kategorija {categoryAxisData} –

en: Cell c&oordinates
lt_LT: Langelių &koordinatės

en: Center Title placeholder
lt_LT: Vieta centrinei antraštei

en: Central Kurdish grade 1
lt_LT: Centrinėė Kurdų 1-ojo laipsnio

en: Change selected symbol
lt_LT: Pažymėto simbolio taisa

en: Change tracking off
lt_LT: Pakeitimų sekimas išjungtas

en: Change tracking on
lt_LT: Pakeitimų sekimas įjungtas

en: Changes were made to add-ons. You must restart NVDA for these changes to take effect. Would you like to restart now?
lt_LT: Papildinių būsena pakeista. Kad šie pakeitimai įsigaliotų, turite perleisti „NVDA“ programą. Ar norite ją perleisti dabar?

en: Character: {}
    Replacement: {}
lt_LT: Simbolis: {}
    Pakaitalas: {}

en: Chart Elements
lt_LT: Diagramos elementai

en: Chart area
lt_LT: Diagramos sritis

en: Chart area, height: {chartAreaHeight}, width: {chartAreaWidth}, top: {chartAreaTop}, left: {chartAreaLeft}
lt_LT: Diagramos sritis, aukštis – {chartAreaHeight}, plotis – {chartAreaWidth}, atstumas nuo viršaus – {chartAreaTop}, nuo kairiojo krašto – {chartAreaLeft}

en: Chart placeholder
lt_LT: Vieta diagramai

en: Chart title: {chartTitle}
lt_LT: Diagramos pavadinimas – „{chartTitle}“

en: Chart title: {chartTitle}, type: {chartType}
lt_LT: Diagramos pavadinimas – „{chartTitle}“, tipas – {chartType}

en: Checking for Update
lt_LT: Naujinimų patikra

en: Checking for update
lt_LT: Tikrinama, ar yra naujinimų

en: Chinese (Hong Kong, Cantonese)
lt_LT: Kinų (Honkongas, kantoniečių)

en: Chinese (Taiwan, Mandarin)
lt_LT: Kinų (Taivanis, mandarinų)

en: Clicks the left mouse button once at the current mouse position
lt_LT: Spusteli kairįjį pelės klavišą pelės žymeklio vietoje

en: Clicks the right mouse button at the current touch position. This is generally used to activate a context menu.
lt_LT: Spusteli dešinįjį pelės klavišą pelės žymeklio vietoje. Tai dažniausiai naudojama norint suaktyvinti konteksto meniu.

en: Clicks the right mouse button once at the current mouse position
lt_LT: Spusteli dešinįjį pelės klavišą pelės žymeklio vietoje

en: Clustered Bar
lt_LT: Jungtinė juostinė diagrama

en: Clustered Column
lt_LT: Jungtinė stulpelinė diagrama

en: Clustered Cone Bar
lt_LT: Jungtinė kūginė juostinė diagrama

en: Clustered Cone Column
lt_LT: Jungtinė kūginė stulpelinė diagrama

en: Clustered Cylinder Bar
lt_LT: Jungtinė cilindrinė juostinė diagrama

en: Clustered Pyramid Bar
lt_LT: Jungtinė piramidinė juostinė diagrama

en: Clustered Pyramid Column
lt_LT: Jungtinė piramidinė stulpelinė diagrama

en: Commands &Quick Reference
lt_LT: &Komandų apžvalga

en: Commands Quick Reference
lt_LT: Komandų apžvalga

en: Comment
lt_LT: Komentaras

en: Comment: {comment} by {author} on {date}
lt_LT: Komentaras: „{comment}“, autorius – {author}, data – {date}

en: Comments
lt_LT: Komentarai

en: Composition
lt_LT: Komponavimas

en: Configuration
lt_LT: Konfigūracija

en: Configuration File Error
lt_LT: Konfigūracijos failo klaida

en: Configuration Profiles
lt_LT: Konfigūracijos profiliai

en: Configuration applied
lt_LT: Parametrai pritaikyti

en: Configuration profile triggers disabled
lt_LT: Konfigūracijos profilių aktyvinimo sąlygos išjungtos

en: Configuration profile triggers enabled
lt_LT: Konfigūracijos profilių aktyvinimo sąlygos įjungtos

en: Configuration profiles
lt_LT: Konfigūracijos profiliai

en: Configuration restored to factory defaults
lt_LT: Atstatyti numatytieji gamykliniai parametrai

en: Configuration saved
lt_LT: Parametrai įrašyti

en: Configure visual aids.
lt_LT: Vizualizacijos konfiguracija.

en: Confirm Deletion
lt_LT: Patvirtinkite šalinimą

en: Connecting
lt_LT: Jungiamasi

en: Content is not visible
lt_LT: Turinys nematomas

en: Copied to clipboard: {text}
lt_LT: Nukopijuota į iškarpinę: {text}

en: Copied: {text}
lt_LT: Nukopijuota: {text}

en: Coptic 8 dot computer braille
lt_LT: Koptikų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Copy &portable configuration to current user account
lt_LT: Kopijuoti &perkeliamosios kopijos konfigūraciją į esamąjį naudotojo profilį

en: Copy current &user configuration
lt_LT: Kopijuoti esamuosius &naudotojo parametrus

en: Copying Settings
lt_LT: Kopijuojami parametrai

en: Copyright (C) {years} NVDA Contributors
lt_LT: © {years} „NVDA“ bendraautoriai

en: Corners
lt_LT: Kampai

en: Could not disable screen curtain
lt_LT: Nepavyko išjungti ekrano uždangos

en: Could not enable screen curtain
lt_LT: Nepavvyko įjungti ekrano uždangos

en: Could not gracefully terminate the following vision enhancement providers:
    {providerNames}
lt_LT: Nepavyko tvarkingai išjungti šių vizualizacijos pagerinimo tiekėjų:
    „{providerNames}“

en: Could not gracefully terminate the {providerName} vision enhancement provider
lt_LT: Nepavyko tvarkingai išjungti „{providerName}“ vizualizacijos pagerinimo tiekėjo

en: Could not load the %s synthesizer.
lt_LT: Nepavyko susisiekti su sintezatoriumi „%s“.

en: Could not load the following vision enhancement providers:
    {providerNames}
lt_LT: Nepavyko paleisti šių vizualizacijos pagerinimo tiekėjų:
    „{providerNames}“

en: Could not load the {display} display.
lt_LT: Nepavyko susisiekti su Brailio eilute „{display}“.

en: Could not load the {providerName} vision enhancement provider
lt_LT: Nepavyko paleisti „{providerName}“ vizualizacijos pagerinimo tiekėjo

en: Could not save configuration - probably read only file system
lt_LT: Parametrų įrašyti nepavyko – galbūt failų sistema pasiekiama tik skaitymui.

en: Create &desktop icon and shortcut key (control+alt+n)
lt_LT: Sukurti šaukinį &darbalaukyje ir priskirti klavišų kombinaciją (Vald+Alt+N)

en: Create &portable copy
lt_LT: Kurti &perkeliamąją kopiją

en: Create Portable NVDA
lt_LT: Perkeliamosios „NVDA“ kopijos kūrimas

en: Creating Portable Copy
lt_LT: Kuriama perkeliamoji kopija

en: Croatian 8 dot computer braille
lt_LT: Kroatų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Croatian grade 1
lt_LT: Kroatų 1-ojo laipsnio

en: Current application (%s)
lt_LT: Esamoji programa („%s“)

en: Cursor blink rate (ms)
lt_LT: Žymeklio mirksėjimo ciklas (ms)

en: Cycle through the braille cursor shapes
lt_LT: Cikliškai keičia Brailio žymeklio formą.

en: Cycles between available touch modes
lt_LT: Cikliškai keičia galimas jutiklines veiksenas

en: Cycles through audio ducking modes which determine when NVDA lowers the volume of other sounds
lt_LT: Cikliškai keičia garso tildymo parametro reikšmę, nurodančią, kokiais atvejais „NVDA“ programa turi pritildyti kitus garsus

en: Cycles through line indentation settings
lt_LT: Cikliškai keičia pranešimo apie eilučių lygiavimą būdą

en: Cycles through speech symbol levels which determine what symbols are spoken
lt_LT: Cikliškai keičia pranešimų apie simbolius lygį, įtakojantį, kurie simboliai bus ištariami

en: Czech 8 dot computer braille
lt_LT: Čekų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Czech grade 1
lt_LT: Čekų 1-ojo laipsnio

en: Danish 6 dot grade 1
lt_LT: Danų 6 taškų 1-ojo laipsnio

en: Danish 6 dot grade 2
lt_LT: Danų 6 taškų 2-ojo laipsnio

en: Danish 8 dot computer braille
lt_LT: Danų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Danish 8 dot grade 1
lt_LT: Danų 8 taškų 1-ojo laipsnio

en: Danish 8 dot grade 2
lt_LT: Danų 8 taškų 2-ojo laipsnio

en: Data Label
lt_LT: Duomenų žyma

en: Data Table
lt_LT: Duomenų lentelė

en: Date placeholder
lt_LT: Vieta datai

en: Date:
lt_LT: Data:

en: Debug logging
lt_LT: derinimo pranešimų registravimas žurnale

en: Default dictionary
lt_LT: Numatytasis žodynas

en: Desktop
lt_LT: Darbalaukis

en: Dictionary Entry Error
lt_LT: Klaida žodyno įraše

en: Disabled
lt_LT: Išjungtas

en: Dismiss the recognition result
lt_LT: Panaikina atpažinimo rezultatą

en: Display
lt_LT: Ekranas

en: Display Unit Label
lt_LT: Rodymo vienetų žymė

en: Displays one of the recent messages
lt_LT: Parodo vieną paskiausių pranešimų

en: Distribution:
lt_LT: Platinimas:

en: Document Formatting
lt_LT: Dokumentų formatavimas

en: Document formatting
lt_LT: Dokumentų formatavimas

en: Document information
lt_LT: Dokumento savybės

en: Document review
lt_LT: Dokumento peržiūra

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Dot 8
lt_LT: aštuntasis taškas

en: Dots 7 and 8
lt_LT: septintasis ir aštuntasis taškai

en: Double line spacing
lt_LT: Dviejų eilučių intervalas

en: Doughnut
lt_LT: Žiedinė diagrama

en: Down Bars
lt_LT: Apatinės juostos

en: Downloading
lt_LT: Parsiunčiama

en: Downloading Update
lt_LT: Naujinimo parsiuntimas

en: Drop Lines
lt_LT: Išplėstinės linijos

en: Duck when outputting speech and sounds
lt_LT: tildyti skaitant tekstą ir skleidžiant kitus garsus

en: Dutch 8 dot
lt_LT: Olandų 8 taškų

en: E&mphasis
lt_LT: &Akcentavimas

en: E&xit
lt_LT: &Baigti darbą

en: E&xpand to computer braille for the word at the cursor
lt_LT: Žodį ties &žymekliu išvesti kompiuteriniu Brailiu

en: EcoBraille displays
lt_LT: „EcoBraille“ eilutės

en: Edge of table
lt_LT: Lentelės kraštas

en: Edit Dictionary Entry
lt_LT: Žodyno įrašo taisa

en: Editable Text
lt_LT: redaguotinas tekstas

en: Editing note for cell {address}
lt_LT: Langelio {address} pastabos taisa

en: Editing profile {profile}
lt_LT: Redaguojamas profilis – „{profile}“

en: Elements
lt_LT: Elementai

en: Elements List
lt_LT: Elementų sąrašas

en: Empty slide
lt_LT: Tuščia skaidrė

en: Emulate key press: {emulateGesture}
lt_LT: Simuliuoti klavišo {emulateGesture} paspaudimą

en: Emulated system keyboard keys
lt_LT: Emuliuojami sisteminės klaviatūros klavišai

en: Emulates pressing %s on the system keyboard
lt_LT: Emuliuoja klaviatūros klavišo „%s“ nuspaudimą

en: Enable
lt_LT: Įjungti

en: Enable loading custom code from Developer Scratchpad directory
lt_LT: Įjungti galimybę leissti individualų kodą iš kūrimo bloknoto aplanko

en: Enable mouse &tracking
lt_LT: &Sekti pelę

en: Enable touch interaction support
lt_LT: Įjungti jutiklinio ekrano sąveikos palaikymą

en: Enabled
lt_LT: Įjungtas

en: Enabled logging categories
lt_LT: Įjungtos registravimo žurnale kategorijos

en: Enabling Screen Curtain will make the screen of your computer completely black. Ensure you will be able to navigate without any use of your screen before continuing. 
    
    Do you wish to continue?
lt_LT: Įjungus ekrano uždangą, Jūsų kompiuterio ekranas taps vvisiškai juodas. Prieš tęsdami Įsitikinkite, kad galėsite valdyti kompiuterį visai nenaudojant ekrano. 
    
    Ar norite tęsti?

en: Endnotes
lt_LT: Dokumento išnašos

en: English (U.K.) 8 dot computer braille
lt_LT: Anglų (JK) 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: English (U.K.) grade 1
lt_LT: Anglų (JK) 1-ojo laipsnio

en: English (U.K.) grade 2
lt_LT: Anglų (JK) 2-ojo laipsnio

en: English (U.S.) 6 dot computer braille
lt_LT: Anglų (JAV) 6 taškų kompiuterinis Brailis

en: English (U.S.) 8 dot computer braille
lt_LT: Anglų (JAV) 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: English (U.S.) grade 1
lt_LT: Anglų (JAV) 1-ojo laipsnio

en: English (U.S.) grade 2
lt_LT: Anglų (JAV) 2-ojo laipsnio

en: English North American Braille Computer Code
lt_LT: Anglų (Šiaurės Amerikos) Brailio kompiuterinis kodas

en: Enter gesture to emulate:
lt_LT: Įveskite gestą, kurį simuliuoti:

en: Enter input gesture:
lt_LT: Įveskite įvesties gestą:

en: Erases the last entered braille cell or character
lt_LT: Išvalo paskutinį brailio langelį arba simbolį

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Error Bars
lt_LT: Paklaidų juostos

en: Error Copying
lt_LT: Klaida kopijuojant

en: Error activating profile.
lt_LT: Klaida aktyvinant profilį.

en: Error checking for update.
lt_LT: Klaida tikrinant, ar yra naujinimų.

en: Error copying NVDA user settings
lt_LT: Klaida kopijuojant „NVDA“ naudotojo parametrus.

en: Error creating profile - probably read only file system.
lt_LT: Klaida kuriant profilį – galbūt failų sistema pasiekiama tik skaitymui.

en: Error deleting profile.
lt_LT: Klaida šalinant profilį.

en: Error downloading update.
lt_LT: Klaida parsiunčiant naujinimą.

en: Error in appModule %s
lt_LT: Klaida programos modulyje „%s“

en: Error renaming profile.
lt_LT: Klaida pervardinant profilį.

en: Error saving configuration profile triggers - probably read only file system.
lt_LT: Klaida įrašant konfigūracijos profilio aktyvinimo sąlygas – galbūt failų sistema pasiekiama tik skaitymui.

en: Error saving log: %s
lt_LT: Klaida įrašant žurnalą: %s

en: Error saving user defined gestures - probably read only file system.
lt_LT: Klaida įrašant naudotojo apibrėžtus gestus – galbūt failų sistema pasiekiama tik skaitymui.

en: Esperanto grade 1
lt_LT: Esperanto 1-ojo laipsnio

en: Estonian grade 0
lt_LT: Estų 0-inio laipsnio

en: Ethiopic grade 1
lt_LT: Etiopų 1-ojo laipsnio

en: Even pages footer
lt_LT: Lyginių puslapių poraštė

en: Even pages header
lt_LT: Lyginių puslapių antraštė

en: Execute a previously downloaded NVDA update
lt_LT: Paleisti anksčiau atsiųstą „NVDA“ programos naujinį

en: Exit
lt_LT: Baigti programos darbą

en: Exit NVDA
lt_LT: Programos „NVDA“ darbo pabaiga

en: Exit math interaction
lt_LT: Baigti darbą su matematiniu turiniu

en: Expanded symbol ({})
lt_LT: Išplėstinis simbolis ({})

en: Exploded 3D Pie
lt_LT: Išskaidyta trimatė skritulinė diagrama

en: Exploded Doughnut
lt_LT: Išskaidyta žiedinė diagrama

en: Exploded Pie
lt_LT: Išskaidyta skritulinė diagrama

en: Explore NVDA user configuration directory
lt_LT: „NVDA“ konfigūracijos aplankas

en: Failed to install add-on from %s
lt_LT: Nepavyko įdiegti papildinio iš failo „%s“

en: Failed to open add-on package file at %s - missing file or invalid file format
lt_LT: Nepavyko atverti papildinio paketo „%s“ – trūksta failų arba netinkamas formatas

en: File in Use
lt_LT: Failas naudojamas

en: Fill display for context changes
lt_LT: Pildyti eilutę pakeitimais iš konteksto

en: Filled Radar
lt_LT: Užpildyta radaro principo diagrama

en: Filter b&y:
lt_LT: Filtruoti p&agal:

en: Find
lt_LT: Paieška

en: Finnish 6 dot
lt_LT: Suomių 6 taškų

en: Finnish 8 dot computer braille
lt_LT: Suomių 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: First page footer
lt_LT: Pirmojo puslapio poraštė

en: First page header
lt_LT: Pirmojo puslapio antraštė

en: Floor
lt_LT: Pagrindas

en: Fo&rmulas
lt_LT: For&mulės

en: Focus mode
lt_LT: Fokusavimo veiksena

en: Follow &mouse cursor
lt_LT: Sekti &pelės žymeklį

en: Follow System &Caret
lt_LT: Sekti &teksto žymeklį

en: Follow system &focus
lt_LT: Sekti sistemos &židinį

en: Font
lt_LT: Šriftai

en: Font &size
lt_LT: Šrifto &dydis

en: Font attrib&utes
lt_LT: Šrifto sa&vybės

en: Footer placeholder
lt_LT: Vieta puslapinei poraštei

en: Footnotes
lt_LT: Puslapio išnašos

en: Formatting
lt_LT: Formatas

en: Forward to:
lt_LT: Kam persiųsti:

en: Fra&mes
lt_LT: &Kadrai

en: Freedom Scientific Focus/PAC Mate series
lt_LT: „Freedom Scientific Focus/PAC Mate“ serijos

en: French (unified) 6 dot computer braille
lt_LT: Prancūzų unifikuotasis 6 taškų kompiuterinis Brailis

en: French (unified) 8 dot computer braille
lt_LT: Prancūzų unifikuotas 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: French (unified) grade 2
lt_LT: Prancūzų (unifikuotasis) 2-ojo laipsnio

en: From:
lt_LT: Nuo:

en: Full shaped mode
lt_LT: Viso simbolio veiksena

en: General
lt_LT: Bendrieji

en: German 8 dot computer braille
lt_LT: Vokiečių 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: German grade 0
lt_LT: Vokiečių 0-inio laipsnio

en: German grade 0 (detailed)
lt_LT: Vokiečių 0-inio laipsnio (detalus)

en: German grade 1
lt_LT: Vokiečių 1-ojo laipsnio

en: German grade 1 (detailed)
lt_LT: Vokiečių 1-ojo laipsnio (detalus)

en: German grade 2
lt_LT: Vokiečių 2-ojo laipsnio

en: Greek (Greece)
lt_LT: Graikų (Graikija)

en: Greek international braille
lt_LT: Graikų nacionalinis Brailis

en: Gujarati grade 1
lt_LT: Gudžaratų 1-ojo lygio

en: HID keyboard input simulation is unavailable.
lt_LT: „HID“ klavietūros įvesties simuliacija neprieinama.

en: HID keyboard simulation disabled
lt_LT: „HID“ klavietūros simuliacija išjungta

en: HID keyboard simulation enabled
lt_LT: „HID“ klavietūros simuliacija įjungta

en: HIMS Braille Sense/Braille EDGE/Smart Beetle/Sync Braille series
lt_LT: „HIMS Braille Sense“/„Braille EDGE“/„Smart Beetle“/„Sync Braille“ serijos

en: Half shaped mode
lt_LT: Pusės simbolio veiksena

en: Handle keys from other &applications
lt_LT: Apdoroti kitų &programų siunčiamus klavišų nuspaudimus

en: Handout Master view
lt_LT: Ruošinių instruktoriaus rodinys

en: Handy Tech braille displays
lt_LT: „Handy Tech“ Brailio eilutės

en: Has appointment
lt_LT: Yra numatytų susitikimų

en: Header placeholder
lt_LT: Vieta puslapinei antraštei

en: Hi Lo Lines
lt_LT: Viršutinės ir apatinės linijos

en: High-Low-Close
lt_LT: Didžiausios-mažiausios-galutinės kainų diagrama

en: Highlight browse &mode cursor
lt_LT: Paryškinti naršymo &veiksenos žymeklį

en: Highlight navigator &object
lt_LT: Paryškinti žvalgomąjį &objektą

en: Highlight system fo&cus
lt_LT: Paryškinti sistemos ži&dinį

en: Hindi grade 1
lt_LT: Hindi 1-ojo lygio

en: HumanWare BrailleNote
lt_LT: „HumanWare BrailleNote“

en: HumanWare Brailliant BI/B series / BrailleNote Touch
lt_LT: „HumanWare Brailliant BI/B“ serijos / „BrailleNote Touch“

en: Hungarian 8 dot computer braille
lt_LT: Vengrų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Hungarian grade 1
lt_LT: Vengrų 1-ojo lygio

en: Hungarian grade 2
lt_LT: Vengrų 2-ojo lygio

en: I &agree
lt_LT: &Sutinku su licencija

en: I understand that changing these settings may cause NVDA to function incorrectly.
lt_LT: Suprantu, kad šių parametrų pakeitimai gali turėti įtakos netinkamam programos „NVDA“ veikimui

en: I&nput gestures...
lt_LT: Įvesties &gestai…

en: IME closed
lt_LT: Įvesties metodo rengyklė užverta

en: IME opened
lt_LT: Įvesties metodo rengyklė atverta

en: IP address
lt_LT: IP adreso laukas

en: Icelandic 8 dot computer braille
lt_LT: Islandų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: If pressed once, reports the current time. If pressed twice, reports the current date
lt_LT: Nuspaudus vieną kartą, praneša esamąjį laiką. Nuspaudus du kartus, praneša esamąją datą.

en: If pressed once, the text from the previously set start marker up to and including the current position of the review cursor is selected. If pressed twice, the text is copied to the clipboard
lt_LT: Nuspaudus vieną kartą, ties esamąja peržiūros žymeklio vieta užbaigiama anksčiau pradėta teksto atranka ir atrinktasis tekstas pažymimas. Nuspaudus dukart, tekstas nukopijuojamas į iškarpinę.

en: Ignore mouse input from other &applications
lt_LT: Nekreipti dėmesio į pelės įvesties informaciją iš kitų &programų

en: Include Unicode Consortium data (including emoji) when processing characters and symbols
lt_LT: Apdorojant simbolius, Įtraukti „Unicode Consortium“ duomenis (įskaitant jaustukus)

en: Include l&ayout tables
lt_LT: Įtraukti išvaizdai naudojamas &lenteles

en: Incompatible Add-ons
lt_LT: Nesuderinami papildiniai

en: Incompatible add-ons
lt_LT: Nesuderinami papildiniai

en: Incompatible reason
lt_LT: Nesuderinamumo priežastis

en: Input
lt_LT: Įvestis

en: Input Composition
lt_LT: Įvesties komponavimas

en: Input Gestures
lt_LT: Įvesties gestai

en: Input Message is {message}
lt_LT: Įvesties pranešimas yra „{message}“

en: Input Message is {title}: {message}
lt_LT: Įvesties pranešimas yra „{title}: {message}“

en: Inputs braille dots via the braille keyboard
lt_LT: Priima Brailio klaviatūra įvedamus Brailio taškus

en: Install NVDA
lt_LT: „NVDA“ diegimas

en: Install pending &update
lt_LT: Įdiegti laukiantį &naujinimą

en: Install pending update
lt_LT: Įdiegti laukiantį naujinimą

en: Installation of {summary} {version} has been blocked. The minimum NVDA version required for this add-on is {minimumNVDAVersion}, your current NVDA version is {NVDAVersion}
lt_LT: „{summary} {version}“ diegimas blokuojamas. Būtina „NVDA“ versija, kurios reikalauja šis papildinys, yra {minimumNVDAVersion}, o dabartinė Jūsų „NVDA“ versija yra {NVDAVersion}

en: Installing Add-on
lt_LT: Papildinio diegimas

en: Installing NVDA
lt_LT: „NVDA“ diegimas

en: Insufficient Privileges
lt_LT: Nepakanka teisių

en: Irish grade 1
lt_LT: Airių 1-ojo lygio

en: Irish grade 2
lt_LT: Airių 2-ojo lygio

en: Israeli grade 1
lt_LT: Izraelio 1-ojo laipsnio

en: Italian 6 dot computer braille
lt_LT: Italų 6 taškų kompiuterinis Brailis

en: Italian 8 dot computer braille
lt_LT: Italų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Italic off
lt_LT: Kursyvas išjungtas

en: Italic on
lt_LT: Kursyvas įjungtas

en: Justified
lt_LT: Abipusė lygiuotė

en: Kannada grade 1
lt_LT: Kanadų 1-ojo lygio

en: Kashmiri grade 1
lt_LT: Kašmyriečių 1-ojo lygio

en: Key words:
lt_LT: Raktiniai žodžiai:

en: Keyboard
lt_LT: Klaviatūra

en: Korean grade 1
lt_LT: Korėjiečių 1-ojo lygio

en: Korean grade 1 (2006)
lt_LT: Korėjiečių 1-ojo lygio (2006)

en: Korean grade 2
lt_LT: Korėjiečių 2-ojo lygio

en: Korean grade 2 (2006)
lt_LT: Korėjiečių 2-ojo lygio (2006)

en: L&icense
lt_LT: Programos &licencija

en: L&ogging level:
lt_LT: Žurnalo pranešimų &lygmuo:

en: Lan&dmarks
lt_LT: &Orientyrai

en: Lan&dmarks and regions
lt_LT: Orien&tyrai ir sritys

en: Landscape
lt_LT: Gulsčias

en: Language Configuration Change
lt_LT: Pakeista sąsajos kalba

en: Latvian grade 1
lt_LT: Latvių 1-ojo lygio

en: Left
lt_LT: Kairė

en: Left aligned
lt_LT: Kairinė lygiuotė

en: Left click
lt_LT: Spustelėtas kairysis pelės klavišas

en: Left mouse button lock
lt_LT: Nuspaustas kairysis pelės klavišas

en: Left mouse button unlock
lt_LT: Paleistas kairysis pelės klavišas

en: Legend entry for series {seriesName} {seriesIndex} of {seriesCount}
lt_LT: Legendos įrašas sekai „{seriesName}“, Nr. {seriesIndex} iš {seriesCount}

en: Legend key for Series {seriesName} {seriesIndex} of {seriesCount}
lt_LT: Legendos raktas sekai „{seriesName}“, Nr. {seriesIndex} iš {seriesCount}

en: Level
lt_LT: Lygis

en: License Agreement
lt_LT: Licencijos sutartis

en: Lin&ks
lt_LT: &Saitai

en: Line
lt_LT: Linijinė diagrama

en: Line &indentation reporting:
lt_LT: &Informavimas apie eilučių įtrauką:

en: Line &numbers
lt_LT: Eilučių &numeriai

en: Line with Markers
lt_LT: Linijinė diagrama su žymekliais

en: Lists various types of elements in this document
lt_LT: Išvardija įvairių tipų elementus šiame dokumente

en: Lists various types of elements in this spreadsheet
lt_LT: Išvardija įvairių tipų elementus skaičiuoklėje

en: Lithuanian 6 dot
lt_LT: Lietuvių 6 taškų

en: Lithuanian 8 dot
lt_LT: Lietuvių 8 taškų

en: Loading NVDA. Please wait...
lt_LT: Programa „NVDA“ paleidžiama. Luktelėkite…

en: Loading document...
lt_LT: Dokumentas įkeliamas…

en: Locks or unlocks the left mouse button
lt_LT: Nuspaudžia arba paleidžia kairįjį pelės klavišą

en: Locks or unlocks the right mouse button
lt_LT: Nuspaudžia arba paleidžia dešinįjį pelės klavišą

en: Log
lt_LT: Žurnalas

en: Log fragment copied to clipboard
lt_LT: Žurnalo fragmentas nukopijuotas į iškarpinę

en: Log fragment start position marked, press again to copy to clipboard
lt_LT: Žurnalo fragmento pradžios pozicija pažymėta, paspauskite darkart, jei norite nukopijuoti į iškarpinę

en: Log is unavailable
lt_LT: Žurnalas nepasiekiamas

en: Logs information about the current navigator object which is useful to developers and activates the log viewer so the information can be examined.
lt_LT: Įrašo į žurnalą žvalgomojo objekto duomenis, kurie gali būti naudingi programuotojams, ir aktyvina žurnalo žiūryklę, kad su šiais duomenimis būtų galima susipažinti.

en: MDV Lilli
lt_LT: „MDV Lilli“

en: Major Gridlines
lt_LT: Stambusis tinklelis

en: Make screen black (immediate effect)
lt_LT: Užjuodinti ekraną (staigus efektas)

en: Malay grade 2
lt_LT: Malajalamų 2-ojo lygio

en: Malayalam grade 1
lt_LT: Malajalamų 1-ojo lygio

en: Manipuri grade 1
lt_LT: Manipurių 1-ojo lygio

en: Manual Activation
lt_LT: Priverstinis aktyvinimas

en: Manual activate
lt_LT: Priverstinai aktyvinti

en: Manual activation
lt_LT: Tik priverstinis aktyvinimas

en: Manual deactivate
lt_LT: Priverstinai pasyvinti

en: Marathi grade 1
lt_LT: Marathi 1-ojo lygio

en: Mark the current end of the log as the start of the fragment to be copied to clipboard by pressing again.
lt_LT: Paspaudus dar kartą, pažymėkite einamąją žurnalo pabaigą kaip pradžią fragmento, kurį norite nukopijuoti į iškarpinę.

en: Marks the current position of the review cursor as the start of text to be selected or copied
lt_LT: Nuo esamosios peržiūros žymeklio vietos pradeda teksto atranką žymėjimui arba kopijavimui.

en: Master Thumbnails
lt_LT: Ruošinių miniatiūros

en: Math interaction not supported.
lt_LT: Darbas su matematiniu turiniu negalimas.

en: Media Clip placeholder
lt_LT: Vieta daugialypės terpės įrašui

en: Message &timeout (sec)
lt_LT: Pranešimų galiojimo &laikas (sek.)

en: Microsoft Sound Mapper
lt_LT: „Microsoft Sound Mapper“

en: Microsoft UI Automation
lt_LT: „Microsoft UI Automation“

en: Minor Gridlines
lt_LT: Smulkusis tinklelis

en: Miscellaneous
lt_LT: Įvairios

en: Mongolian grade 1
lt_LT: Mongolų 1-ojo lygio

en: Mongolian grade 2
lt_LT: Mongolų 2-ojo lygio

en: Mouse
lt_LT: Pelė

en: Mouse tracking off
lt_LT: Pelės sekimas išjungtas

en: Mouse tracking on
lt_LT: Pelės sekimas įjungtas

en: Move focus
lt_LT: Perkelti židinį

en: Move navigator object to mouse
lt_LT: Žvalgyti objektą, esantį po pele

en: Move the review cursor to the position marked as the start of text to be selected or copied
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį į poziciją, pažymėtą kaip pradžia teksto, kurį norima atrinkti ar nukopijuoti

en: Move to focus
lt_LT: Perkelti į židinį

en: Moved above %s
lt_LT: Perkelta virš %s

en: Moved above blank paragraph
lt_LT: Perkelta virš tuščios pastraipos

en: Moved below %s
lt_LT: Perkelta po %s

en: Moved below blank paragraph
lt_LT: Perkelta po tuščia pastraipa

en: Moves past the end  of the container element, such as a list or table
lt_LT: Peršoka už bloko elemento, pavyzdžiui, sąrašo ar lentelės, pabaigos

en: Moves the braille display to the current focus
lt_LT: Nukreipia Brailio eilutę į esamąjį židinį

en: Moves the braille display to the next line
lt_LT: Nukreipia Brailio eilutę į tolesnę teksto eilutę

en: Moves the braille display to the previous line
lt_LT: Nukreipia Brailio eilutę į ankstesnę teksto eilutę

en: Moves the mouse pointer to the current navigator object
lt_LT: Perkelia pelės žymeklį ant žvalgomojo objekto

en: Moves the navigator object and focus to the next row
lt_LT: Nustato tolesnę eilutę kaip žvalgomąjį objektą ir perkelia į ją židinį

en: Moves the navigator object and focus to the previous row
lt_LT: Nustato ankstesnę eilutę kaip žvalgomąjį objektą ir perkelia į ją židinį

en: Moves the navigator object to the first object inside it
lt_LT: Perkelia žvalgymą į pirmą vidinį objektą

en: Moves the navigator object to the next column
lt_LT: Nustato tolesnį stulpelį kaip žvalgomąjį objektą

en: Moves the navigator object to the next object
lt_LT: Perkelia žvalgymą į tolesnį objektą

en: Moves the navigator object to the object containing it
lt_LT: Perkelia žvalgymą į tėvinį objektą

en: Moves the navigator object to the previous column
lt_LT: Nustato ankstesnį stulpelį kaip žvalgomąjį objektą

en: Moves the navigator object to the previous object
lt_LT: Perkelia žvalgymą į ankstesnį objektą

en: Moves the review cursor to the bottom line of the current navigator object and speaks it
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomojo objekto paskutiniąja eilute ir ją perskaito

en: Moves the review cursor to the first character of the line where it is situated in the current navigator object and speaks it
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomojo objekto eilutės, kurioje jis yra, pirmuoju simboliu, ir jį ištaria

en: Moves the review cursor to the last character of the line where it is situated in the current navigator object and speaks it
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomojo objekto eilutės, kurioje jis yra, paskutiniuoju simboliu ir jį perskaito

en: Moves the review cursor to the next character of the current navigator object and speaks it
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomojo objekto tolesniu simboliu ir jį perskaito

en: Moves the review cursor to the next line of the current navigator object and speaks it
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomojo objekto kita eilute ir ją perskaito

en: Moves the review cursor to the next word of the current navigator object and speaks it
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomojo objekto tolesniu žodžiu ir jį perskaito

en: Moves the review cursor to the previous character of the current navigator object and speaks it
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį ties ankstesniuoju žvalgomojo objekto simboliu ir jį perskaito

en: Moves the review cursor to the previous line of the current navigator object and speaks it
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomojo objekto ankstesniąja eilute ir ją perskaito

en: Moves the review cursor to the previous word of the current navigator object and speaks it
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomojo objekto ankstesniuoju žodžiu ir jį perskaito

en: Moves the review cursor to the top line of the current navigator object and speaks it
lt_LT: Perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomojo objekto pirmąją eilute ir ją perskaito

en: Moves to the next object in a flattened view of the object navigation hierarchy
lt_LT: Pereina prie kito objekto plokščiame objektų žvalgymo medyje

en: Moves to the previous object in a flattened view of the object navigation hierarchy
lt_LT: Grįžta prie ankstesnio objekto plokščiame objektų žvalgymo medyje

en: Moves to the start of the container element, such as a list or table
lt_LT: Peršoka į bloko elemento, pavyzdžiui, sąrašo ar lentelės, pradžią

en: N&otes
lt_LT: P&astabos

en: NVDA  Usage Data Collection
lt_LT: „NVDA“ naudojimo duomenų rinkimas

en: NVDA &Language (requires restart):
lt_LT: „NVDA“ &Kalba (reikia paleisti programą iš naujo):

en: NVDA Braille Viewer
lt_LT: „NVDA“ Brailio žiūryklė

en: NVDA Development
lt_LT: „NVDA“ kūrimas

en: NVDA Log Viewer
lt_LT: „NVDA“ žurnalo žiūryklė

en: NVDA Message
lt_LT: „NVDA“ pranešimas

en: NVDA Python Console
lt_LT: „NVDA“ „Python“ pultas

en: NVDA Settings
lt_LT: „NVDA“ parametrai

en: NVDA Speech Viewer
lt_LT: „NVDA“ šnekos stebyklė

en: NVDA Update
lt_LT: „NVDA“ naujinimas

en: NVDA add-on package
lt_LT: „NVDA“ papildinys

en: NVDA is unable to remove or overwrite a file.
lt_LT: Nepavyko pašalinti arba perrašyti failo.

en: NVDA must be restarted for the new language to take effect.
lt_LT: Tam, kad įsigaliotų kalbos pakeitimai, programa „NVDA“ turi būti paleista iš naujo.

en: NVDA settings
lt_LT: „NVDA“ parametrai

en: NVDA started
lt_LT: Programa „NVDA“ paleista

en: NVDA version {version} is available.
lt_LT: Išleista „NVDA“ programos {version} versija.

en: NVDA web site
lt_LT: „NVDA“ interneto svetainė

en: Native input
lt_LT: Savoji įvestis

en: Nattiq nBraille
lt_LT: „Nattiq nBraille“

en: Nepali grade 1
lt_LT: Nepaliečių 1-ojo lygio

en: New Profile
lt_LT: Naujas profilis

en: New name:
lt_LT: Naujas vardas:

en: Newsgroup:
lt_LT: Naujienų grupė:

en: No
lt_LT: Ne

en: No Series defined.
lt_LT: Apibrėžtų sekų nėra.

en: No action
lt_LT: Veiksmų nėra

en: No braille
lt_LT: Brailio eilutė nenaudojama

en: No caret
lt_LT: Teksto žymeklio nėra

en: No comments
lt_LT: Komentarų nėra

en: No containing object
lt_LT: Tėvinio objekto nėra

en: No ducking
lt_LT: netildyti niekada

en: No emoji
lt_LT: Nėra jaustuko

en: No focus
lt_LT: Židinio nėra

en: No formatting information
lt_LT: Duomenų apie formatą nėra

en: No help available here.
lt_LT: Pagalbinės informacijos šioje vietoje neaptikta.

en: No location information
lt_LT: Vietos informacijos nėra

en: No long description
lt_LT: Išsamiojo aprašo nėra

en: No message yet
lt_LT: Pranešimų nėra

en: No navigator object
lt_LT: Žvalgomojo objekto nėra

en: No new log entry to copy
lt_LT: Nėra naujo žurnalo įrašo, kurį būtų galima nukopijuoti

en: No next
lt_LT: Tolesnių objektų nėra

en: No next review mode
lt_LT: Tolesnės peržiūros veiksenos nėra

en: No notes
lt_LT: Pastabų nėra

en: No objects inside
lt_LT: Vidinių objektų nėra

en: No previous
lt_LT: Ankstesnių objektų nėra

en: No previous review mode
lt_LT: Ankstesnės peržiūros veiksenos nėra

en: No progress bar updates
lt_LT: Eigos juostos neįgarsinamos

en: No selection
lt_LT: Niekas nepažymėta

en: No settings
lt_LT: Parametrų nėra

en: No speech
lt_LT: nesintezuoti šnekos

en: No start marker set
lt_LT: Teksto atranka nebuvo pradėta.

en: No status line found
lt_LT: Būsenos juosta nerasta

en: No symbol replacement
lt_LT: Nėra simbolio pakaitalo

en: No system battery
lt_LT: Baterijos nėra

en: No text to copy
lt_LT: Nėra kopijuotino teksto.

en: No title
lt_LT: Be antraštės

en: No track playing
lt_LT: Negrojamas joks įrašas

en: No update available.
lt_LT: Naujinimų neaptikta.

en: No user guide found.
lt_LT: Vartotojo vadovas nerastas.

en: No&tes and comments
lt_LT: Pa&stabos ir komentarai

en: Normal view
lt_LT: Įprastas rodinys

en: Norwegian 8 dot computer braille
lt_LT: Norvegų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Norwegian grade 0
lt_LT: Norvegų 0-inio lygio

en: Norwegian grade 1
lt_LT: Norvegų 1-ojo lygio

en: Norwegian grade 2
lt_LT: Norvegų 2-ojo lygio

en: Norwegian grade 3
lt_LT: Norvegų 3-ojo lygio

en: Not in a container
lt_LT: Nesama bloke

en: Not in a table cell
lt_LT: Nesama lentelės langelyje

en: Not in table
lt_LT: Nesama lentelėje

en: Not math
lt_LT: Ne matematinis turinys

en: Not on a note
lt_LT: Čia ne pastaba

en: Not supported in this document
lt_LT: Šiame dokumente nepalaikoma

en: Notes Master view
lt_LT: Pastabų šablono rodinys

en: Notes page
lt_LT: Pastabų puslapis

en: Nothing
lt_LT: Nieko

en: Notify for &pending update on startup
lt_LT: Informuoti apie &laukiantį naujinį programos pradžioje

en: OK
lt_LT: Gerai

en: Object Presentation
lt_LT: Objektų pristatymas

en: Object edges positioned {left:.1f} per cent from left edge of screen, {top:.1f} per cent from top edge of screen, width is {width:.1f} per cent of screen, height is {height:.1f} per cent of screen
lt_LT: Objekto kraštinės atitrauktos {left:.1f}% nuo ekrano kairiojo krašto ir {top:.1f}% nuo viršutiniojo krašto, jo plotis atitinka {width:.1f}% ekrano pločio, o aukštis – {height:.1f}% ekrano aukščio

en: Object has no location
lt_LT: Objektas neturi savo vietos

en: Object navigation
lt_LT: Objektų žvalgymas

en: Object placeholder
lt_LT: Vieta objektui

en: Object review
lt_LT: Objekto peržiūra

en: Off
lt_LT: išjungta

en: Only when scrolling back
lt_LT: Tik tada, kai slenkama atgal

en: Open developer scratchpad directory
lt_LT: Atverti kūrimo bloknoto aplanką

en: Open-High-Low-Close
lt_LT: Pradinės-didžiausios-mažiausios-galutinės kainų diagrama

en: Opens NVDA configuration directory for the current user.
lt_LT: Dabartiniam vartotojui atveria „NVDA“ konfigūracijos aplanką

en: Opens the WX GUI inspection tool. Used to get more information about the state of GUI components.
lt_LT: Atveria „WX GUI inspection“ įrankį. Naudojamas norint sužinoti daugiau informacijos apie grafinės vartotojo sasajos komponentus.

en: Optelec ALVA 6 series/protocol converter
lt_LT: „Optelec ALVA 6“ serijos/„protocol converter“

en: Options
lt_LT: Parametrai

en: Options:
lt_LT: Parinktys:

en: Org Chart placeholder
lt_LT: Vieta organizacinei diagramai

en: Organisation:
lt_LT: Organizacija:

en: Oriya grade 1
lt_LT: Orijų 1-ojo lygio

en: Outline view
lt_LT: Struktūros rodinys

en: Package
lt_LT: Papildinys

en: Page {pageNumber}
lt_LT: {pageNumber}-asis puslapis

en: Pages and spacing
lt_LT: Puslapiai ir intervalai

en: Papenmeier BRAILLEX newer models
lt_LT: „Papenmeier BRAILLEX“ vėlesnieji modeliai

en: Papenmeier BRAILLEX older models
lt_LT: „Papenmeier BRAILLEX“ ankstesnieji modeliai

en: Pass next key through
lt_LT: Kitas klavišas bus perduotas aktyviai programai

en: Pattern
lt_LT: Šablonas

en: Performs the default action on the current navigator object (example: presses it if it is a button).
lt_LT: Atlieka numatytąjį veiksmą su žvalgomuoju objektu (pavyzdžiui, jei tai mygtukas, jį spusteli).

en: Persian 8 dot computer braille
lt_LT: persų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Persian grade 1
lt_LT: Persų 1-ojo lygio

en: Picture placeholder
lt_LT: Vieta paveikslui

en: Pie
lt_LT: Skritulinė diagrama

en: Pie of Pie
lt_LT: Skritulinė diagrama su dalies skrituline diagrama

en: Pivot Chart Drop Zone
lt_LT: Suvestinės diagramos nuvilkimo zona

en: Pivot Chart Field Button
lt_LT: Suvestinės diagramos lauko mygtukas

en: Play a sound when &auto-suggestions appear
lt_LT: Groti garsą, kai pasirodo automatiniai pasiūlymai

en: Play sound for &spelling errors while typing
lt_LT: Skleisti garsą, jei &renkant tekstą, padaroma klaida

en: Please Donate
lt_LT: Prašome paaukoti

en: Please press OK to start the installed copy.
lt_LT: Spustelėkite „Gerai“, jei norite įdiegtąją kopiją paleisti

en: Please specify a directory in which to create the portable copy.
lt_LT: Pasirinkite aplanką, į kurį norite įdiegti perkeliamąją programos kopiją.

en: Please wait
lt_LT: Luktelėkite

en: Please wait while NVDA is being installed
lt_LT: Luktelėkite, kol bus įdiegta „NVDA“ programa

en: Please wait while NVDA tries to fix your system's COM registrations.
lt_LT: Luktelėkite, kol „NVDA“ bando sutvarkyti Jūsų sistemos „COM registrations“.

en: Please wait while a portable copy of NVDA is created.
lt_LT: Luktelėkite, kol bus sukurta perkeliamoji programos „NVDA“ kopija.

en: Please wait while settings are copied to the system configuration.
lt_LT: Luktelėkite, kol į sistemos profilį bus nukopijuoti parametrai.

en: Please wait while the add-on is being installed.
lt_LT: Luktelėkite, kol papildinys bus įdiegtas.

en: Please wait while your previous installation of NVDA is being updated.
lt_LT: Luktelėkite, kol bus atnaujinta jūsų kompiuteryje įdiegta „NVDA“ programa.

en: Plot area
lt_LT: Diagramos brėžinio sritis

en: Plot area, inside height: {plotAreaInsideHeight:.0f}, inside width: {plotAreaInsideWidth:.0f}, inside top: {plotAreaInsideTop:.0f}, inside left: {plotAreaInsideLeft:.0f}
lt_LT: Diagramos brėžinio sritis, vidinis aukštis – {plotAreaInsideHeight:.0f}, vidinis plotis – {plotAreaInsideWidth:.0f}, vidinis atstumas nuo viršaus – {plotAreaInsideTop:.0f}, nuo kairiojo krašto – {plotAreaInsideLeft:.0f}

en: Plugins reloaded
lt_LT: Papildiniai įkelti iš naujo

en: Polish 8 dot computer braille
lt_LT: Lenkų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Portrait
lt_LT: Stačias

en: Portuguese 8 dot computer braille
lt_LT: Portugalų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Portuguese grade 1
lt_LT: Portugalų 1-ojo lygio

en: Portuguese grade 2
lt_LT: Portugalų 2-ojo lygio

en: Positioned at {x}, {y}
lt_LT: Pozicija {x}, {y}

en: Presents, in browse mode, formatting info for the current review cursor position.
lt_LT: Naršymo veiksenoje pateikia pozicijos, kurioje yra peržiūros žymeklis, formatavimo informaciją.

en: Presents, in browse mode, formatting info for the text under the caret.
lt_LT: Naršymo veiksenoje pateikia informaciją apie teksto, esančio po žymekliu, formatą.

en: Preserve
lt_LT: Siųsti

en: Press twice to copy or reset the start marker
lt_LT: Nuspauskite dukart, jei norite nukopijuoti tekstą arba pradėti atranką iš naujo.

en: Pressed once sets the keyboard focus to the navigator object, pressed twice sets the system caret to the position of the review cursor
lt_LT: Nuspaudus vieną kartą, perkelia židinį į žvalgomąjį objektą; nuspaudus dukart, perkelia teksto žymeklį į peržiūros žymeklio vietą

en: Pressing once reverts the current configuration to the most recently saved state. Pressing three times resets to factory defaults.
lt_LT: Nuspaudus vieną kartą, dabartinę konfiguraciją pakeičia atkurtais paskutinį kartą įrašytais parametrais. Nuspaudus triskart, atkuria numatytuosius gamyklinius parametrus.

en: Primary footer
lt_LT: Pirminė poraštė

en: Primary header
lt_LT: Pirminė antraštė

en: Print Preview
lt_LT: Spaudinio peržiūra

en: Profile
lt_LT: Profilis

en: Profile Triggers
lt_LT: Profilio aktyvinimo sąlygos

en: Profile name:
lt_LT: Profilio vardas:

en: Progress &bar output:
lt_LT: Įgarsinti &eigos juostas:

en: Punctuation/symbol &level:
lt_LT: Tariami skyrybos ženklai ir &simboliai:

en: Punjabi grade 1
lt_LT: Pandžabų 1-ojo lygio

en: Quits NVDA!
lt_LT: Baigia programos „NVDA“ darbą!

en: RGB red {rgb.red}, green {rgb.green}, blue {rgb.blue}
lt_LT: RŽM raudona {rgb.red}, žalia {rgb.green}, mėlyna {rgb.blue}

en: Radar
lt_LT: Radaro principo diagrama

en: Radar Axis Labels
lt_LT: Radaro ašių etiletės

en: Radar with Data Markers
lt_LT: Radaro principo diagrama su žymekliais

en: Rate boos&t
lt_LT: Padidintas grei&tis

en: Re&move
lt_LT: &Šalinti

en: Re-&download update
lt_LT: Par&siųsti naujinimą iš naujo

en: Read by &paragraph
lt_LT: Tekstą &skaityti pastraipomis

en: Reads all controls in the active window
lt_LT: Perskaito visus valdymo elementus, esančius aktyviame lange

en: Reads from the review cursor up to the end of the current text, moving the review cursor as it goes
lt_LT: Perskaito tekstą nuo peržiūros žymeklio iki pabaigos. Peržiūros žymeklis perkeliamas sulig skaitomu tekstu

en: Reads from the system caret up to the end of the text, moving the caret as it goes
lt_LT: Perskaito tekstą nuo sistemos teksto žymeklio iki pabaigos. Teksto žymeklis perkeliamas sulig skaitomu tekstu

en: Recognition &language:
lt_LT: Atpažinimo &kalba:

en: Recognition failed
lt_LT: Atpažinimas nepavyko

en: Recognizing
lt_LT: Atpažįstama

en: Refresh	F5
lt_LT: Įkelti iš naujo	F5

en: Refreshed
lt_LT: Įkelta iš naujo

en: Refreshes the document content
lt_LT: Įkelia dokumento turinį iš naujo

en: Regular &expression
lt_LT: Reguliarusis &reiškinys

en: Reload plugins
lt_LT: Įkelti papildinius iš naujo

en: Reloads app modules and global plugins without restarting NVDA, which can be Useful for developers
lt_LT: Iš naujo įkelia „NVDA“ programos modulius ir globalius papildinius, neperleidžiant pačios programos. Tai gali būti naudinga programuotojams

en: Remind me &later
lt_LT: Priminti &vėliau

en: Removed row {rowNumber} column {columnNumber}  from column headers
lt_LT: Eilutės {rowNumber} langelis {columnNumber} pašalintas iš stulpelių antraščių aibės

en: Removed row {rowNumber} column {columnNumber}  from row headers
lt_LT: Eilutės {rowNumber} langelis {columnNumber} pašalintas iš eilučių antraščių aibės

en: Removed {address}    from column headers
lt_LT: Langelis {address} pašalintas iš stulpelių antraščių aibės

en: Removed {address}    from row headers
lt_LT: Langelis {address} pašalintas iš eilučių antraščių aibės

en: Rename Profile
lt_LT: Profilio pervardinimas

en: Replacement
lt_LT: Pakaitalas

en: Report &notifications
lt_LT: Skaityti &pranešimus

en: Report &tooltips
lt_LT: Skaityti iškylančiuosius &patarimus

en: Report backg&round progress bars
lt_LT: Pranešti informaciją apie fo&nines eigos juostas

en: Report changes to the &composition string
lt_LT: Informuoti apie &komponavimo eilutės pokyčius

en: Report changes to the &reading string
lt_LT: Informuoti apie &išankstinio komponavimo eilutės pokyčius

en: Report dynamic &content changes
lt_LT: Informuoti apie dinaminius turinio pakeitimus

en: Report formatting chan&ges after the cursor (can cause a lag)
lt_LT: Pranešti apie formatavimo pakei&timus už žymeklio (gali sulėtinti programos darbą)

en: Report mouse &shape changes
lt_LT: Informuoti apie pelės &žymeklio pasikeitimus

en: Report object &descriptions
lt_LT: Skaityti objektų &aprašymus

en: Report object &position information
lt_LT: Informuoti apie &objektų poziciją

en: Report object shortcut &keys
lt_LT: Skaityti &klavišų kombinacijas

en: Reports battery status and time remaining if AC is not plugged in
lt_LT: Informuoja apie baterijos būseną ir likusį įkrovos laiką, jei kompiuteris neįjungtas į elektros tinklą.

en: Reports formatting info for the current review cursor position.
lt_LT: Praneša informaciją apie pozicijos, kurioje yra peržiūros žymeklis, formatą.

en: Reports formatting info for the current review cursor position. If pressed twice, presents the information in browse mode
lt_LT: Praneša informaciją apie pozicijos, kurioje yra peržiūros žymeklis, formatą. Nuspaudus dukart, šiuos duomenis pateikia naršymo veiksenoje

en: Reports formatting info for the text under the caret.
lt_LT: Praneša informaciją apie teksto, esančio po žymekliu, formatą.

en: Reports formatting info for the text under the caret. If pressed twice, presents the information in browse mode
lt_LT: Praneša duomenis apie teksto, po kuriuo yra žymeklis, formatą. Nuspaudus dukart, šiuos duomenis pateikia naršymo veiksenoje

en: Reports formatting info for the text under this braille cell
lt_LT: Praneša apie teksto formatavimo informaciją po šiuo Brailio langeliu

en: Reports information about the location of the text or object at the review cursor. Pressing twice may provide further detail.
lt_LT: Praneša apie teksto ar objekto, esančio ties peržiūros žymekliu, vietą. Spustelėjus dukart, pateikiama išsamesnė informacija.

en: Reports the character of the current navigator object where the review cursor is situated. Pressing twice reports a description or example of that character. Pressing three times reports the numeric value of the character in decimal and hexadecimal
lt_LT: Perskaito žvalgomojo objekto simbolį, ties kuriuo yra peržiūros žymeklis. Nuspaudus klavišą dukart, pasakomas simbolio aprašymas ar pavyzdys. Nuspaudus triskart, pasakoma simbolio reikšmė dešimtainėje ir šešioliktainėje sistemose

en: Reports the current line under the application cursor. Pressing this key twice will spell the current line. Pressing three times will spell the line using character descriptions.
lt_LT: Perskaito esamąją eilutę, esančią po programos žymekliu. Nuspaudus du kartus, eilutę ištaria paraidžiui. Nuspaudus triskart, eilutę ištaria naudojant simbolių

en: Reports the current navigator object. Pressing twice spells this information, and pressing three times Copies name and value of this object to the clipboard
lt_LT: Praneša apie žvalgomąjį objektą. Spustelėjus dukart, šią informaciją ištaria paraidžiui, o triskart – nukopijuoja objekto vardą ir reikšmę į iškarpinę

en: Reports the elapsed time of the currently playing track, if any
lt_LT: Praneša praėjusį grojamo takelio laiką (jei jis nurodytas)

en: Reports the length of the currently playing track, if any
lt_LT: Praneša šiuo metu einančio takelio ilgį (jei yra)

en: Reports the line of the current navigator object where the review cursor is situated. If this key is pressed twice, the current line will be spelled. Pressing three times will spell the line using character descriptions.
lt_LT: Perskaito žvalgomojo objekto eilutę, ties kuria yra peržiūros žymeklis. Nuspaudus klavišą dukart, eilutė bus ištarta paraidžiui. Nuspaudus triskart, bus ištartas kiekvieno eilutės simbolio aprašymas.

en: Reports the name of the current NVDA configuration profile
lt_LT: Praneša einamojo „NVDA“ konfiguracijos profilio pavadinimą

en: Reports the new object or content under your finger if different to where your finger was last
lt_LT: Informuoja apie objektą ir turinį, esantį tiesiai po jūsų pirštu, jei ši informacija skiriasi nuo ankstesnės

en: Reports the note on the current cell
lt_LT: Perskaito einamojo langelio pastabą

en: Reports the object and content directly under your finger
lt_LT: Informuoja apie objektą ir turinį, esantį tiesiai po jūsų pirštu

en: Reports the remaining time of the currently playing track, if any
lt_LT: Praneša likusį atkuriamo įrašo laiką, jeigu šiuo metu grojama

en: Reports the symbol where the review cursor is positioned. Pressed twice, shows the symbol and the text used to speak it in browse mode
lt_LT: Perskaito simbolį toje pozicijoje, kur stovi peržiūros žymeklis. Nuspaudus dukart, naršymo veiksenoje parodo simbolį ir tekstą, naudotą jo tarimui

en: Reports the title of the current application or foreground window. If pressed twice, spells the title. If pressed three times, copies the title to the clipboard
lt_LT: Perskaito aktyvaus lango antraštę. Nuspaudus dukart, ją ištaria paraidžiui. Nuspaudus triskart, ją nukopijuoja į iškarpinę

en: Reset all settings to default state
lt_LT: Atkurti numatytąsias visų parametrų reikšmes

en: Reset all settings to saved state
lt_LT: Atkurti šiuo metu įrašytas visų parametrų reikšmes

en: Reset gestures
lt_LT: Gestų atkūrimas

en: Reset to factory &defaults
lt_LT: Atkurti &numatytuosius gamyklinius parametrus

en: Restart
lt_LT: Paleisti programą iš naujo

en: Restart &later
lt_LT: Paleisti programą iš naujo &vėliau

en: Restart &now
lt_LT: Paleisti programą iš naujo &dabar

en: Restart NVDA
lt_LT: Perleisti „NVDA“

en: Restart with add-ons disabled
lt_LT: Paleisti programą iš naujo, išjungus papildinius

en: Restart with debug logging enabled
lt_LT: Paleisti programą iš naujo, įjungus žurnalo derinimo lygmenį

en: Restarts NVDA!
lt_LT: Paleidžia „NVDA“ iš naujo!

en: Restore defaults
lt_LT: Atkurti numatytuosius

en: Result
lt_LT: Rezultatas

en: Review Cursor
lt_LT: Peržiūros žymeklis

en: Right
lt_LT: Dešinė

en: Right aligned
lt_LT: Dešininė lygiuotė

en: Right click
lt_LT: Spustelėtas dešinysis pelės klavišas

en: Romanian
lt_LT: Romėnų

en: Routes the cursor to or activates the object under this braille cell
lt_LT: Nukreipia pelės žymeklį arba aktyvina objektą po šiuo Brailio ženklu

en: Run COM Registration Fixing tool...
lt_LT: Paleisti „COM Registration“ taisymo įrankį...

en: Russian computer braille
lt_LT: Rusų kompiuterinis Brailis

en: Russian literary braille
lt_LT: Rusų literatūrinis Brailis

en: Russian literary braille (detailed)
lt_LT: Rusų literatūrinis Brailis (detalizuotas)

en: Sanskrit grade 1
lt_LT: Sanskritas 1-ojo lygio

en: Save &as...	Ctrl+S
lt_LT: Įrašyti &kaip… Vald+S

en: Save As
lt_LT: Žurnalo įrašymas

en: Saves the current NVDA configuration
lt_LT: Įrašo esamąją „NVDA“ konfigūraciją

en: Say &cap before capitals
lt_LT: Prieš didžiąsias raides ištarti „&didž.“

en: Say all
lt_LT: Skaityti viską

en: Scatter
lt_LT: Sklaidos diagrama

en: Scatter with Lines
lt_LT: Sklaidos diagrama su tiesiomis linijomis

en: Scatter with Lines and No Data Markers
lt_LT: Sklaidos diagrama su tiesiomis linijomis be žymeklių

en: Scatter with Smoothed Lines
lt_LT: Sklaidos diagrama su glotniomis linijomis

en: Scatter with Smoothed Lines and No Data Markers
lt_LT: Sklaidos diagrama su glotniomis linijomis be žymeklių

en: Screen Curtain
lt_LT: Ekrano uždanga

en: Screen curtain disabled
lt_LT: Ekrano uždanga išjungta

en: Screen curtain enabled
lt_LT: Ekrano uždanga įjungta

en: Screen curtain not available
lt_LT: Ekrano uždanga neprieinama

en: Screen review
lt_LT: Ekrano peržiūra

en: Scrolls the braille display back
lt_LT: Atsuka Brailio eilutės tekstą atgal

en: Scrolls the braille display forward
lt_LT: Prasuka Brailio eilutės tekstą pirmyn

en: Secure Desktop
lt_LT: Saugi aplinka

en: Select Braille Display
lt_LT: Pasirinkite Brailio eilutę

en: Select Synthesizer
lt_LT: Pasirinkti sintezatorių

en: Serbian grade 1
lt_LT: Serbų 1-ojo lygio

en: Serial: {portName}
lt_LT: Nuoseklusis – {portName}

en: Series Lines
lt_LT: Sekų linijos

en: Series color: {colorName}
lt_LT: Sekos spalva – {colorName}

en: Set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of column headers
lt_LT: Eilutės {rowNumber} langelis {columnNumber} nustatytas kaip stulpelių antraščių pradžia

en: Set row {rowNumber} column {columnNumber} as start of row headers
lt_LT: Eilutės {rowNumber} langelis {columnNumber} nustatytas kaip eilučių antraščių pradžia

en: Set {address} as start of column headers
lt_LT: Langelis {address} nustatytas kaip stulpelių antraščių pradžia

en: Set {address} as start of row headers
lt_LT: Langelis {address} nustatytas kaip eilučių antraščių pradžia

en: Sets the navigator object to the current focus, and the review cursor to the position of the caret inside it, if possible.
lt_LT: Nustato žvalgomąjį objektą į einamąjį židinį, o peržiūros žymeklį – į poziciją, esančią jo žymeklio viduje (jei tai įmanoma).

en: Sets the navigator object to the current object under the mouse pointer and speaks it
lt_LT: Nustato objektą, esantį po pelės žymekliu, kaip žvalgomąjį ir jį perskaito

en: Setting HID keyboard simulation not supported
lt_LT: Parametras „HID“ klavietūros simuliacija nepalaikomas

en: Shape
lt_LT: Figūra

en: Sheet {0}, {1}
lt_LT: pozicija {0}, {1}

en: Sho&w exit options when exiting NVDA
lt_LT: Rodyti &parinkčių langą, baigiant programos „NVDA“ darbą

en: Show indefinitely
lt_LT: Rodyti neribotą laiką

en: Show messages
lt_LT: Rodyti pranešimus

en: Shows NVDA's braille settings
lt_LT: Atveria „NVDA“ Brailio parametrų langą

en: Shows NVDA's browse mode settings
lt_LT: Atveria „NVDA“ naršymo veiksenos parametrų langą

en: Shows NVDA's document formatting settings
lt_LT: Atveria „NVDA“ dokumentų formatavimo parametrų langą

en: Shows NVDA's general settings
lt_LT: Atveria pagrindinių „NVDA“ parametrų langą

en: Shows NVDA's input composition settings
lt_LT: Atveria „NVDA“ įvesties komponavimo parametrų langą

en: Shows NVDA's keyboard settings
lt_LT: Atveria „NVDA“ klaviatūros parametrų langą

en: Shows NVDA's mouse settings
lt_LT: Atveria „NVDA“ pelės parametrų langą

en: Shows NVDA's object presentation settings
lt_LT: Atveria „NVDA“ objektų pristatymo parametrų langą

en: Shows NVDA's review cursor settings
lt_LT: Atveria „NVDA“ peržiūros žymeklio parametrų langą

en: Shows NVDA's speech settings
lt_LT: Atveria „NVDA“ šnekos parametrų langą

en: Shows options related to selected text or text at the cursor
lt_LT: Rodo pažymėto teksto arba teksto prie žymeklio parinktis

en: Shows the NVDA Configuration Profiles dialog
lt_LT: Atveria programos „NVDA“ konfigūracijos profilių langą

en: Shows the NVDA braille display selection dialog
lt_LT: Atveria „NVDA“ Brailio eilutės pasirinkimo langą

en: Shows the NVDA default dictionary dialog
lt_LT: Atveria „NVDA“ numatytojo žodyno langą

en: Shows the NVDA input gestures dialog
lt_LT: Atveria „NVDA“ įvesties gestų langą

en: Shows the NVDA menu
lt_LT: Parodo programos „NVDA“ meniu

en: Shows the NVDA symbol pronunciation dialog
lt_LT: Atveria „NVDA“ simbolių tarimo langą

en: Shows the NVDA synthesizer selection dialog
lt_LT: Atveria „NVDA“ šnekos sintezės pasirinkimo langą

en: Shows the NVDA temporary dictionary dialog
lt_LT: Atveria „NVDA“ laikinojo žodyno langą

en: Shows the NVDA voice-specific dictionary dialog
lt_LT: Atveria „NVDA“ konkretaus balso žodyno langą

en: Shows the long description at this position if one is found.
lt_LT: Rodo esamo elemento išsamųjį aprašą, jei šis nurodytas.

en: Simple review mode off
lt_LT: Supaprastintos peržiūros veiksena išjungta

en: Simple review mode on
lt_LT: Supaprastintos peržiūros veiksena įjungta

en: Single letter navigation off
lt_LT: Žvalgymas viena raide išjungtas

en: Single letter navigation on
lt_LT: Žvalgymas viena raide įjungtas

en: Single line spacing
lt_LT: Vienos eilutės intervalas

en: Sleep mode off
lt_LT: Miego veiksena išjungta

en: Sleep mode on
lt_LT: Miego veiksena įjungta

en: Slice color: {colorName}
lt_LT: Sekos spalva – {colorName}

en: Slide Master view
lt_LT: Skaidrių ruošinio rodinys

en: Slide Number placeholder
lt_LT: Vieta skaidrės numeriui

en: Slide Show - complete
lt_LT: Skaidrių rodymas – pabaiga

en: Slide Sorter view
lt_LT: Skaidrių rūšiuotuvo peržiūra

en: Slide show - {slideName}
lt_LT: Skaidrių rodymas – „{slideName}“

en: Slide show notes - {slideName}
lt_LT: Pastabos skaidrių rodymui – „{slideName}“

en: Slide view
lt_LT: Skaidrių rodinys

en: Slide {slideNumber}
lt_LT: {slideNumber}-oji skaidrė

en: Slovak grade 1
lt_LT: Slovakų 1-ojo lygio

en: Slovenian 8 dot computer braille
lt_LT: Slovėnų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Slovenian grade 1
lt_LT: Slovėnų 1-ojo laipsnio

en: Spanish 8 dot computer braille
lt_LT: Ispanų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Spanish grade 1
lt_LT: Ispanų 1-ojo laipsnio

en: Spanish grade 2
lt_LT: Ispanų 2-ojo laipsnio

en: Speak
lt_LT: balsu

en: Speak and beep
lt_LT: balsu ir pypsint

en: Speak c&ommand keys
lt_LT: Tarti k&omandų klavišus

en: Speak progress bar updates
lt_LT: Eigos juostos įgarsinamos balsu

en: Speak typed &characters
lt_LT: Tarti įvestus &simbolius

en: Speak typed &words
lt_LT: Tarti įvestus &žodžius

en: Speaks the filename of the active application along with the name of the currently loaded appModule
lt_LT: Praneša aktyvios programos failo vardą ir darbui su ja įkelto „NVDA“ modulio vardą, jei toks naudojamas

en: Speaks the word of the current navigator object where the review cursor is situated. Pressing twice spells the word. Pressing three times spells the word using character descriptions
lt_LT: Perskaito žvalgomojo objekto žodį, ties kuriuo yra peržiūros žymeklis. Nuspaudus klavišą dukart, žodis ištariamas paraidžiui. Nuspaudus pasakomas kiekvieno žodį sudarančio simbolio aprašymas.

en: Speech
lt_LT: Šneka

en: Speech &dictionaries
lt_LT: Šnekos ž&odynai

en: Speech &interrupt for typed characters
lt_LT: &Nutraukti šneką įvedus simbolį

en: Speech i&nterrupt for Enter key
lt_LT: &Nutraukti šneką, spustelėjus klavišą „Įvesti“

en: Spelling e&rrors
lt_LT: &Rašybos klaidos

en: St&art NVDA after I sign in
lt_LT: P&aleisti „NVDA“ programą po prisijungimo

en: St&yle
lt_LT: S&tilius

en: Stacked Area
lt_LT: Sudėtinė plokštuminė diagrama

en: Stacked Bar
lt_LT: Sudėtinė juostinė diagrama

en: Stacked Column
lt_LT: Sudėtinė stulpelinė diagrama

en: Stacked Cone Bar
lt_LT: Sudėtinė kūginė juostinė diagrama

en: Stacked Cone Column
lt_LT: Sudėtinė kūginė stulpelinė diagrama

en: Stacked Cylinder Bar
lt_LT: Sudėtinė cilindrinė juostinė diagrama

en: Stacked Line
lt_LT: Sudėtinė linijinė diagrama

en: Stacked Line with Markers
lt_LT: Sudėtinė linijinė diagrama su žymekliais

en: Stacked Pyramid Bar
lt_LT: Sudėtinė piramidinė juostinė diagrama

en: Stacked Pyramid Column
lt_LT: Sudėtinė piramidinė stulpelinė diagrama

en: Start marked
lt_LT: Atranka pradėta.

en: Styles
lt_LT: Stiliai

en: Su&perscripts and subscripts
lt_LT: Vi&ršutiniai ir apatiniai indeksai

en: Subject:
lt_LT: Tema:

en: Subscript
lt_LT: Apatinis indeksas

en: Subtitle placeholder
lt_LT: Vieta paantraštei

en: Success
lt_LT: Atlikta

en: Successfully copied NVDA user settings
lt_LT: „NVDA“ naudotojo parametrai nukopijuoti.

en: Successfully installed NVDA.
lt_LT: Programa „NVDA“ sėkmingai įdiegta.

en: Successfully updated your installation of NVDA.
lt_LT: Programa „NVDA“ sėkmingai atnaujinta.

en: Suggestions
lt_LT: Pasiūlymai

en: SuperBraille
lt_LT: „SuperBraille“

en: Superscript
lt_LT: Viršutinis indeksas

en: Surface (Top View wireframe)
lt_LT: Kontūrinė rėmelio diagrama

en: Surface (Top View)
lt_LT: Kontūrinė diagrama

en: Swedish 8 dot computer braille
lt_LT: Švedų 8 taškų kompiuterinis Brailis

en: Switches to the next review mode (e.g. object, document or screen) and positions the review position at the point of the navigator object
lt_LT: Įjungia tolesnę peržiūros veikseną (objekto, dokumento arba ekrano peržiūrą) ir perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomuoju objektu

en: Switches to the previous review mode (e.g. object, document or screen) and positions the review position at the point of the navigator object
lt_LT: Įjungia ankstesnę peržiūros veikseną (objekto, dokumento arba ekrano peržiūrą) ir perkelia peržiūros žymeklį ties žvalgomuoju objektu

en: Symbol
lt_LT: Simbolis

en: Symbol "%s" is already present.
lt_LT: Simbolis „%s“ jau yra įrašytas.

en: Symbol Pronunciation (%s)
lt_LT: Simbolių tarimas (%s)

en: Symbol level %s
lt_LT: Simbolių tarimo lygis: %s

en: Synthesizer Error
lt_LT: Sintezatoriaus klaida

en: System caret
lt_LT: Sistemos teksto žymeklis

en: System focus
lt_LT: Sistemos židinys

en: System status
lt_LT: Sistemos būsena

en: Table description
lt_LT: Lentelės aprašas

en: Table information
lt_LT: Lentelių duomenys

en: Table placeholder
lt_LT: Vieta lentelei

en: Tamil grade 1
lt_LT: Tamilų 1-ojo lygio

en: Taskbar
lt_LT: Užduočių juosta

en: Telugu grade 1
lt_LT: Telugų 1-ojo lygio

en: Temporarily d&isable all triggers
lt_LT: &Laikinai išjungti visus aktyvinimo sąlygas

en: Temporary Screen curtain, enabled until next restart
lt_LT: Laikina ekrano uždanga, įjungta iki sekančio „NVDA“ paleidimo iš naujo

en: Temporary dictionary
lt_LT: Laikinasis žodynas

en: Terminal programs
lt_LT: Terminalo programos

en: Tether B&raille:
lt_LT: B&railio susiejimas:

en: Text &unit resolution:
lt_LT: Skaitomo teksto &kiekis:

en: Text frame
lt_LT: Teksto rėmelis

en: Text placeholder
lt_LT: Vieta tekstui

en: Text review
lt_LT: Teksto peržiūra

en: That profile already exists. Please choose a different name.
lt_LT: Toks profilis jau egzistuoja. Įveskite kitokį vardą.

en: The following add-ons are incompatible with NVDA version {}. These add-ons can not be enabled. Please contact the add-on author for further assistance.
lt_LT: Šie papildiniai yra nesuderinami su „NVDA“ versija {}. Šių papildinių įjungti negalima. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į papildinio autorių.

en: The following options control the types of document formatting reported by NVDA.
lt_LT: Šie parametrai įtakoja, kokią informaciją apie dokumentų formatavimą programa „NVDA“ pateiks.

en: The following settings are for advanced users. Changing them may cause NVDA to function incorrectly. Please only change these if you know what you are doing or have been specifically instructed by NVDA developers.
lt_LT: Šie parametrai yra skirti pažengusiems vartotojams. Jų pakeitimai gali turėti įtakos netinkamam programos „NVDA“ veikimui. Prašome pakeitimus daryti tik tokiu atveju, jei tikrai žinote, ką darote,  arba jei tokį nurodymą gavote iš „NVDA“ kūrėjų.

en: The installation is unable to remove or overwrite a file. Another copy of NVDA may be running on another logged-on user account. Please make sure all installed copies of NVDA are shut down and try the installation again.
lt_LT: Įdiegimo programai nepavyko pašalinti arba perrašyti failo. Gali būti, jog „NVDA“ programos kopija yra paleista kito prisijungusio naudotojo teisėmis. Užbaikite visų paleistų „NVDA“ kopijų darbą, tada bandykite pradėti diegimą iš naujo.

en: The installation of NVDA failed. Please check the Log Viewer for more information.
lt_LT: „NVDA“ programos įdiegti nepavyko. Išsamesnės informacijos ieškokite žurnalo žiūryklėje.

en: The installation path for NVDA has changed. it will now  be installed in {path}
lt_LT: Programos „NVDA“ įdiegimo aplankas pakeistas. Dabar ji bus įdiegta į aplanką „{path}“.

en: The next key that is pressed will not be handled at all by NVDA, it will be passed directly through to Windows.
lt_LT: Kitas nuspaustas klavišas ar klavišų derinys nebus apdorojamas „NVDA“ programos. Jis bus perduotas tiesiai „Windows“ sistemai.

en: The settings panel you tried to open is unavailable on this system.
lt_LT: Parametrų skydelis, kurį bandėte atverti, šioje sistemoje yra neprieinamas.

en: There is no text on the clipboard
lt_LT: Iškarpinėje nėra teksto.

en: This change requires administrator privileges.
lt_LT: Šiam pakeitimui atlikti būtinos administratoriaus teisės

en: This trigger is already associated with another profile. If you continue, it will be removed from that profile and associated with this one.
    Are you sure you want to continue?
lt_LT: Ši aktyvinimo sąlyga jau susieta su kitu profiliu. Jei nuspręsite tęsti, ji bus pašalinta iš kito profilio aktyvinimo sąlygų sąrašo ir susieta su šiuo profiliu.
    Ar tikrai norite tęsti?

en: Thumbnails
lt_LT: Miniatiūros

en: Title Master view
lt_LT: Pavadinimų meistro peržiūra

en: Title placeholder
lt_LT: Vieta antraštei

en: To create a portable copy of NVDA, please select the path and other options and then press Continue
lt_LT: Jei norite sukurti perkeliamąją „NVDA“ programos kopiją, pasirinkite įdiegimo aplanką ir kitas parinktis, o tada spustelėkite mygtuką „Tęsti“.

en: To edit this profile, you will need to manually activate it. Once you have finished editing, you will need to manually deactivate it to resume normal usage.
    Do you wish to manually activate it now?
lt_LT: Prieš redaguodami šį profilį, turite jį priverstinai aktyvinti. Užbaigę redagavimą, galėsite jį priverstinai pasyvinti, ir toliau naudotis programa kaip įprasta.
    Ar norite priverstinai aktyvinti profilį dabar?

en: To install NVDA to your hard drive, please press the Continue button.
lt_LT: Jei norite programą „NVDA“ įdiegti šiame kompiuteryje, spustelėkite mygtuką „Tęsti“.

en: To:
lt_LT: Kam:

en: Toggle HID keyboard simulation
lt_LT: Perjungia „HID“ klavietūros simuliaciją

en: Toggle braille input
lt_LT: Perjungia brailio įvestį

en: Toggle tethering of braille between the focus and the review position
lt_LT: Susieja Brailio eilutę su peržiūros žymekliu arba su židiniu.

en: Toggle the braille cursor on and off
lt_LT: Įjungia arba išjungia Brailio žymeklį.

en: Toggle the way context information is presented in braille
lt_LT: Perjungia būdus, kaip kontekstinė informacija yra pateikiama brailiu

en: Toggles HID keyboard simulation
lt_LT: Perjungia „HID“ klavietūros simuliaciją

en: Toggles between beeps, speech, beeps and speech, and off, for reporting progress bar updates
lt_LT: Cikliškai keičia eigos juostų įgarsinimo būdą tarp pypsėjimo, balso, pypsėjimo ir balso bei tylos

en: Toggles between browse mode and focus mode. When in focus mode, keys will pass straight through to the application, allowing you to interact directly with a control. When in browse mode, you can navigate the document with the cursor, quick navigation keys, etc.
lt_LT: Keičia veikseną tarp naršymo ir fokusavimo. Fokusavimo veiksenoje visi klavišų nuspaudimai perduodami tiesiai programai, taip suteikiant jums galimybę dirbti su ja tiesiogiai. Naršymo veiksenoje po dokumentą galima naršyti žymekliu, sparčiojo navigavimo klavišais ir pan.

en: Toggles between reporting the speaker notes or the actual slide content. This does not change what is visible on-screen, but only what the user can read with NVDA
lt_LT: Perjungia tarp pranešėjo pastabų ir pačios skaidrės turinio skaitymo. Ši funkcija neįtakoja ekrane matomo turinio, bet keičia, ką naudotojui skaito „NVDA“ programa.

en: Toggles disabling of all configuration profile triggers. Disabling remains in effect until NVDA is restarted
lt_LT: Išjungia visas konfiguracijos profilių aktyvinimo sąlygas. Išjungimas galioja iki tol, kol „NVDA“ programa paleidžiama iš naujo

en: Toggles how much text will be spoken when the mouse moves
lt_LT: Perjungia, kiek teksto ištarti, kai juda pelė

en: Toggles on and off automatic movement of the system focus due to browse mode commands
lt_LT: Įjungia arba išjungia sistemos židinio automatinį perkėlimą, priklausomai nuo komandų naršymo veiksenoje

en: Toggles on and off if the screen layout is preserved while rendering the document content
lt_LT: Įgalina arba išjungia vadovavimąsi dokumento išdėstymu ekrane, pateikiant jo turinį

en: Toggles on and off reporting if clickable
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie galimus spustelėti elementus

en: Toggles on and off the inclusion of layout tables in browse mode
lt_LT: Įjungia arba išjungia lentelių išdėstymo įtraukimo funkciją naršymo veiksenoje

en: Toggles on and off the movement of the navigator object due to focus changes
lt_LT: Įjungia arba išjungia žvalgomojo objekto keitimą, perkeliant židinį.

en: Toggles on and off the movement of the review cursor due to the caret moving.
lt_LT: Įjungia arba išjungia peržiūros žymeklio perkėlimą, perkeliant teksto žymeklį.

en: Toggles on and off the reporting of CLDR characters, such as emojis
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie „CLDR“ simbolius, pavyzdžiui, jaustukus

en: Toggles on and off the reporting of articles
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie straipsnius

en: Toggles on and off the reporting of block quotes
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie citatas

en: Toggles on and off the reporting of colors
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie spalvas

en: Toggles on and off the reporting of comments
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie komentarus

en: Toggles on and off the reporting of dynamic content changes, such as new text in dos console windows
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie dinaminius turinio pakeitimus, tokius, kaip naujai atsirandantis tekstas komandinės eilutės lange

en: Toggles on and off the reporting of emphasis
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie teksto akcentavimą

en: Toggles on and off the reporting of font attributes
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie šrifto savybių pokyčius

en: Toggles on and off the reporting of font changes
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie šrifto pavadinimo pokyčius

en: Toggles on and off the reporting of font size changes
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie šrifto dydžio pokyčius

en: Toggles on and off the reporting of frames
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie kadrus

en: Toggles on and off the reporting of graphics
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie paveikslus

en: Toggles on and off the reporting of groupings
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie grupes

en: Toggles on and off the reporting of headings
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie antraštes

en: Toggles on and off the reporting of landmarks
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie orientyrus

en: Toggles on and off the reporting of line numbers
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie eilučių numerius

en: Toggles on and off the reporting of line spacing
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie eilučių lygiavimą

en: Toggles on and off the reporting of links
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie saitus

en: Toggles on and off the reporting of lists
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie sąrašus

en: Toggles on and off the reporting of pages
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie puslapius

en: Toggles on and off the reporting of paragraph indentation
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie pastraipų lygiavimą

en: Toggles on and off the reporting of revisions
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie dokumento pataisymus

en: Toggles on and off the reporting of spelling errors
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie rašybos klaidas

en: Toggles on and off the reporting of style changes
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie teksto stiliaus pakeitimus

en: Toggles on and off the reporting of superscripts and subscripts
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie viršutinius ir apatinius indeksus

en: Toggles on and off the reporting of table cell coordinates
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie lentelių langelių koordinates

en: Toggles on and off the reporting of tables
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie lenteles

en: Toggles on and off the reporting of text alignment
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus apie teksto lygiuotę

en: Toggles on and off the speaking of typed characters
lt_LT: Įjungia arba išjungia įvedamų simbolių tarimą

en: Toggles on and off the speaking of typed keys, that are not specifically characters
lt_LT: Įjungia arba išjungia nuspaudžiamų klavišų, kuriais neįvedami simboliai, tarimą.

en: Toggles on and off the speaking of typed words
lt_LT: Įjungia arba išjungia įvedamų žodžių tarimą

en: Toggles simple review mode on and off
lt_LT: Įjungia arba išjungia supaprastintos peržiūros veikseną

en: Toggles single letter navigation on and off. When on, single letter keys in browse mode jump to various kinds of elements on the page. When off, these keys are passed to the application
lt_LT: Įjungia arba išjungia žvalgymą viena raide. Įjungus ir esant naršymo veiksenoje, vienos raidės paspaudimu galima pasiekti įvairius dokumento elementus. Išjungus, nuspaustos raidės perduodamos programai.

en: Toggles sleep mode on and off for the active application.
lt_LT: Įjungia arba išjungia miego veikseną aktyviai programai.

en: Toggles the NVDA Speech viewer, a floating window that allows you to view all the text that NVDA is currently speaking
lt_LT: Įjungia arba išjungia „NVDA“ šnekos stebyklę – slankųjį langą, kuriame rodomas visas „NVDA“ šnekos sintezatoriaus sakomas tekstas

en: Toggles the reporting of information as the mouse moves
lt_LT: Įjungia arba išjungia pranešimus, pateikiamus judinant pelę

en: Toggles the state of the screen curtain, enable to make the screen black or disable to show the contents of the screen. Pressed once, screen curtain is enabled until you restart NVDA. Pressed twice, screen curtain is enabled until you disable it
lt_LT: Perjungia ekrano uždangos būseną, įjunkite, norėdami juodai užtamsinti ekraną arba išjunkite, jei norite matyti, kas pateikiama ekrane. Nusspaudus kartą, ekrano uždanga įjungiama iki tol, kol iš naujo paleisite „NVDA“. Nuspaudus dukart, ekrano uždanga įjungiama iki tol, kol ją išjungsite

en: Toggles the support of touch interaction
lt_LT: Perjungia jutiklinio ekrano palaikymą

en: Top
lt_LT: Viršus

en: Total time not available
lt_LT: Visas laikas nepasiekiamas

en: Touch Interaction
lt_LT: Jutiklinio ekrano sąveika

en: Touch interaction disabled
lt_LT: Jutiklinio ekrano sąveika išjungta

en: Touch interaction enabled
lt_LT: Jutiklinio ekrano sąveika įjungta

en: Touch interaction not supported
lt_LT: Jutiklinio ekrano sąveika nepalaikoma

en: Touch screen
lt_LT: Jutiklinis ekranas

en: Translates any braille input
lt_LT: Interpretuoja brailio įvestį

en: Translates any braille input and presses the enter key
lt_LT: Interpretuoja Brailio įvestį ir paspaudžia „enter“ klavišą

en: Triggers
lt_LT: Sąlygos

en: Trust voice's language when processing characters and symbols
lt_LT: Pasitikėti automatiniu parinkto balso skyrybos ženklų ir kitų simbolių tarimu

en: Turkish grade 1
lt_LT: Turkų 1-ojo lygio

en: Turns input help on or off. When on, any input such as pressing a key on the keyboard will tell you what script is associated with that input, if any.
lt_LT: Įjungia arba išjungia įvesties žinyno veikseną. Įjungus, bet kokia įvestis – pavyzdžiui, klaviatūros klavišo nuspaudimas, bus palydima informacinio pranešimo apie tai, koks scenarijus su ta įvestimi yra susietas (jei yra).

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Type exit() to exit the console
lt_LT: Įveskite „exit()“, kai norėsite baigti darbą su pultu.

en: Type help(object) to get help about object.
lt_LT: Įveskite „help(object)“ pagalbai apie objektą gauti.

en: Type the text you wish to find
lt_LT: Įveskite ieškomą teksto fragmentą

en: Type:
lt_LT: Tipas:

en: Ukrainian computer braille
lt_LT: Ukrainiečių kompiuterinis Brailis

en: Ukrainian grade 1
lt_LT: Ukrainiečių 1-ojo lygio

en: Unable to configure user interface for Vision Enhancement Provider, it can not be enabled.
lt_LT: Nepavyko sukonfiguruoti vartotojo sasajos, tinkamos vizualizacijos pagerinimo tiekėjui, todėl ši funkcija neveikia

en: Unable to copy
lt_LT: Nukopijuoti nepavyko

en: Unable to copy a file. Perhaps it is currently being used by another process or you have run out of disc space on the drive you are copying to.
lt_LT: Nepavyko nukopijuoti failo. Gali būti, kad jis naudojamas kito proceso, arba paskirties diske nepakanka laisvos vietos.

en: Unable to mark log position
lt_LT: Nepavyko pažymėti pozicijos žurnale

en: Unable to postpone update.
lt_LT: Nepavyko pavėlinti naujinimo.

en: Underline off
lt_LT: Pabraukimas išjungtas

en: Underline on
lt_LT: Pabraukimas įjungtas

en: Unicode braille
lt_LT: unikodinis brailis

en: Unified English Braille Code grade 1
lt_LT: Unifikuotasis anglų 1-ojo lygio Brailio kodas

en: Unified English Braille Code grade 2
lt_LT: Unifikuotasis anglų 2-ojo lygio Brailio kodas

en: Uninstall NVDA
lt_LT: „NVDA“ šalinimas

en: Unknown braille display
lt_LT: Nežinoma Brailio eilutė

en: Unknown color
lt_LT: Nežinoma spalva

en: Unlabeled
lt_LT: Be etiketės

en: Unsupported input
lt_LT: Įvestis nepalaikoma

en: Untitled chart
lt_LT: Bevardė diagrama

en: Up Bars
lt_LT: Viršutinės juostos

en: Updating NVDA
lt_LT: „NVDA“ naujinimas

en: Use &screen layout (when supported)
lt_LT: &Vadovautis išdėstymu ekrane (kai galima)

en: Use &spelling functionality if supported
lt_LT: Tikrinti &rašybą (jei tai palaikoma)

en: Use NVDA during sign-in
lt_LT: Naudoti „NVDA“ prisijungimo metu

en: Use NVDA during sign-in (requires administrator privileges)
lt_LT: Leisti „NVDA“ programą prisijungimo metu (būtinos administratoriaus teisės)

en: Use currently saved settings during sign-in and on secure screens (requires administrator privileges)
lt_LT: Naudoti šiuo metu įrašytus parametrus prisijungimo metu ir kitose padidinto saugumo lygio aplinkose (būtinos administratoriaus teisės)

en: Use screen layout off
lt_LT: Nebesivadovaujama išdėstymu ekrane

en: Use screen layout on
lt_LT: Vadovaujamasi išdėstymu ekrane

en: Use this profile for:
lt_LT: Profilio aktyvinimo sąlygos:

en: Use timeout
lt_LT: Naudoti pertrauką

en: User Guide
lt_LT: Naudotojo vadovas

en: User default
lt_LT: naudotojo numatytoji

en: Uzbek grade 1
lt_LT: Uzbekų 1-ojo laipsnio

en: V&ariant
lt_LT: &Variantas

en: V&olume
lt_LT: &Garsumas

en: Version
lt_LT: Versija

en: Vertical Object placeholder
lt_LT: Vieta vertikaliam objektui

en: Vertical Text placeholder
lt_LT: Vieta vertikaliam tekstui

en: Vertical Title placeholder
lt_LT: Vieta vertikaliai antraštei

en: Vietnamese grade 1
lt_LT: Vietnamiečių 1-ojo laipsnio

en: Virtually toggles the NVDA key to emulate a keyboard shortcut with braille input
lt_LT: Virtualiai pajungia klavišą „NVDA“, kad simuliuotų klavietūros šaukinį su Brailio įvestimi

en: Virtually toggles the alt key to emulate a keyboard shortcut with braille input
lt_LT: Virtualiai pajungia klavišą „alt“, kad simuliuotų klavietūros šaukinį su Brailio įvestimi

en: Virtually toggles the control key to emulate a keyboard shortcut with braille input
lt_LT: Virtualiai pajungia klavišą „vald“, kad simuliuotų klavietūros šaukinį su Brailio įvestimi

en: Virtually toggles the left windows key to emulate a keyboard shortcut with braille input
lt_LT: Virtualiai pajungia klavišą „windows (kairysis)“, kad simuliuotų klavietūros šaukinį su Brailio įvestimi

en: Virtually toggles the shift key to emulate a keyboard shortcut with braille input
lt_LT: Virtualiai pajungia klavišą „lyg2“, kad simuliuotų klavietūros šaukinį su Brailio įvestimi

en: Vision
lt_LT: Vaizdas

en: Vision Enhancement Provider Error
lt_LT: Vizualizacijos pagerinimo tiekėjo klaida

en: Visual Highlight
lt_LT: Vizualus paryškinimas

en: Voice
lt_LT: Balsas

en: Voice dictionary (%s)
lt_LT: Balso žodynas (%s)

en: Volume-High-Low-Close
lt_LT: Apimties-didžiausios-mažiausios-galutinės kainų diagrama

en: Volume-Open-High-Low-Close
lt_LT: Apimties-pradinės-didžiausios-mažiausios-galutinės kainų diagrama

en: Waiting for Outlook...
lt_LT: Laukiama „Outlook“ programos…

en: Waiting for Powerpoint...
lt_LT: Laukiama „Powerpoint“ programos…

en: Walls
lt_LT: Sienelės

en: Warning
lt_LT: Įspėjimas

en: Warning!
lt_LT: Įspėjimas!

en: We need your help in order to continue to improve NVDA.
    This project relies primarily on donations and grants. By donating, you are helping to fund full time development.
    If even $10 is donated for every download, we will be able to cover all of the ongoing costs of the project.
    All donations are received by NV Access, the non-profit organisation which develops NVDA.
    Thank you for your support.
lt_LT: „NVDA“ programos nuolatiniam tobulinimui mums reikalinga jūsų pagalba.
    Pagrindinis šio projekto finansavimo šaltinis – grantai ir aukos. Aukodami, jūs prisidėtumėte prie galimybės šią programą vystyti visą darbo dieną.
    Jei kiekvienas parsisiunčiantis programą paaukotų bent po 10 dolerių, šio projekto vystymo kaštai būtų visiškai padengti.
    Visas aukas priima ir administruoja „NV Access“ – nepelno siekianti organizacija, užsiimanti „NVDA“ programos vystymu.
    Iš anksto dėkojame už jūsų paramą!

en: We&lcome dialog...
lt_LT: &Paleisties langas…

en: Welcome to NVDA
lt_LT: „NVDA“ paleisties langas

en: Welcome to NVDA!
lt_LT: Sveiki! Tai – programa „NVDA“.

en: Welsh grade 1
lt_LT: Valų 1-ojo laipsnio

en: Welsh grade 2
lt_LT: Valų 2-ojo laipsnio

en: What would you like to &do?
lt_LT: Ką norėtumėte daryti?

en: What's &new
lt_LT: Programos &naujienos

en: What's new
lt_LT: Programos naujienos

en: Whole &word
lt_LT: Visas &žodis

en: Windows OneCore voices
lt_LT: „Windows OneCore“ balsai

en: Write the current configuration to nvda.ini
lt_LT: Įrašyti esamus parametrus į nvda.ini failą

en: X Error Bars
lt_LT: X ašies paklaidų juostos

en: Y Error Bars
lt_LT: Y ašies paklaidų juostos

en: Yes
lt_LT: Taip

en: You are about to install version {newVersion} of {summary}, which appears to be already installed. Would you still like to update?
lt_LT: Jūs norite įdiegti {summary} {newVersion}, tačiau ši versija jau yra įdiegta. Ar vis tiek norite atnaujinti?

en: You are about to run the COM Registration Fixing tool. This tool will try to fix common system problems that stop NVDA from being able to access content in many programs including Firefox and Internet Explorer. This tool must make changes to the System registry and therefore requires administrative access. Are you sure you wish to proceed?
lt_LT: Ketinate paleisti „COM Registration“ taisymo įrankį. Šis įrankis pabandys ištaisyti dažnas sistemos problemas, kurios neleidžia „NVDA“programai prieiti prie kai kurių programų, tokių kaip „Firefox“ ar „Internet Explorer“. Šis įrankis privalomai atlieka pakeitimus sistemos registre, todėl jam veikti būtinos administratoriaus teisės. Ar tikrai norite tęsti?

en: You are attempting to install an earlier version of NVDA than the version currently installed. If you really wish to revert to an earlier version, you should first cancel this installation and completely uninstall NVDA before installing the earlier version.
lt_LT: Mėginama įdiegti programos „NVDA“ versija yra senesnė nei jau įdiegta. Jeigu tikrai norite įdiegti senesnę programos versiją, nutraukite šį diegimą, pašalinkite įdiegtą programos versiją, o tada pradėkite jos diegimą iš naujo.

en: You must choose a name for this profile.
lt_LT: Privalote parinkti pavadinimą šiam profiliui.

en: Your configuration file contains errors. Your configuration has been reset to factory defaults.
    More details about the errors can be found in the log file.
lt_LT: Konfigūracijos faile yra klaidų. Bus naudojama numatytoji konfigūracija.
    Išsamesnę informaciją apie klaidas rasite programos žurnale.

en: Your gesture map file contains errors.
    More details about the errors can be found in the log file.
lt_LT: Jūsų gestų aprašo faile yra klaidų.
    Išsamesnę informaciją apie klaidas rasite programos žurnale.

[ctx: action]
en: Back
lt_LT: Atgal

[ctx: action]
en: Beginning
lt_LT: Pradžia

[ctx: action]
en: Document
lt_LT: Dokumentas

[ctx: action]
en: End
lt_LT: Pabaiga

[ctx: action]
en: Help
lt_LT: Žinynas

[ctx: action]
en: Information
lt_LT: Informacija

[ctx: action]
en: Next
lt_LT: Pirmyn

[ctx: action]
en: Sound
lt_LT: Garsas

en: alert
lt_LT: pranešimas

en: align center
lt_LT: centrinė lygiuote

en: align distributed
lt_LT: paskirstytoji lygiuotė

en: align justify
lt_LT: abipusė lygiuotė

en: align left
lt_LT: kairinė lygiuotė

en: align right
lt_LT: dešininė lygiuotė

en: alignment
lt_LT: teksto lygiuotė

en: alphanumeric
lt_LT: raidinė ir skaitinė

en: animation
lt_LT: animacija

en: any dots
lt_LT: bet kurie taškai

en: application
lt_LT: programa

en: applications
lt_LT: programos

[ctx: aria]
en: banner
lt_LT: iškaba

[ctx: aria]
en: complementary
lt_LT: papild. informacija

[ctx: aria]
en: content info
lt_LT: informacija apie turinį

[ctx: aria]
en: form
lt_LT: forma

[ctx: aria]
en: main
lt_LT: pagrindinis turinys

[ctx: aria]
en: navigation
lt_LT: navigacija

[ctx: aria]
en: search
lt_LT: paieška

en: art
lt_LT: str

en: article
lt_LT: straipsnis

en: at {x}, {y}
lt_LT: pozicija {x}, {y}

en: attachment
lt_LT: turi priedą

en: audio
lt_LT: garso įrašas

en: automatic
lt_LT: automatinis

en: automatically
lt_LT: automatiškai

en: back
lt_LT: atgal

en: background color
lt_LT: fono spalva

en: background pattern {pattern}
lt_LT: fono ornamentas – {pattern}

en: backspace
lt_LT: naikinti

en: baseline
lt_LT: bazinė linija

en: behind {otherShape}
lt_LT: pridengtas elemento „{otherShape}“

en: blank
lt_LT: tuščia

en: block quote
lt_LT: citata

en: bold
lt_LT: pusjuodis

en: border
lt_LT: rėmelis

en: bottom edge
lt_LT: apatinis kraštas

en: box
lt_LT: blokas

en: braille keyboard
lt_LT: brailio klavietūra

[ctx: braille landmark abbreviation]
en: main
lt_LT: pagr

en: break
lt_LT: nutraukti

en: browser stop
lt_LT: stabdyti atsiuntimą

en: btn
lt_LT: mygt

en: busy
lt_LT: užimtas

en: button
lt_LT: mygtukas

en: calendar
lt_LT: kalendorius

en: canvas
lt_LT: drobė

en: cap %s
lt_LT: didž %s

en: caps lock
lt_LT: didžiosios raidės

en: caption
lt_LT: pavadinimas

en: caret
lt_LT: teksto žymeklis

en: caret moves review cursor off
lt_LT: Peržiūros žymeklis atsietas nuo teksto žymeklio

en: caret moves review cursor on
lt_LT: Peržiūros žymeklis susietas su teksto žymekliu

en: case
lt_LT: Registras

en: cbo
lt_LT: jungt

en: cell
lt_LT: langelis

en: cell deletion
lt_LT: pašalintas langelis

en: cell insertion
lt_LT: įterptas langelis

en: cell merge
lt_LT: sulieti langeliai

en: centered
lt_LT: Centrinė lygiuotė

en: character
lt_LT: simbolis

en: chart
lt_LT: diagrama

[ctx: chart]
en: column
lt_LT: stulpelis

en: chart element
lt_LT: diagramos elementas

en: check box
lt_LT: žymimasis langelis

en: check menu item
lt_LT: žymimasis meniu elementas

en: checkable
lt_LT: pažymėtinas (-a)

en: checked
lt_LT: pažymėtas

en: chk
lt_LT: varn

en: clickable
lt_LT: spustelėtinas (-a)

en: clk
lt_LT: spust

en: clock
lt_LT: laikrodis

en: collapsed
lt_LT: suskleistas

en: color chooser
lt_LT: spalvos parinkiklis

[ctx: color hue]
en: aqua
lt_LT: žydra

[ctx: color hue]
en: aqua-blue
lt_LT: žydrai mėlyna

[ctx: color hue]
en: black
lt_LT: juoda

[ctx: color hue]
en: blue
lt_LT: mėlyna

[ctx: color hue]
en: blue-purple
lt_LT: mėlynai violetinė

[ctx: color hue]
en: brown
lt_LT: ruda

[ctx: color hue]
en: brown-yellow
lt_LT: rudai geltona

[ctx: color hue]
en: dark grey
lt_LT: tamsi pilka

[ctx: color hue]
en: green
lt_LT: žalia

[ctx: color hue]
en: green-aqua
lt_LT: žaliai žydra

[ctx: color hue]
en: grey
lt_LT: pilka

[ctx: color hue]
en: light grey
lt_LT: šviesi pilka

[ctx: color hue]
en: orange
lt_LT: oranžinė

[ctx: color hue]
en: orange-yellow
lt_LT: oranžiškai geltona

[ctx: color hue]
en: pink
lt_LT: rožinė

[ctx: color hue]
en: pink-red
lt_LT: rožiniai raudona

[ctx: color hue]
en: purple
lt_LT: violetinė

[ctx: color hue]
en: purple-pink
lt_LT: violetiškai rožinė

[ctx: color hue]
en: red
lt_LT: raudona

[ctx: color hue]
en: red-brown
lt_LT: raudonai ruda

[ctx: color hue]
en: red-orange
lt_LT: raudonai oranžinė

[ctx: color hue]
en: very dark grey
lt_LT: labai tamsi pilka

[ctx: color hue]
en: very light grey
lt_LT: labai šviesi pilka

[ctx: color hue]
en: white
lt_LT: balta

[ctx: color hue]
en: yellow
lt_LT: geltona

[ctx: color hue]
en: yellow-green
lt_LT: geltonai žalia

[ctx: color variation]
en: bright {color}
lt_LT: ryški {color}

[ctx: color variation]
en: dark pale {color}
lt_LT: tamsi blyški {color}

[ctx: color variation]
en: dark {color}
lt_LT: tamsi {color}

[ctx: color variation]
en: dark {color} grey
lt_LT: tamsi {color} pilka

[ctx: color variation]
en: light pale {color}
lt_LT: šviesi blyški {color}

[ctx: color variation]
en: pale {color}
lt_LT: blyški {color}

[ctx: color variation]
en: very dark pale {color}
lt_LT: labai tamsi blyški {color}

[ctx: color variation]
en: very dark {color}
lt_LT: labai tamsi {color}

[ctx: color variation]
en: very dark {color} grey
lt_LT: labai tamsi {color} pilka

[ctx: color variation]
en: {color} grey
lt_LT: {color} pilka

[ctx: color variation]
en: {color} white
lt_LT: {color} balta

en: column
lt_LT: stulpelis

en: column %s
lt_LT: %s-asis stulpelis

en: column break
lt_LT: stulpelio lūžis

en: column header
lt_LT: stulpelio antraštė

en: column {0} of {1}
lt_LT: stulpelis {0} iš {1}

en: combo box
lt_LT: išskleidžiamasis sąrašas

en: comment: {text} by {author} on {date}
lt_LT: Komentaras: „{text}“, autorius – {author}, data – {date}

en: conflict
lt_LT: konfliktas

[ctx: controlType]
en: tab
lt_LT: tabuliacija

en: covers  {otherShape}
lt_LT: pridengia elementą „{otherShape}“

en: cropped
lt_LT: apkirptas (-a)

en: ctrl
lt_LT: vald

en: current
lt_LT: dabart.

en: current date
lt_LT: dabartinė data

en: current location
lt_LT: dabartinė vieta

en: current page
lt_LT: dabartinis puslapis

en: current step
lt_LT: dab. žingsnis

en: current time
lt_LT: dabartinis laikas

en: cursor
lt_LT: pelės žymeklis

en: custom application 1
lt_LT: tinkinta programa Nr. 1

en: custom application 2
lt_LT: tinkinta programa Nr. 2

en: data grid
lt_LT: duomenų tinklelis

en: data item
lt_LT: duomenų elementas

en: data point
lt_LT: duomenų taškas

en: date edit
lt_LT: datos laukas

en: debug
lt_LT: derinimas

en: debug warning
lt_LT: derinimo įspėjimas

en: decreased by {decrementValue} from point {previousIndex},
lt_LT: Sumažėjimas per {decrementValue} punktų nuo {previousIndex},

en: default style
lt_LT: numatytasis stilius

en: defunct
lt_LT: nefunkcionalus

en: delete
lt_LT: šalinti

en: deleted
lt_LT: pašalintas

en: deletion
lt_LT: pašalintas turinys

en: deletion: {text}
lt_LT: Naikinimas: {text}

en: desktop
lt_LT: stalinio kompiuterio

en: desktop icon
lt_LT: darbalaukio piktograma

en: desktop pane
lt_LT: sudėtinio rodinio polangis

en: diagonal crosshatch
lt_LT: šachmatų langeliai

en: diagonal stripe
lt_LT: tamsios įstrižos juostos aukštyn

en: diagram
lt_LT: schema

en: dialog
lt_LT: dialogo langas

en: directory pane
lt_LT: aplankų polangis

en: disabled
lt_LT: išjungtas

en: display field
lt_LT: rodymo laukas

en: display scroll
lt_LT: simbolių prasukimas

en: document
lt_LT: dokumentas

en: done dragging
lt_LT: vilkimas užbaigtas

en: dot
lt_LT: taškas

en: double strikethrough
lt_LT: dukart perbrauktas

en: double {action}
lt_LT: dvigubas {action}

en: down arrow
lt_LT: rodyklė žemyn

en: draggable
lt_LT: vilktinas (-a)

en: dragging
lt_LT: velkamas (-a)

en: drop down button
lt_LT: išskleidžiamojo sąrašo mygtukas

en: drop down button grid
lt_LT: išskleidžiamojo tinklelio mygtukas

en: drop list
lt_LT: išskleidžiamasis sąrašas

en: drop target
lt_LT: priima užvilktus objektus

en: edit
lt_LT: teksto laukas

en: edit bar
lt_LT: įvesties laukas

en: editable
lt_LT: redaguotinas (-a)

en: editing
lt_LT: redaguojamas

en: edt
lt_LT: red

en: email
lt_LT: elektroninis paštas

en: embedded object
lt_LT: įterptasis objektas

en: emphasised
lt_LT: akcentuotas

en: end
lt_LT: pabaiga

en: end note
lt_LT: galinė išnaša

en: enter
lt_LT: įvesti

en: escape
lt_LT: grįžimas

[ctx: espeakVarient]
en: none
lt_LT: nieko

en: even pages section break
lt_LT: lyginių puslapių sekcijos antraštė

en: expanded
lt_LT: išskleistas

en: favorites
lt_LT: adresynas

en: figure
lt_LT: iliustracija

en: file chooser
lt_LT: failų parinkiklis

en: filler
lt_LT: rezervuota vieta

en: find a text string from the current cursor position
lt_LT: ieškoti teksto fragmento, pradedant nuo esamos teksto žymeklio vietos

en: find the next occurrence of the previously entered text string from the current cursor's position
lt_LT: pakartotinai ieškoti anksčiau įvesto teksto fragmento, pradedant nuo esamos teksto žymeklio vietos

en: find the previous occurrence of the previously entered text string from the current cursor's position
lt_LT: ieškoti atbuline kryptimi anksčiau įvesto teksto fragmento, pradedant nuo esamos teksto žymeklio vietos

en: first line indent
lt_LT: pirmosios eilutės įtrauka

en: flagged
lt_LT: pažymėtas vėliavėle

en: focus moves navigator object off
lt_LT: Žvalgomasis objektas atsietas nuo židinio

en: focus moves navigator object on
lt_LT: Žvalgomasis objektas susietas su židiniu

en: focusable
lt_LT: fokusuotinas (-a)

en: focused
lt_LT: židinys

en: font chooser
lt_LT: šrifto parinkiklis

en: font name
lt_LT: šrifto pavadinimas

en: font size
lt_LT: šrifto dydis

en: foot note
lt_LT: išnaša

en: footer
lt_LT: puslapinė poraštė

en: foreground color
lt_LT: teksto spalva

en: form
lt_LT: forma

en: forward
lt_LT: pirmyn

en: forwarded
lt_LT: persiųsta

en: frame
lt_LT: kadras

en: gesture map File Error
lt_LT: Gestų aprašo failo klaida

en: glass pane
lt_LT: stiklinis polangis

en: gra
lt_LT: pav

en: grammar error
lt_LT: gramatikos klaida

en: grammar: {text}
lt_LT: gramatikos klaida: {text}

en: graphic
lt_LT: paveikslas

en: grip
lt_LT: rankenėlė

en: grouping
lt_LT: grupė

en: h%s
lt_LT: ant%s

en: half alphanumeric
lt_LT: pusinė raidinė ir skaitinė

en: half checked
lt_LT: dalinai pažymėtas

en: half katakana
lt_LT: pusinė katakana

en: half katakana roman
lt_LT: pusinė katakana romėniškomis raidėmis

en: hanging indent
lt_LT: atvirkštinė įtrauka

en: has attachment
lt_LT: turi priedą

en: has auto complete
lt_LT: automatiškai užbaigiamas

en: has comment
lt_LT: turi komentarą

en: has formula
lt_LT: turi formulę

en: has long description
lt_LT: turi išsamųjį aprašą

en: header
lt_LT: puslapinė antraštė

en: header item
lt_LT: puslapinės antraštės elementas

en: heading
lt_LT: antraštė

en: heading 1
lt_LT: pirmojo lygio antraštė

en: heading 2
lt_LT: antrojo lygio antraštė

en: heading 3
lt_LT: trečiojo lygio antraštė

en: heading 4
lt_LT: ketvirtojo lygio antraštė

en: heading 5
lt_LT: penktojo lygio antraštė

en: heading 6
lt_LT: šeštojo lygio antraštė

en: heading level %d
lt_LT: %d-ojo lygio antraštė

en: help balloon
lt_LT: pagalbinis debesėlis

en: hidden
lt_LT: paslėpta

en: high importance
lt_LT: svarbus

en: highlight
lt_LT: paryškinta

en: hiragana roman
lt_LT: hiragana romėniškomis raidėmis

en: home
lt_LT: pradžia

en: home page
lt_LT: pradžios tinklalapis

en: horizontal stripe
lt_LT: tamsios horizontalios juostos

en: hot key field
lt_LT: klavišų derinio laukas

en: icon
lt_LT: piktograma

en: iconified
lt_LT: suskleistas

en: image map
lt_LT: paveikslo planas

en: indent
lt_LT: įtrauka

en: indicator
lt_LT: indikatorius

en: info
lt_LT: informacija

en: input help off
lt_LT: įvesties žinyno veiksena išjungta

en: input help on
lt_LT: įvesties žinyno veiksena įjungta

en: input window
lt_LT: įvesties langas

en: input/output
lt_LT: įvestis/išvestis

[ctx: inputGestures]
en: &Filter by:
lt_LT: &Filtruoti sąrašą:

en: ins
lt_LT: įterp

en: insert
lt_LT: įterpti

en: inserted
lt_LT: įterptas

en: insertion
lt_LT: įterptas turinys

en: insertion: {text}
lt_LT: Įterpimas: {text}

en: invalid entry
lt_LT: neleistina įvestis

en: invisible
lt_LT: nerodomas

en: invoke
lt_LT: iškviesti

en: italic
lt_LT: kursyvas

en: item
lt_LT: elementas

en: katakana roman
lt_LT: katakana romėniškomis raidėmis

en: keyboard, all layouts
lt_LT: klaviatūra, visi išdėstymai

en: label
lt_LT: etiketė

en: landmark
lt_LT: orientyras

[ctx: languageName]
en: Aragonese
lt_LT: aragonesų

[ctx: languageName]
en: Burmese
lt_LT: Birmiečių

[ctx: languageName]
en: Central Kurdish
lt_LT: Centrinė kurdų

[ctx: languageName]
en: Northern Kurdish
lt_LT: Šiaurės kurdų

[ctx: languageName]
en: Somali
lt_LT: Somalių

en: laptop
lt_LT: skreitinio kompiuterio

en: layered pane
lt_LT: sluoksniuotas polangis

en: layout tables off
lt_LT: lentelių išdėstymas išjungtas

en: layout tables on
lt_LT: lentelių išdėstymas įjungtas

en: left
lt_LT: kairė

en: left alt
lt_LT: alt (kairysis)

en: left arrow
lt_LT: rodyklė kairėn

en: left control
lt_LT: vald (kairysis)

en: left edge
lt_LT: kairys kraštas

en: left indent
lt_LT: kairinė įtrauka

en: left shift
lt_LT: lyg2 (kairysis)

en: left windows
lt_LT: windows (kairysis)

en: level %s
lt_LT: %s-asis lygis

en: line
lt_LT: linija

en: line %s
lt_LT: %s-oji eilutė

[ctx: line indentation setting]
en: Speech
lt_LT: balsu

en: line scroll
lt_LT: eilutės prasukimas

en: line spacing %s
lt_LT: eilučių intervalas %s

[ctx: line spacing value]
en: 1.5 lines
lt_LT: pusantros eilutės

[ctx: line spacing value]
en: at least %.1f pt
lt_LT: bent %.1f pt

[ctx: line spacing value]
en: double
lt_LT: dvi eilutės

[ctx: line spacing value]
en: single
lt_LT: viena eilutė

en: linear gradient
lt_LT: linijinis spalvos perėjimas

en: link
lt_LT: saitas

en: linked
lt_LT: susietas

en: list
lt_LT: sąrašas

en: list item
lt_LT: sąrašo elementas

en: lmk
lt_LT: orien

en: lnk
lt_LT: sait

en: low importance
lt_LT: nesvarbus

en: lst
lt_LT: sąr

en: lv %s
lt_LT: lyg %s

en: manual
lt_LT: priverstinis

en: marked
lt_LT: paženklintas

en: math
lt_LT: matematinis turinys

en: media player
lt_LT: medijos leistuvė

en: meeting request
lt_LT: susitikimo užklausa

en: menu
lt_LT: meniu

en: menu bar
lt_LT: meniu juosta

en: menu button
lt_LT: meniu mygtukas

en: menu item
lt_LT: meniu elementas

en: mnu
lt_LT: mniu

en: mnubar
lt_LT: mniujst

en: modal
lt_LT: modalinis

en: moved from
lt_LT: perkelta iš

en: moved to
lt_LT: perkelta į

en: moves to the next annotation
lt_LT: peršoka į tolimesniąją anotaciją

en: moves to the next article
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį straipsnį

en: moves to the next block quote
lt_LT: peršoka į tolimesniąją citatą

en: moves to the next button
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį mygtuką

en: moves to the next check box
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį žymimąjį langelį

en: moves to the next combo box
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį išskleidžiamąjį sąrašą

en: moves to the next edit field
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį įvesties lauką

en: moves to the next embedded object
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį įterptąjį objektą

en: moves to the next error
lt_LT: peršoka į tolimesniąją klaidą

en: moves to the next form field
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį formos lauką

en: moves to the next frame
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį kadrą

en: moves to the next graphic
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį paveikslą

en: moves to the next grouping
lt_LT: peršoka į tolimesniąją grupę

en: moves to the next heading
lt_LT: peršoka į tolimesniąją antraštę

en: moves to the next heading at level 1
lt_LT: peršoka į tolimesniąją pirmojo lygio antraštę

en: moves to the next heading at level 2
lt_LT: peršoka į tolimesniąją antrojo lygio antraštę

en: moves to the next heading at level 3
lt_LT: peršoka į tolimesniąją trečiojo lygio antraštę

en: moves to the next heading at level 4
lt_LT: peršoka į tolimesniąją ketvirtojo lygio antraštę

en: moves to the next heading at level 5
lt_LT: peršoka į tolimesniąją penktojo lygio antraštę

en: moves to the next heading at level 6
lt_LT: peršoka į tolimesniąją šeštojo lygio antraštę

en: moves to the next landmark
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį orientyrą

en: moves to the next link
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį saitą

en: moves to the next list
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį sąrašą

en: moves to the next list item
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį sąrašo elementą

en: moves to the next radio button
lt_LT: peršoka į tolimesniąją parinkties akutę

en: moves to the next separator
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį skyriklį

en: moves to the next table
lt_LT: peršoka į tolimesniąją lentelę

en: moves to the next table column
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį lentelės stulpelį

en: moves to the next table row
lt_LT: peršoka į tolimesniąją lentelės eilutę

en: moves to the next unvisited link
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį dar nelankytą saitą

en: moves to the next visited link
lt_LT: peršoka į tolimesnįjį jau lankytą saitą

en: moves to the previous annotation
lt_LT: peršoka į ankstesniąją anotaciją

en: moves to the previous article
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį straipsnį

en: moves to the previous block quote
lt_LT: peršoka į ankstesniąją citatą

en: moves to the previous button
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį mygtuką

en: moves to the previous check box
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį žymimąjį langelį

en: moves to the previous combo box
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį išskleidžiamąjį sąrašą

en: moves to the previous edit field
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį įvesties lauką

en: moves to the previous embedded object
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį įterptąjį objektą

en: moves to the previous error
lt_LT: peršoka į ankstesniąją klaidą

en: moves to the previous form field
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį formos lauką

en: moves to the previous frame
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį kadrą

en: moves to the previous graphic
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį paveikslą

en: moves to the previous grouping
lt_LT: peršoka į ankstesniąją grupę

en: moves to the previous heading
lt_LT: peršoka į ankstesniąją antraštę

en: moves to the previous heading at level 1
lt_LT: peršoka į ankstesniąją pirmojo lygio antraštę

en: moves to the previous heading at level 2
lt_LT: peršoka į ankstesniąją antrojo lygio antraštę

en: moves to the previous heading at level 3
lt_LT: peršoka į ankstesniąją trečiojo lygio antraštę

en: moves to the previous heading at level 4
lt_LT: peršoka į ankstesniąją ketvirtojo lygio antraštę

en: moves to the previous heading at level 5
lt_LT: peršoka į ankstesniąją penktojo lygio antraštę

en: moves to the previous heading at level 6
lt_LT: peršoka į ankstesniąją šeštojo lygio antraštę

en: moves to the previous landmark
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį orientyrą

en: moves to the previous link
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį saitą

en: moves to the previous list
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį sąrašą

en: moves to the previous list item
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį sąrašo elementą

en: moves to the previous radio button
lt_LT: peršoka į ankstesniąją parinkties akutę

en: moves to the previous separator
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį skyriklį

en: moves to the previous table
lt_LT: peršoka į ankstesniąją lentelę

en: moves to the previous table column
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį lentelės stulpelį

en: moves to the previous table row
lt_LT: peršoka į ankstesniąją lentelės eilutę

en: moves to the previous unvisited link
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį dar nelankytą saitą

en: moves to the previous visited link
lt_LT: peršoka į ankstesnįjį jau lankytą saitą

en: multi line
lt_LT: kelių eilučių

en: mute
lt_LT: išjungti garsą

en: new column section break
lt_LT: naujo stulpelio sekcijos antraštė

en: new page section break
lt_LT: naujo puslapio sekcijos antraštė

en: next track
lt_LT: kitas įrašas

en: no bold
lt_LT: ne pusriebis

en: no change from point {previousIndex},
lt_LT: Pokyčio nuo ankstesniojo taško {previousIndex} nėra,

en: no first line indent
lt_LT: pirmosios eilutės įtraukos nėra

en: no hanging indent
lt_LT: atvirkštinės įtraukos nėra

en: no highlight
lt_LT: nėra dešininės lygiuotės

en: no indent
lt_LT: įtraukos nėra

en: no italic
lt_LT: ne kursyvas

en: no left indent
lt_LT: kairinės įtraukos nėra

en: no more text after a block of links
lt_LT: už saitų bloko teksto nėra

en: no more text before a block of links
lt_LT: prieš saitų bloką teksto nėra

en: no next annotation
lt_LT: tolimesnių anotacijų nėra

en: no next article
lt_LT: tolimesnių straipsnių nėra

en: no next block quote
lt_LT: tolimesnių citatų nėra

en: no next button
lt_LT: tolimesnių mygtukų nėra

en: no next check box
lt_LT: tolimesnių žymimųjų langelių nėra

en: no next combo box
lt_LT: tolimesnių išskleidžiamųjų sąrašų nėra

en: no next edit field
lt_LT: tolimesnių įvesties laukų nėra

en: no next embedded object
lt_LT: tolimesnių įterptų objektų nėra

en: no next error
lt_LT: tolimesnių klaidų nėra

en: no next form field
lt_LT: tolimesnių formos laukų nėra

en: no next frame
lt_LT: tolimesnių kadrų nėra

en: no next graphic
lt_LT: tolimesnių paveikslų nėra

en: no next grouping
lt_LT: tolimesnių grupių nėra

en: no next heading
lt_LT: tolimesnių antraščių nėra

en: no next heading at level 1
lt_LT: tolimesnių pirmojo lygio antraščių nėra

en: no next heading at level 2
lt_LT: tolimesnių antrojo lygio antraščių nėra

en: no next heading at level 3
lt_LT: tolimesnių trečiojo lygio antraščių nėra

en: no next heading at level 4
lt_LT: tolimesnių ketvirtojo lygio antraščių nėra

en: no next heading at level 5
lt_LT: tolimesnių penktojo lygio antraščių nėra

en: no next heading at level 6
lt_LT: tolimesnių šeštojo lygio antraščių nėra

en: no next landmark
lt_LT: tolimesnių orientyrų nėra

en: no next link
lt_LT: tolimesnių saitų nėra

en: no next list
lt_LT: tolimesnių sąrašų nėra

en: no next list item
lt_LT: tolimesnių sąrašo elementų nėra

en: no next radio button
lt_LT: tolimesnių parinkties akučių nėra

en: no next separator
lt_LT: tolimesnių skyriklių nėra

en: no next table
lt_LT: tolimesnių lentelių nėra

en: no next unvisited link
lt_LT: tolimesnių nelankytų saitų nėra

en: no next visited link
lt_LT: tolimesnių lankytų saitų nėra

en: no previous annotation
lt_LT: ankstesnių anotacijų nėra

en: no previous article
lt_LT: ankstesnių straipsnių nėra

en: no previous block quote
lt_LT: ankstesnių citatų nėra

en: no previous button
lt_LT: ankstesnių mygtukų nėra

en: no previous check box
lt_LT: ankstesnių žymimųjų langelių nėra

en: no previous combo box
lt_LT: ankstesnių išskleidžiamųjų sąrašų nėra

en: no previous edit field
lt_LT: ankstesnių įvesties laukų nėra

en: no previous embedded object
lt_LT: ankstesnių įterptųjų objektų nėra

en: no previous error
lt_LT: ankstesnių klaidų nėra

en: no previous form field
lt_LT: ankstesnių formos laukų nėra

en: no previous frame
lt_LT: ankstesnių kadrų nėra

en: no previous graphic
lt_LT: ankstesnių paveikslų nėra

en: no previous grouping
lt_LT: ankstesnių grupių nėra

en: no previous heading
lt_LT: ankstesnių antraščių nėra

en: no previous heading at level 1
lt_LT: ankstesnių pirmojo lygio antraščių nėra

en: no previous heading at level 2
lt_LT: ankstesnių antrojo lygio antraščių nėra

en: no previous heading at level 3
lt_LT: ankstesnių trečiojo lygio antraščių nėra

en: no previous heading at level 4
lt_LT: ankstesnių ketvirtojo lygio antraščių nėra

en: no previous heading at level 5
lt_LT: ankstesnių penktojo lygio antraščių nėra

en: no previous heading at level 6
lt_LT: ankstesnių šeštojo lygio antraščių nėra

en: no previous landmark
lt_LT: ankstesnių orientyrų nėra

en: no previous link
lt_LT: ankstesnių saitų nėra

en: no previous list
lt_LT: ankstesnių sąrašų nėra

en: no previous list item
lt_LT: ankstesnių sąrašo elementų nėra

en: no previous radio button
lt_LT: ankstesnių parinkties akučių nėra

en: no previous separator
lt_LT: ankstesnių skyriklių nėra

en: no previous table
lt_LT: ankstesnių lentelių nėra

en: no previous unvisited link
lt_LT: ankstesnių nelankytų saitų nėra

en: no previous visited link
lt_LT: ankstesnių lankytų saitų nėra

en: no revised %s
lt_LT: nebe pataisytas %s

en: no right indent
lt_LT: dešininės įtraukos nėra

en: no status bar information
lt_LT: Informacijos būsenos juostoje nėra

en: no strikethrough
lt_LT: neperbrauktas

en: none
lt_LT: be užpildo

en: normal configuration
lt_LT: įprastinė konfigūracija

en: normal configuration profile active
lt_LT: Įprastinės konfigūracijos profilis aktyvus

en: not %s
lt_LT: ne %s

en: not checked
lt_LT: nepažymėtas

en: not deleted
lt_LT: nebe pašalintas

en: not emphasised
lt_LT: nebe akcentuotas

en: not hidden
lt_LT: nepaslėpta

en: not inserted
lt_LT: nebe įterptas

en: not marked
lt_LT: nebe paženklintas

en: not pressed
lt_LT: nenuspausta

en: not selected
lt_LT: neatrinktas (-a)

en: not strong
lt_LT: nebe stipriai akcentuotas

en: not underlined
lt_LT: nepabrauktas

en: note
lt_LT: pastaba

en: num lock
lt_LT: skaitmenys

en: numLock numpad 0
lt_LT: 0 (skaitmenų sritis, skaitmenys įjungti)

en: numLock numpad 1
lt_LT: 1 (skaitmenų sritis, skaitmenys įjungti)

en: numLock numpad 2
lt_LT: 2 (skaitmenų sritis, skaitmenys įjungti)

en: numLock numpad 3
lt_LT: 3 (skaitmenų sritis, skaitmenys įjungti)

en: numLock numpad 4
lt_LT: 4 (skaitmenų sritis, skaitmenys įjungti)

en: numLock numpad 5
lt_LT: 5 (skaitmenų sritis, skaitmenys įjungti)

en: numLock numpad 6
lt_LT: 6 (skaitmenų sritis, skaitmenys įjungti)

en: numLock numpad 7
lt_LT: 7 (skaitmenų sritis, skaitmenys įjungti)

en: numLock numpad 8
lt_LT: 8 (skaitmenų sritis, skaitmenys įjungti)

en: numLock numpad 9
lt_LT: 9 (skaitmenų sritis, skaitmenys įjungti)

en: numpad 1
lt_LT: 1 (skaitmenų sritis)

en: numpad 2
lt_LT: 2 (skaitmenų sritis)

en: numpad 3
lt_LT: 3 (skaitmenų sritis)

en: numpad 4
lt_LT: 4 (skaitmenų sritis)

en: numpad 5
lt_LT: 5 (skaitmenų sritis)

en: numpad 6
lt_LT: 6 (skaitmenų sritis)

en: numpad 7
lt_LT: 7 (skaitmenų sritis)

en: numpad 8
lt_LT: 8 (skaitmenų sritis)

en: numpad 9
lt_LT: 9 (skaitmenų sritis)

en: numpad decimal
lt_LT: trupmenos skirtukas (skaitmenų sritis)

en: numpad delete
lt_LT: šalinti (skaitmenų sritis)

en: numpad divide
lt_LT: dalinti (skaitmenų sritis)

en: numpad enter
lt_LT: įvesti (skaitmenų sritis)

en: numpad insert
lt_LT: įterpti (skaitmenų sritis)

en: numpad minus
lt_LT: minusas (skaitmenų sritis)

en: numpad multiply
lt_LT: dauginti (skaitmenų sritis)

en: numpad plus
lt_LT: pliusas (skaitmenų sritis)

en: object has no location
lt_LT: objektas neturi savo vietos

en: object mode
lt_LT: objektų veiksena

en: obscured
lt_LT: uždengtas (-a)

en: odd pages section break
lt_LT: nelyginių puslapių sekcijos antraštė

en: off
lt_LT: išjungta

en: off screen
lt_LT: už ekrano ribų

en: on
lt_LT: įjungta

en: option pane
lt_LT: dialogo langas

en: other item
lt_LT: kitas elementas

en: out of %s
lt_LT: %s baigėsi

en: out of comment
lt_LT: komentaro pabaiga

en: out of grammar error
lt_LT: gramatinės klaidos pabaiga

en: out of spelling error
lt_LT: rašybos klaidos pabaiga

en: out of table
lt_LT: lentelės pabaiga

en: overflowing
lt_LT: perpildytas (-a)

en: page
lt_LT: puslapis

en: page %s
lt_LT: %s-asis puslapis

en: page down
lt_LT: tolesnis puslapis

en: page up
lt_LT: ankstesnis puslapis

en: pane
lt_LT: polangis

en: panel
lt_LT: polangis

en: paragraph
lt_LT: pastraipa

en: paragraph number
lt_LT: pastraipos numeris

en: paragraph property
lt_LT: pastraipos savybė

en: password edit
lt_LT: slaptažodžio laukas

en: pinned
lt_LT: prisegtas (-a)

en: play pause
lt_LT: groti pauzė

en: pressed
lt_LT: nuspaustas

en: previous track
lt_LT: ankstesnis įrašas

en: print screen
lt_LT: spausdinti

en: progress bar
lt_LT: eigos juosta

en: property
lt_LT: savybė

en: property page
lt_LT: savybių kortelė

en: protected
lt_LT: apsaugotas

en: quadruple {action}
lt_LT: keturgubas {action}

en: radio button
lt_LT: akutė

en: radio menu item
lt_LT: meniu elementas su akute

en: rbtn
lt_LT: akutė

en: read only
lt_LT: tik skaitymui

en: received: %s
lt_LT: gautas: %s

en: reconcile
lt_LT: patvirtinimas

en: rectangular gradient
lt_LT: stačiakampis spalvos perėjimas

en: redundant object
lt_LT: perteklinis objektas

en: refresh
lt_LT: įkelti iš naujo

en: region
lt_LT: sritis

[ctx: repeat]
en: off
lt_LT: išjungta

[ctx: repeat]
en: on
lt_LT: įjungta

en: replace
lt_LT: pakeistas turinys

en: replied
lt_LT: atsakyta

en: replied all
lt_LT: atsakyta visiems

en: report CLDR characters off
lt_LT: pranešimai apie „CLDR“ simbolius išjungti

en: report CLDR characters on
lt_LT: pranešimai apie „CLDR“ simbolius įjungti

en: report alignment off
lt_LT: pranešimai apie teksto lygiuotę išjungti

en: report alignment on
lt_LT: pranešimai apie teksto lygiuotę įjungti

en: report articles off
lt_LT: pranešimai apie straipsnius išjungti

en: report articles on
lt_LT: pranešimai apie straipsnius įjungti

en: report block quotes off
lt_LT: pranešimai apie citatas išjungti

en: report block quotes on
lt_LT: pranešimai apie citatas įjungti

en: report colors off
lt_LT: pranešimai apie spalvas išjungti

en: report colors on
lt_LT: pranešimai apie spalvas įjungti

en: report comments off
lt_LT: pranešimai apie komentarus išjungti

en: report comments on
lt_LT: pranešimai apie komentarus įjungti

en: report dynamic content changes off
lt_LT: Pranešimai apie dinaminius turinio pakeitimus išjungti

en: report dynamic content changes on
lt_LT: Pranešimai apie dinaminius turinio pakeitimus įjungti

en: report emphasis off
lt_LT: pranešimai apie akcentavimą išjungti

en: report emphasis on
lt_LT: pranešimai apie akcentavimą įjungti

en: report font attributes off
lt_LT: pranešimai apie šrifto savybes išjungti

en: report font attributes on
lt_LT: pranešimai apie šrifto savybes įjungti

en: report font name off
lt_LT: pranešimai apie šrifto pavadinimą išjungti

en: report font name on
lt_LT: pranešimai apie šrifto pavadinimą įjungti

en: report font size off
lt_LT: pranešimai apie šrifto dydį išjungti

en: report font size on
lt_LT: pranešimai apie šrifto dydį įjungti

en: report frames off
lt_LT: pranešimai apie kadrus išjungti

en: report frames on
lt_LT: pranešimai apie kadrus įjungti

en: report graphics off
lt_LT: pranešimai apie paveikslus išjungti

en: report graphics on
lt_LT: pranešimai apie paveikslus įjungti

en: report groupings off
lt_LT: pranešimai apie grupes išjungti

en: report groupings on
lt_LT: pranešimai apie grupes įjungti

en: report headings off
lt_LT: pranešimai apie antraštes išjungti

en: report headings on
lt_LT: pranešimai apie antraštes įjungti

en: report if clickable off
lt_LT: pranešimai apie galimus spustelėti elementus išjungti

en: report if clickable on
lt_LT: pranešimai apie galimus spustelėti elementus įjungti

en: report landmarks and regions off
lt_LT: pranešimai apie orientyrus ir sritis išjungti

en: report landmarks and regions on
lt_LT: pranešimai apie orientyrus ir sritis įjungti

en: report line numbers off
lt_LT: pranešimai apie eilučių numerius išjungti

en: report line numbers on
lt_LT: pranešimai apie eilučių numerius įjungti

en: report line spacing off
lt_LT: pranešimai apie eilučių lygiavimą išjungti

en: report line spacing on
lt_LT: pranešimai apie eilučių lygiavimą įjungti

en: report links off
lt_LT: pranešimai apie saitus išjungti

en: report links on
lt_LT: pranešimai apie saitus įjungti

en: report lists off
lt_LT: pranešimai apie sąrašus išjungti

en: report lists on
lt_LT: pranešimai apie sąrašus įjungti

en: report pages off
lt_LT: pranešimai apie puslapius išjungti

en: report pages on
lt_LT: pranešimai apie puslapius įjungti

en: report paragraph indentation off
lt_LT: pranešimai apie pastraipų lygiavimą išjungti

en: report paragraph indentation on
lt_LT: pranešimai apie pastraipų lygiavimą įjungti

en: report revisions off
lt_LT: pranešimai apie pataisymus išjungti

en: report revisions on
lt_LT: pranešimai apie pataisymus išjungti

en: report spelling errors off
lt_LT: pranešimai apie rašybos klaidas išjungti

en: report spelling errors on
lt_LT: pranešimai apie rašybos klaidas įjungti

en: report style off
lt_LT: pranešimai apie teksto stilių išjungti

en: report style on
lt_LT: pranešimai apie teksto stilių įjungti

en: report superscripts and subscripts off
lt_LT: pranešimai apie viršutinius ir apatinius indeksus išjungti

en: report superscripts and subscripts on
lt_LT: Pranešimai apie viršutinius ir apatinius indeksus įjungti

en: report table cell coordinates off
lt_LT: pranešimai apie lentelių langelių koordinates išjungti

en: report table cell coordinates on
lt_LT: pranešimai apie lentelių langelių koordinates įjungti

en: report tables off
lt_LT: pranešimai apie lenteles išjungti

en: report tables on
lt_LT: pranešimai apie lenteles įjungti

en: required
lt_LT: privalomas

en: reverse diagonal stripe
lt_LT: tamsios įstrižos juostos žemyn

en: revised %s
lt_LT: pataisytas %s

en: rgn
lt_LT: srt

en: rich edit
lt_LT: raiškiojo teksto laukas

en: right
lt_LT: dešinė

en: right alt
lt_LT: alt (dešinysis)

en: right arrow
lt_LT: rodyklė dešinėn

en: right control
lt_LT: vald (dešinysis)

en: right edge
lt_LT: dešinys kraštas

en: right indent
lt_LT: dešininė įtrauka

en: right shift
lt_LT: lyg2 (dešinysis)

en: right windows
lt_LT: windows (dešinysis)

en: ro
lt_LT: nered

en: root pane
lt_LT: šakninis polangis

en: row
lt_LT: eilutė

en: row %s
lt_LT: %s-oji eilutė

en: row header
lt_LT: eilutės antraštė

en: ruler
lt_LT: liniuotė

[ctx: script category]
en: Tools
lt_LT: Priemonės

en: scroll bar
lt_LT: slankjuostė

en: scroll lock
lt_LT: slinkti

en: scroll pane
lt_LT: polangis su slankjuoste

en: search page
lt_LT: paieškos tinklalapis

en: section
lt_LT: sekcija

en: section %s
lt_LT: sekcija %s

en: section property
lt_LT: sekcijos savybė

en: sel
lt_LT: paž

en: selectable
lt_LT: tekstas žymėtinas

en: selected
lt_LT: atrinktas (-a)

en: selected %s
lt_LT: pažymėta „%s“

en: selection removed
lt_LT: pažymėtas tekstas pašalintas

en: sent: %s
lt_LT: išsiųstas: %s

en: separator
lt_LT: skyriklis

en: series {number} {name}
lt_LT: {number}-oji seka – {name}

en: shape
lt_LT: figūra

[ctx: shape]
en: Vertical scroll
lt_LT: Vertikalus poslinkis

en: shift
lt_LT: lyg2

[ctx: shuffle]
en: off
lt_LT: išjungta

[ctx: shuffle]
en: on
lt_LT: įjungta

en: single {action}
lt_LT: viengubas {action}

en: skips backward past a block of links
lt_LT: peršoka atgal prieš saitų bloką

en: skips forward past a block of links
lt_LT: peršoka pirmyn už saitų bloko

en: slice
lt_LT: išpjova

en: slider
lt_LT: šliaužiklis

en: solid
lt_LT: vientisa spalva

en: sorted
lt_LT: išrikiuotas (-a)

en: sorted ascending
lt_LT: išrikiuotas (-a) didėjančiai

en: sorted descending
lt_LT: išrikiuotas (-a) mažėjančiai

en: sound
lt_LT: garsas

en: space
lt_LT: tarpas

en: space with any dots
lt_LT: tarpas su bet kuriuo tašku

en: space with dot
lt_LT: tarpas su tašku

en: speak command keys off
lt_LT: nuspaudžiamų komandos klavišų tarimas išjungtas

en: speak command keys on
lt_LT: nuspaudžiamų komandos klavišų tarimas įjungtas

en: speak typed characters off
lt_LT: įvedamų simbolių tarimas išjungtas

en: speak typed characters on
lt_LT: įvedamų simbolių tarimas įjungtas

en: speak typed words off
lt_LT: įvedamų žodžių tarimas išjungtas

en: speak typed words on
lt_LT: įvedamų žodžių tarimas įjungtas

en: speech viewer disabled
lt_LT: Šnekos stebyklė išjungta

en: speech viewer enabled
lt_LT: Šnekos stebyklė įjungta

[ctx: speechSymbols]
en: &Filter by:
lt_LT: &Filtruoti pagal:

en: spelling and grammar: {text}
lt_LT: rašyba ir gramatika: {text}

en: spelling error
lt_LT: rašybos klaida

en: spelling: {text}
lt_LT: rašyba: {text}

en: spin button
lt_LT: suktukas

en: split button
lt_LT: skeltas mygtukas

en: split pane
lt_LT: perskeltas polangis

en: status bar
lt_LT: būsenos juosta

en: stop
lt_LT: stabdyti

en: strikethrough
lt_LT: perbrauktas

en: strong
lt_LT: stipriai akcentuotas

en: style
lt_LT: stilius

en: style %s
lt_LT: stilius „%s“

en: style definition
lt_LT: stiliaus apibrėžtis

en: subMenu
lt_LT: submeniu

en: subject: %s
lt_LT: tema: %s

en: submnu
lt_LT: submniu

en: subscript
lt_LT: apatinis indeksas

en: superscript
lt_LT: viršutinis indeksas

[ctx: symbolLevel]
en: all
lt_LT: visi

[ctx: symbolLevel]
en: character
lt_LT: simbolis

[ctx: symbolLevel]
en: most
lt_LT: dauguma

[ctx: symbolLevel]
en: none
lt_LT: mažuma

[ctx: symbolLevel]
en: some
lt_LT: kai kurie

[ctx: symbolPreserve]
en: always
lt_LT: visada

[ctx: symbolPreserve]
en: never
lt_LT: niekada

[ctx: symbolPreserve]
en: only below symbol's level
lt_LT: jei nesiunčiamas pakaitalas

[ctx: synth setting]
en: Inflection
lt_LT: Intonacija

[ctx: synth setting]
en: Language
lt_LT: Kalba

[ctx: synth setting]
en: Pitch
lt_LT: Aukštis

[ctx: synth setting]
en: Rate
lt_LT: Greitis

[ctx: synth setting]
en: Rate boost
lt_LT: Padidintas greitis

[ctx: synth setting]
en: Variant
lt_LT: Variantas

[ctx: synth setting]
en: Voice
lt_LT: Balsas

[ctx: synth setting]
en: Volume
lt_LT: Garsumas

en: tab control
lt_LT: kortelė

en: table
lt_LT: lentelė

en: table body
lt_LT: lentelės turinys

en: table footer
lt_LT: lentelės poraštė

en: table header
lt_LT: lentelės antraštė

en: table property
lt_LT: lentelės savybė

en: tear off menu
lt_LT: išsegamas meniu

en: terminal
lt_LT: terminalo langas

en: text
lt_LT: tekstas

en: text "%s" not found
lt_LT: Teksto „%s“ nepavyko rasti

en: text frame
lt_LT: teksto rėmelis

en: text mode
lt_LT: teksto veiksena

en: thin diagonal crosshatch
lt_LT: smulkūs šachmatų langeliai

en: thin diagonal stripe
lt_LT: šviesios įstrižos juostos aukštyn

en: thin horizontal crosshatch
lt_LT: tinklelis

en: thin horizontal stripe
lt_LT: šviesios horizontalios juostos

en: thin reverse diagonal stripe
lt_LT: šviesios įstrižos juostos žemyn

en: thin vertical stripe
lt_LT: šviesios vertikalios juostos

en: through row {row} column {column}
lt_LT: iki {row} eil. {column} stulp.

en: title bar
lt_LT: lango antraštės juosta

en: to focus
lt_LT: su židiniu

en: to review
lt_LT: su peržiūra

en: toggle button
lt_LT: perjungimo mygtukas

en: tool bar
lt_LT: priemonių juosta

en: tool tip
lt_LT: iškylantysis patarimas

en: top edge
lt_LT: viršutinis kraštas

[ctx: touch action]
en: flick down
lt_LT: brūkštelėjimas žemyn

[ctx: touch action]
en: flick left
lt_LT: brūkštelėjimas kairėn

[ctx: touch action]
en: flick right
lt_LT: brūkštelėjimas dešinėn

[ctx: touch action]
en: flick up
lt_LT: brūkštelėjimas aukštyn

[ctx: touch action]
en: hold
lt_LT: palaikymas

[ctx: touch action]
en: hover
lt_LT: braukimas

[ctx: touch action]
en: hover down
lt_LT: braukimas pradėtas

[ctx: touch action]
en: hover up
lt_LT: braukimas baigtas

[ctx: touch action]
en: tap
lt_LT: bakstelėjimas

[ctx: touch action]
en: tap and hold
lt_LT: bakstelėjimas ir palaikymas

en: track change: {text}
lt_LT: Takelio pakeitimas: {text}

en: tree view
lt_LT: medis

en: tree view button
lt_LT: medžio mygtukas

en: tree view item
lt_LT: medžio elementas

en: triggered
lt_LT: sąlygotas

en: tripple {action}
lt_LT: trigubas {action}

en: tv
lt_LT: med

en: unavailable
lt_LT: nepasiekiamas (-a)

en: underline
lt_LT: pabrauktas

en: underlined
lt_LT: pabrauktas

en: unknown
lt_LT: nežinomas

en: unknown %s
lt_LT: nežinomas – %s

en: unknown input method
lt_LT: nežinomas įvesties metodas

en: unknown language
lt_LT: nežinoma kalba

en: unlocked
lt_LT: atrakintas (-a)

en: unread
lt_LT: neskaitytas

en: up arrow
lt_LT: rodyklė aukštyn

en: value {valueAxisData}
lt_LT: reikšmė {valueAxisData}

en: vertical align bottom
lt_LT: apatinė vertikalioji lygiuotė

en: vertical align distributed
lt_LT: paskirstytoji vertikalioji lygiuotė

en: vertical align justified
lt_LT: abipusė vertikalioji lygiuotė

en: vertical align middle
lt_LT: centrinė vertikalioji lygiuotė

en: vertical align top
lt_LT: viršutinė vertikalioji lygiuotė

en: vertical stripe
lt_LT: tamsios vertikalios juostos

en: video
lt_LT: vaizdo įrašas

en: view port
lt_LT: matoma sritis

en: visited
lt_LT: lankytas

en: vlnk
lt_LT: lsait

en: volume down
lt_LT: tyliau

en: volume up
lt_LT: garsiau

en: white space
lt_LT: tuščia vieta

en: window
lt_LT: langas

en: word
lt_LT: žodis

en: {backgroundColor} background
lt_LT: fono spalva – {backgroundColor}

en: {bookPercentage}%, location {curLocation} of {maxLocation}
lt_LT: {bookPercentage}%, vieta {curLocation} iš {maxLocation}

en: {categoryAxisTitle} {categoryAxisData}:
lt_LT: {categoryAxisTitle} {categoryAxisData} –

en: {color1} to {color2}
lt_LT: nuo {color1} iki {color2}

en: {color} on {backgroundColor}
lt_LT: {color}, fono spalva – {backgroundColor}

en: {date} (all day)
lt_LT: {date} (visa diena)

en: {distance} from left edge of page
lt_LT: {distance} punktai nuo puslapio kairiojo krašto

en: {distance} from top edge of page
lt_LT: {distance} punktai nuo puslapio viršutinio krašto

en: {firstAddress}  {firstContent} through {lastAddress}  {lastContent}
lt_LT: Nuo {firstAddress}  {firstContent} iki {lastAddress}  {lastContent}

en: {modifier} released
lt_LT: {modifier} paleistas

en: {number} of {total}
lt_LT: {number} iš {total}

en: {profileName} configuration profile active
lt_LT: Konfiguracijos profilis „{profileName}“ yra aktyvus

en: {profile} profile activated
lt_LT: {profile} profilis aktyvuotas

en: {profile} profile deactivated
lt_LT: {profile} profilis neaktyvuotas

en: {revisionType} {description}: {text} by {author} on {date}
lt_LT: {revisionType} {description}: „{text}“, autorius „{author}“, data – {date}

en: {seriesName} series {seriesIndex} of {seriesCount}
lt_LT: Seka „{seriesName}“ – {seriesIndex} iš {seriesCount}

en: {size:g} point font
lt_LT: {size:g} punktų šriftas

en: {startTime} to {endTime}
lt_LT: Nuo {startTime} iki {endTime}

en: {start} through {end}
lt_LT: Nuo {start} iki {end}

en: {styleName} style, outline level {outlineLevel}
lt_LT: Stilius „{styleName}“, struktūros lygis – {outlineLevel}

en: {symbol} as in {description}
lt_LT: „{symbol}“, kaip „{description}“
